Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

OK jestem projektem, skoro tak wiesz bezbłędnie ktore są projektem a które nie. tylko że ten topik był dla wielodzientych a nie dla takich jak ty, która to siedzi calymi dniami na forum sledząc kto zmysla a kto nie. Po co ci to? musiałaś zniszczyc ten topik? dlaczego nie mogłaś zalozyc swojego pt. "Szukam projektow na kafe". Może załóz sobie taki to sie równe tobie dopiszą i bedziecie sobie dyskutować bo tutaj chciały pisać wielomamy ale już się pomarancze wpierdzieliły i zepsuły topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goścówa
O właśnie! Takie zamknięte fora jak Babyboom są realniejsze, bo tu to jest masakra od nawału kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzę bo mam wolne, bo jestem przeziębiona i mam akurat czas sobie poczytać różne rzeczy, a temat o wielodzietnych wydał mi się fajny, bo ja mam ciepły stosunek do takich rodzin, imponują mi i chciałam się czegoś dowiedzieć o ich życiu codziennym, problemach, troskach, rozwiązaniach, pomysłach itd itp przeczytałam go od 1 strony i takie są moje wnioski, a nie jestem taka głupia, żeby nie odróżnić normalnych ludzi od takich, co to non stop kłamią. a co do ciebie rollie, to twoje posty rollie już gdzieś widziałam na innym temacie i tam też pisałaś bździny. może to są twoje ukryte marzenia i niespełnione fantazje? nie wiem, ale wiem na pewno, że coś jest z tobą nie halo, bo normalna matka w takiej sytuacji jaką sobie wymyśliłaś nie pisałaby takich idiotycznych postów jak ty. chyba sama nie widzisz co piszesz. jak już chciałaś sobie pościemniać, to nie umiesz dobrze wczuć się w rolę, bo ci fatalnie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i treść uznana została za spam, a nie podałam zadnego linka :( i przepisywałam te kody i zaden nie wchodził, nie wiecie przypadkiem co się z tym robi w takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciekawi mnie rollie ile masz tu jeszcze innych nicków, bo idę o zakład że na pewno nie jeden! siedziałaś cicho bo nikt o tobie nie pisał, a dziś zobaczyłaś, że nie jesteś wymieniona jako jedna z realnych matek i nagle się magicznie objawiasz z wyrzutem: ze jak to? ja? mnie nie ma na liście? how come? :D prosty mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
kryzys kryzysem ale zyje sie w gr nadal lepiej niz w pl taka prawda i tu nie masz racji. moj znajomy pracuje tam jako aluminiarz i powiem ci ze praca az wrze . dwa razy w roku przylatuje do pl i widze na fb jak zyje a niby taki kryzys . ktos go odczuwa a ktos nie wiec nie zakladajcie z gory ze architekt to tam teraz bezrobotny musi byc zreszta jak sie orientuje to architekci lapia prace po calej europie w zaleności jaka oferta sie przydarzy starczy jak zna j angilski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ale co dokladnie masz na myśłi pisząc bździny? W ktorym momencie pisałam niewiarygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre na fb widzisz jak znajomy żyje ,nie ośmieszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
tak widze jak mieszka i jak spedza wekendy z rodzina poza miastem na wyspach i w ogole jabky nie bylo stac to nie przyjezdzal dwa x do roku do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rafaella? to który to już mamy nick? wciąż piszesz pod kolejnymi. przyhamuj. :D tym myślisz, że polacy do grecji nie jeżdżą na urlopy, wiadomości nie czytają ani z ludźmi nie gadają, żeby nie wiedzieć jak wygląda tam życie? a co to znowu za zawód architekt? zwykły jak wiele innych. fortuny się na nim nie zbije i ludzie parający się tym zawodem mają takie same problemy jak wielu innych. widzisz, nawet wiedzy nie masz. przestań już pisać, naprawdę, idź stąd na inny temat, dział, cokolwiek, ale najpierw do lekarza a ty rollie to chyba masz zły wzrok, albo jesteś mniej inteligentna niż przeciętny czytelnik, jeżeli wydaje ci się, że ktoś traktuje poważnie twoje wpisy czy to w tym czy w innych tematach dla wielodzietnych myślałam, że pomimo beznadziejnej renomy kafeterii ten temat naprawdę będzie dość normalny, bo pojawiły się nicki które kojarzę sprzed lat i wiem kim są i wiem, że na prawdę mają co najmniej po 3 dzieci, bo widziałam dawniej ich zdjęcia, kojarzę imiona i że będzie co poczytać, że będzie normalnie, a tu co druga to z kosmosu przyleciała jakby was nie było i zostały tylko te normalne to temat by był fajny, poważny jak ten dla mam bliźniaków, który się kręci od lat i nikt tam nie pierdoooli tylko ludzie normalnie prawdę piszą jaka by ona nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Rafaela, czy jak ci tam, daj już spokój. Teraz jako "gratuluję" napisałaś, bo już ci się chyba pomysły na nicki skończyły :) I jeszcze z fb wyjeżdżasz. Tam to dopiero śmietanka ściemniarstwa się zbiera :) Jestem realną matką trzech synów. Jako że jestem przeziębiona okrutnie, dwóch starszych od dwóch dni jest u babci, żebym ich nie zaraziła. Najmłodszego karmię więc został ze mną i obecnie śpi. Gdyby nie ta wyjątkowa sytuacja, nie miałabym czasu na pisanie tutaj. Wprawdzie starsi chodzą do przedszkola (mają po 4,5 i 2,5 roku), ale w normalny dzień miałabym do zrobienia pranie (teraz też mam, ale mogę olać :) ), obiad (chłopcy jedzą w przedszkolu, ale wracają to jedzą z nami), po obiedzie trzeba ogarnąć kuchnię, cały czas trzeba zajmować się najmniejszym (pieluchy, karmienie, spacer). Poza tym, jak starsi wracają, a odbieram ich zaraz po obiedzie o 14.30, to już jest sajgon w chacie, każdy chce coś powiedzieć, gadają obaj na raz jak najęci. Naprawdę nie wiem, jak można mając kilkoro dzieci całe dnie przesiadywać na kafe. Ja nawet teraz nie mogę jednego posta napisać :) I nie chodzi o brak organizacji. Przed chwilą zadzwonił znajomy i zamówił u mnie jedną pracę (dorabiam na macierzyńskim ;) ), potem mąż zapytać, jak się czuję, przez te telefony mały się przebudził, ale już sytuacja opanowana. Pisze może chaotycznie, ale tak wygląda życie, szczególnie życie z dziećmi. A te kiepskie scenariusze, które czytam tutaj to jakieś żarty z rodzin wielodzietnych są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze odpowiem na twoje pytanie, które padło na początku tego tematu: dlaczego tematy o wielodzietnych na kafe padają? x właśnie przez takie jak ty! bo większość pisze nieprawdę, te normalne to widzą i przestają pisać po pierwszych tygodniach, te co kłamią jeszcze trochę podbijają temat, żeby dać upust wyobraźni, ale za jakiś czas im się nudzi i nie chce im się dalej wymyślać i idą na inny temat udawać kogoś innego x teraz rozumiesz? :) x i błagam nie pisz już, że nie wiesz o co chodzi i co złego to nie ty, bo każdy kto jest choć trochę myślący i wchodzi na ten temat to widzi czarno na białym które wpisy są normalne, a które fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/to wyżej to jest do pani o nicku rollie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Gościu wyżej, zgadzam sie z tobą 🖐️ Dopisze jeszcze, że te ściemiary dają upust swojej kiepskiej wyobraźni, bo nie maja pojęcia, jak wygląda życie z dziećmi. U Rafaelli (i jej innych wcieleń) nagle się pomoc domowa pojawiła, bo już nawet w wyobraźni nie dawała rady chaty ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollie juz sie nie loguję
Gosciu ty musisz mieć nudne życie skoro od lat śledzisz inne tematy, interesuje cię zycie i zdjęcia inncyh, wiesz kto na jakim wątku pisze i t d. Może tu wrócę jak topik znormalnieje, chociaż przypuszczam, że z takim szpiegiem bez własnego zycia, to nigdy nie nastąpi... Pozdrawiam mamusie wielodzietne. Chciałam się jeszcze czymś pochwalić ale zostawię to na inną okazję. do zobaczenia może w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze, że się już nie logujesz rollie. 🖐️ cieszy mnie to, że jednego mutanta będzie tu mniej. życie mam na tyle ciekawe, żeby nie wymyślać sobie fikcyjnej pożywki i nie próbować się wirtualnie dowartościowywać ani nie starać się pozyskać pseudo przyjaciół, którzy równie namiętnie wymyślają swoje życiowe perypetie. :D śledzić też specjalnie niczego nie trzeba, bo czytania jest mało. wystarczy wyszukać przez byle google "rodziny wielodzietne forum" i już masz kilka z kafe. pozostałe są króciutkie w porównaniu do tego, bo szybciej padły, ale klimat ten sam co tu z tobą na czele :D żałosne to twoje życie skoro musisz sobie wymyślać nowe osobowości. a stare nicki znam sprzed 3 lat jak tu siedziałam w czasie pisania pracy kiedy mi się nudziło i nie mogłam się skupić i dlatego wiem kim jest np. kamilka, wiosenna, toksyczna, mogę wtrącić słówko i wiem ze maja dzieci, o których piszą. poza tym nawet gdybym ich nie kojarzyła to nie trudno się domyślić, bo one nie piszą głupot jak reszta i nie słodzą (no może poza wiosenną, bo coś się ostatnio dziwnie zachowuje i rzeczywiście słodzi, co już wcześniej ludzie zauważyli, ale ze starych postów kojarzę że jest ok). jest tu kilka których nie znam, ale piszą z sensem i widać że opisują normalne prozaiczne życie a nie jakieś nie wiadomo co. ich również uwzględnia lista. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może tu wrócę jak topik znormalnieje" oj lepiej nie wracaj :D bo to by znaczyło tylko jedno: temat znów zszedł na nierealne tory nikt nie chce tu mdłych rozważań na temat twojego 5 fikcyjnego dziecka. wróć do rzeczywistości! może i tobie przyda się terapeuta, bo chyba cię deprecha jaka bierze w domu, że tyle zmyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"U Rafaelli (i jej innych wcieleń) nagle się pomoc domowa pojawiła, bo już nawet w wyobraźni nie dawała rady chaty ogarnąć " hahah :D to prawda. rozbawiło mnie to zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Rolie nie uciekaj bo tym trollom to tylko o to chodzi .Dziewczyny piszmy dalej i najnormalniej w świecie ignorujmy tą idiotkę ;) ! Niech sobie czytają ciekawą lekturkę i zielenieją z zazdrości . Dla nich to mogę przesiadywać cały dzień na kafe pod innymi nickami nie obchodzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
gratuluje zgadzam się w 100% z Tobą :)Ale co takie "coś" może wiedzieć o innym kraju niż Polska.Usłyszy cos w telewizji na temat np. strajków na Syntagmie i myśli , że tak jest w całej Grecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
a mi sie wydaje ze te prowokacje to pisze jedna osoba znieniajac co rusz swoje niki raz jako gość a raz gościówa etc hi hi hi Masz racje olewamy te zarazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Aby ten topic nie zginął to dziewczyny polecajcie go w "swoich" tematach normalnym dziewczynom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopaja
Rolie ile masz dzieci kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam na kafe jeszcze mając 3 dzieci i będac w ciąży. Obecnie mam 4. Ale one wszystkie są zmyslone. Tak samo jak ja. Naprawde fajnie było od czasu do czasu z kims popisac. Ale albo jakiś gość wyzwie mnie od s... Albo za rzadko piszę tracąc tym samym wiarygodność. Za to ten gość ma multum wolnego czasu siedząc tu od dwóch dni i burząc topik a i jeszcze śledząc inne wątki na kafe i to od lat. Więc gość jest prawdziwy. Ja jestem nieprawdziwa bo za rzadko piszę. Cóż. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego jakbym dodała zdjęcia mojej rodziny. Napisała do jakich szkól i przedszkoli dzieci chodzą. co jemy na obiad a o której się kąpiemy. Jakbym dawała codzienne sprawozdania to wtedy byłabym realna. Niestety pozostanę projektem. A "gość' niech sobie upatrzy inny topik, inne niki którym poświęci swoje zycie i swój czas. Bo widać wyraznie z tego co ten gość pisze że nie ma ta dziewucha własnego zycia tylko zyje zyciem kafeteryjnych topików i postaci, i to od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia rózia
Witajcie🌼 Dziewczyny,dlaczego piszecie i użeracie się z goścmi na kafeterii? Przecież wiadomo, że tu normalnie popisać nie można :/ Rafaell4 Czy ty przypadkiem nie udzielasz się na jednym forum o maluchach ? Kiedyś tam pisałam i chyba Cię pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu to samo :D nigdy się nie pożegnają ani nie wylogują :D a niech tam, miejcie sobie ten cudowny fikcyjny temat i paplajcie w swoim gówiiienku pisząc jako kilka matek każda. :D tylko zmieńcie temat na: Fikcyjne rodziny wielodzietne, czyli po 3+ matek na jedno IP :D 🖐️ x rzeczywiście, kafe nigdy nie ewoluuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rollie powinna sobie
zmienic nick na "rolli pierdoooli ze az zal czytac" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×