Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkkkkkk
Mama leti a nie puchna ci stopy? ja teraz zadnych butow nie kupuje ew baleriny w pepco za 10zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
jakies sniadanie zjesc ale tez apetytu cos nie mam a chcialam jechac na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Uciekam , potem zajrzę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) po nocy, wy już od rana rozpisane :) że ho ho. Ja dziś spałam nawet w miarę, ale z tym przekręcaniem się to tragedia i pachwiny tak ciągną a jak mi spuchły hmm, ciekawe ? No ciekawe też jak tam Miska może już Mamusią jest, a my nie wiemy jeszcze o tym :) Ja właśnie po śniadanku - koleżanka zadzwoniła to 40 min na tel. z rana ale jutro przyjedzie na kawkę to będzie raźniej, bo już to siedzenie w domu mnie drażni, dziś u nas trochę pochmurno, ale od czt. ma być 20 stopni znowu, więc wiosna w pełni. A ja wczoraj byłam już po to skierowanie na CC tak więc wszystko mam już załatwione:) A co do tych staników do karmienia z H&M ja osobiście jestem niezadowolona kupiłam dwa i raz czy dwa je miałam na sobie i mi leżą w szafce i nie mam co z nimi zrobić, na prawdę. Pod pachą mnie obtarły, poszłam do Rossmann i kupiłam zwykłe bawełniane po 8 eu a tamten jeden chyba 15 eu.Jakby któraś chciała mogę za pół ceny oddać, bo mi leżą w szafie rozmiar 85 D jeden szary z białą koronką drugi cappuccino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iGa czemu nie pisszesz?? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie znam ani tego watku, ani Igi, weszlam przez pomylke, ale gosciu opowiada takie brednie, ze musialam sie odezwac. Moja kuzynka urodzila dziecko przez cc w styczniu, w dniu porodu wazyla dokladnie o 20 dkg mniej, niz podczas pierwszej wizyty u ginekologa. Dziecko rowniez mialo 63 cm, ale wazylo mniej, bo 2,900. CC bylo w poniedzialek, a we czwartek poszla do domu. Znajoma, urodzila w grudniu 2012, przytyla zaledwie 2 kg. Bardzo duzo zalezy od wagi wyjsciowej, jesli mialo sie nawet lekka nadwage to w ciazy czesto niewiele sie przybiera, a niektore kobiety wrecz chudna. WYDAJE MI SIĘ ŻE TO WŁAŚNIE IGA ;D DZIWNE ŻE KTOŚ PRZEZ POMYŁKĘ WCHODZI NA TO FORUM I AKURAT BRONI NIE ZNANEJ SOBIE IGI ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie gra coś tu i tyle. dziwne że inne mamusie nie mają dla nas czasu są zmeczone itd a ona super smiga po marketach na drugi dzien po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna742
hej dziewczyny czytam wasz wątek i kibicuje każdej z was. Sama jestem w 34 tc więc majówka i stwierdziłam, że nie będę zaśmiecać wątku. mam do was jednak jedno pytanie czy, któraś z was miała opryszczkę podczas ciąży. Czy zgłaszała to lekarzowi i czy coś doradził? mam nawroty, a mój lekarz bagatelizuje temat. I Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
zjadlam sniadanie ale zanim to nastapilo to jakos niedobrze mi bylo jade chyba na te zakupki do potem jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie pogoda pod psem...zaraz do lekarza sie szykuje m zawiezie :) ja mam dwa staniki bawelniane jeden be fiszbiny - 15 zł..drugi z fiszbina - kosztowal okolo 30 zl jak mi sie rozmiar ustabilizuje po ciazy to kupie cos lepszego:) paciorkowaca bede miala robionego dzis ale gin mowila ze kosztuje cos okolo 25 zł u nas.. w sprawie opryszczki - jesli na ustach to nic sie nie martw mozna uzywac lekow typu zovirax - ja miewam opryche raz w miesiacu taka uroda moja gin nie widziala przeciwwskazan do uzywania w moim wypadku hascovir:) jesli opryszczka narzadow płciowych to grubszy temat trzeba wyleczyc bo wtedy nie mozna rodzic sn...jesli jest w czsie ciazy to dziecku specjalnie nie szkodzi ale w czasie porodu juz bardzo:( uciekam dziewczynki sie szykowac - postrzyżyny itd:) odezwe sie pozniej milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Anna742, pytasz o opryszczkę na buzi? Czy zmiany w okolicach warg na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czytałam Wasze posty o stanikach i mogę polecić sklep internetowy intymna.pl. Mam dość spory biust i kupienie jakiegokolwiek stanika w sklepie graniczy z cudem, już nie mówiąc o stanikach ciążowych! Ja kupiłam sobie staniki z firmy KOSTAR jak była na nie promocja chyba -25%, kosztowały mnie chyba po ok. 50 zł z darmową wysyłką. Są wygodne, porządne i co najważniejsze nie wyglądają jak bawełniane staniki dla 12-latki :) Zaglądałam teraz na tą stronę, rozmiary są mocno przebrane, ale warto zaglądać bo jak jest dostawa to są i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... stanik taki specjalny jest potrzebny? Bo ja myślałam, że dopiero kupię jak będę karmić piersią a jak nie to normalne nosić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobitki ;))) MJ jestem czytam, ale gorzej z pisaniem ;))) Radzimy sobie całkiem dobrze, mała ciągle by jadła, powiem wam ze troszkę ta maść mianowicie bepanthen pomogła, takze moge polecic na bolące brodawki ;) Poza tym moja mała ma co chwile czkawkę, i zdławi sie przy cycu, z tym nie moge sobie poradzic bo strasznie sie męczy ;/ Strasznie łapczywie je ;) przez tą butelke na poczatku pewnie, a ja nadal mam ten cholerny nawał i mam go dośc ;/ Piersi jak kamienie po 30 min od karmienia juz nie wiem co robić ;/ niby sie ma samo uregulować więc czekam ;) W nocy budzimy sie srednio co 2,5h ale daje radę :) Czekam na tak piękną pogodę jaka była kilka dni temu, bo teraz to masakra wiatry deszcz brrr ... ______ Czuje w kosciach ze Miśka juz z malenstwem na swiecie ;)))) Czekamy na relacje i trzymamy kciuki kochana ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) miśka się nie odzywa to pewnie mamy kolejną mamusię:) co do biustonoszy do karmienia ja kupiłam jeden wcześniej w 7 miesiącu chyba właśnie alles za jakąś stówę już nie pamiętam.Chciałam kupić drugi jakiś tani na fiszbinie na allegro ale macie rację. Kupię jak będę karmić rzeczywiście piersią. Jadę dziś po te pampersy do superpharm no i muszę ogarnąć dziś trochę mieszkanko. We Wrocławiu pogoda beznadziejna.Szaro buro.Dziś nie jest dzień na rodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
dziewczyny ja mam jeszcze szybkie pytanko, jak wypralyscie ochraniacz na lozeczko ? w prace czy w rekach? bo mam dylemat czy nic z nim nie bedzie jak go dam do pralki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ania z Oliwką. Ja wyprałam w pralce, razem z pościelą, ale ja mogłam wyjąć gąbkę ze środka. Jeśli nie możesz jej wyjąć to raczej wyprałabym w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie prałam bo nie mam kiedyś w dzień dobry tvn był reportaż nastraszyli mnie i nie kupowałam ale to do pralki bym na Twoim miejscu wrzuciła na ręczne. Ja wszystko piorę w pralce. Wózek wyprałam, pokrowiec na fotelik, rożek. Nic się nie dzieje tylko ręczne 30 stopni i bez wirowania albo z minimalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pralce nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Hej Jozka, super słyszeć, że jest dobrze! Da się wyczuć optymizm w Twojej wiadomości. Jak tam rodzinka? Co tam z teściową? Ania z Oliwką, na tym który zamówiłam było, żeby prać ręcznie, ale nie miałabym siły by "wycisnąć" gąbkę, więc wrzuciłam do pralki na delikatne + bardzo delikatne wirowanie. Potem wyprasowałam ustawiając temperaturę na 2 kropki :) bo był mega wygnieciony, nie bede ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka1 to faktycznie długo juz cie trzyma ten nawał, uwazaj zeby Ci sie zapalenie nie zrobiło,bo to dopiero wtedy problem, jak karmisz to tez rozmasowywuj te stwardnienia zeby w kanalikach pokarm sie nie zatrzymał.Ja tez ograniczałam płyny do minimum zeby mniej sie produkowało, badź dzielna niedługo powinno sie to uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Trzeba tutaj zaglądać co dwie godzinki bo inaczej za dużo czytania. Poza tym jak chcę którejś coś odpisać to już potem nie wiem której i co. :) Ja dopiero teraz mam apetyt. Masakra. I postanowiłam, że jeszcze nie rodzę bo muszę jeszcze kilka potraw zjeść :) I tak dzisiaj mój ugotował na moje życzenie kwaśnicę! Będzie na dwa dni. Pojutrze pójdziemy do takiego baru na zupę cebulową bo robią taką pyszną. :) I jeszcze mam kilka pomysłów co bym zjadła. Tak więc nie mogę jeszcze rodzić. Któraś pisała o przepis na sałatkę. U nas "rodzinna" (czyli na każdej imprezie rodzinnej jest) to taka: słoiczek selera konserwowego, puszka dobrej kukurydzy, puszka ananasa (tak bez dwóch plasterków, które zjada moja córa) i wędlina najlepiej wędzona sopocka pokrojona w kosteczkę. Selera odsączyć i troszkę pokroić, ananaska odcedzić i pokroić w kawałeczki. Wszystko wymieszać koniecznie z majonezem Winiary i nie trzeba nawet niczym doprawiać. Uwielbiamy ją. Szybka, prosta i smaczna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
No wlaśnie miałam napisać do Józki - moja córa też się strasznie krztusiła mlekiem. Musiałabyś przed karmieniem dobrze rozmasować piersi i najpierw odciągnąć mleka troszkę. Bo potem małej leci z za dużym ciśnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Dziewczyny widzę, ze przeszkadzam na tym forum. Nie będę pisać. Życzę wszystkim przyszłym mamą szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ochraniacz tez prałam w recach a odwirowałam w pralce na niewielkich obrotach zeby sie gąbka nie pogrduliła a pozniej jeszcze prasowałam po wyschnieciu bo pognieciony był. Staniki do karmienia kiedys były w lidlu ale to na poczatku naszej ciazy bo jakos na jesieni ale były bardzo ładne z fiszbiną i koronka z fajnego materiału no i przede wszystkim bardzo tanio bo po 26 zl chyba, mogli by znowu teraz rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, ja chcę już rodzić.... chyba przechodzę jakieś załamanie. Niby jeszcze 2 tygodnie do terminu, ale Pani Doktor powiedziała, że w sumie już mógłby wychodzić, bo jest duży i cały rozwinięty... JA CHCE JUŻ RODZIĆ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Dziewczyny, ja chcę już rodzić.... chyba przechodzę jakieś załamanie. Niby jeszcze 2 tygodnie do terminu, ale Pani Doktor powiedziała, że w sumie już mógłby wychodzić, bo jest duży i cały rozwinięty... JA CHCE JUŻ RODZIĆ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za badanie na paciorkowca płaciłam 30 zł a niektóre z was naprawde płaca kosmiczne ceny w laboratorich, ja na badania jezdze do wiekszego miasta bo maja wlasnie duzo taniej niz w poblizkich miejszych.Tak mi doradził gin zeby sprawdzic ceny i faktycznie okazało sie ze róznice były nawet 10 zl na jednym badaniu a zwykle jest tego kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna737
Agu Dziękuje za odpowiedz. Napisz jeszcze czy ten hascovir to w tabletkach przyjmujesz i czy przez całą ciąże czy tylko jak opryszczka się pojawia. Zastanawiam się nad przyjęciem heviranu. Na szczęście chodzi o opryszczkę na ustach. I Nie wypowiadam się szerzej co do postów Igi ale sama jestem z Warszawy i byłam w Medicover w szpitalu na zwiedzenie oddziału. Tam powiedziano, że jeśli nie ma komplikacji po cc wypuszczają faktycznie po dwóch dniach. I Ochraniacz razem z gąbką prałam w pralce ale wybrałam program pranie ręczne bez wirowania. Ważne żeby przy takim programie prać w płynie bo proszek może się kiepsko wypłukać przy takich niskich temperaturach. Dodatkowo wyprałam rożek razem z wkładem kokosowym...gapa ze mnie bo nie zauważyłam, że można go wyjąć, tak czy inaczej i tak przetrwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×