Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Acia87

Nowe starania o dzidzię po ciąży pozamacicznej

Polecane posty

Gość Kasik89
Anianiani to nie będzie tak, że cały czas jest tragedia z cyckami - spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Anianiani przecież pisałam że mi znikły wszystkie objawy, oczywiście pognałam na sor i wszystko było ok. Wczoraj tak mnie głowa bolała że aż wymiotowałam nie wytrzymałam i po 7 godzinach umierania zadzwoniłam do mojego gina i kazał wziąć 1 zwykły apap. Mam wyrzuty sumienia czy nie zaszkodziłam maluszkowi ale przecież gin powiedział ze paracetamol nie zaszkodzi a ja aż płakałam z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Ewcia w pierwszej ciazy 2 razy mialam taki bol głowy. Tez apap bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam! Ja również jestem po ciąży pozamacicznej. To był starszny dla mnie czas, ale teraz żyję nadzieją, że mimo wszystko w niedalekiej przyszłosci zostanę mamą. Planuję zrobić badanie na trombofilię wrodzoną (koleżanka, która też jest po takich przejsciach mówiła, że zlecil jej lekarz). Czy któraś z was robila to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkowaa
Ja robiłam! Wyszła mi mutacja MTHFR, PAI-1, czynnik V Leiden. Teraz mam zastrzyki (clexane) i metyl. kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Ewcia Kasik jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Dzięki, samopoczucie lepsze (jeśli chodzi o mdłości), oby znowu nie wróciło ze zdwojoną siłą... Tylko wkurzam się wszystkim.. Jeszcze niecały tydzień do badań... Miewam koszmary związane z moimi obawami.. A jak u Was? I witamy nowe osoby po CP! Uwierzcie, że można zajść w ciążę. Ja nie miałam robionych żadnych badań po pierwszym razie, ale jeżeli Was to uspokoi, to róbcie co się tylko da. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Emilkowaaa, gdzie robiłaś? Rzoumiem, że na tej podstawi elekarz zalecił Ci te leki? Jesteś w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Hej kochane, ja też nie tobiłam żadnych badań i jestem w 12tc i 1dzień, wow dzisiaj weszłam w 2 trymestr. Samopoczucie b.dobrze żadnych wymiotów bólu piersi ani nic. 16 września do gina. Biorę tylko witaminki Pregna plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg OM weszlam w 7tc. Mam mdlosci. Tak jak przy pierwszej ciazy, nie moge spedzac czasu gapiac sie w tv czy telefon, bo to poteguje mdlosci. Czuje sie jak z choroba lokomocyjna. Z jedzeniem kiepsko poki co. Ale musze dac rade. 28.08 wazna wizyta. Boje sie troche. Poza tym bede musiala trzymac diete w ciąży. Zadnych tłustych i smazonych rzeczy itd. W pierwszej ciazy kialam cholestaze, no a jak raz to masz to z kazda ciaza juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Ewcia, to jeszcze nie jest chyba drugi trymestr :p ale już blisko :p U mnie dziewczyny trzy dni dobrego samopoczucia, może już nie wrócą mdłości??? Ewcia to Ty nie będziesz robiła badań genetycznych? (do nich możesz mieć max. 13tyg i 6 dni). Ja w sobotę idę na wesele :) Czy Ty byłaś Ewa cała noc na weselu? Zastanawiam się, czy ta muzyka itd. nie zaszkodza? Ale chyba bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Kasik tak jak piszesz. Na te tygodnie przypada przeziernosc karkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hej dziewczyny chce Wam cos napisac chociaż to chyba jednka bezsensu podnieta. Ostatnio miałam cykl 27 dniowy i juz w 22 miałam mały maz krwi na papierze więc porażka. W tym cyklu dzis jest 25 dc i własnie byłam u gina i na wzierniku po badaniu był dalej widziałm bialutki. Nie czuje tez zeby okres miał byc a niby mógłby za 2 dni . Miałam tez kilka cykli 30 dniowych więc nie powinnam sie jarac. Jestem tez na diecie ale w ciagu 7 tyg schudlam 6,5 kg wiec to nie jest jakies drastyczne chyba zeby okres zanikł prawda? w poprdzednim cyklu tez ta dieta był juz i było na minusie 4 kg więc doszły mi tylko 2 na minu. Co myslicie tylko plis... nie podniecajcie sie Wy tylko tak szczerze. Dodam ze nigdy nie było tak zeby nie było plamien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Aifoz to troszkę krwi to mogło być po.implantacji, ale poczekaj cierpliwie parę dni z testem. Życzę Ci tego z całego serca, ale nie chce Cie nakręcać, bo wiem, że potem człowiek bardziej cierpi jak się napali.. Choć szansa uważam, że jest :) i trzymam kciuki!!! Dziewczyny, czy mam martwić się, że piersi ewidentnie mi zmiękły i już nie są takie czułe ? Mdłości to rozumiem, że mogą już minąć. Ale piersi? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Ja Ci powiem Kasik odnośnie piersi ze moje to tylko żyły miały w 6 tyg bardzo ale nic zmiany później rosły. Ja żadnej krwi teraz nie miałam ani kapki dlatego tak się podniecam. W poprzednim miałam szybko krew wie teraz czekam do ech chyba 30 muszę czyli 5 dni... ale możliwe ze cykl czerwcowy 26 dni plamienia od 24 dc , lipcowy cykl 27 dni plamienie od 22 dc a ten cykl w 25 dniu nic i byłby 30 dniowy ? ech ale by było jakbym zaszła w końcu urodziny mam 5 wiec nie muszę mówić co to by był za prezent dla samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Kasik one chyba nie bola przez cala ciaze. Jakbym wiedziala, zectal bede schizowac to w pierwszej ciazy prowadzilabym pamietnik z objawami hehe Ja tez dzisiaj od poludnia mam schiz bo normalnie zjadlam obiad i kawalek ciasta i nic mi nie jest. I tez piersi malo bola... Afioz poczekaj jeszcze te 5 dni i zrob test. Mam nadzieje ze ujrzysz 2 kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Chyba spanikowałam z tymi piersiami :p cały dzień leżę w łóżku i tylko leżąc miałam takie wrażenie. Jak wstałam to cycki też wstaly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Skończyłam 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze :-) Dziewczyny Wy tez mialyscie problemy ze snem? Bo dzisiejsza noc byla okropna. Ledwo na oczy patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Kasik tak byłam do rana na weselu co prawda nie szalałam ale z tą muzyką to bez przesady nic dziecku nie będzie. Aifoz rób teścik proszę ja ci kupię kochana haha trzymam mocno kciuki. Kasik od 13tc 2 trymestr i od 25tc 3 trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Hehe dzięki Ewcia:P ale wiesz dzis dopiero 26 dc i boję się ze np dieta zadziałał niemniej juz bym robila test ale sie boję. Nie czuję nic alni okresowo ani cycki ani nic. Wczoraj tylko dziwnie bo takie jakby szarpanie w prawej pachwinie mialam takie kilka razy dosc bolesnie.. nie pamieta zebym kiedys miała az takie wiesz kilkukrotne... ech jak okres jutro by przyszedł to padnę chyba z zalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Zazdroszcze Wam dziewczyny ze juz zaszlyscie i pecherzyk w macicy u mnoe jeszcze dluga droga dopiero w nast roku starania:/(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiak88
Moj maz za granica siedzi a dwa musze odpoczac bo wyladowalam w ciezkim stanie w szpitalu mimo iz od 4 tyg bylam monitorowana to i tak nokt sie nie poznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik89
Masz rację Ewcia z tymi trymestrami, tyle, że w medycynie liczą skończone tygodnie, a nie zaczęte, dlatego dopiero jak będzie 13tyg0dni to zacznie się drugi :D co nie zmienia faktu, że to już na dniach :D Może skończą mi się schizy? :p ale wątpię :D Dzisiaj wesele! I dzisiaj wraca Scent z urlopu :D Miłego dnia wszystkim! Aifoz, dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Aifoz ja też szybko robiłam test, rób kochana bo ja oszaleję. Dziewczyny napewno wam się uda zobaczcie ile nas już jest i ilu się udało a ile jeszcze kobiet nie wie o tym forum. Dacie radę ja trzymam mocno kciuki za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia84
Dziewczyny od kilku dni boli mnie krzyż i czuję kłócie jajnika i w podbrzuszu ale bardziej jajnika tego co nie mam jajowodu po cp, trochę się martwię a wizyta dopiero za 3 tygodnie. Może któraś idzie wcześniej i by spytała o co biega albo może któraś też tak ma lub miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×