Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

płacicie za nocleg gości?

Polecane posty

Gość gość
My jeszcze nie wiemy jak to rozwiążemy. Nie stać nas zwyczajnie na wynajęcie wszystkim pokoi. Przecież każdy może zapłacić sobie i to będzie dla niego niewielki koszt, a dla nas płacenie za wszysytkich to bardzo duży koszt. Mogą dać mniej w kopercie i ok :) Mamy sporo gości z daleka i będziemy ich wcześniej pytać, czy chcą nocleg i podamy cenę. A autokar to nie wiem jak by się sprawdził, bo przecież jedni chcą wcześniej jechać do domu, a inni na sam koniec, czy też w środku imprezy więc też sobie odpuścimy, jest postoj taxi obok, blisko bardzo PKP dworzec i linie autobusów miejskich dla miejscowych. W totka jeszcze nie wygraliśmy :P Skromne wesele to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się raz w życiu zdarzyło być na weselu z noclegami, ale też to nie były jakieś wypasione warunki, tylko pokoje 10cioosobowe, żeby się po prostu przespać. Sami rozwiązaliśmy sprawę w ten sposób, że nocleg miały opłacone tylko osoby z daleka (całe pięć), a dla reszty przewidzieliśmy busiki z www.artour.pl ,żeby ich odwoziły do miasta gdzie już sobie sami wracali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie placimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłam za nocleg gości po weselu. Wynajęliśmy pokoje w hotelu www.cezamet.com.pl , mają dobre warunki i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym weselu na jakim byłam nocleg był opłacony jeśli mieliśmy daleko do domu. Warunki różne był i luksusowy hotel i internat, ale zawsze ten nocleg był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×