Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
nomadic ja mam tez szerokie biodra i pupe.Ja powiem tak dziecko mam teraz uszkodzone i cierpi, czeka go bardzo intensywna regabilitacja ale według mojego ginekologa to "norma" szok, juz nigdy do niego nie pojde, ja bylam duza i dzieci duze bede rodzic te w przyszlosci, nawet nomadic na twoim przykladzie widac, 1 dziecku duze, 2 też, ale powiedzialam ze jesli lekarz nie da mi gwarancji ze urodze CC, nie zajde już w kolejną ciąże zeby narazać dziecko na takie rzeczy, bo z glowa nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
to jest racja. mój mąż 4300 i nasz syn 4320. u szwagierki chłopaki po kolei 4200, 4500 i 4000 Ja to juz nigdy porodu sn, never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Milenka 3750g 59cm gl-33 kl-34 i tez nie wiem jak by to byli bo wg usg mialla byc mala ok 3kg a ja wymiary miednicy zawezone mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Polecam aplik. Na tel baby care track fajna zapisuje sie wszytsko kiedy dziecko jadlo ile wymiany pieluszek sxczepuenua temp wykresy wagi wzrostu itp swietna jest luczy ile mleka dzuecko zjadla i juz nie musze na kartkach pisac od polnicy juz 475ml mala wrabala Agata gdzie kupujesx tak tanip mleko ja znalazlam je za 41zl najtaniej hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata zgadzam się. Jak bedziesz planować drugie dziecko, a każde kolejne jest większe, szukaj innego lekarza. Teraz będziecie się rehabilitować i będzie wszystko dobrze chociaż nie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mac znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem o co chodzi bo w dzień się najada wolą co dwie godziny a n wieczór już nie,właśnie ja karnie po kapaniu, to następne karmienie wypada po 21 i chyba podam butelkę zobaczę dziś jak będzie. Kupiłam dziś to nawadniajace ale nie pije tego bo to trochę słone jest a niby malinowe. Zamiast infacolu bobotik i zamiennik probiotyku bio gaja i zamiast 100zł zapłaciłem 36zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
wiecie co to juz przesada każda kolejna strona nie wyskakuje, tylko trzeba czekac ok 6 godzin aby było widac wpisy. czemu tego nie naprawią? mój mały wykąpany, najedzony i już spi w swoim łózeczku. z tego jestem zadowolona, odkładam go bujnę max 10min i zasypia sam bez lulania:) teraz pewnie obudzi sie o 2 w nocy na mleczko więc mamy wieczór dla siebie, jeszcze tylko się wykąpie. Wiecie co chyba odpuszczam karmienie piersią, jest mi z tego powodu bardzo przykro i mam sprzeczne myśli, ale juz nie mam prawie mleka i nie wiem czy jest sens walczyc. Małego dostawiam ok 2 razy dziennie do piersi a mimo tego on possie troche i odrzuca a wręcz złosci się ze tak malo mleka jest, ssie raczej dla zabawy, bo jak jest głodny i rozzloszczony to nawet nie wezmie. sciągam zawsze wieczorem mleko, laktator napierdziela 40 minut a mleka max 40ml a czasem nawet 30:( co to dla niego skoro on zjada jednorazowo 130ml. mozna policzyc ze mały zjada dziennie ok 60ml mojego mleka a sztucznego ok litr. Naprawdę juz mam dosc walki o te marne pare mililitrów, pije karmi biorę tabletki na laktacje i nic nie przybiera, czuje ze mam puste piersi, wczesniej miałam takie żyły grube ze az rwało jak mleko przybierało, czesto samo przeciekalo aż na bluzce było widac, a teraz lipa. Maly wczesniej z chęcią ssał i pewnie teraz też by ssał ale nie chce bo pusty cyc go wkurza i tyle. naprawde juz nie wiem co robic. Własnie mialam włączac laktator i sciagac ale mi się nie chce i tak to co sciągne to kropla w morzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89Rbez log
hipp kupuje w simply, taki market nie wiem czy u Ciebie jest coś takiego, tzn taki sklep. Kiedyś kupowałam w polo markecie za 39zł ale nagle zdrożało i kosztuje 45:/wiem ze bedzie wszystko dobrze, ale zal mi malego i tyle, dzis z nim rano cwiczylam to sie darl potem przez 20 minut a to byly tylko 2 cwiczenia i trwaly po pare sekund, ale bolesne dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89Rbez log
flavia to ci ładnie zasypia, ja mojego nawet nie bujam, wsadzam do lozeczka albo gondoli, daje smoczka albo i nie i sam zasypia, z tego jestem dumna bo jak czytam jak te dzieci wrzeszczą i trzeba usypiać pod okapem czy inne cuda to masakra, wykonczyłabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata chodzi mi o to że mam płozy w łóżeczku. ja tez jestem dumna ze tak się nauczył zasypiac bo na początku miał problem ze spaniem a teraz zasypia grzecznie bez lulania i innych cudów. A u nas też smok przyjaciel;) jutro jedziemy do teściow na cały dzien mam nadzieje ze maluch będzie grzeczny, ostatnio jak bylismy to był grzeczy ale obawiam się ze jutro będzie kupa, a jak jest kupa to jest marudzenie. no nic zobaczymy:) jedziemy rozdac zaproszenia na chrzest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
U mnie maly tez po kąpieli slucha kolysanek i juz odlecial. Obudzi sie kolo 1,2. Ja sciagam laktatorem wlasnie a i tak nie moge podac bo na lekach ciagle jestem. Ja sciagam ok 120 na raz i musze bo cycki bola. Ale juz mi si nie chce a na twoim miejscu flavia juz bym sobie odpuscila bo jjak sie tak szarpie na sile to tylko cycki bola :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny js tez juz nie mam twardych cycków ale to mormalne cycki wiedza ile ma byc mleka ubran juz tez nie zalewam nawet wkladek nie nosze ale mleko jest moj dzis bul marudny wieczorem teraz spi przy cycku:), zaraz podmienie na smoka i spadam paznokcie malować:). Od jutra zmieniam diete nie bede jesc ziemniakow chleba ciastek . Poklocilam sie z m dawno sie nie klocilismy wkurza mnie wzia tydzien urlopu zeby jezdzic na ryby wypoczac ciekawe po czym w pracy to hawaje w porownaniu do tego co w domu wiem ni pracowalam a nasze prace podobne stres i ilosc roboty wiec wiem, a ja max na godz wychodze, wkurza mbie to :(. W pon ide do fryzjera znaczy cała rodzina idziemy bo nie ma z kim kubusia zostawic a maly tyle bez cycka nie wytrzyma:), dobrze ze moj fryzjer wyrozumialy:). dzis bylismy na pizzy i na lodach i zaszlam do re kids powiem wam ze fajna apaszke sobie tam kupilam:), takze mamy majacee dziewczynki fajne rzeczy mozna na dzieciecych wypatrzec:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo wymiarow moj przy tym wszystkim byl krotki 58 cm i dobrze ze sama nie rodzilam bo mohl utknac barczysty byl:). Powiem wam ze porodu kuby nie zapomne do konca zycia to byl prawdziwy cud a porod michalka chce zapomniec Ona 33 a jak oczka synka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Flavia pobudzanie laktacji herbatkami nic nie da jeśli maly nie jest przystawiany regularnie do piersi lk.8 razy dziennie,piszesz,ze dwa razy to jest tak naprawdę zerwanie z laktacja,tylko dzięki temu jest mleko (lub dzięki ściąganiu go regularnie).jeśli chciałabyś pobudzić to musiałabyś znowu walczyć i małego przystawiać... mamoK ja mam tak samo,nie mam pełnych piersi,moze czasami po nocy,a wkladek nie używałam nigdy bo nigdy nie kapalo z cycków a mimo to dzieciak już podwoil swoją wagę:-) ja nawet polubiłam to karmienie,on wtedy sie tak uspokaja,widać,ze mu dobrze:-) super,ze idziesz do fryzjera! Ja tez sie wybieram w najbliższym tygodniu bo chrzciny w piątek. Też miałam sobie hybrydę u stop teraz robic ale mi sie nie chce:-( ale chyba musze sie zmusić... brzuchatka to Ty robiłaś sobie rzęski?czy esmi?nie pamietam... Zadowolona jestes?Tez idę w środę,juz sie doczekac nie mogę. MamoK tak z facetami,mój tez teraz pojechal grac w tenis a ja juz nie moglam czekać na niego z kapaniem wiec sama ogarnęłam wszystko,tez rzadko sama urywam sie z domu:-( ale ja chyba mam mniejsza potrzebe..po moich gorszych ostatnio dniach byla rozmowa i mogę wychodzic kiedy chce tylko mleko musze zostawic,ale ja jakoś tak nie potrzebuje.tym samym on tez ma ok.dwa wieczory na wychodne w tygodniu,ogólnie jest ok.ale niestety my kobiety jesteśmy bez porównania bardziej uwiązane niż faceci... ja juz nie będę nic pisala o kn,bo jestem potem cyckomaniaczka:-P ale dziewczyny nie ma czegoś takiego jak Malo wartosciowe mleko,ewentualnie moze mleka nie byc i wtedy jest problem,ale jak jest i dzieciak je,to nie ma możliwości,żeby ono bylo niedobre dla niego pod względem walorów mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mamokubusia- pamiętasz o oczkach:) myślę,że poprawa jest, po nocy takie jakby kozy są zielonożółte z oczka prawego, jak mały płacze czasami są takie białawe glutki z oka. Obserwujemy, przemywam rumiankiem lub czarną herbatą. Wycieram na sucho,nawet nie płacze biedny się przyzwyczaił chyba, ale nie trę, tylko delikatnie się obchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój Pawcio pije tylko te rzadkie mleko z cyca- takie które mu samo leci w gardło,aż się dławi i krztusi :( a tego treściwego nie ciągnie i drze się przy cycu, to przystawiam do drugiej- macie na to jakiś sposób? skubaniec jeden dziś już chciałam mm rozrabiać,ale jestem sama i nie mam jak:( kuchnię mam na dole... jakoś go uspokoiłam -ile Wam zajmuje kąpiel?ja uwijam się dość długo ok.8min. i tylko opłukuję go bym powiedziała, bo nie szoruję go gąbką ani szmatkami -używam płynu do kąpieli z oliwką Ziajka- kosztuje 10.90 zl, 370ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka tak ja robiłam. Jestem nardzo zadowolona :) to co mnie denerwuje to to ze nie moge sobie normalnie całej buzi umyć bo potem nie moge oczu wytrzec normalnie ręcznikiem bo te rzesy takie poczochrane i boje sie ze wypadna heheh i jak sie myje to omijam oczy i to jest uciążliwe ale poza tym ok od razu sie dobrze wyglada nawet z rana ;) Agata współczuję problemów z synkiem :( ja nie wiem czy dała bym rade robić takie ćwiczenia które sprawiały by ból dziecku chyba bym ryczala przy tym w głos ale przeciez nie ma innego wyjscia bo to dla jego dobra :( biedactwo :( a wiadomo jak dlugo ta rehabilitacja ma trwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Twoj gin to serio jakis szurniety :/ a pamietam ze prowadzil Ci ciążę fajnie zadowolona byłaś nie? Badania wszystkie zlecal itd a tu sie okazało za idiota całkowity :/ w szoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona ale nie ciagnie znaczy ze juz wypluwa cyca złości się czy co robi jak nie chce ciagnac? Moja czasem też jest leniwa i sie kreci wierci przy cycku ale ją dostawiam do skutku do tego jednego cycka i w koncu zalapuje i ciagnie mocno a ja uwielbiam ten odglos hehe jak ona ciagnie i slucham jak przelyka ;) czuje sie wtedy taka spelniona hehe może to głupie ale tak mam ;) a Ty dajesz mu butle? Moze jak poznal butelke to nie chce ciągnąć bo z butelki łatwiej leci? Ja jak mojej dawalam mm to zauważyłam że gorzej ssala cycka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciche dni po jego baletach, chciałam pogadać, ale on " chyba wszystko już sobie wyjaśniliśmy ". Obiadu nie zrobiłam ( zawsze jest) za to przespałam sobie z małą pół dnia (pierwszy raz od porodu ) A potem mąż zajmował się Polą a ja posprzątałam całe mieszkanie, umyłam 5 okien, poskręcałam dywany ( oddam do prania w poniedziałek ), łazienkę posprzątałam, poodkurzałam, umyłam podłogi. Uwielbiam mieć posprzątane mieszkanie :) Dziewczyny jestem pewna, że on się nie zmieni. I naprawdę nie wiem co robić. Rok sielanki i cug, pół roku dobrze i cug takie życie mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka jak maluszek ssie to takie miłe uczucie :) U mnie co prawda więcej było wrzasku przy piersi, ale czasami jak złapała dobrze to było tak fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona 33 tak pamiętam, jestem cięta na szpitale i zakazenia. Flavia ja będę omijałą ten szpital z całym szacunkiem dla mojego gina. Moja mam maiała operacje i babka z nią lezała też coś tam operowali jej teraz w lipcu i babka dzwoniła do mojej mamy bo się skumały ze zrobił jej się strupek ze drapała i patrzy a tam nitka i ze wyjeli jej nitke zwiniętą po prostu zaszyli niechcący:-(, mateńko boska masakra co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek jak to sobie wyjasniliscie? :/ skoro on nawet nie chce podjąć tematu to jak macie się dogadać... może spróbuj jeszcze raz z nim pogadać? Powiedz stanowczo że albo coś z tym zrobi albo sie wyprowadzasz co to za omijanie tematu to sa za poważne sprawy żeby to zamiatac pod dywan i czekać do bastepnego razu :/ chyba jednak za mało sie znaliscie przed ślubem :( Ps ja też uwielbiam miec posprzatane mieszkanie ;) i ubolewam ze teraz przy małej nie zawsze mam czas na sprzatanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy zdania przed pracą, że dół ma, że mu głupio. I koniec tematu. Nienawidzę go. Ale mniejsza z tym to forum o dzieciaczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
33ona a sprobuj go wziąć do odbicia.mój często. Troche łapczywie zje,i zaczyna marudzić,juz sie nauczyłam,ze go trochę męczy wiec podnoszę i odbija a potem dalej je juz super.moze to bylby sposób dla Was? brzuchatka ja tez uwielbiam ten dźwięk:-) tez czuję sie spełniona:-) ilonek-jak Ci pomóc??:-( Kasiu a Ty jak tam ze swoim m?juz lepsze stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Ewinkaa zobaczę co będzie dalej, spakować się i wyprowadzić mogę zawsze. U nas też sprawdza się sposób z odbijaniem, trochę zje, zaczyna marudzic, odbije i zjada do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×