Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Heelenka dokladnie tak i do tego taki ucisk brzucha i brak powietrza to dziwne uczucie.U ciebie tez pojawily sie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnusi właśnie dziś coś takiego poczułam, ale przeszło. Trochę to dziwne bo u mnie dopiero 30 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mniezaczelo sie 31.Jesli bedziesz czula coraz czesciej i nie bedzie przechodzilo to proponuje szpital bo z malych skurczy moga zrobic sie duze.Ja teraz biore 3x3 magnez i tak samo nospe i jakos sie uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii88
Tez biore nospe i magnez i na razie się uspokoilo :) ale przy tym lekarz kazal nam odpoczywać :) wiec większość czasu lezymy :) 36 tydzień leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w chyba lepszym humorze wstałam, te świąteczne przerwy mnie rozwalają, dobrze że sa bo możemy rodzinnie spędzić czas ale dziec***omału dostają głupawki, raz chodza do szkoły raz nie:/ Dziś z rana zawiozłam starszego do szkoły i pojechałam oddac krew na badania, znów kupa kasy poszła :/ do tego z posiewem przez święto poniedziałkowe mogą nie zdąrzyć :/ mam nadzieję, ze mimo wszystko do wtorkowego południa zdążą bo mam wtedy wizytę. Wy już tak niedaleko niektóre macie, ja do 17 stego nie wiem jak wytrzymam. Zazwyczaj rodzę w terminie ale do 17 to jeszcze sporo czasu :( która się wymieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Iwcia ja kupywalam z allegro rzeczy dla maluszka ale od roznych sprzedawcow bo tych kilku co znalazlam, u ktorych mozna wszystko kupic, mieli duzo negatywnych komentarzy.np ze czegos brakowalo i chcial dodatkowe pieniadze na kolejna wysylke. Laktator mam ale niestety nie pamietam co to za firma a nie sprawdze bo pozyczylam kuzynce. Ale nie byl drogi, kosztowal 59.99 i w zestawie byly dodatkowe czesci zamienne, mala butelka ze smoczkiem i szczotka do czyszczenia. Dzisiaj skonczylam kompletowac wyprawke :-) jeszcze tylko pokrac****oprasowac, spakowac torbe do szpitala ( ale to na koniec stycznia) no i pomalowac łóżeczko na swierzy bialy kolor :-) Do do dolegliwosci to u mnie nie jest tak zle. Wiadomo, ten wielki brzuszek troche przeszkadza :-) oczywiscie bezsennosc, zgaga( przewaznie na noc), no i zaczelam puchnac niestety :-( . Powiedzcie mi czy wy tez sie wiecej pocicie? Ja szczegolnie w nocy a rano jak wstaje to pizame mam mokra. No coz, jeszcze kilka tygodni trzeba sie pomeczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ja tez sie strasznie poce w nocy! dzis od pasa w dol bylam cala mokra, az sie balam, ze to przegrzanie moze zle wplynac na Malutka. Ja dopiero przymierzam sie do zakupow niestety i powiem, ze na allegro zdecydowanie najtaniej. W sklepie laktator kosztowal 420 zl, ten sam na allegro 330...niezla przebitka. Caly czas szukam kogos, u kogo kupie wszystko za jednym zamachem, albo chociaz wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! dołączam do grona narzekających:) ostatni tydzień spędziłam w szpitalu, bo mam początki zatrucia ciążowego:( Dziewczyny mierzcie ciśnienie! mnie do szpitala posłali z 140/90. Także mówię Wam sylwester był wystrzałowy na sali szpitalnej;] muszę się juz ostro wziąć za dokończenie wyprawki. Choć mam nadzieję, że mała posiedzi w brzuszku jeszcze min. miesiąc. Boję się nakręcać, żeby nie podnosić sobie ciśnienia, ale ja kończę dopiero 34tc:( Jakby to był chociaż 37...Ale to już z górki... Uważajcie na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja wczoraj miałam usg 3D mała pokazała buźkę bardzo ładnie i w 35tc waży 2,7kg lekarz powiedział, że do porodu może będzie te 3,5-3,6kg :) i z wielkości mogę urodzić tak około 30 stycznia, a ogólnie termin mam na 8 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Jestem w 35 tc. Brac no spe jak twardnieje brzuch czy juz sie nie bierze?Kurcze czesto mi on twardnieje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, troche drogi ten laktator. Rozumiem ze to ma byc elektryczny, tak? W pierwszej ciazy w szpitalu dali mi elektryczny i jakos mi nie podchodzil. Lepiej radzilam sobie z recznym :-) Moze tobie bedzie wygodniejszy :-) Dark bardzo mi przykro ze praktycznie na koncowce wyladowalas w szpitalu, no ale z zatruciem ciazowym nie ma zartow. Moja kolezanke tez zlapalo na koncowce 33tc a w 37 miala wywolywany bo jej stan sie pogarszal. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo juz dobrze :-) Agnieszka no to bedziesz miec duza dzidzie :-) Ja usg mam dopiero 20 stycznia a to bedzie koniec 36tc , ciekawa jestem ile moja bedzie miec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliszka jesli napinanie jest bolesne to mozesz brac. Mi tez twardnieje ale da sie wytrzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to jest laktator philipsa, tak napisalam dla porownania.Ja prawdopodobnie kupie SISI jest przystepny cenowo. Powiedzcie mi proszę co sądzicie o tym różowym komplecie w groszki: allegro.pl/posciel-serca-mega-komplet-baldachim-t-15cz-i3845549814.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie otworzyc, moze teraz bedzie ok: http ://allegro.pl/posciel-serca-mega-komplet-baldachim-t-15cz-i3845549814.html zrobilam spacje po http

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
mi też często twardnieje brzuch, ale nie mam przy tym bóli. Zresztą nic mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
mala2103 właśnie dziwie się, że taka duża gdyż ja chuda i mój narzeczony tak samo chudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii88
Ciekawe która z nas pierwsza urodzi :D Jak ten czas leci :D dopiero co się cieszylysmy z dwóch kreseczek na teście a tu już na finiszu jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ona pewnie będezie chuda i długa, moje dzieci takie były, tzn ciężkie były ale długie kończyny miały, takie pająki, szczególnie nogi długie :) Iwcia, najważniejsze by się tobie podobała, ja w temacie rózu się nie wypowiem bo samych chłopców mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja niestety znow w szpitalu na zastrzykach z heparyny:/ Niestety okazalo sie ze macica blokowala mi przeplyw krwi w zylach miednicowych i zrobil sie skrzep w lewej pachwinie... Jutro pokaza mi jak mam sama wykonywac zastrzyki i wypuszcza mnie do domu na samodzielna kuracje... Niestety ma to trwac kilka tygodni :( Dzieki Bogu malenka zdrowo sie rozwija :) zostalo jeszcze tylko 5tygodni do terminu!!! :)) tak krotko a jednak tak dlugo :D :P Dark_paradise bardzo wspolczuje zatrucia... Czy z zatruciem ciazowym , ciaza powinna byc zakonczona do 38tyg? Ktoras chyba juz wczesniej o tym pisala. Agnieszko Twoja malutka juz nie jest wcale taka malutka :)) zdrowa dziewusia z niej :)) ciekawa jestem ile moja bedzie miala przy porodzie... Polozne mowia ze drugie dziecko zwykle rodzi sie wieksze ale pewnie tyle w tym prawdy co we wszystkich ciazowych przesadach :D Moja siostra dzis dzwonila i powiedziala ze razem z partnerem wysylaja nasza mamusie na wczasy w lutym ... Dzwonila zapytac czy moga... Bo jak sie okazalo te "wczasy" maja byc u mnie w Irlandii haha... Prawde mowiac bardzo mnie to cieszy ;))))) Co do laktatora- ja kupilam manualny Avent w promocji za 10€ :) ... Po pierwszej ciazy uzywalam laktatora z tesco i byl super. Moja znajoma chwalila rowniez laktator manualny z tommeetippee ( nie mam pojecia jak to sie pisze) :D Wiecie co ... Jak czytam ze niektore z nas dopiero zaczynaja kupowac wyprawki i wszystkie niezbedniki to jestem przeszczesliwa ze ja mam to juz za soba... Teraz zostalo mi tylko leczyc sie, odpoczywac i spedzac czas z mezem i nasza pierworodna :))) Łooooj juz nie pamietam kiedy zostawilam tu taki dlugi post :D Duzo Zdrowka Moje Drogie!! Dbajcie o siebie i malenstwa! Juz malenko zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz od miesiaca mam skompletowana wyprawke. Wozek, lozeczko tez kupione, przeprowadzona i w spokoju moge czekac na mojego malego synka. Laktator mam reczny z aventu. Zostalo mi sie spakowac tak do konca do szpitala, bo juz conieco popakowalam, ale jeszcze nie wszystko.jakas lista by mi sie przydala,.oze ktoras jest w posiadaniu listy rzeczy niezbednych do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) na stronie 78 niniejszego wątku jest wklejona wyprawka dla małego jak i skład torby do szpitala bo tez ja akurat kompletuje i pamiętałam ze o tym czytałam :) mi jeszcze trochę rzeczy brakuje ale cały czas do przodu :) a czy kupilyscie te śpiworki do spania bo słyszałam ze na początku to fajna sprawa ... A jeśli tak to jaki rozmiar? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam wpisy "jeszcze 5 tygodni" to tak wam zazdroszcze.. Na ostatniej wizycie 34tydzien gin powiedzial ze wszystko sie opuscilo mimo pessara.. Mam zakaz chodzenia,nawet swoje sprawy fizjologicZne powinam zalatwiac do baseniku..;/ Zastrzyki na rozwoj pluc mozna dac do 35tc wiec jezeli mialoby sie cos dziac to od razu do szpitala..Zostalam w domu tylko po obietnicy ze bede ciagle lezala.. Ja modle sie zeby wytrzymac do 13 stycznia na wyjecie pessara,a zapewne zaraz po tym urodze.. To lezenie mnie dobija,bola mnie barki,uda kregoslup...:( Jeszcze zaczelam odczuwac bole ledzwiowe przy skurczach,bol pachwin i straszne ciagniecie po tej stronie po ktorej mam peknieta szyjke,no i oczywiscie wyczytalam we wszechnicy wiedzy -google ze to sa symptomy zblizajacego sie porodu.. Wali mi juz na dekiel,kolokwialnie mowiac....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wspolczuje Wam tych dolegliwosci, zastrzykow, pobytow w szpitalu i ciaglego lezenia. Ja tez juz coraz gorzej sie czuje, a jeszcze niedawno pisalam, ze nic mi nie dolega. Nie mow hop.... w nocy ledwo wstaje z lozka do lazienki, tak mnie ciagnie na dole i do tego czuje jak mi sie miednica rozchodzi. Oddychac nie moge, co jakis czas musze zlapac wiekszy oddech ustami, bo czuje jakbym sie dusila, a na domiar zlego przeziebilam sie i mam caly nos zatkany, wiec oddychanie sprawia mi jeszcze wieksza trudnosc:( Poza tym ostatnio mam strasznie zmienne nastroje, chce mi sie plakac, za chwile jest w porzadku...ale pocieszam sie tym, ze juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam sie miewacie po długim weekendzie? Ja sie juz nie mogłam doczekać kiedy sie skończy. Każdy dzień przybliża mnie do wizyty u lekarza. A to juz we czwartek. Zobaczymy co teraz Lekarz powie, mam nadzieję, że Maluszek sporo podrósł, że w razie jakby dalej sie pchal tak na świat jest silny i zdrowy by sobie w miarę poradzić. Boję się, wcześniejszego porodu. Chcialabym wytrzymac chociaz do tego 38 tyg. Czyli jeszcze 2, 5. Czas pokaze co los nam szykuje. Pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko. Trymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusii88
Paulja my jutro mamy wizyte i już się nie umie doczekać co powie lekarz:) czuje się tak roznie ehhh wczoraj wszystko super ladnie a dzisiaj zas bole w pachwinach ehhh ledwo chodze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.No coż po świetach tak samo jak i przed tylko brzusio sie powiekszył.Dalej mam twardnienie brzucha juz ja nie wiem co jest grane niby gin.mowi ze skurczy nie ma.Tak wiec sobie mysle czemu mam twardy brzuch!Moze za duzo leze albo za mało.Jutro zaczynam 34 t.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Hej :) Czy któraś z Was ma może takie bóle podbrzusza jak na miesiączkę tylko, że takie delikatne co jakiś czas ? Nie za często. Czy to bóle przepowiadające ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×