Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Martha własnie przyszedł do mnie sms na 20% do smyka, nawet na przecene;) trzeba się wybrać, ale przed swietami chyba juz odpuszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm...szarlotka 02.02 Livvia86 03.02 - dziewczynka inishmore 03.02-chłopak Cytrynka963 03.02 Nadzieja 03.02- niespodzianka ajpluczak 04.02 dziewczynka Miska Misia 04.02 Alwareza 04.02 BebiBabu 05.02 majowa 05.02 Królik skacze 05.02 Sarenka 11 - 06.02 - dziewczynka Żabka37 07 .02 wKoncuSieUda 07. 02 tymianek11 07.02 Agnieszka2607 08.02-dziewczynka (?) paulja 08.02-chłopiec Michaśka27 08.02 Małamaja 10.02-Dziewczynka iwcia2020 11.02-dziewczynka Doska11111 11.02 polaaa88 12.02- chłopiec Zgredzio1988 12.02.2014 dziewczynka  1984Asia1984 14.02 dark_paradise 15.02-Dziewczynka Mala2103 16.02 -Dziewczynka AniaDz 16.02 Roozia 17.02 Apik1 17.02 chudzina123 19.02 szkockaKratka 20.02 Ruda_E 20.02 -chłopiec onatowie299999 21.02 lulika 21.02 RybkaPlum 23.02 m.gda 24.02 tonietakieproste 25 .02 dzidzius210 28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do "tam na dole" ;) Wydaje mi sie ze duzo zalezy od tego jak lekarz zszyje..Ja mam wielkie pretensje do tego ktory to robil za pierwszym razem,bo zszyl mnie tak ciasno ze o stosunku po tych 3 miesiacach nie bylo mowy to jeszcze wyszlo mi ze szwu na szyjce tzw dzikie mieso ktore niemilosiernie ciagnelo i bolalo,czasem nie bylam w stanie przejsc dwoch krokow.. Wypalili mi to laserem pod narkoza-bylo wielkosc***aznokcia;/ Mimo to dyskomfort jest nawet przy zwyklym wkladaniu tampona.. Dlatego tez najbardziej z calego porodu boje sie nacinania i powtorki z rozrywki-tfu tfu tfu..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co do krocza po porodzie... W Irlandii nacinanie nie jest rutyna. Robia to tylko jezeli na prawde jest taka potrzeba. Moje krocze nie bylo nacinane tylko troszke peklo. Niestety nie z zewnatrz a wewnatrz- troszke bolalo przy zszywaniu ale z corcia w objeciach dalo sie przezyc :) nie zwracalam nawet uwagi na lekarza prawde mowiac taka bylam szczesliwa :D Po porodzie wszystko szybciutko wrocilo do normy. Po rownych 6 tygodniach postanowilismy sprawdzic czy wszystko tam ok i maz stwierdzil z entuzjazmem ze "chyba jest troche ciasniej"- haha. Prawde mowiac po porodzie bardzo szybko doszlam do siebie. Krwawic przestalam po 1,5 tyg od porodu. Tylko raz pamietam ze wyszlam po tygodniu do apteki kolo domu i sie przerazilam bo poczulam bardzo cieplo w kroku. Wrocilam szybko do domu okazalo sie ze wylecial ze mnie dosc duzy skrzep... Szczerze... Nie mam najmniejszego strachu przed porodem... Modle sie tylko o to by tym razem mi krocze nie peklo... Masakra jak mnie bolalo przy robieniu siusiu :((( Dobrze ze tu w ciagu 48 h od wyjscia ze szpitala przychodzi do domu pielegniarka aby pomoc, wytlumaczyc i sprawdzic czy wszystko ok... Powiedziala mi ze duzo mniej boli jak sie robi "siku z prysznicem" i tym wybawila mnie od cierpienia bo normalnie to przez pierwsze 2 dni chcialam plakac na sama mysl o toalecie. No ale coz ... Przezylam i juz nie moge doczekac sie porodu :D Ach jeszcze jedno. Ja na 100% zabieram rozek do szpitala. Dla 1szej corki bardzo mi sie przydal. A tym razem mam taki fajniutki z polarkiem od wewnetrznej strony wiec bedzie dzidzi cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Uff dziś od 11 sprzątałam i umyłam okna i mam dość :) teraz słodkie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jezeli nie macie kogos do pomocy przy myciu okien uwazajcie na siebie i nie wyciagajcie rak zbyt wysoko... Opowiesci o wieszaniu firan/zaslon i myciu okien nie sa niestety przesadami... Osobiscie znam 2 kobiety ktorym to bardzo zaszkodzilo. Mojej cioci i kuzynce odkleily sie lozyska... ciocia w 32 tyg urodzila z ogromnymi problemami i zagrozeniem zycia synka a kuzynka niestety stracila synka w 34 tyg wlasnie przez mycie okien :((( Ja wiem ze ciaza to nie choroba ale z niektorych czynnosci musimy zrezygnowac. Moj maz na szczescie nie ucieka przed domowymi obowiazkami wiec najciezsze prace zawsze wykonuje on. Osobiscie wolalabym miec nieumyte okna na jedne Swieta niz problemy z ciaza. Po za tym przy takiej pogodzie te nasze okna i tak dlugo czyste nie beda :/ Uwazajcie na siebie i malenstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamaja ma rację. Ja nie myję okien. Mama mi umyła pod koniec października. Więc nawet jakbym nie była w ciąży, to bym okien teraz nie myła, bez przesady. W domu pomaga mi mąż i złości się jak się zmęczę jakimś sprzątaniem. Więc w sumie ścieram tylko kurze:) ostatnio umyłam podłogę w 1 pokoju (na kolanach) i tak się tym zmęczyłam, że aż miałam wyrzuty sumienia, że zaszkodzę dziecku. Także generalnie mam gdzieś, że idealnie nie jest. Córcia dla mnie ważniejsza niż błysk w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja sobie stanęłam na krześle i nie wyciągałam rąk do góry zbytnio także bez przesady :) to taka sama praca jak ścieranie kurzu z regału też żeby wyżej wytrzeć muszę stanąć na krześle. Jestem zadowolona z efektu i właśnie regeneruje siły :) chociaż nie jestem padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
Ja tez mam gdzies okna na te swieta.Jestem troche przewrazliwiona na tym punkcie bo moja mama poronila walczac z wieszaniem fieranek a lekarz jej powiedzial,ze za dlugo byla w pozycji z wyciagnietymi rekami do gory :-\ Wlasnie usypiam swoja coreczke i az lzy mi sie kreca jak pomysle,ze niedlugo bede miala kolejna ksiezniczke przy sobie.Juz nie moge sie doczekac aby glaskac ja po glowce,calowac malenkie paluszki,spiewac i czytac i karmic***przebierac....ahhh Kochane najlepsze przed nami .Jeszcze troszeczke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka wiesz jak kłade sie spać to zasypiam z takim obrazkiem-leze na operacyjnym stole i wyjmuja placzącą moją ksieżniczke a potem przynosza ją na sale a ja przytulam ja i mowie ze kocham ja najbardziej na świecie nie moge sie doczekac.Jeszcze nie bylo mi dane tego poczuc ale juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam firanek:) tzn jescze ich nie mam, bo mieszkamy w nowym domku, ale nie wiem czy to lepsze, bo bardziej widac moje zasyfione okna, a mam ichna samym dole 11! ale co tam, umyje sobie po porodzie! (nie od razu oczywiscie) to ile z Was bedzie mialo porod naturalny, a ile cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja juz mam cesarke umowioną na poczatku lutego a z tego co sie zorientowałam sie wiekszosc z nas bedzie rodzic naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Malenstwo sie nie obrocilo glowka w dół i lekarz pow. Ze na 99% juz sie nie obroci. Raczej bede miala cesarke. Poza tym wszystkiego dowiem sie zaraz po swietach na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulja w poprzedniej ciąży moj lekarz tez mowił ze sie nie obroci a w36tyg.byla glowką w doł.Tak wiec wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia86
paulja - moja córka też się nie obróciła główką w dół. W poniedziałek rozpoczynam 35 tc. Może coś zdziała, jeszcze ma czas, tylko ja mam bardzo mały brzuch i nie ma tyle miejsca na obrót. Zobaczymy co będzie. Trzeba zdać się na naturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam maly brzuch., ale i dzidzia jest mala (tzn. Jeszcze sie miesci w tych granicach dolnych). Mam przegrode macicy i to ona może uniemożliwić obrót do pozycji "porodowej", ale zobaczymy. Czas pokaże, wolalabym rodzic sn, ale jak trzeba cc, to co zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza corcia jest juz w pozycji glowa w dol wiec w planie jest porod naturalny( a jak bedzie-zobaczymy). Z 1sza corcia sprawnie poszlo i mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie. Juz postanowilam ze tym razem rowniez nie chce zadnych srodkow przeciwbolowych... Obawiam sie ze tym razem bole porodowe krzyzowe mnie nie omina :/ od kilku tygodni boli mnie przeokropnie... Ogolnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do porodu i to mnie cieszy ;) * * * A teraz z innej beczki :D Moja 3-latka rozsmieszyla mnie dzis do lez!! Wziela szalik tatusia, wcisnela go pod bluzke i pol dnia chodzila i opowiadala mi jaka ona ma wspaniala dzidzie w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamaja, moj prawie 3 latek ciągle wypina brzuch i mówi ze mam tam Benia a potem z uśmiechem stwierdza ze to nie dzidzius tylko kakao:) Ja do porodu tez jestem pozytywnie nastawiona tym bardziej że to ostatni z planu :) :) więc trzeba się sprezyc by to szybko załatwić i mieć z głowy :P Wczoraj ostro popracowalam wiec nogi dziś na maksa spuchniete ale dziś mam zamiar poodpoczywac trochę i dziecmi powariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba pozbyłam się już złudzeń odnośnie dziewczynki, po ostatniej pomyłce mojego lekarza i postanowiłam spieniężyć moją zakupioną wyprawkę. Zrobiłam cały zestaw najfajniejszych rzeczy wg mnie, oczywiście nie łudzę się,że odzyskam pełną kasę, ale i te minimum przyda się na zakupy dla synka + dorzucę troszkę gratisów typowo dziewczynkowych. Zapewniam,że warto,sama zapłaciłam dużo drożej, a rzeczy są idealne, już przeze mnie poprane i poprasowane w sumie wyjdzie tego ze 30 sztuk samych śliczności. http:// allegro.pl/firmowe-ubranka-dziewczynka-disney-next-56-62-68-i3816611274.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, czy skolioza jest przeciwskazaniem do naturalnego porodu? Czytam właśnie książkę pt. "szkoła rodzenia" i jestem na etapie przeciwskazań. Obok takich chorób jak nadciśnienie tętnicze, wady wzroku występują choroby ortopedyczne (nie podano jakie, a skolioza jest ch. ortopedyczna). I teraz nie wiem....Proszę pomóżcie. Wizytę mam dopiero w 10 stycznia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche polezalam w szpitalu wczoraj dostalam czestych skurczy ale jest ok.troche za wczesnie na przyjscie na swiat w32 tyg.mam zakaz robieniia cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia z tego co mowila mi ginka to, tak skolioza zalicza sie do cc. Z tym ze zalezy jak mocne jest skrzywienie kregoslupa. Porozmawiaj ze swoim lekarzem :-) MamaAnusi to odpoczywaj , lez ile sie da :-) niech bobasek jeszcze posiedzi w brzuszku :-) A tak przy okazji : Dziewczynki zycze wam wesolych, radosnych i spokojnych swiat. Szczesliwszego Nowego Roku no i zeby nasze dzieciaczki przyszly szczesliwie na ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych i zdrowych Świąt Wam życze. Jade za godzine do szpitala na ktg.i coś czuje że i tam spedze Świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala dzieki za info...niezbyt to dobra wiadomosc:( po świetach pojde do ortopedy w takim razie... Ja Wam rowniez zycze wesołych i spokojnych świąt w rodzinnym gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogliszka
WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnusi jak tam zdrówko? mam nadzieję, że święta spędziłaś jednak w domu a dzieciątko siedzi grzecznie w brzuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam nadzieje ze wszystkie spedzilyscie ten jakze sniezny czas w domku razem z dzidziami w brzuszku:) Swoja droga to przez te swieta chyba bedzie + 50kg ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w sumie juz po swietach.Ja jestem w domu na przepustce codzienie jezdze na ktg.do szpitala idostaje kroplowke zeby nie bylo skurczy,ale i tak je czuje trocheNie wiem czy dortwam do lutego.Trzymajcue sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×