Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mimi86
4 to już fajna gromadka :) jest co robić w domu ? po ile mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
U mnie chyba też ostatnie...ale kto wie...ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
niestety @ przyszla ... probujemy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Córka najstarsza ma 8 lat, średni syn ma 5 lat i najmłodsza ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde chyba nie wazne jest ile ale wazne zeby byly zadbane i kochane:) 87_Asik to chyba dopiero byl pierwszy cykl staran prawda? dobrze bedzie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
pierwszy :) ciekawe ile jeszcze przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusss
To chyba i ja dziewczyny mogę się teraz do was dopisać termin ostatniej miesiączki 21.07 zapłodnienie koło 18.08 beta hcg z 3.09 216 betahcg z 5.09 369,05 4 września byłam na usg ale jeszcze nic nie było widać 11 kolejne już się nie mogę doczekać, narazie z objawów poranne mdłości, i nie mogę patrzeć na czekoladę którą kochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi86, termin wypada na 1.05.2014 ale jak faktycznie będzie to się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel5
witajcie dziewczyny! dolaczam do waszego grona. Wg kalkulatora ciazy moj termin to 1.maj.:) ostatnia miesiaczka: 26.07. 2 testy negatywne 28 i 29 dc. wizyta u lekarza:zaskoczenie beta w 35 dc-320 kolejna beta w 38 dc 2250:))) i na usg widoczny 3 mm pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Witam ,moze pomału bedziemy uzupełniac tabelke? w ciąży nick................................. wiek..........cykl..........terminporodu czarna kawa bez mleka 26 1 09.05.2014 gosici 30 2 07.05.2014 z kalkulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
gosici w ciąży nick................................. wiek..........cykl..........terminporodu czarna kawa bez mleka....... 26 ............1 .............09.05.2014 gosici................................. 30............ 2............. 07.05.2014 z kalkulatora Moze teraz z kropkami wyjdzie lepiej i bedzie bardziej widoczne:D Ooo zapomniałam powiedzieć,umówiona jestem na wizytę do położnej na 16 września:D Czuje się bardzo dobrze,drobne bóle ,i niedogodności mineły,mam nadzieje,że mdłości nie przyjda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja dziś straciłam nadzieję, czuję się jak przed okresem i stwierdzam, że w tym miesiącu po prostu się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Nina NIE PODDAWAJ SIE nie ma @ .....a samopoczucie ,rózne może byc ...trzymam klciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ninnna mam to samo... też mi się wydaje, że nic z tego, temperatura u mnie nawet nie drgnęła... może wcale nie miałam jajeczka podczas owulacji... ale... mamy jeszcze trochę czasu do testowania. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesli na teście wyjdzie bladziutka druga kreska to mogę byc pewna ciązy. Zrobiłam 2 i na każdym jest jasna...dziś zadzwonie do lekarki i się umówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja przed wczoraj miałam 37,7 a wczoraj i dziś 37,0 więc straciłam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
Ninna a który to dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
21 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
przy kawie *** raczej tak ale na wizytę i tak pewnie za szybko :0 daj znać co ci lekarka powie, ja strasznie się stresuję jutro mam kolejną wizytę u lekarza , to będzie 6w 5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie jesli powtorzysz test za dwa trzy dni powinna juz wyjsc ciemniejsza. mowia ze jak jest jasna powinno sie powtorzyc test za ok nawet tydzien i jesli wyjdzie ciemna to jest ok bo stezenie wzroslo.ja po trzech dniach od jasnej mialam ciemniejsza kreske niz kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, tak wszystkie piszecie która to ciąża więc i ja się dołączę :) Mam 34 latka...chyba tu jestem najstarsza ;) i obecnie druga ciąża. Jeszcze nie potwierdzona bo do gina pójde jak będzie 7 tydzień, żeby już biło serduszko, ale póki co wszystko na to wskazuje. Korci żeby iść wcześniej ale nieee. Buziaki dla wszystkich przyszłych i tych starających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninnna, może to chwilowy spadek... ja dopiero po przeczytaniu kilku wypowiedzi dowiedziałam się o tej temperaturze. Nadal jednak nie trafiłam na jakiś bardziej specjalistyczny artykuł w tym temacie. Jeśli może któraś z Was takim dysponuje, to podeślijcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninnna
Ja przejrzałam neta ale w zasadzie też nic specjalnego w tym temacie nie ma. Pisze tylko, że podwyższona temp. powinna utrzymywać się aż do dnia spodziewanej @ - wtedy są największe szanse na ciążę. Ale przeczytałam też, że każdy organizm reaguje inaczej. Chyba trzeba wyluzować i czekac na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczka79 no ja do młodych tez nie należe mam skończone 30 lat :) no mnie też strasznie korci żeby juz iśc, ale nie chce sie rozczarować. dziś zadzwonie i się umówię, więc pewnie i tak poczekam ze 2 tygodnie. Który u Ciebie tydzień w/g om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Hej. Dopisuje się do Was Kochane ;* To moja pierwsza ciąża. Czuję się doskonale. Żadnych mdłości.Tylko dużoooooooo snu. I ciągły płacz. Nie mogę też pić kwaśnych soczków a wcześniej mogłam pić litrami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel5
dziewczyny podbuduje was, ja jestem najstarsza:)) a jesli chodzi o te blade kreski to roznie bywa.. w lipcu mialam 2 testy z bladzichami i nic, a teraz 2 testy negatywne i udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
witaj młodziutka !!! na jakim jesteś teraz etapie ? u lekarza byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizytę na 18 wrzesnia, myślicie że będzie juz cos widać?? Ostatnia miesiączka 6 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi86
pęcherzyk na pewno !!! nie wiem jak z zarodkiem , ja jutro idę to dam ci znać ostatnią @ miałam 22.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×