Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Moze nie mam racji, ale ja na Twoim miejscu bym sobie wydluzyla czas brania z tyc trzech na piec. W ulotce tez jest napisane ze bierze sie np od 5-9dc wiec 5 dni. Ty kochana w porownaniu do mnie bierzesz naprawde malutka dawke. Ja biore 10tabl na cykl. Ty 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- na monitoring to w sumie co miesiac musze jezdzic ale niestety ten i poprzedni miesiac troche z kasa krucho a za wizyte z monitor lekarz bierze 150zl plus dojazd. postanowilam ze poprosze lekaza w przychodni zeby mi sprawdzil owu. biore od 3-5dc po 1tab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego sie ciebie pytam o te dawki. bo ja w tamtym cyklu tez u niego nie bylam tylko wzielam jak zalecil na pierwszej wizycie. to twoim zdaniem jak powinnam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wez 5 tabletek. Ja tak bralam od poczatki i nic sie nie dzieje. Wez od 3dc do 7dc. Ja bym tak zrobila. Gdziekolwiek nie czytalam to zawsze dziewczyny braly 5 tabl a potem zwiekszaly dawke tak jak mi. Czyli 10 tabl. Ja bym poradzila Ci wziac od 3-7dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- wlasnie jak okres ni sie skonczy to umowie sie do lekarza na NFZ i zapytam o monitoring. malanadzieja- to jak mam brac 3-7dc po 1tab.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak agnes. Ja tak mysle. Ale lekarzem niestety nie jestem ;-) Jednak jestem pewna ze Ci nie zaszkodzi bo ja tak bralam od poczatku. Juz w drugim cyklu bralam 2 tabl dziennie. Ty wez 5 dni po jednej tabletce. To chociaz troszke zwiekszysz sobie dawke. Jakbys byla u lekarza to napewno tez zwiekszyl by Ci juz ta dawke z 3 na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wiem ze lekarzem nie jestes ale poradzic sie mozna. zbieram sie do miasta moze zachacze o lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pewnie ze mozna. Poprostu nie chce sie wymadrzac bo moge jakas gafe strzelic ;-) hehe Wlasnie pokazalam mojej corce jej usg na filmie :-) ale byla po wrazenien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa a nie masz zadnych spodni po pierwszej ciazy? Ja mam do tej pory :-) ale niestety to byla inna moda zupelnie. Wszystkie spodnie mocno poszerzane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa u Ciebie to wskazane, żeby brzuszek rósł hehe a z waga tak bywa, że na początku ciąży spada także nie martw się Kochana :) MałaNadzieja starajcie się co 2 dni bez względu na to kiedy ma być owulacja ;) dzień przed i dzień po spokojnie tez można zaciążyć no i aż tak w 100% nie wierz też kalendarzykowi, bo wiesz przecież, że różnie bywa ;) nam ostatnio ginekolog kazał starać się nawet do 18dc przy 28 dniowym cyklu tak dla pewności kazał jeszcze poprawić hehe Agnes nie znam się na tych prochach, ale osobiście nie zmieniałabym sama zaleceń lekarza... U nas dzisiaj 16dc i kolejne staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mam cykle 27-dniowe :) niedługo znowu będę przeżywać :) moja siostra kończy 7 tydzień ciąży wow chrześniak będzie niepocieszony pewnie jak Maleństwo się urodzi-przypomnę, że będzie miał niespełna roczek i 5 miesięcy Słoneczko Moje Ukochane :) Powiedziałam Sis, że jeśli nie zaciążę do tej pory to zabiorę im Kubusia hehe szwagier się obraził hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja nie wierze kalebdarzykowi tylko swojemu cialu ;-) wiwm ze owulacji nie maialam jeszcze napewno. Sluzu nawet nie mam odpowiedniego do konca. A jezeli chodzi o zaplodnienie dzien po owulacji to tak nie do konca. Jajeczko jest zdolne do zaplodnienia 24h a plemniki tez potrzebuja czasu zeby dotrzec. Wiec jezeli np mialabym jutro rano miec owulacje to juz nastepnego dnia wieczorem nic z tego. A ja uwazam ze agnes spokojnie moze sobie ta dawke zwiekszyc. Napewno lekarz tez by jej to zalecil, tylko ze nie byla u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może "obraził" to trochę przesadzone słowo, ale stanowczo zaprotestował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma co przesadzać z ta dokładnością :) lekarze zalecają takie starania także coś musi w tym być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie przesadzac z dokladnoscia to ja moglam prze pierwsze pol roku staran. A nie teraz juz po takim czasie i po 4 cyklu z clo ;-) Poza tym 3 dni plemniki tez teoretycznie powinny przezyc ;-);-) wolalabym trafic w sam dzien owulacji. Bo tak ostatnio zawsze dzien przed i dzien po bylo. Przynajmniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agnes - to moze zadzwon i zapytaj? Przez tel nie pobieze wyplaty Nie wiem czemu ale jakos mam dola. I nadal krwawie. Moze to byc przez te tabletki anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a ktory to Twoj dc? Wiem ze czasami kobiety plamia podczas antykoncepcji hormonalnej ale wtedy chyba jest zalecana zmiana. Ja bralam kupe lat anty ale nigdy nie plamilam w trakcie brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulitka ja nie mam zielonego pojęcia bo nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to niedorzeczne. Laska nie ma 150 zł na monitoring i dziecko sobie robi. Wiesz ile kosztuje posiadanie dziecka? Lekarze, mleko, pieluchy? Najpierw ustabilizuj swoją sytuację finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego, facet jej nie szanuje, miesiąc temu mówiła, że jednak się nie będzie starała o dziecko z tego powodu, a lata na monitoringi. A nie, nie lata bo dodatkowo nie ma kasy. Znajdź sobie pracę lepiej dziecko i zajmij się najpierw sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja to raczej chodziłam w getrach i tunikach. Siostra zaszła w ciąże więc to co się nadawało oddałam jej. Teraz oddała mi troszkę swoich ciuchów ale spodni akurat nie ma. Mówiła , że wszystkie przechodziła ;-D Póki co na razie też zainwestuje w getry bo brzusio jeszcze za mały na spodnie z gumą . Teraz to każda z nas dalej na coś czeka. Wy aż zaciążycie ( mam nadzieję , że już wkrótce ), a ja chce już bobaska przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zadzwonilam do lekarza mojego i niestety nawet jakbym chciala pojechac na wizyte to nie da rady w tym czasie wyjezdza na jakies sympozjum:-(. no trudno. a przez tel nic nie chce konsultowac(na kasie mu zalezy echh). poszlam do rodzinnego i dal recepte na clo dwa opakowania. dzwonilam do przychodni rowniez i zapisy dopiero na 25luty kurcze. gosciu- moja sytuacja z mezem sie stanowczo poprawila a to ze teraz troche krucho z kasa to nie znaczy ze na dziecko nie bedziemy mieli. a wogole nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że nie moja, ale to ty wypisujesz prywatne sprawy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu- wydaje mi sie ze zauwazyles iz kazda z nas pisze zarowno o prywatnych sprawach jak i intymnych. Niewidze nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to dobfze ze idalo Ci sie jakos zalatwic recepte:-) A moze idz prywatnie gdzies do lekarza. Powiesz ze chcesz sobie sprawdzic czy wystapila owulacja po lekach. A jak nie pojdziesz to mysle ze tez nic sie nie stanie. Poprostu nie bedziesz wiedziec co z owulacja. Czy byla czy nie. No chyba ze chcesz isc ze wzgledu na torbiel. To co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×