Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Truskaweczka, za malo kcal!!! Dziewczyny moze zalogujcie sie na kafeterii, bedzie wiadomo kto pisze a kto sie ewentualnie podstawia. Woma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
zaraz lece na cwiczenia buziaki:):):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam ,u mnie rower zaliczony 1,5h 10 min z mel b na nogi i sniadanko serek wiejski + 2 rzodkiwki .A jak tam u was ? bez grzeszków ? trzymajcie sie Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj TRUSKAWECZKO:) ciesze sie ze dajesz rade tak trzymaj!!!:):) w piatek wazenie juz nie moge sie doczekac:):):) sniadanie: platki frutina(173kcal) i mleko 2%(96 kcal) razem 269 kcal razno zrobilam: 25min crdio mel b i 20 min nogi mel b:):):) DZIEWCZYNY NIE ULEGAC POKUSOM A DAMY RADE :*:*:* MILEGO DNIA BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja juz po dr sniadaniu: 2 kromki razowego(128kcal) + 1/2 pomidora(8kcal) + rozyczka kalafiora gotowanego(8 kcal) razem: 149 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalyscie The biggest looser?? Ona jest tan trenerem, jest z***bbbista!! Ja dzisiaj tez zrobilam cardio kickboxing z nia, i powiem szczerze ze bylam wypompowana jak nigdy! Moze dlatego ze wczoraj pracowalam na nocce, i jest straaaasznie goraco! od 7 lat w irlandii nie jest tak cieplo.... sniadanie duze: bulka( 100), ser ( 100), 2 jajka( 240kcal)= 450 w przyblizeniu teraz praca, na 3 h, pozniej ide do parku pouczyc sie i opalac i pozniej od 18 do 2 rano praca zjem: 2 jablka( 120), jogurt naturalny 1/2- 150kcal, platki (150-200)+ otreby, banan(100), salata, pomidor, 3 kawalki miesa(=160kcal) razem=mam nadzieje ze w 1000 sie zmieszcze milego dnia dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
przed obiadem cwiczylam godzine: 3x10 min cardio + 3x10 min mogi obiad; udko bez kosci(151 kcal) + 4 rozyczki kalafiora(45kcal) razem 196 kcal narzie wypilkam tylko 1 l zielonej herbaty milego dzionka TRUSKAWECZKO co u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Witam Was Dziewczyny.... - Wkońcu do Was wracam...trochę się przeciągło balowanie ale juz trzeźwa i gotowa do boju znów walcze....nie wiem jak tam waga bo nawet nie chcę sie ważyć.....zrobię to razem z Wami w piatek... - Dziś wróciłam do diety i będę pedałować na rowerku... - Trochę Was poczytałam ... gratuluję silnej woli ...jesteście super !!!!!!!!!! - Pozdrawiam serdecznie i witam też nowe Kobietki ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 007
Widzę że się ostro wziełyście za ćwiczenia...może ja też zaczne od poniedziałku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA jesteś bardzo dzielna i wytrwała i wierze że Ci sie uda osiągnać swój cel ,trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno ,u mnie nie najlepiej dziś jestem osłabiona, za dużo cw i jeszcze miałam cały dzień urwanie głowy od rana nic nie jadłam bo znowu nie miałam czasu dopieru przed 17 nareszcie udało sie zjeść ,wiem ze zaraz dostane od was wykład ... dziś wchłonełam tylko 428 kl ,wiem że za mało ale obiecuję Wam że od jutra będzie lepiej,też już nie mogę sie doczekać piątku by zobaczyć efekty na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj AGUŚ ,ciesze sie że do nas wracasz bo smutno było nam bez Ciebie ,trenuj kochana i spalaj kl ,trzymam za Ciebie kciuki i pisz troche więcej co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj AGUS super ze do nas wrocilas:):) bardzo sie ciesze;) trzymaj sie dzielnie TRUSKAWECZKO jestes nie samowita ty tez bardzo dobrze sobie radzisz:*:* tak trzymaj jests super dziewczyna tak jak wszystkie my:) masz duzo silnej woli UDA NAM SIE DZIEWCZYNY ZOBACZYCIE!!!!!:*:*:*:*:* kolacja: 2 kromki razowego z maslem(139kcal) razem dziis: 753 kcal wieczorem zrobilam cw: 2x10min cardio + 2x10min nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rozumiem dlaczego Wy tak malo jecie??? myslalam ze sie zdrowo tutaj odchudzamy ja sie nie bawie w glodowanie, 700kcal dla osoby aktywnej, ktora jeszcze cwczy to jest jest nic. ja dzisiaj 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja sama nie wiem czy za 700 kcal można komuś gratulować? Zdajecie sobie sprawe z jojo? Czy macie zamiar cały czas już tak jeść? ( pytanie retoryczne) dziewczyny! Ja nie chce żeby któraś wpadła w anoreksje! Ogarnijcie się bo będę musiała skopać wam tyłki! Koniec wykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam ,u mnie 1 śniadanko płatki + mleko (189kl) rower zaliczony 1,5 h 2 Sniadanko omlet z 2 jajek + kromka chleba (271kl) i obiecuje poprawe będę więcej jadła ,Dziękuję porcelanowa za kopniaka ,trzymam mocno za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny moje Kochane wczoraj robiłam ten kickboxing z Jilian, cardio z Mel b i jednaj pojechałam 40 min na rowerku i musze przyznać ze mam dziś zakwasy. :P ale (chyba) przez ten okres nadal mam wzdęty brzuch i taka jestem ciężka. nie wydaje mi się żebym coś zgubiła z wagi ;/ :( a diety w miare się trzymam. myśle że w 1200 kcal się mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
wiesz Porcelanova nie przejmuj sie tym aż tak bardzo waga nie jest tak ważnym wskaznikiem ,a ciężka i opuchnięta możesz być od okresu ja też tak miałam a brzuch wydawało sie że jak balon wygląda teraz już po i jest płaski ,i Tobie przejdzie WIERZE W CIEBIE ŻE DASZ RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
A JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST PIEKNA ??? NO GDZIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
mam nadzieje że nas nie opuściła i zaraz przyleci na spowiedż hah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kochane!!! Nie uwierzycie, ze w irlandii jest 28 stopnii!!! Jest tak goraca, jak nigdy !!!Wczoraj nawet sie spalilam lezac w parku 2 godziny. Dzisiaj 1,5 godzina biegu ale dopiero na wieczór, kolo 20 bo teraz w tym sloncu to bym padla jak kawka. Sniadanie , zaraz sobie zrobie: bulka z serem- standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam o chili con carne. Akurat mam wszystkie składniki.Jak myślisz ile dni w tygodniu należy ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się tak właśnie zastanawiałam czy konieczne jest żeby ćwiczyć codziennie... w końcu mięśnie też muszą odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Pozwólcie, że się do Was przyłącze. Ponad tydzień już obserwuję co tu piszecie i stwierdziłam, że sama się ujawnię. U mnie sprawa wygląda w ten sposób, że przez 2 lata przytyłam ponad 10kg, wcześniej byłam bardzo aktywna fizycznie- trenowałam pływanie. Niestety z przyczyn zwłaszcza zdrowotnych musiałam zrezygnować. Już wtedy powinnam odstawić pewne składniki w jedzeniu aby nie utyć, ale tego nie zrobiłam. Już od jakiegoś czasu starałam się ''odchudzać'' ale nic z tego nie wychodziło. Ale teraz się zaparłam i już 2 tygodnie wytrzymuje na mojej diecie ;d a wiecie jaki jest mój dopalacz, że się tyle trzymam? Dowiedziałam się, że moja teściowa jak i szwagierka się odchudzają ( nie spotykam się z nimi, ponieważ jesteśmy w delikatnym konflikcie) Chce im pokazać, że ja też mogę! Chcę je zaskoczyć! Teraz przez te dwa tygodnie starałam się zdrowo jeść, no i znacznie mniej, bo wcześniej to tylko jadłam :) Na ruch mam mało czasu, ponieważ siedzę w pracy cały dzień. ale postaram się 3 razy w tygodniu pobiegać i do tego jakieś ćwiczenia w domu. Tak więc coś o tych dotkliwych liczbach na wadze :) 28.06 75,8kg 11.06 73,5kg cel1 - 65 :) ( mam czas ) Wzrost - 170cm Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tyska! ;) Bardzo dobra motywacja, a Ty wiesz ze u mnie sytuacja jest mocno podobna tylko na śmierć o tym zapomniałam :P siostra cioteczna mojego chłopaka też się odchudza i szczerze się nie cierpimy. niezle już schudła i pamiętam jak mnie to wkurzyło. O Teraz mam nową motywację! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×