Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Rybko to prawda opuscilam sie kilka ostatnich dni w pisaniu.. Ale niebawem sobie odbije. Mialam troche roboty przed kompem monotonne pisanie sprawozdan i tylko zagladalam do was zeby byc na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamama2 tez sie jakos nie odzywa pamietam ze miala miec badania polowkowe pod koniec wrzesnia ja zapisana na 8 pazdziernika i wtedy moze sie dowiem kto bryka w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę doczekać się tego stanu kiedy znowu będę miała siłę! źle mi strasznie z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, niektórych wydarzeń nie da się przewidzieć ani nie mamy na nie wpływu. Ciąża to 9 miesięcy ciągłego strachu i myślenia czy z dzidzią jest wszystko w porządku i urodzi się zdrowa. Do tego dochodzi poród, w czasie którego też wiele moze się zdażyć. Ale tak jak pisałam, na te rzeczy nie mamy wpływu, więc pozostaje tylko mieć nadzieję i wierzyc, że wszystko będzie dobrze. Ja nie dopuszczam innej mysli nawet !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była marcowa - rzeczywiście nie jest wygadany tak sam z siebie, ale ja tam sobie z nim poradziłam i się rozgadał :) jak już mi za długo było leżeć tam w tej ciszy to rzuciłam tekstem żeby mi trochę o moim dziecku poopowiadał, bo się denerwuje jak nic mi nie mówi, a przecież stres w moim stanie nie jest wskazany :) Nawet się roześmiał :D no i sam później chyba się pilnował, żeby co rusz mi opowiadać, całego maluszka mi omówił, wszystkie narządy itp :) I tak jak mówisz to jest super, że tak dokładnie usg przeprowadza.. Teraz leżę i wypoczywam.. Poszalałam trochę i kręgosłup daje mi czadu.. Ale udało mi się zrobić sałatkę warzywną, leczo, jabłecznik z kruszonką i galaretkę z owocami :) Zostało mi tylko kurze zetrzeć i ogarnąć siebie.. heeleenka - mi też przydałoby się więcej sił i energii, więc wiem co czujesz.. I z tym damy sobie radę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, dopisujcie się do tabelki bo już ciężko zapamiętać która to która bo teraz sporo was dołączyło:) u mnie dziś w ramach czyszczenia lodówki naleśniki z czym popadnie:) a teraz sałatkę robię z tuńczykiem w sosie majonezowo-musztardowym, od początku ciąży co ugotuje to mi nie smakuje.. wszyscy mówią że dobre a mi ciągle coś nie pasi:) zauważyłyście może że macie krzywy brzuch? pytam te ze zbliżonym terminem do mojego bo starsze to już pewnie nie pamiętają. Chodzi mi o dół brzucha ale tak naprawdę nisko:) zauważyłam że z prawej strony mam większy i nie wiem co to, z prawej strony przeważnie też czuję dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka=> ja tak mam. Szczególnie rano widzę wyraźne wybrzuszenie z prawej str. ____________ Dzidziuś=> co u gina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana uff.. już mi lepiej:) mój zrobił mi niespodziankę i zamówił dziś łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam straszne zaległosci, niestety ostatnio jestem bardzo zabiegana :/ u mnie wszystko ok procz jednego MALEGO/WIELKIEGO problemu tzn wyszedl mi hemorid ktory mi przeszkadza, macie jakies sprawdzone masli czy cos? nigdy nie miałam tego dziadostwa i sadziłam, ze w moim wieku to raczej niemozliwe ;/ witam wszystkie nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była marcowa
Truskava, na hemoroidy świetny jest procto glyvenol. Jest dostępny w formie maści jak i czopków. Hemoroidy są okropne. Nabawiłam się tego po porodzie i do teraz od czasu do czasu dają o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teoria z plemnikami zawodzi - CHŁOPAK ;-) Najpierw gin powiedział że córeczka to ja banan od ucha do ucha a za 5 minut przepraszał że się pomylił bo siusiak się gdzieś schował :-) Z mężem mieliśmy niezły ubaw. Wszystko ok mały rozwija się prawidłowo. Ma 16 cm i waży 260 g. Wg usg to 18t i 3dni. Jestem dziś mega szczęśliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius to moje gratulacje najwazniejsze ze dziecko zdrowe :-) Dziewczyny mam problem a zarazem pytanie do was czy bralyscie lub nadal bierzecie luteine? Ja biore gdzies od 8 tygodnia bo na pierwszym usg widac bylo skurcze macicy ktorych ja sama nie czulam. To znaczy najpierw mialam d*phaston ale fatalnie sie po nim czylam wiec dostalam luteine ... Problem w tym ze po tej pod jezyk mam straszne mdlosci i od nowa wracaja wymioty a po tej dopochwowej moj maz ma uczulenie :-( wiec albo ograniczamy seks albo kochamy sie w gumie :-( kurcze nie dosyc ze tego nie lubie to jeszcze mam swiadomosc teraz zamiast korzystac z seksu to se musze zycie utrudniac a potem juz nie bedzie tak latwo W zwiazku z tym pytanie do was czy lekarz wam mowil do ktorego tyg ja trzeba brac a moze juz macie odstawiona.. Moja lekarka wraca za ponad 2 tyg a mnie dobija mysl ze do konca ciazy tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam wielka prosbe moze ktoraś z was by mogła mnie dopisać do tabelki bo nie mam bladego pojecia ktos mowil ze skopjowac no ale jak?Ja i komputer to dwa rozne światy.Moje dane-lat34,woj.podlaskie ,dziecko 1 dzieki z gory! Dzis z samego rana jeszcze jak spalam zaczeło strasznie naciskać na pecherz i po lewej stronie brzucha poczulam duże twarde wybrzuszenie to juz mialam kilka razy moze jestem i glupiutka ale nie wiem co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do luteiny to ja bede brala prawie do konca ciazy dopochwowo a co do seksu to mam zakaz bo ciaza zagrozona a wiecie ze luteina "dowcipnie" po22t.c.nie jest refundowana teraz place3zł.a niedlugo 30zl a jana miesiac potrzebuje 4 op.plus nospa i acard i witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika wybacz ale Twój problem jest dla mnie taką abstrakcją, że aż się uniosłam czytając. Wybacz, ale Twój Mąż nie chce gumy więc Ty musisz nieustannie czuć mdłości? Czy Wam się priorytety nie pomieszały? Nie wyobrażam sobie czegoś podobnego. Normalnie brałabym luteinę dopochwowo i tyle. Wiele z nas w ogóle nie może uprawiać seksu i choć na pewno jest trudno, jakoś sobie radzimy. Pogadaj z Mężem i ułóżcie to jakoś po ludzku a nie, że Ty masz wieczne mdłości bo Mąż nie chce kochać się w gumce. mamaAnusi a Ty w którym tc jesteś? Może po prostu dziecko Ci się tam tak ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tak mysle ze maly wzial taka pozycje jestem w19 t.c.a z tym seksem to sama nie wiem ja mam dobrze bo jak pisalam dla mnie zero seksu bo grozi poronieniem to do tego maż jest kierowca tira i malo jest w domu bo inaczej nie wiem czy bym sie powstrzymala ale dla dziecka zrobie wszystko i maż tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kwiatow ale mi sie cisnienie podnioslo po twoim poscie prosze przeczytaj jeszcze raz to co napisalam ale powoli i ze zrozumieniem ja caly czas bralam dopochwowo luteine pod jezyk mialam przez tyfzien tylkp bo wtedy bralam inny lek dopochwowy i nie moglam stosowac ich na raz To opakowanie doustnej mi zostalo wiec chcialam teraz brac ale wzielam jeden dzien i mam mdlosci w zwiazku z tym dzis znow mam dopochwowa i wkurza mnie to bo nie wiem ile jeszcze czasu bede brac A co do gum to nie moj maz nie chce tylko ja nie lubie a stety niestety moje libido w ciazy wzroslo wiec skoro nie mam zakazu seksu to dlaczego mam nie korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Lulika gratuluję chłopa! :) mamaAnusi ja i Goplana mamy wybrzuszenie po prawej stronie więc raczej to nic złego Truskava niestety nie wiem nic na temat tego paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnusi chciałam Cię dopisać ale nie podałaś terminu a wybacz ale nie pamiętam:) miona jakieś wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika w myślach Twoich nie czytam a z poprzedniego postu nie wynikało,że brałaś, tak jak teraz napisałaś. W ogóle jakbyś używała interpunkcji było by łatwiej Cię zrozumieć bo szczerze przyznam, że z tego, co teraz napisałaś ciężko zrozumieć cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko dzieki :-) ale pewnie te gratulacje sa dla dzidzius bo ona ostatnia pisala o chlopcu ale ja tez mam miec chlopca wiec gratulacje szczerze przyjmuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kwiatow... moim zdanie to ze biore dopochwowo wynikalo ze zdania ze "albo kochamy sie w gumie albo unikamy seksu" poza tym nie wiem gdzie wyczytalas ze moj maz nie lubi gum...po prostu przyjelasto jako cos co jest czeste u facetow , ale ja wyraznie napisalam ze mnie to przeszkadza...widzisz w kazdej regule sa wyjatki: mojemu facetowi nie przeszkadza a wedle twojego przekonania powinno. Natomiast kobiecie nie powinno przeszkadzac a mnie przeszkadza :-) Zadalam pytanie dot. czasu brania luteiny i o to mi konkretnie chodzilo a nie o dodatkowe dyskusje. A co do interpunkcji fakt ulatwia czytanie ale szczerze to jak pisze z tel nie chce mi sie co chwile przechodzi do cyfr zeby wstawic przecinek - moj blad a raczej zaniechanie przyznaje. Z tym ze ja czytajac wypowiedzi innych i wiedzac przed czym stawia sie przecinek automatycznie robie przerwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Cześć! Jakie plany na weekend? Lulika faktycznie zgodzić się z zapachem musze, że ciężko czyta się to co piszesz. Wiadomo, że każdej jakiś błąd się przytrafi ale Twoje wypowiedzi to jedno, chaotycznie napisane zdanie. Jak Ty te sprawozdania piszesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heleenka dzieki moj t.p 22 luty a imion nie bedziemy wybierac dopiero po porodzie wszystko bedziemy kupowac i damy imie. Jak bylam w ciazy z Ania to mialam cala wyprawke a miala mieć na imie Ewelinka a dalismy imie po babci ku jej pamieci.A co do luteiny to slyszalam ze prawie zadna dziewczyna nie trawi tej pod jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heleenka dzieki moj t.p 22 luty a imion nie bedziemy wybierac dopiero po porodzie wszystko bedziemy kupowac i damy imie. Jak bylam w ciazy z Ania to mialam cala wyprawke a miala mieć na imie Ewelinka a dalismy imie po babci ku jej pamieci.A co do luteiny to slyszalam ze prawie zadna dziewczyna nie trawi tej pod jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
O, teraz doczytałam, że to z powodu telefonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem czytanie ze zrozumieniem sie tu klania, ale to tylko moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziękuję Ruda. Z telefonu czy nie, jednak można wypowiedzieć się z sensem. lulika to chyba oczywiste, że Twoim zdaniem wypowiadadsz się ze zrozumieniem, ale chyba nie Tobie to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×