Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Ja mam tak, że ze szwagierka to największymi wrogami dla siebie jesteśmy a wiadomo jak to z teściową.. Zawsze będzie po stronie córki, dlatego jak się dowiedziałam, że one są na diecie, chociaż jakoś grube nie są to postanowiłam, że i ja pokażę, że też mam silną wole i dam rade. Chcę lepiej wyglądać, jeszcze te dwa lata temu tylko czekałam na wakacje aby pokazać się w bikini, założyć krótkie spodenki, a teraz zwyczajnie się wstydzę. Jestem młodą dziewczyną bo mam dopiero 21 lat i męża od pół roku ;D a głupio jest mi stanąć przed nim chociaż w bieliźnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie zdecydowanie trzeba coś z tym fantem zrobić:) a masz jakąś konkretną dietę? czy poprostu mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie MŻ Do tego zero słodyczy, kebabów itp ;d;d , nic smażonego, zero pieczywa itp. Przewaga to owoce i warzywa. Teraz dołożę jeszcze ten wysiłek fizyczny to mam nadzieję, że uda się trochę sadełka zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj TYSKA napewno Ci sie uda będę trzymać za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
u mnie obiad zaliczony :pół piersi z kurczaka z piekarnika +kalafior (303kl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojego obiadu jeszzce troche ... ale właśnie skończyłam jeść sałatkę z kurczakiem i ananasem. mniam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no ja jutro zrobie sałatke na dziś już mam dosyć kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
Tyska92 witaj i trzymam za ciebie bardzo kciuki i za reszte dziewczyn tez:):):) nie opuszczam was tylko malo pisze bo prezwaznie nie mam jak wyejsc na kompa w ciagu dnia a wieczorem to pewnie was nie ma;) na sniadanie: bulka(144kcal) + kawalek pomidora(8kcal) + jeden plasterek szynki(55kcal) razem: 207kcal dr sniadanie: 2 kromki razowego(139kcal) + kawalek pomidora(8kcal) + plaster szynki(55kcal) razem: 202kcal obiad: 6 pierogow razem: 256kcal trzymam za was bradzo kciuki:) rano robilam cw: 10 min cardio i 10 min nogi, zachwile lece na kolejne cw) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKO ile ty jesz kalorii????? jakbym jadla wiecej to bym nie mogla zapanowac nad jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak wy dajecie rade zyc hihi ja nie moge dzisiaj zjadlam duzo, okres mi sie zbliza, zle sie czuje, jest goraco ale wlasnie szykuje sie na 1,5 godzinny bieg trzymajmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Porcelanowa - fajnie, że wkleiłaś ten link, facet bardzo mądrze pisze. Ja też zajeżdzałam się na bieżni, biegałam po półtorej godziny i nie chudłam. Nie myślałam (głupia), że tworzące się mięśnie też muszą swoje ważyć... Mój największy problem polega właśnie na tym, co zostało opisane na tym blogu. Bardzo lubie ćwiczyć i ruszac się, ale mam problem ze zdrową dietą, a ściślej rzecz biorąc - słodyczami. Jem dużo białka, owoców, nie jem fast foodów itp., ale jak dorwę się do słodyczy...to końca nie widać. Co z tego, że przepłyne 80 długości na basenie, jak nadrobie spalone tam kalorie kilkakrotnie...i tłuszcz na brzuchu zostaje. nie wiem Dziewczyny jak się ratować, dziś nie jadłam nic słodkiego i już czuję, że coś bym zjadła. Nie potrafię się przed nimi opanowac.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ang, ale pewnie nie widać po Tobie aż tak bardzo tych kg. jednak bilans zjedzonych i spalonych kcal powinien się jakoś równoważyć u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko czasami mam ochote na loda, a tak to w ogole nie mysle o slodyczach. Wiadomo,ze jakbym miala okazje to bym zjadla:)) moja kolezanka mi powiedziala: MASZ JESC JAK JESTES GLODNA i to, co powinnas, co jest zdrowe. Nie masz sie tak rozkoszowac jedzeniem. bardzo pomocne. jem marchewke, jablka, jajka, banany, a wczesniej tylko kurczakowe burgery, frytki, toooone frytek i druga tone slodyczy!!!! w ciagu miesiaca schudlam 6kg, zgrzeszylam moze tylko 3 razy. po prostu zapomnij ze sie odchudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Hej PIEKNA dobrze że jesteś ,ja jakoś nie potrafie zjeść więcej jak 500kl na dzień ,jem take malutke porcje jak pisałam wcześniej i nie czuje głodu ,nogi robią mi sie zgrabne aha no i wszystkie ciuchi do wymiany bo spadają z d**y ;0 sama wiem że dość szybko chudne więc teraz wieczorem już nie będę cw no i rano tylko 40-50 min mysle że wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ciesie sie TRUSKAWECZKA ze juz robia ci sie zgrabne nogiii suuuper!!!:*:*:* zobaczymy jak jutro u nas bedzie z waga czy cos sppadlo;) ja tez nie bede jadla wiecej niz 800-900kcal bo jakbym sie zrzucila na jedzenie to bym nie skonczyla a tak sie trzymam:):):) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
:) no mówie Ci PIEKNA już zaczynam widzieć w lustrze laseczke ,ciesze sie że mnie wspierasz i motywujesz .Ja również trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno i wiem że tym razem nam sie uda pozbyć sie tych zbędnych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka ile wazysz?? ja zabieram sie za ostre trenowanie. ciagle mialam przeciwskazania, balam sie gdyz kiedys po cwiczeniach na silowni zemdlalam na ulicy, serce mnie bolalo, nie moglam oddychac i pojechalam do szpitala ale juz chyba jestem rozgrzana. czas zaczac tutaj jest mój program : http://elizasylwia.blogspot.ie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dopieru jutro sie zważe ale czuje że ubyło mnie i to sporo ,tydzień temu waga 66,7kg a startowałam od 70,3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
u mnie tydzien temu bylo 63,5kg mam nadzieje ze ze juz mnie ubylo i widze efekty powoli mniejszy brzuch, boczki, biodra, i chyba uda dopiero tydzien temu zaczelam mel b cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie laski!!! ja tez schudlam 6kilo w 3/4 tygodnie w sumie 12kg teraz skupiam sie na treningach. Zrobilam dzisiaj w sumie 1,15H running 48 min INSANITY cwiczenia padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam was dziewczynki ,moja dzisiejsza waga 62,9kg czyli przez tydzień ubyło mnie 3,8 kg :) jestem zadowolona i widzę że sie opłaca mocno dązyć do celu ,jestem Wam wdzięczna za wsparcie i motywacje .Trzymam za was kciuki bardzo mocno i wierze że SIE UDA .A teraz czekam z niecierpliwością na wasze wyniki :) Powodzonka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witajcie dziewczyny:):) waga mi dzis pokazala 62,8 kg:) przez tydzien ubylo mi 0,7kg. Przez tydzien: -uda 1cm -biodra 4cm -talia 3cm -oponka na brzuchu 2 cm zrobilam: 4x10 min cardio + 10 min nogi TRUSKAWECZKA pieknie!!! gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dziś na wadze 51,3 kg. W sumie wagowo spadło mi niewiele. Więc również się zmierzyłam i w talii straciłam 2 cm, a w udzie 1 cm. Jeśli bym tak traciła na tydzień to byłabym zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Dziękuję PIEKNA :) ja Tobie również GRATULUJE trzymaj tak dalej a osiągniesz swój cel ,ciekawa jestem jak tam u naszych dziewczyn jest z tą wagą? czemu nie piszą?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka prawie 4 kg! Jak ty to robisz kobieto! Ale w takim tępie jakbym chudła to po tygodniu bym była po diecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj Porcelanowa ,ja tak jak pisałam wcześniej mało jem no i do tego 3h rower zaczełam cw z mel b poza tym latam cały czas po domku i sprzątam nawet nie ma co ale sprzątać ale jestem cały czas w ruchu i nie prawda ze mięśni rozwiają sie na nogach od roweru u mnie teraz kopytka zgrabniutke i sie nie trzęsą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
wlasnie TRUSKAWECZKO jak ty to robisz???? PORCELANOVA gratuluje efektu!!! sniadanie duze:2,5 kromki razowego( 207kcal) + 2,5 plasterki szynki(97kcal) + 1 plasterek salcesonu(48kcal) razem 337kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie skoro ja dzdiennie jeżdze 40 min. to nie ma co się dziwić że moje efekty nie są tak spektakularne. :p ale to nic. Do wymarzonej wagi zostało mi jeszcze 4 kg. i jakieś 5 cm w udach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×