Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

próbuje wkleić tabelkę uzupełnioną o narodziny Igorka ale nie chce mi się wkleić wychodzi jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez rodze w lutym
Ja mam termin na 16 luty z OM, a na 4 ostatnich USG z wielkości dziecka wychodziło 15 styvzeń:-) Ten dzień już minął a nie mam zadnych oznak by cos sie mialo rozkrecic w najblizszym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
no ja niestety streptococcus agalactiae mam liczne. Za tydzień wizyta u lekarza zobaczymy co na to poradzi :) musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka963 03.02 Nadzieja 03.02- niespodzianka ajpluczak 04.02 dziewczynka Miska Misia 04.02 Alwareza 04.02 BebiBabu 05.02 majowa 05.02 Królik skacze 05.02 Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Żabka37 07 .02 wKoncuSieUda 07. 02 tymianek11 07.02 Agnieszka2607 08.02-dziewczynka (?) paulja 08.02-chłopiec Michaśka27 08.02 Małamaja 10.02-Dziewczynka iwcia2020 11.02-dziewczynka Doska11111 11.02 polaaa88 12.02- chłopiec Zgredzio1988 12.02.2014 dziewczynka  1984Asia1984 14.02 dark_paradise 15.02-Dziewczynka Mala2103 16.02 -Dziewczynka AniaDz 16.02 Roozia 17.02 Apik1 17.02 chudzina123 19.02 szkockaKratka 20.02 Ruda_E 20.02 -chłopiec onatowie299999 21.02 lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 m.gda 24.02 tonietakieproste 25 .02 dzidzius210 28.02 ------------ Mamusie Sylwian88- 00.01.14 SN Igorek 3700 g 57 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się wkleić tabelkę :) mam do Was pytanie tylko nie chciałabym aby ta sprawa była powodem niepotrzebnych nerwów, niemiłej atmosfery czy też obrażania. Mianowicie chodzi mi o listę dziewczyn z planowanym terminem porodu, które już od paru miesięcy nie dają żadnego znaku, nie są aktywne na naszym topicu. Czy może listę tą zweryfikować i zawierała by ona dane tych dziewczyn które są w miarę aktywne, mamy z nimi jakiś kontakt. Jeśli tą propozycją uraziłam kogoś to przepraszam, na pewno nie jest to moim zamierzeniem. Jeśli macie swoje uwagi, propozycje do mojego pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, dokładnie, czasem po prostu dziecko jest większe io na tej podstawie maszyna wybiera inny termin a tak naprawdę to jest tyle róznych spraw którę maja wpływ na poród. Mi np., lekarz ostatnio o 3 dni zmienił termin, biorac pod uwagę długość cyklu i wczesniejsze porody. Co do poduszki do karmienia to ja mam chyba zwykła małą, jednak nigdy nie uzywałam jej do tego by sadzać w niej dziecko, owszem chłopcy w niej leżeli na brzuszku z raczkami w przodzie.Za to do sadzania takiego poczatkowego, miałam takie krzesełko, wysokie, miękkie z taka dopinaną tacką. Nie pamietam nazwy ale jak znajdę w sieci to podam link albo nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Nadzieja pewnie że tak skoro ktoś już się nie udziela to po co go trzymać na liście chyba, że do nas skrobnie coś to najwyżej się dopisze :) przy mojej płci dziecka już nie jest potrzebny znak zapytania, bo mam potwierdzenie, że dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian gratulacje!!!! Zazdroszczę, że jesteś już po wszystkim ;) Nadzieja ja też myślę, że można zrobić modyfikację listy i ewentualnie później uzupełnić gdyby któraś chciała żeby ją dopisać ;) Qrcze tak mnie już kręgosłup boli, że masakra :( Nie wiem czy mam stać, leżeć czy siedzieć.... Już bym chciała wizytę u lekarza żeby dowiedzieć się czy Malutka urosła... Do szpitala mam naszykowane ciuszki ale nie spakowane i naszykowałam tylko 56 w razie co Mąż przywiezie większe i już :) Dobrze, że weszłam na forum bo zapomniałam zadzwonić po te wyniki wymazów, zaraz to zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka 11
Gosia czeka na Dominika - odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Naszła mnie wena i wkoncu spakowałam torbe do szpitala :-D Ogolnie nie musze brac ciuszkow ale wrazie "w" wole miec, wiec wzielam 2 pajacyki rozm.50/54, body dl.rekaw, spioszki i pajacyka rozm 56, a jak beda potrzebne wieksze to maz dowiezie. Nadzieja tez jestem za taka lista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We czwartek mam wizyte i moze lekarz ustali termin cesarki, bo mowil na ostatniej wizycie (tydzien temu), ze nie ustalamy, bo z tego co widzi moge urodzic wczesniej. Jednak nic takiego sie nie dzieje, zeby zapowiadalo wczesniejszy porod. Jedyne co, to mam wiecej takich zoltawych jakby uplawow. Jak na złośćjeszcze przeziebienie mnie dopadlo, czuje sie koszmarnie. Na uczelni tez mam sporo zaliczen, mam nadzieje, ze sie wyrobie przed porodem.. Mam nadzieje również, ze Synek podrosl i troche przytyl wiecej niz ostatnio. Juz bym chciala tak jak sylwian88 miec to juz za soba i miec dziecko na zewnatrz ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka963 03.02 inishmore 03.02 chłopak Nadzieja 03.02- niespodzianka ajpluczak 04.02 dziewczynka Miska Misia 04.02 Alwareza 04.02 BebiBabu 05.02 majowa 05.02 Królik skacze 05.02 Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Żabka37 07 .02 wKoncuSieUda 07. 02 tymianek11 07.02 Agnieszka2607 08.02-dziewczynka (?) paulja 08.02-chłopiec Michaśka27 08.02 Małamaja 10.02-Dziewczynka iwcia2020 11.02-dziewczynka Doska11111 11.02 polaaa88 12.02- chłopiec Zgredzio1988 12.02.2014 dziewczynka  1984Asia1984 14.02 dark_paradise 15.02-Dziewczynka Mala2103 16.02 -Dziewczynka AniaDz 16.02 Roozia 17.02 Apik1 17.02 chudzina123 19.02 szkockaKratka 20.02 Ruda_E 20.02 -chłopiec onatowie299999 21.02 lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 m.gda 24.02 tonietakieproste 25 .02 dzidzius210 28.02 ------------ Mamusie Sylwian88- 00.01.14 SN Igorek 3700 g 57 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inishmore nikogo nie usuwałam z listy zanim nie poznam Waszych opinii. Rzeczywiście nie ma Cię, teraz to uzupełniłam, ze strony 90 kopiowałam listę do exela i dopisałam Igora. Wklejając tabelkę musiałam przeoczyć chodź nie wiem jak to się stało bo kopiowałam w całości. Tak więc prośba do Was przeglądnijcie tą listę i sprawdzicie swoje pseudonimy czy wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po wizycie, maluch waży 2700 przy czym lekarz powiedział że jest ciężko wymierzyć ze względu na położenie miednicowe i +/- 400 gram. Dziecko brzuszek ma malutki wymiary wskazują na 36 tc a długość nóżek 33 tc. Martwi mnie to bo przecież jest już 38 tc ale od początku lekarze mówili że dziecko będzie niewielkie i tym się pocieszam poza tym na usg genetycznym I i II nie wychodziły jakieś nieprawidłowości, które by wskazywały np że dziecko nie rośnie czy kości udowe są zbyt krótkie, nieprawidłowo się rozwijają. Tym się pocieszam ale mały niepokój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez z usg kosc udowa wychodzi krotsza o prawie 3 tyg. A reszta o ok. 1-2 mlodsze. Termin porodu nawet z pomiarow przesunal sie z 8.02 na 14.02. Ale nie martw sie ,to jest tylko orientacyjne. Wazne ze miesci sie w granicach i te wyniki z kalkulatorow nie odbiegaja zbytnio od normy I ze dzidzius rosnie. A dlatego tez ze niezbyt dokladnie pomierzy glowke, brzuszek i kosc udowa automatycznie waga sie zaniza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) chciałam prosić o dopisanie do tabelki - termin porodu 3.02 - chłopiec :) dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka 11
A u mnie można wpisać, ze dziewczynka to Natalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) moje cudo urodzone 15.01.14 godz 15.15;) niestety ma zachlystowe zapalenie pluc i mimo duzych gabarytow oznaki wczesniactwa:(dostal antybotyk i jest pńd lampamii na tlenoterapi i dogrzewaniu. Nerka po wysianiu jest w porzadku.nie mialam go u siebie na sali ani razu-dobija mnie ten fakt tym bardziej ze sciagajab pokarm laktatorem nic mi nie leci czasem troche,dzis 3doba wiec mam nadzieje ze laktacja ruszy.spędzimy tu minimum 10dni,a w domu mala placze ze chce do mamy,serce mi peka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian gratulacje!!!! Rzeczywiście się ruszyło, kolejna rozpakowana :) Jak fajnie, że masz już to za sobą. Miejmy nadzieję, że to 10 dni minie szybko a może uda się i wyjdziecie wcześniej???? ;) Będzie dobrze... 3majcie się cieplutko!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian,mam nadzieję,że wszystko dobrze będzie przebiegało i po tych 10 dniach wrócicie do siebie. Trzymam kciuki za Was. No i zasiałas tez niepewność u mnie, bo mój trzylatek ostatnio przez choroby zrobił się strasznie mamusi syneczkiem, ciagle tylko mamunia i "bzusiu" jak on to mówi. Mam nadzieję, ze wszystko szybko przebiegnie i wrócimy do domu w miarę normalnym terminie. Zaczynam myśleć o porodzie, jeszcze wczoraj na TVNStyle naoglądałam się programu "położne" i mam stracha, nie chodzi mi o ból tylko całą resztę... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwian bedzie dobrze zobaczysz. Na oddziale niech bedzie jak najdluzej zeby miec pewnosc ze zabierzesz zdrowego maluszka do domu. Nic dziwnego ze corcia za toba teskni no i nie moze sie doczekac braciszka. Ja rowniez przez 3 doby nie mialam pokarmu a potem jak ruszylo to maly nie wypijal calego cyca i musialam sciagac i normalnie mozna bylo mleczarnie otworzyc,hehe. Napewno sie ruszy :-) trzymam kciuki zeby maluszek szybko doszedl do siebie. Sciskam was mocno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Ja tez chetnie sie znajde na liscie. Mam terin na 12.02 i bedzie dziewczynka Blanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia86
I ja :) TP 03.02. dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mam do was pytanie jestem w 35 tyg zdarza sie ze wstaje rano i mam duzo zloto zielonkawej wydzieliny ,jest bez zapachu. Kilka dni temu bylam na wizycie i gin nic nie mowil zeby bylo cos nie tak. Jednak dzis bylo tego bardzo duzo, ale teraz jest zwykla biala. Czy ktoras z was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inishmore 03.02 chłopak Livvia86 03.02 dziewczynka Margot28 03.02 chłopak Nadzieja 03.02 niespodzianka Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Natalka Agnieszka2607 08.02 dziewczynka paulja 08.02 chłopiec sylwian88 09.02 chłopiec Małamaja 10.02 dziewczynka iwcia2020 11.02 dziewczynka Mogliszka 12.02 dziewczynka Blanka Zgredzio1988 12.02 dziewczynka MarthaS 14.02 chłopiec dark_paradise 15.02 dziewczynka mamaAnusi 15.02 dziewczynka Mala2103 16.02 dziewczynka Ruda_E 20.02 chłopiec lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 dzidzius210 28.02 ------------ Mamusie Sylwian88- 15.01.14 SN Igorek 3700 g 57 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorygowałam listę, jeśli o kimś zapomniałam czy też niepotrzebnie usunęłam to dajcie znać albo same nanieście poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja też mam sporo wydzieliny tylko mlecznej bądź delikatnie brunatnej. Zielonej nie mam, nie jestem lekarzem ani żadnym "fachowcem" w tym temacie ale wydaje mi się że jak jest zielona to może być stan zapalny. Ja bym zrobiła sobie badanie moczu, żeby sprawdzić czy jest stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×