Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
do kobieto z Grecji Niemal każdy Grek ma swój domek letniskowy na wyspach i półwyspach tzw horio(χωριο) niektórzy bliżej a niektórzy dalej . Więc nie podniecaj się tak bo tutaj to nic nadzwyczajnego :D Ale dla Was to raj nie do uwierzenia :D gość 11:54 a kto mi da więcej za łóżeczka używane prawie 3 lata (w listopadzie minie 3 ) ? Są w bardzo dobrym stanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to, że podniecasz się tym łóżeczkiem jakby ze złota było :) stokke to żadna rewelacja. Mój pies ma droższe łóżko, a jedna jego obroża jest warta tyle co twój iPhone ;) więc nadal uważam, że nie masz się czym chwalić i tylko robisz z siebie idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet żeby mnie było stac to nie rodziłabym tyle dzieci, a co to ja królica do rozpłodu a później do zapieprzania przy dzieciach 24 godzin na dobę, ale te baby to wytrzymałe jak wuj, nie do z******ia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tutaj nikt normalny nie pisze,tylko rafaella czy jak jej tam było ,wykłócająca się i przechwalająca się,przy okazji obraża innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten patologiczny temat dla patoli funkcjonuje dalej??????? narobiły sobie 3 dzieci, rozszczepiły na nie swoją miłość do męża, tak, że dla niego nie zosdtało nic i h u g o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to choc ja napisze cos miłego ja podziwiam w\rodziny 3 + bo dla mnie 3 dzieci to normalna rodzinka a nie wielodzietna dzieki wam nasza polska nie zginie w innych krajach maja po 5 dzieci i nikogo to nie dziwi tylko u nas zawistne babeczki materialistki te co tu tak obrazaja zazdroszcza ze mozecie miec dzieci i tyle jesli ktos jest normalny to tu nie pisze takich bzdór obraza dzieci a nie was czyli jest antypolakiem nie chce zeny nasza polska była krajem dla polaków tylko dla rumunów murzyny juz sa i płodza u nas araby najgorsze dziadostwo wiem bo mieszkam w kraju gdzie traktyja kobiety jak przedmiot do bicia i dzieci tez trzeba miec wiecej niz własny nos przed oczami zeby to zobaczyc nawet jak ten temat umrze to nic wy róbcie swoje a kiedys wasze poswiecenie bedzie wynagrodzone cenny ten kto cos daje w zyciu a nie tylko bierze od zycia i nic za to nie da;)))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej co to za rasistowski bełkot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wielodzietne !!! Przesyłam cosik na rozweselenie . Dosyć uśmiałam się jak norka :) TWOJE UBRANIA I-sze dziecko - nosisz stroje dla kobiet ciężarnych odkąd lekarz potwierdził, że jesteś w ciąży. II-gie dziecko - nosisz swoje zwykłe stroje jak długo się da. III-cie dziecko - stroje dla kobiet ciężarnych to już twoje zwykłe stroje. .. IMIĘ DLA DZIECKA I-sze dziecko - przeglądasz kalendarze i dobierasz kombinacje imion sprawdzając jak to brzmi. II-gie dziecko - ktoś powinien nadać dziecku imię po ciotecznej babce, więc możesz to być ty. III-cie dziecko - otwierasz spis imion, zamykasz oczy i w co trafisz palcem, to będzie. .. WYPRAWKA I-sze dziecko - pierzesz świeżo kupione ubranka, dobierasz kolorami i starannie układasz w szafce przeznaczonej tylko do tego celu. II-gie dziecko - sprawdzasz, czy ubranka są czyste i wyrzucasz tylko te z najciemniejszymi plamami. III-cie dziecko - kto powiedział, że chłopcy nie mogą mieć różowych śpioszków? .. ZMARTWIENIA I-sze dziecko - przy pierwszej oznace niezadowolenia (kwękanie, skrzywienie) bierzesz dziecko na ręce. II-gie dziecko - podnosisz je tylko wtedy, gdy krzyki grożą obudzeniem pierworodnego. III-cie dziecko - uczysz starsze huśtania kołyską. .. AKTYWNE FORMY SPEDZANIA CZASU I-sze dziecko - zabierasz je na gimnastykę dla niemowląt i terapię grupową dla prawidłowego rozwoju. II-gie dziecko - zabierasz je na gimnastykę dla niemowląt. III-cie dziecko - zabierasz je do supermarketu i pralni chemicznej. .. OPIEKUNKA I-sze dziecko - gdy pierwszy raz zostawiasz dziecko z opiekunką, dzwonisz do domu 5 razy. II-gie dziecko - wracasz się od drzwi, bo zapomniałaś zostawić opiekunce numer, pod którym będziesz osiągalna. III-cie dziecko - prosisz opiekunkę by zawiadomiła cię, tylko jeśli zaistnieje konieczność wezwania pogotowia. .. SMOCZEK I-sze dziecko - jak smoczek spadnie, to go myjesz i wyparzasz. II-gie dziecko - smoczek opłukujesz lub strzepujesz. III-cie dziecko - nie protestujesz, gdy pies poda dziecku smoczek. W DOMU I-sze dziecko - spędzasz większą część dnia wpatrując się w dziecko. II-gie dziecko - spędzasz większą część dnia patrząc czy twoje starsze dziecko nie robi krzywdy młodszemu. III-cie dziecko - spędzasz większość część dnia chowając się przed dziećmi. .. SPACERY I-sze dziecko - spacerujesz gorliwie przepisowe 3 godz. w najgorszą pogodę i koniecznie po parku, a nie wzdłuż r****iwej ulicy II-gie dziecko - spacer załatwiasz razem z zakupami i odbiorem starszego z przedszkola, ew. wysikaniem psa III-cie dziecko - chyba już w ogóle nie wychodzisz, bo nie masz czasu, a dziecko weranduje się na balkonie lub starsze pcha wózek jeżdżac na rolkach .. DIETA I-sze dziecko - trzymasz się pilnie tabeli żywienia i celebrujesz każdą nowość II-gie dziecko - są dwa wyjścia: albo je to, co akurat starsze (ew. starsze je to, co młodsze), albo małe jedzie na cycu tak długo jak się da, bo nie masz czasu (i specjalnej ochoty) szykować dla niego osobnego żarełka III-cie dziecko - wieczorem starasz się sobie przypomnieć, co i czy w ogóle jadło w ciągu dnia .. FORUM I-sze dziecko - dzień bez postu w sprawie Twojej ciąży lub niemowlaka jest dniem straconym. II-gie dziecko - przechodzisz do grupy doradców. III-cie dziecko - już nie masz dostępu do kompa, bo okupuje go najstarsze. .. WYJAZD I-sze dziecko - zabierasz dziecko i masę niepotrzebnych rzeczy II-gie dziecko - zabierasz dzieci i tylko to, co niezbędne III-cie dziecko - zwracasz uwagę czy zabrałaś wszystkie dzieci. ... PRZEZIĘBIENIE. I-sze dziecko - stawiasz na nogi wszelkie możliwe służby medyczne, a pediatrzy zderzają się w drzwiach. II-gie dziecko - podajesz lek p/gorączkowy dopiero, gdy temperatura ciała dziecka przekroczy 38.5"C III-cie dziecko - zaczynasz doceniać właściwości lecznicze syropu z cebuli. ... PORZĄDEK I-sze dziecko - nie zaśniesz póki wszystkie zabawki nie staną na właściwych półkach, pogrupowane rodzajami. II-gie dziecko - wieczorem przesuwasz nogą zabawki ze środka pokoju pod ścianę, w słusznym założeniu, że jutro też dziecko będzie się nimi bawić. III-cie dziecko - opanowałaś do perfekcji slalom z herbatą pomiędzy rozrzuconymi zabawkami. .. SKARPETKI I -sze dziecko-dbasz o to by były kolorystycznie skoordynowane z reszta garderoby. II-gie dziecko- ważne, że są czyste! III- gie dziecko- cóż z tego, że nie od pary?! 4te, 5te and counting - Skarpetki??? A co to są skarpetki??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze słyszałam, że jak pierwsze dziecko połknie 20 groszy pędzisz od razu do szpitala na ostry dyżur, przy drugim skrupulatnie przeglądasz kupki, a w przypadku trzeciego - potrącasz mu z kieszonkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".... dzieki wam nasza polska nie zginie .." co, tobie gościu chyba odwaliło, to własnie dzięki rodzinom wielodzietnym mamy biedę w kraju, bo w h*j trzeba wypłacac różnych zapomóg na ich wyżywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty p*****lnięty jesteś :-O W Polsce mamy niż demograficzny i gdyby nie wielodzietne rodziny nie miał by kto pracować na twoją emeryturę palancie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a jak chcą niż to jest niż a jak wyż to jest wyż ,g***o prawda z tymi statystykami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze większość rodzin wielodzietnych to bieda i patologia . Wystarczy przejrzeć ogłoszenia do akcji Szlachetna Paczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Pisałam już, że mam troje dzieci i nic nie dostaję w związku z tym faktem ani od państwa, ani tym bardziej od osób, które tu się wypowiadają. Agresywny gościu! Nie obrażaj mnie, jeśli nie masz pojęcia o moim życiu. Do tej pory olewałam te ataki i stereotypy, ale teraz się wkurzyłam. Ze składek moich i mojego męża utrzymywanych jest kilkoro bezrobotnych, którym się d**y nie chce ruszyć, dzięki naszym składkom zdrowotnym finansowane jest leczenie tych, którym się uczyć nie chciało i teraz z**********ą za 1200 zł, a z ich wypłaty odprowadzane są składki, które ledwie na wyleczenie kataru wystarczą. Ludzie, opamiętajcie się. To, czy kogoś utrzymuje państwo, czy nie, nie zależy od liczby dzieci, ale od wysokości zarobków. A jedynaków z rodzin patologicznych to kto niby utrzymuje? Rodzice? A według statystyk połowa dzieci w Polsce nie ma rodzeństwa,więc jedynak niekoniecznie oznacza rodzinę dobrze sytuowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia84
mammatoja masz racje. Wieksze patologie sa w bogatych rodzinach z jednym dzieckiem. W głowach im sie przewraca. Ja mam 3 dzieci i spodziewam sie 4 dziecka. Jestem przerażona!!! Nie wiem czy sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbaa
DO mamatoja czy jakoś tak Składka na ubezpieczenie zdrowotne jest taka sama. NIe zależniczy czy ktoś zarbai 5 tyś czy najniższą krajową. Nie utrzymujesz też bezrobotnego, bo żeby dostać zasiłek musisz pracować min rok i zarabiać ok 1800 i przez ten rok państwo tyle ściągnie od niego, że potem łaskawie może dać półroczny zasiłek. Więc nei pitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mammatoja - jestes następną idiotka która wypowiada się na tematy o których g***o wie . Doucz się kretynko a nie p********z jak potłuczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Jasne, wyobraź sobie, że jak się pracuje to pracodawca co miesiąc wystawia ci dokument (jego nazwa może przerosnąć twoje możliwości percepcji), w którym wymienia elementy twojej wypłaty i potrącenia.Widzę więc, ile pieniędzy płacę na składki. Dodatkowo, gdybyś co rok wypełniał(a) PIT widział(a)byś, że składki zmieniają się jednak w zależności od wysokości zarobków. NIe wiem, czy nie za trudne, ale proszę: Podstawą wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne pracownika jest przychód brutto pomniejszony o składki na ubezpieczenie społeczne, które wynoszą: • składka na ubezpieczenie emerytalne - 9,76 % przychodu • składka na ubezpieczenie rentowe - 1,5 % przychodu • składka na ubezpieczenie chorobowe - 2,45 % przychodu. Razem składki na ubezpieczenie społeczne pracownika wynoszą 13,71 % jego zarobków brutto. Składkę na ubezpieczenie zdrowotne nalicza się od pozostałej kwoty, tj. od 86,29% przychodu brutto. Wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne wynosi przykładowo: - przy płacy brutto równej 4300 zł - 333,94 zł - przy płacy brutto równej 3456,61zł - 268,44 zł - przy płacy brutto równej 2900 zł - 225,22 zł - przy płacy brutto równej 1900 zł - 147,56 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zagląda tu jeszcze ktoś ze starej kadry ? Szkoda, że znów rozjeżdża się fajny temat. Dziewczyny,ja też siedzę w domu i czytając wpisy powyżej czuję się strasznie. Nie jestem darmozjadem korzystającym z cudzego ubezpieczenia. Zawodowo-położna, niestety życie tak mi się ułożyło,że nie pracowałam długo w zawodzie. Czy to oznacza że jestem gorsza ? Mój mąż jest dyrektorem firmy,mamy troje dzieci, myślimy o czwartym i nie jesteśmy PATOLOGIĄ. Ludzie dajcie już nam,rodzinom wielodzietnym spokój i załóżcie swój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammatoja
Dorota38, przepraszam, jeśli cię uraziłam, nie chciałam tego. Chodzi mi tylko o to, że wkurza mnie, jak ktoś pisze bzdury, że rodziny wielodzietne są utrzymywane przez państwo albo że czerpią nie wiadomo jakie korzyści z racji wielodzietności. Wszystko, co mamy z mężem zawdzięczamy swojej pracy, a nie jakimś zasiłkom, czy świadczeniom, których nie mamy i nigdy nie mieliśmy, bo przekraczamy kryterium dochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella sorry, ale sama jesteś debilka (twoje słowa!). co z tego, że wkleiłaś fotki ubrań? myślisz, że ludzie na blogach albo serwisach zdjęciowych tego nie robią? :D i nie pieprz głupot, że nie usunęłaś zdjęć, bo usunęłaś wszystkie, łącznie z ostatnimi. od początku było jasne, że są cudze. zresztą bardzo przeciętne i trochę kiepsko je dobrałaś do swojej bajki, bo totalnie nie pasują do twojego opisu wyimaginowanego życia. i tak, owszem, różne wpisy z różnych godzin pod różnymi nickami są jak najbardziej twoje, bo zdradza cię styl pisania, błędy, nachalne podbijanie tematu ukierunkowane na ciągnięcie twojej bajki albo popieranie jej w masakrycznie nieudolny sposób. :D do tego najwyraźniej sama jesteś ograniczona (twoje kolejne słowa!) :P twierdząc, że zdjęcia łóżek mogą jakkolwiek pochodzić z tych samych domów, haha! :D one pochodzą nawet z dwóch różnych krajów, a nie tylko domów. ciekawe czemu nie ujęłaś całych pomieszczeń? bo by wyszło, że są inaczej wykończone, mają różne okna, listwy, podłogi, instalacje. :D typowe. jedyną chorą osobą jesteś wyraźnie ty, bo nikt ci tu nie wieży, a ty cały czas się silisz, żeby ciągnąć swoją historyjkę. :D a najlepsze jest to pisanie do siebie i odpisywanie sobie! :P koń by się usrał. najśmieszniejsze jest jeszcze to twoje zachłystywanie się i przekonanie, że te wklejane przez ciebie cudze zdjęcia pokazujące bardzo przeciętne życie i udawane przechwałki robią na kimkolwiek wrażenie. :D przecież nikt ci nie wierzy, bo nieudolnie prowadzisz tą swoją ściemę. może masz początki schizofrenii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej raczej też zdrowa nie jestes ,co cię to obchodzi ja także po przeczytaniu wypowiedzi fafaeli stwierdzam że wyżej sra niż d**ę ma ,ale w detektywa się nie bawię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto się bawi w detektywa? :D wystarczy być choćby minimalnie inteligentnym żeby zauważyć kto pitoli a kto pisze prawdę. na kafe 80% tematów i opisów życia jest wymyślonych, a zdjęcia z netu to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że nie każdy ma talent do pisania udanych prowokacji :D i próbują swoich sił mimo wszytko robiąc z siebie idiotów. rafaella to tylko jeden z przykładów nieudanego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
mam gdzieś twój bełkot gościu plci żeńskiej :D Pozostaje mi tylko śmiać się z twojej zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
a i najlepsze jest to , że ja żadnych zdjęć nie usuwałam .Może wrzuć swoje zdjęcia i sprawdz , że również zostaną po kilku dniach usunięte a nie wysuwasz chore teorie I z jakiej racji mam niby dodawać całe pomieszczenia ?! Ja nawet fb nie mam bo mąż nie pozwala na publikacje twarzy dzieci więc idz już z tym jadem bo smieszna jesteś :D tu masz całe pomieszczenie mojej kuchni http://static.pokazywarka.pl/i/2380988/253042.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Biedota w Polsce zawsze wszystkiego zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tjaaa :D całe boże dni na forum :D i kolejne zdjęcie z netu z kolejnego domu. ty ch***j masz i w duuupie byłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×