Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość AIK
Dziewczyny czy Wasi mezowie rozmawiaja z Waszym brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mama dziś kupiła proszek do prania i z zakupów już wszystko mam, oprócz pampersów. tylko to wszystko stoi w reklamówkach własnie, ubranka tak samo w reklamówkach i kartonie. No i muszę się za to wziąc żeby poprzeglądac co zabrac do szpitala, poprac, poprasowac, spakowac. Chyba wezmę 2 torby, jedną ze swoimi rzeczami, drugą z synka rzeczami, podobno tak jest wygodniej. Mój mąż nie mówi do brzuszka, chyba się wstydzi. Ja za to rozmawiam, na początku też czulam sie nieswojo, ale teraz jak mały juz tak mocno się rusza to rozmawiam cały czas np Co tam tak skacze mój najpiękniejszy na świecie księciunio mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no ja mojego ostatnio poprosilam aby pogadal, zrobil to raz i powiedzial ze to jakies dziwne i sie zawstydzil wiec ustalilismy ze bedzie rozmawial 1x w tygodniu aby mala przyzwyczaila sie tez do jego glosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski Ja dzisiaj ostrzylam noze i sie skaleczylam. Tak niefortunie ze przy samym paznokciu i o dziwo zrobilo mi sie slabo. Choc nigdy tak nie reagowalam. Masakra. Moj synek tez mnie budzi wczesnie bo okolo 5. Teraz mam zamiar poodpoczywac, bo juz poodkurzalam, posciralam kurze i pozmywalam naczynia. Oczekujaca ty jestees jak hardkorowy koksu ;) nie daj sie tej wiedzmiee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik moj sie wstydzi mowic do brzucha,chociaz dzis rano jak kopal tak maly to trzymal reke w tym miejscu i mowil niekop mamy tak mocno i pytal czy podoba mu sie jego imie igorek:)sisilka niedam sie jej.teraz usmazylam sobie placki ziemniaczane i rybke a jak m wroci to mu usmaze a ona zadzwonila do swojej corki i sie pozalila ze jej nie usmazylam,a co to ja sluzaca jej.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wogole m powiedzial ze w swieta on z nimi siedziec niebedzie i ja tez nie za takie zachowanie.wiem ze przyjedzie jej rodzenstwo,matka,corka i syn z rodzinami i wiem ze corka przyjdzie mowic zebysmy sie nieoddzielali a wtedy wszystko powiem jaka prawda.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
oczekujaca traktuj ja jak powietrze i sie nie przejmuj, a trzeba bylo jej usmazyc rybke z taka duza iloscia osci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasowaloby taka z samymi osciami jej dac:)ja niebede jej uslugiwac jak jej ciezko mnie bylo zawolac i zapytac czy bede jesc.maly po obiadku juz fika:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
no moja tez dzis troszke sie uaktywnila, bo ostatnio strasznie leniwa byla az zaczynalam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początek to zazdroszczę ci czenie bolą cię biodra. Ja w nocy wyje z bolo,masakra. Oczekujący zazdroszczę wam że wy już na końcu:-) Mamina to masz problem z głowy,szkoda tylko że teraz będziesz się męczyć. Ja już po obiedzie. Barszcz zrobiłam. Chwilę odpoczynek i idę do ogródka:-) Może wyciągnię meza do robi lub postaramy po jakieś krzewy ozdobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik moj wczesniej byl duzo bardziej *****iwy niz teraz jest.teraz mu sie zmienilo ze w nocy ciagle rusza sie a w dzien wiecej spi:)oby jak sie urodzi byl grzeczny to bedziemy zbierac truskawki i malinki:)kasia wypoczywaj a nieciagle cos robisz,jak malenstwo sie urodzi wtedy moze ci bedzie szkoda ze nieodpoczywalas:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj się wyspałam jak nigdy ... tak dobrze mi się spało ... dzisiaj się nachodziłam i plecy mnie bolą więc zaraz się położę. Byłam również na ciuchach i dzisiaj promocja wszystko po 1 zł więc kupiłam jedne body dla Kuby no takie piękne :D troszkę większe ale co tam się przyda :) a tak ogólnie jakieś ciuchy troszkę większe ale również mniejsze bo po ciąży będę chciała wrócić do swojej figury, ale też bardzo ładne. Dziś na obiad ryba, ziemniaczki oraz surówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 1 praniu, pachnie dzidziusiem w domu.:) zjemy placki i idziemy na spacer, moj ma dzis wolny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja właśnie po obiadku- była ryba,ziemniaki i surówka z marchewki:) mały oczywiście ma gimnastykę, jak głodny to też mnie kopie,wie,że coś dobrego robię i mówię do małego-"już zaraz zjemy", pewnie żarłoczność ma po mnie:) dziewczyny spadam,umówiłam się z koleżanką na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bardzo bolało biodro dzisiaj ale wydaję mi się że to wiezadła się rozciągają dziecko rośnie a z dzieckiem macica która uciska i to może własnie powodować ból,na szczęście pochodziłam pojęczałam i jakoś puściło :-) dziewczyny nie boicie się tak wszystko szykować dużo wczesniej,ja niechcę nikogo straszyć ale znam juz niejedną historię na faktach że niepowino się wcześniej kupować łóżeczka,a w szczególnosci wózka,decyzja wasza ale was z dugiej strony podziwiam bo ja bym się bała mam termin na12 czerwca ale dopiero w maju zaczne szykować,mam tylko trochę ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać to i się może przy porodzie dla mnie każda osoba podchodzi do tego indywidualnie mnie np cieszy szykowanie i pomaga przetrwac w kryzysowych chwilach ciąży. Wczoraj mialam jechac do rosmana ale w koncu pojechalismy do mojego brata maja córcie w czerwcu skonczy 4 latka teraz super bawia sie z kubusiem. Dzis sobie skocze na zakupki dom wysprzatalam na weekend moskitiery pan dzis zamontowal super :) Flavia ja tez mam rozwalony pokoj szafa, lozko, zyrandol pod folia rozlupana sciana w poniedzialek bedzie pan tynkowal i jak to sie skonczy m przyniesie łóżeczko i tez pakuje torbe :).Niech sobie stoi u mnie to juz w sumie bedzie 35 tydzień. Dziewczyny ktore ida rodzic z meżami weźcie dla m wygodne klapki dresy koszulke porod moze sie przytrafic w kazdej chwili moj z pracy przyjechal do szpitala i sie przebral:) Jakie macie plany na weekend bo ja poswiece go na zabawe z synkiem jak bedzie ładnie wyciągniemy rowerek. Po weekendzie będe juz w 34 tc wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja nie wierze w takie zabobony. Potem jest spory wydatek jak na raz wszystko kupowac. Ja mam tylko wozek i łozeczko ale u tesciow na strychu ,zlozone bedzie do konca maja. Tez tescie tak truli wczesniej, to zapytalam ''jaki jest bezpieczny termin na kupowanie np wozka? 35, 36 tydzien, czy 40? Czemu akurat ten wozek ma przyniesc pecha? przeciez jak masz ubranka to tez dla dzidziusia mimo ze go jeszcze nie ma, to wozek przyniesie pecha a ubranka juz nie?ma szczegolna moc?:)? i powiedzialam na koniec ze do kosciola chodzicie a glupie przesady wierzycie:P jak ma sie cs stac to sie stanie, wiadomo rozne przypadki sa, ja sie modle co dzien zeby dzidzius byl zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja tez wole wczesniej przygotowac wiekszosc rzeczy, wozek i lozeczko zostawiam na maj a i kosmetyki, ale ubranka, mebelki, wanienike, rozek itp. kupujemy juz jutro, nigdy nie wiadomo jak sie ciaza potoczy czy nagle nie bedzie nakazu calkowitego lezenia, poczatek ciazy mialam ciezki wiec jak teraz jest ze mna ok to wole juz dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisilka mam pytanie do Ciebie,ponieważ tak jak Ty mam astme oskrzelową chciałam zapytać rodzisz sn czy cc?co Twój lekarz mówi na ten temat ,i jakie leki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety takie przypadki sie zdarzają, ja nie bede miała siły w 9 miesiący biegać i kupować, prasować, prac... a mój to dupa, i wole sama kupić bo on sie na tym nie zna, a po porodzie kiedy kupie te rzeczy? mam nadzieje, ze bog da mi zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam ze po porodzie niemialabym jak latac po sklepach,mam nadzieje ze szczesliwie donosze ciaze i urodze zdrowego synka.sa takie przypadki ale to juz w rekach Boga jest.moja tesciowa poleciala do kosciola bo ona taka swieta:/ oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. Czy któraś z was miała cukier 205?? To jest chyba już bardzo dużo? Moja siostrami tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Gosciu, wczoraj polozna podpowiedziala abym miala dokumntacje o stanie astmy. Nie wiem jak ty ale moja astma jest rowwniez wysilkowa. Lecze sie na nia od 15 lat. Chcialabym rodzic naturalnie, ale podobno dcyzja zapadnie podczas samej akcji porodowej. A tobiee co lekarz mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Jesli chodzi o leki to w tej chwili mam tylko leki razie ataku Ventolin albo Sabumallin. Jest mi ciezko bez stalgo leku, czasami czuje sie zee mam sile ale brak tchu nie pozwala zeby wszystko zrobic samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca robię wszystko powoli,nie usiłuje się. Jakbym nic nie robiła to bym nie spala w nocy. Muszę się trochę zmęczyć:-) Pozbyłam się dziś starych drzewek i jakiś krzaków. Teraz czekam na moje tuje . Trochę poplewilam i ułożyła trochę palisady. Podlalam ziemię bo jest bardzo sucho nawet nic jeszcze nie sieje. Mam koleżankę co też lubi takie pracę i mi pomaga jak coś potrzebuje. Co do tematu gościa to ja od początku 6 mca bodajże zaczęłam kupować. Niby nie wierze w takie rzeczy ale gdzieś mi to w główne siedzi. Nie wyobrażam sobie zostawić tylu rzeczy na ostatnia chwilę. A tak jak mamakubusia chyba napisała stać się może zawsze lepiej o tym nie myśleć. Bo ludzie lubią przywolywac źle myśli. Ja teraz odpoczywam sobie już po kolacji,za niedługo idę się kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz dla dziecka wszystko.Wózek,łózeczko,ciuszki,pampersy.Co ma byc to będzie.W przesądy nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie mam łóżeczka, wózka, sobie ciuchów do porody oraz kosmetyki dla szkraba, pampersy itp, proszek muszę kupić może jutro mi się uda bo idę do rosmana, mam zniżkę 10 % :) Myślę cały czas pozytywnie o porodzie i w czasie połogu i jak już będziemy w domku :) MAM KOSZMARNĄ ZGAGĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo mam zgage,zjadlam troszke loda i pali mnie strasznie:( teraz malo ktora kobieta w ciazy zostawia kupno wyprawki po porodzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 dni mam zgage,ale tylko w nocy.Musze spac na półsiedząco bo tresć żołądka cofa mi się i ksztuszę się.Po kilku godzinach to mija i mogę spać na płaskiej podusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość g
sisilka lekarz namawia mnie na poród sn.ale ja sie boje i zaczęłam z nim rozmawiać o cc.Ja biorę Foradil ,Muflonide i Ventolin a i tak mam problemy z oddychaniem a jak się zdenerwuje to juz wogóle trudno oddychać.Na kiedy masz termin?Ja na 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×