Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Ikonek masz rację chwile trzeba poczekac,zmierzyć sie moze z tym?uciec zawsze można,jestes madra kobieta,ze podejmujesz wyzwanie! Rzeczywiście troszke krotko sie znaliście chyba,ja ze swoim m bylismy od początku studiow,wiec jak braliśmy slub to juz prawie 10lat bylismy ze sobą i jak pomysle,jak bylo,jak znaliśmy sie po roku a jak po pięciu latach go jak niebo i ziemia.mimo to mocno trzymam kciuki za Was,jeśli sie kochacie,jeśli ON Cię kocha i ma choć troche oleju w głowie to moze jeszcze cos z tego będzie. ty chyba masz niezle stosunki z tesciowa?moze niech ona mu trochę do Glowy nagada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona mój też po spaniu ma takie jakby filmu na lewym oczku. A złości się przy cycy jak coś mu dolega np dziś ciągle marudny placzliwy i ciągle się budzi aż się boje nocy. Znowu mu ropieje pepuszek i wyszła taka czerwona gulka znowu. Agata musicie to znieść, rehabilitacja działa cuda. Brzuchatka też jestem dumna jak syn efektywnie ssie , chciałabym go przynajmniej pol roku karmić a mam juz skierowania do dwóch poradni i nie wiem czy nie bede musiała brać leków. Też chciałabym mieć czyściutko ale nie mam czasu porządnie posprzątać robię to tylko powierzchownie. Ikonek spróbuj z nim pogadac w końcu musicie. to zle świadczy, ze ma ciągu i ze nie chce o tym rozmawiać. Kochana chociaż się mocno nie stresuj bo maleństwo to czuje. rety mój syn śpi 15min i się budzi i cyc i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ja karmilam mm o 21,30 bo główną była i tylko tego mleka wypila 50,wydaje mi się że nie dojadą,no ale naradzie daje jej czas. Jedno karmienie pomijam a cycki kamienie właśnie je zuzia wypila. Moja teraz zmierzyli to długą na 58. Ilonek powiem ci ciężką sprawa,sama nie wiem co bym zrobiła,kuzyn męża jest alkoholikiem tylko o tym nie wie,zresztą jak każdy alkoholik,i jego dziewczyna siedzi z nim pomimo jego picia od piątku do niedzieli co tydzień,tylko że on ja nie raz uderzył,nie raz mój m tam jeździł i jej pomagał,i ona od roku nie może albo nie chce z nim zerwać a on popada w to coraz bardziej,może jakby na początku coś tym zrobiła to by w to nie popadł,bo wniedzielę są już pogodzeni. Ewinka dzięki że pytasz,wg mnie wcale nie jest lepiej...on robi non stóp po 12 teraz i jak przychodzi to albo śpi albo kommputer,już nawet nie próbuje z nim gadać,wkurzasz się bo jak ma chęć na seks to jest do rany przyloz,i jeszcze zdziwiony że ja nie chce,akurat jak mam tak że nie umiem oddać się przyjemności jak ktoś w ciągu dnia ma czas dla mnie tylko w łóżku,czuje się jakbym była w tym małżeństwie do jednego,jak mu to powiem to zaczyna się kłótnia i tak w kółko,wczoraj znalazł dla min całe 20 minut,szał... Fajnie że jesteście i można się wyzalic i wygadac i posłuchac dobrych rad:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po pierwszym karmieniu nastepne ok 5-6 :) rzeczywiście dziewczyny mają rację z tym odbijaniem moja też sie zaczyna wiercic jak chce odbic, beknie sobie i może jeść dalej także sprobuj 33ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek a to forum już od dawna jest o nas nie tylko o ciazy i naszych dzieciach także pisz śmiało wiesz że my to jak rodzina :) :* Bedziesz jeszcze próbowała z nim rozmawiac? Czy narazie poczekasz? Tylko na co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
witajcie:)ilonek pogadaj z nim,nawet jak bedzie sie wykrecal to ty mow,wiecoe moj maly robi teraz4kopy dziennie a robil2 niewiem czy cos nietak:/widze jak teskni za mna bo przytula sie i tak lezy na mnie i zasypia.calymi dniami niema go z nim aby w nocy i wieczorem.ja juz jestem zmeczona ciagla praca,znowu puchne i okropny bol nogi mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wogole tesciowa dziala mi na nerwy okropnie.wczoraj sie obrazila na mnie bo powiedzialam jej ze mi kazdy wszystko moze powiedziec a ja niemoge tylko mam cicho siedziec.mam dosyc tej baby,myslalam ze zmienila sie na stale a to chwilowe bylo.jeszcze przylazi do malego co mnie wkurza i jej tekst przy obcych''ale spaskudzily dziecko imieniem''ale ona jest wkurzajaca.dzis odpoczywam caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny kiedyś odbijałam na raty, u mnie wygląda to tak,że on się wierci złości, wypluwa, zaraz znowu chwyta i płacz i do tego jeszcze tak mruczy zły;) on jak beknie to zaraz i ulewa i też czasami płacze po ulaniu, bo mocno czasem się "zarzyga". Mokro mu się robi.Jedynie działało,że płaczącego zabawiałam a po 20 min. ryczącego znowu do piersi dostawiałam, tylko nie wiem właśnie, może już znowu się naprodukowało te rzadkie mleko i temu ssał tą samą pierś?jak myślicie po jakim czasie mleko się produkuje w pustej piersi? tzn. w piersi z gęstym mlekiem,ale bez tego rzadkiego picia początkowego? ja boję się,że nie dostarczam mu wszystkiego:( bo gęste zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek on niby rozumie a robi ciągle to samo, niestety to już uzależnienie od alkoholu i jeśli się nie zaweźnie albo nie zacznie leczenia, będzie tylko gorzej, takie ciągi będą trwały najpier 3 dni, potem miesiąc, on też musi chcieć sie zmienić dla Ciebie i córki, cięzko doradzić, ktos kto tego nie doświadczył nie ma pojęcia co przezywasz ale z alkoholem nie ma zartów, musi sie definitywnie pożegnać z alkoholem, zadnego piwka, kieliszka drinka bo potem wpada, tylko czy rozmowa i jego obietnica tu wystarczą?Brzuchatka nawet do 2 roku życia, zobaczymy jakie będzie robił postępy cwicząc tą vojtę, ja sie zawzielam, on nie bedzie tego pamiętał kiedyś, płacze a to dopiero początki, 2 lekkie swiczenia ale głowka jest w strone, w ktorą on nie chce, moze to nie boli ale to wbrew jego woli i dlatego placze a vojta to juz w ogole jest drastyczne, ale ja nie zaprzestane przez płacz, bo on bedzie mial problemy z kręgosłupem i koordynacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata rozumiem i z pewnością na Twoim miejscu też bym wytrwale ćwiczyła pomimo płaczu :( najbardziej wkurzające jest tylko to że to wina lekarza i jego złych decyzji :/ myślę o Was i trzymam kciuki zeby szybko były postępy i żeby mały jak najkrócej się męczył aTy razem z nim Oczekująca Twoja tesciowa nogdy sie już nie zmieni taki ma zrypany charakter :/ A jak Wy idziecie pracować to zawsze ona zostaje z małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona moja dokladnie tak sie zachowuje jak opisujesz ja coś jej przeszkadza właśnie albo jak chce odbić albo bąka puścić to tak zaczyna sie wiercic i i krzyczeć puszcza cycka itd musisz próbować a Twoj przy beknieciu ulewa od razu? Moja czasem tak ulewa ale to wtedy gdy ją źle wezmę do tego odbicia albo za bardzo nią ruszam wystarczy jeden niewłaściwy ruch i jest pawik heh ale potem i tak ja przystawiam i je dalej. A nie wiem jak to jest z tym pierwszym mlekiem i tym treściwszym może on pije ten drugi a Ty masz wrażenie tyllo ze nie? Może on sie denerwuje jak już jest mniej mleka i slabiej leci po prost u ale to nie znaczy ze to nie jest ten treściwy pokarm. Umiesz powiedzieć ile mniej wiecej minut trwa jego picie z jednej piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
brzuchatka onba z malym nie zostaje bo ona ma swoje owoce ktore zabrala m tak malo jej emerytury:/z malym zostaje babcia meza.tesciowa raz zostala z nim2godziny bo musielismy jechac na zakupy to na drugi dzien babcia m powiedziala mi ze zalila sie ze z malym zostala i jej nie mowie zeby zostawala z nim.agata szkoda malenstwa ale to dla jego dobra.moj znowu glowy niechce podnosic na brzuszku i tez martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
my juz po chrzcinach.Bylo super,20 osób,bez alkoholu.Zebraliśmy 2.800 zł i prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jolka to super!!! Oczekują a a to małpa myslalam ze ona ci siedzi z dzieckiem. Czy wasze maluchy się slinia? Mojemu slina poszła aż po brodzie na szyje przez sen. Ale jest dzisiaj niespokojny. I ciągle puszcza baki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic moja sie bardzo ślini ostatnio i ręce ciagle do buzi wkłada ale na ząbkowanie to chyba za wcześnie? I też dzis jest wyjatkowo niespokojna marudzi co chwile i też bąki puszcza a kup chyba juz 5 zrobiła... chyba ta pierś z grilla którą wczoraj zjadłam jej nie służy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej brzuchatka- wszystko co piszesz się zgadza;) z zegarkiem w ręku je w maxymalnie 6 minut, On jest jak wampir poważnie:)moja mama powtarza,że w życiu nie widziała takiego dziecka, dziś to też powtórzyła;) -ile czasu powinno jeść dziecko przy piersi? -u mnie dziś mały prawie nie spał, drzemki po 10 min. -byłam wózkiem u mamy- z Dojlid Górnych do Baranowickiej- spory kawałek wózkiem:) ja nadal tylko z Pawciem w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zaszłam do dziadka,ma 84 lata, jeszcze nie widział małego i mnie po porodzie i jakoś się rozpłakałam ze wzruszenia, powiedział-"dawno się nie widzieliśmy" no i "pękło coś we mnie" uściskaliśmy się,a dziadek pyta czy coś niedobrze z małym...chyba hormony poporodowe jeszcze we mnie -mały dzisiaj grymasił też przy cycach, dawałam z dwóch i wiecie- wypił z łyżeczki- tej do Bobotic Forte- tam 3 kropelki odmierzają się- wypił wodę:) to kilka łyżeczek wypił -mama dała wodę, bo odprowadziła mnie do domu, a pózniej wróciła autobusikiem 4 przystanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- mój mały też lenia złapał i czasami sobie leży na brzuchu z głową na boku i ziewa:) moja mama za to go ćwiczy za każdym razem, no Ona tak ma,że lubi pomęczyć troszkę hehe, tak jak mój brat:) też dziś się spotkaliśmy u rodziców, dla brata nie przeszkadza nawet,że mały marudzi...on też już mógłby mieć dzieci, bo ma 31 lat, a bratowa 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny ja mam problem maly robil dzis kupe co godzine i taka ze sluzem boje sie zeby sie nie odwodnil a na szpital jak pojade to skieruja go na oddzial a niechce bo zaraz coss moze zalapac.zasnal o20 i spi goraczki niema,mierzylam mu dwa razy.jutro tez sprawdze i jak zrobi kope to jade do lekarza.do tesciowej nic nie dotrze ona wie swoje i tyle i sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :* chyba dzisiaj taki dzień bo mój też był mega marudny aż biedak zasnął. A ja miałam Was o coś zapytać ... hmmmm czy Wasze maluszki ssie paluszki ? bo mój wpycha rączki do buźki i zastanawiam się czy jeść chce czy coś innego. My też byliśmy na spacerze ale taka maruda , że płakał beksa jedna normalnie. jolka kolka ładna sumka Wam się uzbierała superancko :) My tam nie liczymy na dużą kasę za chrzciny. Jejku znowu będzie tak gorąco mam już dość !!!!!!!!! Ilonek PAMIĘTAJ wszystko będzie dobrze - najważniejsze że córcia Twoja zdrowiuśka i oczko w głowie. A dodam, że sprzeczam się częściej ze swoim ale to wiadomo mały maruny i my marudni.... Wam też dziewczyny libido wzrosło bo normalnie chcice mam ............. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy cały dzień nad zalewem i powiem wam mała mimo że cały czas była w cieniu to opalona bardzo aż się wystraszylam ale pomarudzila o 20 zjadła chcą i śpi od 20 minut. Nie wiem o której wstanie,chyba jeszcze dziś dam mm. Byliśmy na spotkaniu w kościele całe20min:-) Jutro jadę szukać coś na trzciny dla mnie i małej. Oczekujaxa myślałam że już jest dobrze,pisałas że się uspokoiła itd szkoda że tak wyszło,ona się nie zmieni już nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- mi libido skacze- raz jest wzlot,a raz wogóle się zastanawiam po co mi sex:) -zastanawiam się czy ja kiedyś sama z siebie schudnę, moze jak skończę karmić małego?ciągle dbam o regularne posiłki.i nie ukrywam,że więcej jem ...też słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka no to ładnie nazbieraliscie,u nas tyle napewno nie będzie,ale nie liczę na to,nie zależy mi i tak wszystko będzie dla zuzi :-) Moja też non stóp rączką w buzi zwłaszcza lewą i zwłaszcza kciuk i wskazujący a czasem i całą pięść:-) i też wtedy nie wiem czy znów glodna ,czy nie dojadla czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hej u nas tez poo robilismy w domku na 12 osob bylo super :D a co do kasy ja nie liczylam na nia i nigdy nie licze ale mala dostala 3600 plus dwa lancuszki bransoletke z grawerem i kolczyki :) no i bilblie pamiatki obrazem o takie fajknie bylo bardzo :D Ilonek 3maj sie dzielnie nie wiem co ci powidziec .. bo wiem ze msz swoj rozum ja nie hcce doradzac w kwestii alkoholu bo mialam z tym doczynienia i jestem mega na nie zawsze jesli chodzi o takie sytuacje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moja etz zaczela od kilku dni rączki wkladac a mojej kolezanki corka 3mc to cale piesci oblizuje i kazdy palec po koleji hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona wydaje mi sie ze skoro ssie przez 6min to napewno pije to tresciwe mleko potem może chce odbic albo odpocząć chwilę i znów bedzie jadł :) moja położna kiedyś mi powiedziala że jeśli dziecko ssie 10min intensywnie to napewno sie najada wiec jesli Twoj taki wampir to te 6 min mu wystarczaja :) tym bardziej ze z obu piersi je... aha jeszcze mówiła że jak dziecko sie kręci i wierci przy cycu to poprostu soebie przepycha jakby pokarm dalej żeby zrobic miejsce na więcej :) myślę ze nie masz się czym martwić bo wszystko wyglada u nas - mam karmiacych cycem- tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi mój też ssie raczki śmiesznie cmoka wtedy. 33ona ja też jestem niecierpliwa, po poprzedniej ciąży byłam chudsza niż przed ale dopiero po roku a teraz się niecierpliwie czy wogole schudne:) też wpiepwzam słodycze, codziennie:( Brzuchatka też zastanawiam się czy to nie zabki ale to wcześnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×