Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Gość gość
Czterdziecho moja kochana Nie staraj sie o mlodego barana Odczuwaj radosc zycia A pozbedziesz sie tycia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadną czteredziechą , hehe Nawet tego nie możesz ogarnąć. Psychol to wasz kolega NIE zaraz się tu zjawi i będzie wyzywał od oślich pał, i innych podobnych ze swojego podwórka. On się na tym zna. ZA PRL-u pracował w PGRze i bujał jaja buchajom :P po tamtych czasach upodobanie mu pozostało. taki fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdy dupa gruba sie zrobila To jeszcze nikogo nie usiedlila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przestańcie proszę lansować się z tymi częstochowskimi rymami, bo aż flaki bolą jak się to czyta. Nikogo to nie porwie, żadnego wydawcy, nie łudź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie narzekaj na swe zycie Bo nie kazdy ma jak w Madrycie A ty zachowujesz sie jak staruszka Prawdziwa syberyjska babuszka I jeszcze masz czas na swoj lans Bo ty kobieto wpadlas w trans :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehee, a ta swoje , poetka niespełniona :D :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie zalezy na wydawcy Ani na kapitalistycznym oprawcy A czestochowskie rymy Potrafia narobic zadymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafomańsrwo się pleni
złe czasy nastały na kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle czasy na kafeteri Nie oducza pruderi Co nie jedna tutaj ma A d**e wyzej niz sra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafomaństwo się pleni
he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadymę to robią w twoim mózgu, ewentualnie pod beretami twoich psiapsiółek. Wam tak mało potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafomaństwo się pleni
Już sie wystrzelały patrony i ćmica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz nadlecą z nowymi pierdami, na razie zbierają siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafomaństwo się pleni
Za tępi są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz będzie nas od warzyw wyzywał, no to witaj Januszku buraczku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zasłużyłaś na miano pomarańczki, pomidorku??Na razie nie widac i czuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPorzeczka
Jak tam rowerek? Dojechałeś chociaż do Kluczborka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiałem/łam zasługiwać u ciebie. Jakoś mi nie zależy na twoich warzywnych rankingach . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* warzywno- owocowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPorzeczka
wow, to już nawet się przeprowadziłeś... właściwie to dobrze, traume trzeba zostawić daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferie sie skończyły więc teraz będziesz dupsko nauczycielom obrabiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od urodzenia mieszkam tak gwoli ścisłości.Wodę z mózgu tylko frajerom robię że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPorzeczka
dobra dobra, wszyscy już wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to.A ty sie smucisz że do szkólki trzeba znowu??Czy może cieszysz?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPorzeczka
do jakiej szkółki dziadku? to już daleko za mną. Twoje stałe zagrywki o szkole to tym razem pudło. Wysil bardziej mózg. Bo jak nie będziesz robił ćwiczeń intelektualnych to demencja blisko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Udało mi się nieco ponadrabiać. Może więc zacznę od początku. Targi , które przygotowuję, to targi technik grzewczych. _ Zwiędła Ruta - uważam, że aby osiągnąć sukces, nie wystarczy samo pozytywne myślenie, ale również działanie. Jednak po pewnym czasie człowiek uczy się wyrabiać w sobie pewien rodzaj nastawienia do problemów, który jest bardzo pomocny w "zaklinaniu rzeczywistości" i czasem efekty są spektakularne, nieproporcjonalne do włożonego wysiłku. Egzamin istotnie sobie "odpuściłam" - nawet nie przeczytałam wszystkich notatek. _ Przeczytałam co nieco wpisów Pechowej Czterdziechy, krytykującej ten wątek. Jak najbardziej jest on otwarty dla wszystkich chętnych, z jedną uwagą - nie chcę tu ciągłego niezadowolenia, nieustannej krytyki innych. _ Proponuję trollowanie i negatywne wpisy po prostu ignorować. _ Przepraszam, że się nie odzywam, ale mam teraz sporo roboty z targami i walczę o swoją przyszłość, niebawem zaczną się też zajęcia szkolne... będę starała się zaglądać, ale nie będę już przesiadywać całymi godzinkami. Teraz akurat mam chwilę, bo czekam aż upiecze mi się chleb. _ Indiańskie Lato / Czterdziestko Każdy lubi rozmawiać o czymi innym. Z pewnością nie przez rozmowy o codzienności "wychodzimy w oczach facetów na kretynki". W ogóle co to za teza? Nigdy nie byłam uważana za idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GorzkaPorzeczka--konkluzje same sie nasuwają jak się czyta ciebie ośla pało :DWięc nie ten adres.Zmień swoje nastawienie do otoczenia i zacznij gęgać jak dorosła osoba a nie smarkacz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaPorzeczka
hehe, a wiedziałam, że ośla pała nadejdzie hihihihi oki, spadam bo rozmowa z tobą to jakby sierp z du​py ciągnął, ale ja ciebie rozumiem, każdy, kto przekroczy smugę cienia, ma już swoje strachy i schizy . A ty przynajmniej próbujesz stwarzać pozory, że pełnia życia trwa. ;) Tak więc nadal uwódź twoje nowe stadko, może ci szczęście dopisze i któraś pokaże bobra na Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×