Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada.kudlata

Rozstanie po latach. Dzień...

Polecane posty

Gość MikaMaaaa
hehehehe ejj ale Ty jeszcze jesteś zaburzona a ja nie dojrzała hehehe to chyba alkohol w naszym przypadku nie jest wskazany heheheh asz Ty KREJZI kobietko hehehe ale wiesz w sumie zapomniałam ,Ty ja mam skrzywioną lekko przegrodę lekko hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
nosową sorki miało być zamiast drugiego lekko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
Kurcze... muszę przyznać, że to "zaburzona" mniej mi się podoba. Z białym kaftanem wiązanym z tyłu mi się kojarzy :( Ups... czyli źle ze mną... Ty masz szczęście. Przecież w końcu dojrzejesz. Tak jak owoc dojrzewa :) A że z przegroda masz problem... Nie martw się. Da się naprawić. Cierpliwośc****oczekaj aż twój luby dojrzeje do przemocy fizycznej, gdy zupę mu za słoną ugotujesz. W mig przegrodę naprawi :) Tylko nastaw się z dobrej strony :) Idę spać. Bo wali mi na dekiel i mogę jeszcze większe głupoty zacząć wypisywać. O zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
heheheheheehehehehehhehe kurna z tą zupa będzie kiepsko bo nie gotuje ale kotleta mniej słonego zrobię to może przywali hehehe tylko problem będzie bo jest dość duży i silny więc może ją przestawić ale w druga stronę bądź tez może mnie jej pozbawić :P leć moja Ty KREJZI koleżanko spać w swym ciepłym kaftanie:) tez uciekam spać jednak jako nie dojrzała , dobrze że kobietę porównuje się do wina, im starsze tym bardziej dojrzałe i lepsze :) będę jak Chateau La Tour:) no albo jak Ty Aduś porównałaś mnie do np jabuszka tylko nie chciała bym zgnić :( słodkich snów kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asss_super
MIkia sorry nieobraz sie, ale beka jest z Ciebie Ada to widac ze z dystansemi z humorem bierze, aTy sie nakrecasz jakbys naprawde byla zaburzona i crazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Asss_super hehehehe biorę na serio hehehehe nie no ok bardzo biorę to do siebie, szczególnie te dobre rady i wszechwiedzące wypowiedzi :) już nie mówiąc o tych które wiedzą jaka jestem i Ada :P takkkkk bardzooooo się przejmuję i moje życie bez kafe i rad tutaj, nie toczy się :( sprawdzam na ile was stać :) zadając pytanie czemu jestem nie dojrzała , czy też skrzywiona myślisz że chce się tego dowiedzieć hehehe czy sobie poprawić humor???:) ktoś tutaj wkleił moje wypowiedzi które nie świadczą o nie dojrzałości czy też moim spojrzeniu na związek czy światopogląd. osądzacie ludzi tak na prawdę bez podstawnie, typu że Ada jest zaburzona, a ja skrzywiona i nie dojrzała :) a zaburzona i crazy to Ada miała być hehehe ja jestem tą nie dojrzałą skrzywioną :P oj naprawdę dziewczęta czytajcie dokładnie :):):):):):):):): ja jestem tą NIE DOJRZAŁĄ I SKRZYWIONĄ :):):) i jest mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika za bardzo sie nakrecasz i analizujesz to... ludzie wklejaja Twoje wypowiedzi na tej podstawie tk sadza, no sorry maja do tego prawo....znaja Cie tylko z frum dajesz niedojrzale posty to tak jestes oceniana....trzeba sie z tym liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku dajcie juz spokoj Ada przechodzi trudny okres w zyciu musi sie ogarnac, odciac od sk***y...myslec o sobie ulozuyc zycie z kims wartosciowym i bedzie dobrze:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
gość powyżej iiii takie osoby uwielbiam hehehe w końcu normalna istota :P ps. oceniajcie mnie jak chcecie :) tylko ja wam chcę pokazać że to co tu się piszę (nie zależnie czy w tym naszym temacie czy w jakim kolwiek innym ) nie świadczy o człowieku i nie da się za pomocą kilkunastu wpisów ocenić, i wiedzieć jaki kto jest. Tylko do was nie dociera to :) cóż żyć z tym się da heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
gość ale jak mnie znają tylko z FRUM to masz rację hehehe mogą mnie oceniać i mają prawo skoro znają mnie z FRUM :):):):):):):): swoją drogą to Ty jesteś tą od KREJZI ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Asss_super MIkia sorry nieobraz sie, ale beka jest z Ciebie ..... - nie obrażam się bo beką nie jestem , ważę 47 kg :P Beka- hmmm również jako że można się pośmiać ze mnie :) nie no nie krępuj się osobo która używa słów BEKA :) ahh i wy mi piszecie o niedojrzałości i że świadczy o tym mój sposób wypowiedzi hehe nie no ludzie ja was proszę heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika i tu wlasnie wychodzi Twoja dziecinada, czepiasz sie literowek....smianie sie polkniecia literki jest poprostu smieszne i dziecinne:) lol nie jestem od krejzi, a kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
tak jestem dziecinna :) i cieszy mnie to :) nie mam z tym problemu, jak była bym w życiu taka poważna to bym zgłupiała kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
powiem Ci koleżanko z góry :) że owszem śmieszy mnie połknięcie literki ponieważ przeczytaj to głośno to też Cię rozśmieszy:):):):) nie tylko w Twojej wypowiedzi, ale mojej i innych :) ludzie trochę humoru w życiu :) tak samo myślicie że tutaj wasze rady są istotne? owszem ludzi normalnych jak najbardziej .. ale Ci którzy potrafią tylko krytykować dosyć wulgarnie, i nie kulturalnie- śmieszy , może wkurzyć ale potem i tak śmieszy. :) tak samo z oceną nas:) tak jak ja bym o Tobie napisała że jesteś nie wykształcona, robisz błędy na poziomie 8 latka, i że świadczy to o Tobie. A nie wiem jaką jesteś osobą, może klawiatura Ci szwankuje i literki czasami nie wskakują, może nie używasz znaków polskich bo jest Ci wygodniej , a nie pisze że jesteś tak głupiutka że robisz błędy i literówki. to jest ten sam przykład, nie oceniam bo nie znam. tyle.:) ale wy zawsze wiecie najlepiej i oceniacie nie patrząc na siebie. :) spoko, ja przyjmuje to z uśmiechem na Twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika zalosna jestes powaznie....narazie ja stad spadam... bo z fajnego watku autorki stworzyl sie jakis belkot Miki, narazie milego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
nie masz już żadnych argumentów to pozostało wyzywanie heheheh no i to są ludzie dojrzali bez skrzywień, oraz bez zaburzeń hehehehe ooo matko, i właśnie dzięki takim ludziom jak Ty topic się zaśmieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalne dno
Adusia co tam??? jak zyjesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 66
moze tak mialo byc, ze bardzo dobrze sie stalo ze nie zostalas jego zona:) i mozesz teraz plakac ale tylko ze szczescia:*** buziaki mikolajkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mikii
jakos mi cie zal- może dlatego ze jesteś wulgarna i w ogóle jakaś taka żalosna jesteś baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
do Miki baby to masz w nosie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
Witam. Dziękuję za troskę :) Żyję :) Powolutku do przodu. Oczywiście miewam gorsze chwile (tak chwile, już nie dni :) Popłaczę tak ze 3 minuty i jest dobrze :) Jestem podekscytowana tym, że niedługo kupię i zamieszkam we "własnym" mieszkanku :) gość 66 może to i dobrze, że tak wyszło, za pierwszym "poważnym" rozstaniem spłaciłam długi a teraz za "drugim-ostatecznym???" rozstaniem kupuje mieszkanie i się usamodzielniam :) Także plusy niewątpliwie są :) Ale powiem szczerze, że jeszcze nie potrafię płakać ze szczęścia. Naprawdę go kocham. I nie wiem czy zdołam kiedyś kogokolwiek jeszcze pokochać. Na chwilę obecną wydaje mi się to niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada KOCHANA pewnie, ze pokochasz :) !! jestes w nim zakochana, uzaleniona masz duzo uczyc emocji do niego, a milosc przyjdzie tak extra spokojna, dojrzala i BEDZIESZ NAJSZCZESLIWSZA NA SWIECIE:) kazdy w mlodosc**przechodzila taka milosc myslal, ze sie juz nigdy nei zakocha itp.:)super ze sie usamodzielniasz MYSL TERAZ TYLKO O SOBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
gość mam nadzieję, że nic a nic mnie nie oszukujesz ;) I tak będzie :) Ale ja przez 10 lat nawet nie spojrzałam na innego faceta, NIGDY o żadnym nawet nie pomyślałam "o niezła d**eczka" - chciałabym mieć takiego faceta... Nigdy! Byłam wpatrzona w mojego jak w obrazek :) Z wyglądu to mój ideał. Jak go zobaczyłam 11 lat temu to aż mnie zamurowało! (o takim śniłam!!!) I pomyślałam, że on nawet na mnie uwagi nie zwróci... A tu po roku znów go spotkałam i chyba mu się spodobałam, bo od tamtego czasu byliśmy nierozłączni. Ach... uśmiechnęłam się jak powspominałam :) A jak spał, to mogłam się na niego godzinami przyglądać :) Także beznadziejny ze mnie przypadek :) Teraz jeżeli z kimś się zwiąże to z rozsądku. Zawsze to lepiej być rozwódką niż starą panną :) Przynajmniej w mojej pracy. Ostatnio usłyszałam jak trzy studentki rozmawiały (na mnie nie zwracały uwagi, bo ja sama jak dziecko wyglądam). Taki tekst: "Nie p******** se i wyżywa się teraz nad biednymi studentkami" :) Myślałam, że padnę :) Oczywiście od razu DONIOSŁAM osobie najbardziej zainteresowanej :) Także w celach "prewencyjnych" muszę wyjść za mąż! Rozwód może być i po pół roku małżeństwa. Ale pewnie mnie kobitki rozumiecie :) Przecież takie studentki żyć mi nie dadzą jak dowiedzą się ze ja stara panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
Na kafe jednak nie można takich brzydkich słów używać :( Nawet podstęp wywęszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
Same powiedzcie: Będąc starą panną studenci będą myśleć o mnie: o biedna, nikt jej nie chciał, nawet sobie nie może poużywać, szkoda jej... :( Ale będąc rozwódką to pomyślą: kurcze kobieta sukcesu! Nie potrzebny jej facet do szczęścia! Kopnęła w zad darmozjada! Realizuje się kobieta, korzysta z życia itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada nie oszukuje Cie:) zauroczylas sie w nim, zakochalas, a teraz uzaleznilas, trudno, czasem i tak w zyciu bywa, przynajmniej masz doswiadczenie, madrosc zyciowa:) nie kazdy to przezyje, teraz mysl, ze czeka Cie prawdziwa milosc:) a nie jakies zauroczenei w pseudo ksieciu z bajki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
On nie był z bajki, on był ze snów jezyk.gif Wyśniłam go sobie :) A najgorsze jest to, że teraz śnią mi się koszmary, jakieś potwory, zombie! O jejku... czyżby mój przyszły mąż?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyw;/ slaby:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszyw;/ slaby:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×