Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuchowata84

LUTY MARZEC 2014

Polecane posty

Helenka=> pewnie jak diametralnie zmieniasz temperaturę, to dzidzia odczuje. Ale gdy przykrywasz się kocem to nie. No chyba że strasznie się pod tym kocem pocisz. Tak to rozumuję na chłopski rozum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana - u mnie tylko prywatna wizyta wchodzi w grę. Muszę się jutro gdzieś umówić. Olej kardiolog, bierz magnez, albo spróbuj aspargin. Mnie dużo daje. Ja ogólnie lubie po górach chodzic i jak sie wybieram na intensywne chodzenie to za każdym razem na asparginie jadę, bo tylko wtedy mi serce nie wyskakuje. W pierwszej ciązy miałam nawet ponad 130 i wtedy mnie na lewo wywracało i źle się czułam. Teraz w sumie rzadko mi to przeszkadza i ten kardiolog to chyba bardziej dla uspokojenia gina niz mnie. Z drugiej strony od kilku lat się wybieram i zawsze mam jakąś wymówkę :D. A d-dimery to sprawdzenie ryzyka zakrzepicy, zatoru płucnego itp. Jest podwyższone w ciąży i to normalne, ale pytanie o ile. Jak gin usłyszał, że się męczę i spłyca mi sie oddech to kazał szybko zrobić. Ale na szczęście do przyjęcia jest. Widać to zmęczenie z powodu tetna i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ruchów maluszka - śmieszna sprawa - mój ma zdecydowanie poczucie własnego terytorium:) rzuca się jak myję garnki, bo opieram się brzuchem o zlew:), a dzisiaj przyszła moja ukochana kota rano się wtulic jak spałam i wtuliła się w brzuch - a mały tak niesamowicie ja skopał, że aż mi brzuch falował z prawej na lewą i w drugą stronę. Mnie aż zemdliło:) Ogólnie niesamowicie żywotne i silne maleństwo mi sie trafiło:) Pierwsze było megaspokojne w porównaniu z tym łobuzem:) Może łatwiej schudnę po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
a ja mam wrażenie, że moja mała nigdy nie śpi, bo ciągle ją czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Najlepsze jest uczucie jak ja śpię i czuję, że młody się rusza. Choć już kilka razy tak mi przykopał, że to najzwyczajniej w świecie bolał ale zdecydowanie wolę to niż martwienie się dlaczego nic nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirika
Ja wlasnie tak mam ze caly dzien do 20 nie czuje mlodego, moze tego nie dostrzegam, ale wystrczy ze sie poloze. Naprawde w nocy daje mi ostro popelic ze sie czesto budze. Lekarz powiedzial ze to normalne bo w dzien usypia go moje chodzenia a zaczyna wierzgac jak ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka wiem o czym mówisz:) prawie codziennie rano budzę się na lewym boku, a mały ostro kopie w materac:) wczoraj wieczorem bawiliśmy się nawet w puk-puk:) co dostałam kopa to pukałam w brzuch i zaraz dostawałam odpowiedź i to tak przez dobre pół godziny, po czym wymiękłam i zaraz mały też dał sobie spokój:) zdjęcie brzucha- http://pokazywarka.pl/ry0hpx/ sorry za tło, ciężko jest sobie samemu zrobić zdjęcie i to jeszcze z daleka żeby nie wydawał się z bliska zbyt duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goplana jeszcze zgrabny:) czekam aż kiedyś Ty pokażesz swój:) doczekam się? Brzuchowatej też chciałabym zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale się wam jeszcze że udało mi się wyrwać ciuszki dla synka, ale to od 2 miesiąca do 6. Też się przydadzą. Za 30 zł 35 sztuk:) z tablicy oczywiście i bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
://pokazywarka.pl/b300xm/ A to mój brzuszek, kurcze chyba naprawdę jeste malutki a to 28 tydzień.... Dopiszcie sobie z przodu http bo uważa to za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka śliczny brzuszek, myślę że mój wygląda proporcjonalnie co do wielkości na 24 tydzień, a no i ma więcej tłuszczyku :P Mi też maluch daje popalić, wczoraj od 23 przez godzinę wariował i weź tu uśnij ;) Dzisiaj mam wizytę u gina, zobaczymy czy nie zginął ptaszek nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! Joanna=> piękny brzuch! Jakie Wy zgrabne! Nieee nooo... ja taki ładny to miałam w 1 ciąży. Teraz jakiś rozlany, nie do pokazania :-P _________ Helenka=> pokazuj ubranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna masz mały brzuszek bo dziewczynki lubią układać się wewnątrz brzucha. Ja z dziewczynkami taki brzych jak teraz miałam dopiero koło 30 tygodnia ( czyli 6 tyg. różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno faktycznie nie za duży, prawie jak mój, a jest między nami ponad miesiąc różnicy, a ja myślałam że to ja mam mały:) nie martw się, zdąży wyskoczyć :) Kalina jak mały nie chce iść spać to kołysankę mu zaśpiewaj:) no ja też mam nadzieję że ptaszek nie odleciał:) Brzuchowata nie mam teraz ładnego kolorku na głowie. U fryzjerki byłam w czerwcu! i boję się rozjaśniacz nałożyć, podejrzewam że nawet jakbym do niej zadzwoniła i powiedziała że w ciąży jestem to nie zgodziłaby się zrobić mi włosów. Starsza jest i na pewno by się bała, że krzywdę mi zrobi. teraz w weekend może uda mi się kupić tą farbę o której ostatnio pisałam, nałożę na całość i zobaczę co z tego wyjdzie, najgorsze to te odrosty.. i tak muszę gdzieś się udać do fryzjerki końcówki obciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna6950
Ja zgrabna:) czuje się w miarę ale waga pokazuje 9 kg do przodu:) A waga wyjściowa też kilka kg wyższa niż powinna byc:) Może dlatego tak wyglądam bo jestem wysoka 178 cm... dobrze że mam męża wysokiego:)23 listopada mamy imprezę firmową u niego, śmiejemy sie że będę atrakcją wieczoru:) Lecę piec orzechowca bo obiecałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna6950 - faktycznie mały brzuszek. heelenka - ja sama nie wiem co zrobić z włosami, sama się boję farbować, bo nawet po rozjaśniaczu i farbie na to wyszły pomarańczowe. Myślałam o tym żeby zrobić ciemniejsze pasemka między włosami, może wtedy nie byłoby widać tak odrostów. Ja też ostatnio byłam w czerwcu i moje odrosty to już jakieś 5 cm. Jak dla mnie to okropnie to wygląda, chyba że rozpuszczę włosy. A na całości reszta to taki blond ale bardziej pod ciepły odcień. Co mi radzisz? Brzuchowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadzianaOla
Dziewczyny śliczne macie brzuszki:) Ja niestety nie mam tak zgrabnej figury i mój brzuszek nie jest tak piękny, ale generalnie ładny ciążowy:) Mi dziś moja Mała też w nocy dała popalić:) Wierciła się w brzuszku jak nie wiem... ale uwielbiam to uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchowata nie wiem co Ci poradzić, moja przygoda z blond włosami zaczęła się od pasemek. Zrobiła mi je fryzjerka, która poleciła mi znajoma, były bardzo ładne, ciągle do niej chodziłam żeby mi odrosty robiła, aż w końcu trafiłam na dzień w którym bardzo mi się spieszyło, a te odrosty to dwie i pół godziny mi robiła, pasemka zawsze są pracochłonne i powiedziałam że dziś lecimy po całości:) za pierwszym razem wyszły mi takie złote.. później trochę jaśniejsze, aż doszły do takiego popielu. Koleżanki też mnie pytają jak ja to robię że taki ładny odcień mi wychodzi, nic nie robię, to fryzjerka mi robi:) a jak mi wyblakną to farbuje farbą. Kiedyś koleżanka z pracy za wszelką cenę chciała taki odcień mieć jak ja i poszła do jakiejś fryzjerki, miała nie dość że spalone włosy to jeszcze wpadające w niebieski kolor. Do tej pory ma takie siano, a jak potrze to łamią się jej i lecą. Popytaj może wśród koleżanek jaki salon fryzjerski by poleciły. Najlepsze to są takie, w których pracuje jedna fryzjerka, sama prowadzi salon, wiadomo że żeby utrzymać się na rynku to dba o każdego klienta i nie zepsuje Ci włosów. Ja właśnie mam taką, za darmo taką niby to prostownicą z niebieskim światełkiem jeździła mi po włosach, kiedyś zapytałam co ona za czary odprawia na mych kłaczkach to powiedziała że dzięki temu urządzeniu włosy lepiej wchłaniają odżywkę i nie łamią się i faktycznie od tamtej pory jakieś ładniejsze są, dodam jeszcze że jak ta moja fryzjerka zatrudniła taka młodą dziewczynę i miała większy ruch w salonie to robiła mi te włosy na "odwal się" fryzjerka ta też mnie bardzo miło zaskoczyła gdy przed ślubem brata poszłam do niej ze zdjęciem wydrukowanej fryzury z internetu i ze śmiechem powiedziałam że to chce to zrobiła mi identycznie taką samą fryzurę. Wszyscy byli pełni podziwu:) szukałam jakiś zdjęć żeby Ci pokazać i nie mam, tzn mój gdzieś je ma, albo na dodatkowym dysku zapisane albo na telefonie. Jak znajdę do dodam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Jej zgrabniutkie te wasze brzuszki, mój w 27 tygodniu wygląda tak: http://imageshack.us/photo/my-images/823/n9zx.jpg/ A odebrałam wyniki...eh. Cukrzycy nie mam ale morfologia pomimo Tarytferonu się nie poprawiła a w moczu mam w cholerę leukocytów jakieś bakterie i kryształy szczawianu wapnia...ciekawe co mi jutro lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka twój chyba jednak najładniejszy:) z tych pokazanych. kryształy to chyba nic takiego. Bakterie z leukocytami mogą coś tam oznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Gdzie Wy kobiety te dzieciaczki macie?? Pod pachami?:D Mój brzusio mega w porównaniu z Waszymi:) Paatkaa - nie załamuj się, szczawiany sie pojawiaja po szpinaku, szczawiu, rabarbarze w dieicie i na pewno czyms tam jeszcze:). bakterie i leukocyty to zapalenie zapewne, ale jesli tego nie odczuwasz, to pewnie lekkie. Ja w pierwszej ciąży chyba z 6 miesięcy jechałam na zakwaszaniu i momentami urosepcie, do tego ciagłe infekcje grzybicze. Teraz zaleczyłam jedną i mam nadzieje, że ostatnią. Biorę probiotyki co 2 dzień i raz w tygodniu feminelle vagi C i jest super. Jak sobie tamte przypomne... brrr :( Brzuchowata jak sie czujesz po 4 tabletkach hemoferu? Bo ja mam przepisane co drugi dzień jedna tabletkę, ale biore raz w tygodniu, bo zaparcie gwarantowane po nim. A jak go nie biorę to nic. Za to łykam buraka, zrobię morfo za tydzień to się okaże czy pomogło. Obcięłam włosy tydzień temu i też moja fryzjerka mówiła, żeby nie farbować, ale sama pierwszy raz w życiu sobie farbe narzuciłam:) z niezłym skutkiem zresztą. I mam kolor jak zwykle - czyli rudy:) W pierwszej ciązy miałam blond pasemka i było ok, nie miałam zieolnych:) Napadłam na szperaczek dzisiaj i śliczne ubranka kupiłam:) nie tak tanie jak Helenka, ale i tak jest nieźle. 3 pary jeansow, 2 kamizelki, 2 sweterki zapinane na zamek, pajacyk, 3 czapki i koszulka za 40 zl. Wszystko cudne i firmowe, a do tego dostalam 15 zł rabatu, więc i tak do przodu jestem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna nie wierzę że masz taki ogromny brzuch:) pokazuj i to już! w sobotę może uda mi się też pojechać do tej koleżanki co mnie chce zasypać ciuszkami, negocjuje też inne ciuszki, ale te mamy jakieś nie zdecydowane są:) napisałam jednej żeby napisała mi co chce za te ubranka to jej kupię, a jak nie to niech powie ile i zapłacę i cisza:) chyba zadzwonię do niej. W przyszłym tygodniu będę miała już dużo tych ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
haha, to moją małą chyba nic nie usypia, bo nawet jak chodzę w pracy to czuje małe kopniaki ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójna wszystkie kochamy nie zależnie od tego czy mały czy olbrzymi:) POKAZUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wreszcie wracam do świata.. Po długim weekendzie i problemach z netem ogarniam w sieci wszystko na raz :D Brzuszki macie zgrabniutkie :) Ja wyglądam jakbym piłkę połknęła i cieszę się, że tylko w brzuch mi te kg idą :) I miałam się zapytać, czy którejś z Was wyszedł już pępek na wierzch? Ja tak obserwuje, że jest coraz bardziej widoczny, ale jeszcze schowany i zastanawiałam się kiedy wychodzi na światło dzienne ;) Fajne rzeczy upolowałyście dla maluszków :) Chciałam sobie coś kupić w lumpie, ale nic ciekawego nie było.. Zaczęłam się rozglądać za ciuszkami dla niemowląt, ale wszystko poprzebierane albo dla dziewczynek i tyle miałam z zakupów.. Za to poluje w necie na nowe rzeczy po okazyjnych cenach i jak na razie jestem zadowolona z ciuszków Babaluno, są z bardzo dobrej miłej w dotyku bawełny :) I z pewnością zaopatrzę się tam w kolejne rzeczy.. Mam też trochę pajacyków z Early Days, ale jakościowo chyba trochę odbiegają od Babaluno. W piątek robimy większe zakupy z mężem, zamierzam zaopatrzyć się w te większe rzeczy, poza wózkiem, który kupimy po nowym roku.. A i koniecznie muszę wybrać się na badanie moczu, bo coś czuje, że pęcherz przeziębiłam albo jakąś inną infekcję złapałam.. Piecze mnie w tamtych okolicach i często chodzę do ubikacji. Zastanawiam się też czy to może być efekt zmiany Ph w ciąży i może wystarczy płyn do higieny intymnej zmienić i wcinać więcej jogurtów.. Ale póki badań nie zrobię to mogę sobie pogdybać.. Dziewczyny tak z innej beczki, czy któraś z Was myśli o skorzystaniu z nowego programu rządowego Mieszkanie dla Młodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×