Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
kasia czemu myslisz ze sie zatrzymała w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a dł Zuzia ssie pierś? Kurde nie wiem co doradzić.. Można by było ściągnąć laktatorem mleko i zobaczyć ile go jest. Myślę, że jakbyś raz podała mm nic by się nie stało, ale może nie jest to wina mleka i wcale nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Kasia 2014-może spróbuj odciągać mleko i podawać jej z butelki?Wtedy bedziesz wiedziała ile wypija.Ja tak robię bo mała nie najadała się z piersi,co 1,5 godz.musiałam ją przystawiać,prężyła się,marudziła.Czasami do swojego mleka dosypuję miarkę bebika bo mm jest słodkie i córcia chętniej je pije. Kasia,to chyba jedyny sposób na to zebyś wiedziała ile mleka wypija i czy się najada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Dziewczyny moj ma odparzonko na szyi, czym to potraktowac??? Mimo smarowania balsamami bardzo trudno sie tam dostac tyle tluszczyku jest Jeszcze ten gorac... no to dzisiaj tesciowa bedzie sie wymadrzac:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka,zupełnie inaczej sobie cie wyobrazałam fajnie wyszliscie czekam na zdjecia z chrzcin ;-)co u was jak mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Kasia- ja wczoraj myślałam,że podam butelkę mm dla małego, bo moje cyce opróżnił z tego płynnego mleka, a te treściwe za chiny nie chciał pić.Ryczał od spaceru- m poszedł ze mną żeby się przekonać jak mały nie cierpi wózka.SZczepienie mieliśmy w ten wtorek, rumień z ramionka już zniknął. Ja małemu daję bOBOTIC FORTE.ok 10 kropelek dziennie.w nocy nie podaję póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszynko fajny ten twoj Miloszek ja wyobrazalam sobie ciebie zupelnie inaczej czekam na zdjatka z chrzcin jak wogole sie chowa? pisalas ze macie kolki jest poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde cos nie daje wpisow! i niemoge sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia ja podaje raz dziennie na noc przed snem butelkę mm, nie wiem czy potrzebnie czy nie lekarka nic na to nie mówiła, resztę cyc:) a syncio 6,5kg wczoraj na szczepieniu wazony. Zaczyna się po mały zmieniać, więcej gada i więcej się rozgląda:) Jolka u mnie też rodzice zajmują się podwórkiem i wielkim ogrodem mój m lubi kosić trawę ale też nie zawsze to robi. Ilonek ja ciągle mam nadzieje ze to tylko epizody twojego męża a jeżeli nie to uciekaj gdzie piepsz rośnie skoro są ciągi, mój m jak pije to aż się podlizuje ale trzeba mu przytakiwac bo potrafi się obrazić a czasami i powiedzieć coś nie tak to buram go zawsze po trzezwemu. A co tu dużo mówić znam problem alkoholizmu od małego takiego z przemocą psychiczną i fizyczną i nie życzę nikomu. I właśnie z ciągami a miedzy nimi spokój i to by mnie Ilonek niepokoiło. Ale jeszcze raz napisze, mam nadzieje ze twój m pójdzie po rozum do głowy. Kuba jest coś marudny, ma chyba lekki latarek a wczoraj miał szczepienie i to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
normadic- u mnie mały też ma mały katar i oby sam zniknął.Kupiłam fridę- te rurki do fluków i sól morską.Na razie psikam solą morską i pózniej kozy wygrzebuję patyczkiem tym grubym.Sory za dosłowność i chaos,ale właśnie bujam nogą małego na leżaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ilonek ciagle o Tobie mysle i mam nadzieje ze wszystko sie jeszcze ulozy Co do wozka ja z mojego jestem strasznie zadowolona do auta skladam go szybciutko i wkladam jedna reke. Ogolnie super. Moja mala wczoraj napad placzu miala taki histeryczny juz do lekarza chcialam jechac ale po co wsumie owiedza mi ze to natura. Nie wiem dlaczego kupa byla, pamper suchy sama juz niewiem co myslec wygladalo to jak napad kolki ale kurcze juz tyle czasu nie miala i nagle by cos bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaS123
aaj mój też tak ma już był spokój z brzuszkiem a tu w tym tygodniu ciągły płacz wczoraj wieczorem się zaczoł uspokajać noc bardzo spokojna i narazie dziś też spokój zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Magda ja codziennie po kąpieli dobrze osuszam szyję i pachy i zasypuje zasypia dokladnie każdą szparkę,bo tez kiedy mieliśmy odparzenie,a teraz jest super.w upaly mamy ma tan sucho i nic sie nie dzieje.jak nie masz zasypki to zwykla krochmalka,balsamy to chyba niekoniecznie bo chodzi o to,żeby bylo sucho.umyj,bardzo delikatnie wysusz i zasyp:-) kasia jaka masz chuste?jaka firma/dlugosc/bawelna 100%? jak wiazesz dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
Hej mamuski. Ja sie wlasnie wczoraj dowiedzialam cco to znaczy bol brzuszka malego. Podalam mu infacol, poszly baczki w wannience. Ale cala noc musial byc blisko bo od razu kwekal. Ilonek probe rozmowy z m podejmij. Bo potem nie bedziesz sobie zarzucac braku prob. A moze popros o pomoc rodzine? Moze jego rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wlasnie u mnie tez ni z tego ni z owego taka reakcja, w jednej chwili sie smieje i bawi a tu ryk na cay dom. Maz ponosil na tygryska ulubiona pozycja malej i dopiero po jakis 2 godz przestala,zasnela ze zmeczenia juz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam podjął temat dziś rano. powiedział, że mu głupio i ma dół psychiczny po tym wszystkim i że on już widzi, że pić nie może wcale. Tyle, że wychodził do pracy to nie było kiedy rozmawiać. On mnie nigdy nie uderzył i podejrzewam, że tak zostanie. Tyle, że gada głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odparzenia jakiekolwiek dobry jest sudocrem, mojej koleżanki 6 letnia córka odparzyła się pod pachą, a że były u mnie posmarowałyśmy sudocremem to po kilku minutach powiedziała, że już jej nie piecze, a wieczorem ponoc nie było śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola znowu marudna, od 5 nie śpi, a widać, że chce oczka przymyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kasia to ze dasz mm nie znaczy ze sie naje spojrz na moja potrafic jest co 1,5h a jest na mm to wszystko zalezy od potrzeb dziecka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Sudocrem tak,ale żeby zapobiegać odparzeniom to dobrze jest sypać.tzn.my tak robimy bo mamy trzy brody hehehe i sie bardzo sprawdza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a szyja i pachy tragedia ciagle tak jakies brudy zalaza ja myje w ciagu dnia a ona tego nie znosi wisk na caly dom i smaruje kremem babydream teraz i szyje i pupe a jak cos to bepanthenem zapobiegliwie , Ilonek sliczne jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa położna mi mówiła, żeby w fałdki zasypkę sypać, a ja nie miałam zasypki więc pytam czy kupić czy wystarczy oliwka to powiedziała, że może być oliwka. I smaruję po kąpieli. Pod pachami miała kiedyś, ale już wygojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ilonek posmarowalam sudocremem mam nadzieje ze pomoze:-) zasypke kupie albo make zimniaczana. Wkurza mnie ta kafe bo dopiero za jakis czas widze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona mam i ja ten odciągacz, bo mały był zakatarzony dwa tygodnie po porodzie, a propos koleżanka mi powiedziała: jak to? na piersi i ma katar? a no miał:) a soli morskiej nie lubię tzn nie przepadam bo nie udaje się tego wyciągnąć mam wrazenie, ze mały się męczy. ewinkaa ja zasypuję czasami talkiem ale Kuba się poci i to szybko wnika i znika i robi się czerwone, asik a mó papruchów też zbiera głównie w rączkach a to jest od kocyków itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ewinkaa u nas dwie brody poki co:-) nie da sie tam ani wycierac po kapieli ani smarowac. Ale usmiecha sie do mnie za kazdyn razem jak 'gadam' do Mikusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek nasze corcie moga sobie raczki podac moja znow po godzinnym placzu poszla spac juz byla taka wymeczona. Dzwoni do meza a on tak sie zmartwil ze chcial do domu wracac zeby mi pomoc,ale ja na to ze nie jest zle i dam rade. Dziewczyny w przyszl tygodniu czeka nas podroz do Oslo do Ambasady kurcze prawie 700 km ciekawa jestem jak mala ta podroz zniesie. Bedziemy jechac w nocy to bedzie spala ale wracac bedziemy juz w dzien kurcze teo sie najbardziej obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ile wasze dzieci wypijają mleka na dobe? ja obliczyłam mój 1080 ml. 120ml x9 karmien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu popadało a mnie jakoś glowa boli i żołądek. Mój pije jakieś 600 ml na dobę. A o co chodzi , ze jak dziecko ma raczki ułożone jak piąstki bo mój tak ma od jakiegoś czasu. Dzisiaj kupiłam w aptece czopki na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×