Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

ja już z wami nie mogę.. lecicie tak że nie nadążam! też mam żywą choinkę co roku ja lubię Kubusia puchatka :) nie mam jeszcze takiego dużego brzucha żebym nie widziała, niektóre kobiety przed porodem to mężów proszą o wygolenie:) urojenia tylko z jednym mi się kojarzą :) Napisz Kalina po wizycie czy wszystko ok dzięki za tabelkę, usunę sobie Lidię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Ja właśnie z pierniczkami walczę, ciekawe co mi z tego wyjdzie :D Mąż się śmieje, że jeśli nie wyjdą i będą twarde to będziemy mogli cyganów od domu odganiać nimi :) dowc*pniś... rok temu zrobiłam na święta to jeść się je dopiero dało w lipcu - jak zmiękły :D Choinki jeszcze nie mamy baaaa nawet nie mamy jej gdzie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciepnęłam pranie na dwor:) zobaczymy czy chcociaz trochę podescnie, bo późno już. ------ Goplana - inne sceny nosowe są:) Na samolotach nie byłam, ogólnie od kiedy poszłam na Mniam z Gesslerową w roli debiutującego lektora, to na filmwebie sprawdzam czy warto, bo koszmarne to było pod każdym względem. ----- Kalina - hihi ja juz od miesiąca na lustrzyce choruję:) z moim brzusiem :D:D ciężka sprawa, ostatnio tylko podcięłam na chybil trafił:) patrząc w lustro naprzeciw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................wiek..........skąd .......które dziecko........imię.............data joanna6950.........25..........Podlasie...............1.. ..........córeczka..........01.02.14 słońceeee ...........33.......dolnośląskie ..........2..............---/---.............04.02.14 Paatkaa...............24............Śląsk.............. .....1 .............Marcin..........06.02.14 mamamama2......30.......podkarpacie.............2........ ......---/---.............08.02.14 Majowa_............27.............Śląsk................ ..1..............Hubert...........10.02.14 tamisia................28......mazowieckie............1.. .....synek/Franciszek..12.02.14 NadzianaOla.......23.........war-maz................1.... ........córeczka..........12.02.14 truskava90..........23.........pomorskie.............1... .......córcia Amelia.....19.02.14 brzuchowata.......29.......podkarpackie...........2...... .........---/---.............21.02.14 Alexis to ja.........26.........warm maz.............1.............. --- /--- ............21.02.14 zielonaoliwkaa...28.........lubelskie................2... ............---/---.............22.02.14 mamaAnusi........34.........podlaskie...............1.... ...........---/---.............22.02.14 lulika..................31........... łódzkie................2...............Patryk...........24 .02.14 RybkaPlum........29...........Poznań.................2.. ..............Pola .............25.02.14 kajka85..............28........dolnośląskie............ 1................---/---............25.02.14 Goplana..............??.........pomorskie..............3. ..............synek............25.02.14 dzidzius210........32.....zachodniopom...........2....... ........synek............25.02.14 podwójna77......................śląskie............... ...2................synuś............27.02.14 madziulka123.....21......podkarpackie............1....... ........---/---. ...........28.02.14 Masaya...............22.........kuj.-pom................1 ... ...........Filipek...........28.02.14 Kalina82.............31.......mazowieckie............3... ..........chłopak...........28.02.14 anitia...................32............UK................ ......2.............chlopak...........04.03.14 vikiable...............33..........podlasie.............. ..1................---/---............06.03.14 anawa..................33.........podlaskie.............. .2. ..............synek............07.03.14 Wiktoria95..........18.......mazowieckie...........1 . .............---/---............07.03.14 anka_123............28.......mazowieckie............1.... ...........---/---............08.03.14 Emila8200..........30.........kuj-pom..................1. ..............---/---............10.03.14 heelenka.............22.........Wrocław................. 1................Cezary......12.03.14 35plus................................................... ...........2................synek...........12.03.14 Zapachkwiatówkawy..30.......x.......................2... .............synek...........22.03.14 Zmeczona26.......26.........warm maz..............1................--- /---...........23.03.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heelenka - jakie masz wypelnienie w tej poduszce rogalu? i jaka długośc? chce sobie dzisiaj zamówić i zastanawiam sie czy 170 cm do karmienia styknie, czy szarpnąć sie na 190?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko urojenia :) masz racje źle się kojarzą to może odczucia będzie lepiej. Dzięki dziewczyny za odpowiedź bo myślałam że tylko ja taka nieporadna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna to żeś mi pytanie zadała:) cały rogal ma około 200 cm. Ciężko mi go dokładnie zmierzyć metrówką taką budowlaną bo tylko taką mam :) poszewka 100%bawełna, wypełnienie 100% poliester, a przynajmniej tak jest na metce napisane jak mi brzuch urośnie to i ja nie poradna będę, mojego o to nie poproszę, nie wiem jak będę to robić :) teraz się z tego śmieję, a za miesiąc pewnie do śmiechu już mi nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznać się - ktora to jeszcza ma te poduchę?:) bo nie moge się zdecydować. Włókno silikonowe w środku, ale 170 cm czy 190?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius - fajna, ale my mamy juz granulatem styropianowym jaśka dla młodego, masakrycznie sie ubija choć bosko wygodne jest:). Wystarczała Ci ta długość do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszkę kupiłam w tym roku więc Ci nie podpowiem, ale wydaje mi się że 170 powinno wystarczyć, jak dla mnie to długaśna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super:) dziekuję Wam bardzo, mierzenie centymetrem to nie to samo:). Musze z kotem do weterynarza:( a juz myślałam, że się obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Kurde dziewczyny, to jest straszne... z rana trochę porobiłam w domu. W efekcie nie umiem teraz wstać z łóżka bo tak brzuch boli, że masakra. Ciężko mi wytrzymać i nic nie robić w domu, bo czuję się zupełnie niepotrzebna, abstrahując od tego że fizycznie po leżeniu cały dzień wieczorem wszystko masakrycznie mnie boli. A co gorsza, znów zaczęłam czuć takie kopniaki po szyjce jak wówczas gdy okazało się, że szyjka mi się skraca... Do tego wszystkiego chyba mój mąż jest chory a wiadomo jak z chorymi facetami bywa, zwłaszcza z tymi upartymi, którzy nie chcą się iść przebadać :( --- Ja zdecydowałam, że tej poduszki nie kupuję, jakoś udaje mi się od jakiegoś czasu dobrze zasypiać i spać, karmić też jakoś dam radę. Jutro chciałam się wybrać do sklepu aby kupić jeszcze parę ciuszków i skompletować wyprawkę do końca. Bo chyba czas na prawdę zaczyna mi się kończyć. --- Helenka a jak się ma sprawa z tą koleżanką schizofreniczką? odpuściła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatkaa - masz te no spe? Brzuch miekki czy twardy? Daj sobie spokój z tymi zakupami jutro, bo urodzisz już albo Cie do szpitala wsadzą. Nie chcę Cie straszyć, ale wczesniaki to mnostwo biegania po lekarzach później. Więc siedź na pupie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Jak leze, czy siedze to zdecydowanie jest napięty, choc nie tak twardy jak stoję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dół brzucha powinien być miekki. No spa, magnez, jak nie przejdzie albo tfu tfu skurcze to lec do lekarza albo szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
alez mnie tu dluuuuuugoo nie bylo :) próbowałam nadrobić ale za dużo tego :P remont skonczony, z córką wszystko dobrze nie ma co narzekać :) Możecie mi tylko jeszcze napomknąć ile wasze dzieciaczki ważyły w 28 tyg. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Podwójna dzięki za radę, wezmę lekarstwa i zobaczymy jak będzie, mam nadzieję, że nic się nie będzie działo więcej. Mój młody w 27 tygodniu 1105 g ważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka to naprawdę masz nie ciekawie. Wiem że łatwo na tyłku siedzieć nie jest, ale jak trzeba to trzeba, musisz to wytrzymać, a przynajmniej postaraj się, dużo już nie zostało. Schizofreniczka trochę odpuściła, też może dlatego że pokłóciła się już ze wszystkimi, dosłownie. Dziś usunęłam photobloga, 700 zdjęć pojedynczo, szkoda mi było, ale musiałam. Z fejsa też zdjęcia pousuwałam i wszystkie wpisy, na nk tak samo. Nie chcę żeby cokolwiek wiedziała co dzieję się w moim życiu byłam w odwiedzinach u koleżanki, ona obraca się trochę wśród ciężarnych i dzieci, stwierdziła że tak małego brzucha na tym etapie to ona jeszcze nie widziała. Muszę teraz na wizycie dowiedzieć się ile mały waży bo już mam jakieś głupie myśli że coś jest nie tak podwójna, a co kotu jest? mój już tylko w domu siedzi, siłą nie da się jej na dwór wypchnąć:) ale to dobrze bo się nie choruje chociaż nie pisałam wam, ale w niedzielę złapała mi papugę w zęby:) dobrze że mój był obok i szybko Petunie z pyska jej wyciągnął :) ptaki tak się dziobią, że ciągle mają klatkę otwartą i wylatują sobie kiedy chcą, a kotka poluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko dziewczyny nienadazam..:-) Juz nie wiem co komu mialam napisac tylko tematy pamietam wiec tak podziele.... Tylko Goplany wpis o gosciu mi utkwil tak sie ubawilam.. Wiec goplano badz wyrozumiala..pewnie gosc w kolejce stal i nie nadrobil nowych tematow ;-) Co do choinek ja mam sztuczna w salonie bo stoi kolo pieca..jest duza bo moje mieszkanie ma 4 m wysokosci wiec wybralam najwyzsza....ale i tak zal mi ze to nie jest zywa i u cory w pokoju ubieram mniejsza zywa..najczesciej ze swierku srebrzystego..a potem wkopujemy na dzialeczke.... Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze mieszkania w domach i tych zywych choinek....jak juz sie dorobie swojego domu to sobie taaaaka zywa walne ze miejsca juz na nic nie bedzie..... Co do golenia ta to ja juz od dawna nic nie widze bo cale 12 kg poszlo mi w brzuch do przodu....no moze w cycki czesc.....gole sie tylko w lini bikini po omacku i juz, bo w ciazy po goleniu straszne uczulenie mam.....a jak ostatnio chcialam przyciac sobie nozyczkami to i owo to se o malo nie ucielam pi.....krew sie lala.... I lusterko mialam.... A jeszcze o tej bajce co w kinach chyba podwojna pisala..tez sie wybieram jak cora wyzdrowieje... Ja dzis bylam na badaniach potem w pracy wytlumaczyc pare rzeczy dziewczynie ktora mnie zastepuje potem dentysta a na koncu mechanik stwierdzil zgon pralki i teraz szukam nowej albo nowej uzywanej miele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika, ale się uśmiałam :) nie okaleczaj się, nie warto. Co by się stało jakbym do lekarza owłosiona poszła? na bank nie raz taką widział, ale ciekawa jestem jak by zareagował :) chyba lepiej nie ogolona niż plastrami zaklejona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
No z goleniem to też jest zarąbiście. Też to przerobiłam ostatnio, bo dużo to ja już tam nie widzę przez brzuch. Przed wizytą u ginekologa chciałam się dokładniej ogolić maszynką. Wydawało mi się wszystko super po czym zobaczyłam jak krew kapie...prawie na zawał zeszłam, bo nie wiedziałam czy się okaleczyłam czy znów dostałam jakiegoś krwotoku. Oczywiście okazało się, że zwykłe zacięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika=> gość stał w kolejce, bo się ciężarne przed niego wpychały, he,he! :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie :) Maleńki w 28 tygodniu waży 1150g :) ułożony główką w dół, tak się schował, że dziś dostaliśmy jedynie zdjęcie jego prawego ucha :D Ja 10kg na plusie, szyjka w porządku, choć jak to lekarz ujął, wcale nie, aż taka długa.. Więc mam więcej odpoczywać i zmienić troszkę dietę, żeby mi hemoglobina do normy wróciła.. Ach no i od teraz zaczynamy liczenie ruchów dziecka, 2razy dziennie najlepiej po jedzeniu. Przez godzinę powinno być co najmniej 10 ruchów.. No nic, kulamy się dalej, następny przegląd 2 stycznia :) >>>>> W moim domku od zawsze sztuczną choinkę stroiliśmy i im byłam starsza, tym bardziej mi się nie podobała.. Wreszcie namówiłam rodziców na ciętą i teraz co roku taka jest :) Nawet, gdy nie jest całkiem symetryczna, to jak dla mnie i tak ładniejsza niż te sztuczne.. No i ten zapach :) A ubierana zawsze dopiero w dzień Wigilii, to było zadanie taty i dzieciaków :) >>>>> U nas akurat nie ma zwyczaju prezentów na mikołajki. 6 grudnia rano dzieciaki znajdują w butach paczuszki ze słodyczami.. Dopiero na Boże Narodzenie kupuje się prezenty.. >>>>> Goplana- szkoda, że nie ma całych serii świątecznych bajek.. W tv dopiero chwilę przed świętami lub w same święta takie puszczają.. ---------- RybkaPlum- mąż najnormalniejszy z nich wszystkich :D murem za mną stoi :) ----------- kalina82- ja jeszcze coś tam widzę, choć coraz ciężej mi się depilować.. muszę kupić sobie spore lusterko tak na zaś :D Jak wizyta? :) ---------- Paatka- wiem, że ciężko wytrzymać nic nie robiąc, ale może jednak spróbuj sobie znaleźć zajęcie, które będzie Ci czas zapełniało leżąc.. Książki byłyby idealne.. Po co masz tak cierpieć po zrobieniu kilku prac domowych? Dbaj o siebie! :) ---------- lulika- zazwyczaj ludzie na rękach się okaleczają :D Może lepiej już nie wojuj z tymi nożyczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaya=> u mnie tez na mikołajki w butach słodycze, a "prawdziwe" prezenty dopiero pod choinką :-) _____ Lulika=> też sobie kiedyś tak nożyczkami zrobiłam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście chciały wiedzieć sama byłam kiedyś w ciąży i po prostu rzygać mi się chciało na ciężarne które latały po całym sklepie a postać w kolejce nie umiały :D tak samo jest z wami widzę :D bezczelność ludzka jednak nie wymarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka Masaya hahaha no tez sie potem smialam ale jak zobaczylam krew to se szybko w myslach szukalam czym sobie tam zdezynfekowac zeby mi oczy nie wyszly..... A wogole to zaluje ze nie mam w lazience przy prysznicu jednej sciany z lustrem a najlepiej calego naroznika....kiedys w zakopcu na kwaterze tak bylo...myyyyy....i w ciazy by sie sprawdzilo i prysznic z M fajny :-) Goplana pewnie tak bylo ..oj dziewczyny nie przepychac mi sie w tych kolejkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika=> no właśnie! :-P dziewczyny! Przepuszczać gościa, bo ma mdłości, jak widać :-D Ale jaki czujny! Jaki pilny! Na bieżąco nas czyta! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gosc nam sie zdenerwowal hehehe Gosciu kazdy ma jakies przywileje gornicy, policjanci ,kombatanci ,dawcy ,kobiety w ciazy, inwalidzi.... Jak na ciaze juz sie nie lapiesz to moze na cus innego dasz rade....:-D.... .a kto ci w ciazy bronil ..chcialas to stalas....i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×