Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czterdziecha bez pecha

PSYCHOPIERDY czyli jak być szczęśliwą po czterdziestce

Polecane posty

Gość Justyna Orzelska
Te wyżej zamknij paszczę bo ci najszcze.Akurat mam okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Amiko. Ja znów z doskoku, bo zajęta bardzo jestem, ale dzielnie Wam kibicuję. Znam technikę o której mówisz, nazywa się Mapa Marzeń i w tym roku najlepiej zrobić ją we środę 14 kwietnia od godziny 14.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duch sruch zawitał again :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy danego dnia o tej i otej godzinie,to ma mniejsze znaczenie niż działanie mające na celu osiągnięcie celu. Taka mapa - dobra myśl aby wytyczyć sobie drogę do osiągnięcia czego się chce.Nie ważne czy to jest zrobienie prawa jazdy,czy ukończenie jakiegoś kursu, a może cos jeszcze innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czterdziecha bez pecha nie miałam pojęcia ze nawet jest specjalny czas. Mam pytanie zeby moze rozruszać dyskusje , jakie macie hobby? Wiem ze 40 bez pecha lubi robótki ręczne a ty Sobota? Pan NIE rower , spacery a poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety Ja lubię oglądać telenowele brazylijskie,czytać romanse,chodzić do kosmetyczki i czytać kolorowa prasę kobiecą. :D A dodatkowo ćwiczenia pilates i pływanie,ucze się angielskiego,z czytania różnie,ostatnio biografie,podróżnicze,geograficzne,dużo tego jest,zależy od nastroju. Jak czas pozwala to zerkam tu i tam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę ten czas jest dla tych którzy lubią celebrować specjalne okazje i łatwiej im zaczynać od jakiegoś szczególnego dnia albo interesują się ezoteryką. Ja jeszcze uwielbiam podróżować i robić zdjęcia,choć nie mam profesjonalnego aparatu, no i czytać psychopierdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czterdziecha bez pecha - rozumiem, sporo osób potrżebuje takiego kopa stad chyba takie powodzenie postanowień noworocznych. W sumie ja tez lubię czasowe granice , np kiedy stosuje niskoweglowodanowa dietę . To pozwala mi łatwiej wytrwać. Zreszta ja zawsze lubiłam wszelkiego rodzaju plany, listy, punkty itd. Ja lubię wszelkie rękodzieło szczególnie haft krzyżykowy i jestem właśnie w trakcie mojego pierwszego dużego projektu. Pozatym szyje ( jeden z moich zawodów) i duzo czytam. Od kiedy rok temu dostałam e-reader czytam duzo wiecej bo niestety nie miałam tu dostępu do polskiej literatury. Swobodnie mogę czytać juz po angielsku , niestety po holendersku jeszcze musze mieć słownik w ręku a to trochę zaburza cały proces. Pozniej napisze wiecej bo teraz obowiązki wzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa wiesz co
jakie wy jestescie wszystkie wspaniale :-O szczegolnie Amika :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Czterdziecha bez pecha Witaj, Amiko. Ja znów z doskoku, bo zajęta bardzo jestem, ale dzielnie Wam kibicuję. Znam technikę o której mówisz, nazywa się Mapa Marzeń i w tym roku najlepiej zrobić ją we środę 14 kwietnia od godziny 14.30 xxxxxxx proszę nie zapomnieć ze wtedy ma przechodziż=c drogą baba z pustymi wiadrami i kot z kulawą noga buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
kurna ja tu na forum, a już leci esmeralda i w kamiennym kręgu cholera moje ulubione brazylijskie tasiemce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
dotego se pierdyknę w trakcie rzucik ściegiem krzyżykowym (sarenka na kretowisku) i przekąszę sałatkę z piołunu i pokrzywy, zesz jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieski sobie poszczekuja
karawana idzie dalej i to cieszy oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i duchsruch znowu miesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
odwal sie piesku bo ci k***sika przetracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchsruch
wszędzie miesza nawet tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchsruch
Myszki białe też gościu widzisz?:DMniej chlania % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robić,psychoza nie wybiera.pocieszny dziadek : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchsruch
Jesteś przekonana że to dziadzio jest>?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha jesteś przekonany że ze mnie laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska albo kluseczka
z ślaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kluseczka
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Oj Amika, zła kama, zła kama.Pomnij coś mi obiedaaałłłłła.... Szczęka mi opadła.....Jak można wierzyć w takie bzdety.I jeszcze te romanse...Matko z kim ja realistycznie próbowałam rozmawiać.Z osobami, które wierzą w czary-mary-hokus-pokus.A tabliczek ouija nie stosujecie?Odczyniania uroków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz ,to Tyyyyyyy??????Ale bekaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
nie to ja waldemar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorując pomidorowke pisze dalej. Moim ulubionym hobby które stało sie moim zawodem są remonty, szczególnie terakota, glazura, generalnie łazienki. W Londynie ukończyłam kursy hydrauliczne ( co było mi i tak potrzebne jako ze pracowałam przy basenach pływackich ). I zaczęłam prywatnie dorabiać jako złota rączka :) W naszym nowym domu miałam w końcu okazje zrobic cała łazienkę od instalacji wodnej, przez ściany aż po wykonczeniowke sufit itd. Moja mała duma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota ja tez uwielbiam pływanie i zanim mnie nie ściągnięto do obsługi technicznej przez rok byłam ratowniczka. Pilates kiedyś zaczęłam ale jakoś mnie nie wciagnelo wydaje mi sie ze pilates warto najpierw zacząć z kimś kto dobrze wytłumaczy. Czterdziecha - podróże uwielbiam ale teraz wiadomo z dzieckiem to inna bajka ale poczekam bo jeszcze kupa życia przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za malowaniem nie przepadam bo zawsze coś albo siebie upackam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×