Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
No on tez ile to nie zwiedzila, gdzie ona nie byla. To zdjecie z urodzinek, to zdjecia sloiczkow z ogoreczkami jaka to ja zdolna, stara baba a gdzies po pijanemu wstawila zdjecie jak caluje sie z kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mozesz wszystko powiedziec, mamie wiadomo wszystkiego sie nie powie no to jednak mama :) i zawsze jest jakas blokada a dla mnie nic co ludzkie ... :) Mi mozna wszystko powiedziec, w realu jak ktos mi sie zwierza to nigdy nie wygadam, zawsze dla siebie zostawiam wszystko. Tutaj kazdy przeczyta bo wiadomo forum ale nikt nas nie zna :) Zawsze bardziej lubilam pisac niz gadac na zywo i dlatego tu jestem ale jesli juz kogos znam w realu to tez jakos udaje mi sie gadac ale mniej niz tutaj :) Zawsze bylam dobra w pisaniu prac, mialam wiekszy zawsze zasób slow niz gadanie na zywo i dlatego wolalam egzaminy pisemne niz ustne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 a ty wśc****a niedołęgo chciałabyś mieć wszystko aktualne na bierząco żeby ci się fakty zgadzały? Podglądaczka z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na urodzinki swoje ubrala sie w miniowe. 60 osob zaprosila. To tak jakby wesele urzadzala. Od kasy w glowie im sie poprzestawialo. Ja nie zazdroszcze, zylam skromnie i zyje w takiej rodzinie. Sa wyjatki co prawda i tez uwazaja sie za niewiadomo kogo. Czasem moja mama nie miala na chleb to kombinowala zeby cos z tym zrobic od kogos pozyczyc. A takie zdziry wszystko podane na tacy. Ta baba jest dziwna ma mlodsze dzieci, kiedys siedze przy obiedzie u nich brat jego szukal czegos w szafie a tam nagle wibrator jej wypadl i maly zmieszany udawal ze nie wie co to jest. Mnie to nie obchodzi ale uwazam, ze to kolejny brak wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszamy sobie takie komentarze i nie obrazaj tu nikogo. Nie jestes w temacie takze prosimy go o opuszczenie skoro nic lepszego nie masz do powiedzenia. Takich nam tu nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, palcem dzuecka nie robilas , on robil i to chetnie i bardzo dobrze ze chcialas taka kwote. To i tak minimum bo jako rodzic to jak sie jest razem to wiecej kasy sie wydaje. Dzuecko rosnie i alimenty powinien dawac do 25 roku zycia. Jesli dawałby ci 600 700 to jakbys zbierała to dziecko za 20 lat mogloby miec mieszkanie . Ja mojej zbieram alimenty i po 7 latach ma juz okolo 50 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albno opowiadala mi o jakiejs metodzie antykoncepcji ze cos metalowego za kilka tysiecy chce sobiewsadzic w piz... zeby nie miala juz okresu bo jak maz przyjezdza to musza sie wyszalec. Co mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troli olewaj :) nie warto z nimi dyskutować i ich karmic. Omijać takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze:) To ladnie uzbieralas :) tez mysle nad taka opcja. Ale wiadomo poki co w niewielkich kwotach bo potrzebuje zeby jej kupic mleko to pieluchy czy kosmetki do mycia itd. i najwiecej na to odzie:) pamietam przypomnialo mi sie jak mowil ze bedzie odkladal 50 zl miesiecznie, faktycznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poczatku uwazalam ja za fajna babke, ale blizej jak sie weszlam pokazala czarny charakterek. Wiem, ze mnie nie lubi. Takie rzeczy sie odczuwa. Jego maz tez taki cwaniak. Zawsze glupie teksty rzucal w moja strone, az powiedzialam halo nie jestem ani sfat ani brat i nie zycze sobie komentarzy takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie stara miniówa macice wytnie odrazu to nie bedzue miec problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze masz dobra mame, taka mama to skarb :) jedyne wsparcie jakie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys lubilam przemilczec wiele spraw, nie chcialam otwierac sie i zameczac kogos swoimi problemami. myslalam, ze i tak mnie nikt nie zrozumi. Ale potrzeba mi rozmowy, zawsze robi sie duzo lzej. Na swieta bozego narodzenia tez zastanawiam sie zeby ich nie odwiedzic, niech spedzaja samolubnie. Nie chce pojsc i siedziec jak slup soli. Zapewne w 8 osob spedza swieta. bo reszta za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesli mamy mi zabraknie to nie wiem co to bedzie, kocham ja bardzo. Zawsze reke do mnie wyciagnie. Babcia to samo, tez w nerwach zyje cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Zawsze pyskuj jak ci ich teksty nie odpowiadają :) nie daj sie idiotom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Zawsze pyskuj jak ci ich teksty nie odpowiadają :) nie daj sie idiotom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej jeszcze napisze do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda mieszkalam z nim, ale tez z jego babka. Nie wiem czy juz opowiadalam. Tez macila, mieszala wszystko na mnie gadala do nich, a do mnie gadala na nich. Nie mialam wyboru za bardzo. Na mieszkanie nas nie bylo stac. Byla cco prawda ona niedowidzaca a wszystko robila firany wieszala, w piecu palila, miala manie myciap odlog co chwile jak ktos wlazil i ubrudzil a i tak wszedzie syf byl. Gdyby nie ja to by bylo jak na straganie wszystkiego porozstawiane. Nigdy z rana nie moglam sie wyrobic bo przylazila siadala na lozko i marudzila mi swoimi bredniami, obgadywala sasiadke ktora niby w jej oczaach uwaza za najlepsza, jaka to ona nie jest ile to ona nie wypije, a ten to zrobil ten co innegol. Wszystko przezywala. Raz jej synek upil sie i gdzies bilsie z kims to potrafila przyjsc o 3 w nocy i wysylala goscia z ktorym bylam zeby poszedl bo cos mu sie stanie nie przezyje. to po co chleje. jest dorosly to ma rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
falszywie doradzala, ostatnie 2 miesiace siedzi tez u dzieci za granica bo im pomaga w pilnowaniu dzieciakow to byl spokoj. Moglam wszystko robic co mi sie podoba bez krepowania i pouczania. Nie nie dam sie jestem stanowcza. Nie wiem pojde w niedziele spotkam sie znim, odpuszcze zajecia swoje. Zobacze jak sie zachowa. Musze go miec na oku. Chyba ze do tej staruchy bedzie chcial pojechac, ktora bedzie robila swoje kici miałci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ja tez ide jeszcze naszykuje sie na jutro. Dobrze, ze mialam chwile dla siebie. Bede tu zagladala. Co chwile sprawdzam. Nie mam zaufania zeby dziecko zostawiac, miala trojke dzieci i niby ma doswiadczenie ale co z moja wyprawiaja nie jestna miejscu. Mala zjadla to zamiast pieluche wymienic to cala obsikana byla i ja podrzucali. Gląby!!! Ja mam jedno jestem na codzien i wiem co jej trzeba. Oni maja luzowe podejscie. Mam takie obawy, ze jak corcia dorosnie bedzie wolala biec bardziej do nich bo beda ja przekupywac prezencikami to slodkie slowka wiecej luzu i zrobia chaos miedzy mna a nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciezko samej wychowac dziecko, trzeba poswiecic caly swoj czas i miec na uwadze. Nie wiem jedno dziecko chce miec tylko. Nad drugim nie mysle na przyszlosc. Chyba ze naprawde by mi porzadnie zalezalo i drugiej stronie i to po zwiazku zakwalifikowanym calosciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis zaluje, ze byl ze mna przy porodzie. I tak nic nie wniosl... dzis nie zapyta jak sie czuje chocby to. Po tej cesarce tez ciagle czuje szwy, jakies bole, zrosty, zosstalo mi nadcisnienie ktore pojawilo sie w 3 trymestrze a nigdy nie mialam. Zeby do lekarza wybrac sie to terminy tez od konca stycznia. Tyle co sie nacierpialam, 2 razy na podtrzymaniu, poswiecilam sie dla dziecka, dla nas a takie poszanowanie zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PRZEZYWAC CO TO ZA TEMACIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam i sie nie wyslalo. Jestem taka, ze chcialabym szybki rozwoj wydarzen nie lubie siedziec w milczeniu. Kiedys bede z tego wszystkiego sie smiala, teraz przezywam bo nie ukrywam bylo to wazne dla mnie. Nerwy mnie tak zjadly przez to towarzystwo ze wkilka dni schudlam 4 kg. Z reszta pokarmilam miesiac dziecko piersia i tez mi mleko zaniklo pewnie przez nerwy bo ciagle mi dojadali. i jeszcze pretensje miala, ze mleko takie drogie ze lepiej karmic cycem. No najlepiej dziecko sie darlo a co jamialam do samej wody przykladac. Nie kupila ani jednego kartonu wiec tez po co sie udzielala. Ja jej nie obliczam, ze codziennie kupuje sobie paczke palenia, chodzi do fryzjera 3 razy w miesiacu, 2 razy w miesiacu robi pazury czy jakies solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam i sie nie wyslalo. Jestem taka, ze chcialabym szybki rozwoj wydarzen nie lubie siedziec w milczeniu. Kiedys bede z tego wszystkiego sie smiala, teraz przezywam bo nie ukrywam bylo to wazne dla mnie. Nerwy mnie tak zjadly przez to towarzystwo ze wkilka dni schudlam 4 kg. Z reszta pokarmilam miesiac dziecko piersia i tez mi mleko zaniklo pewnie przez nerwy bo ciagle mi dojadali. i jeszcze pretensje miala, ze mleko takie drogie ze lepiej karmic cycem. No najlepiej dziecko sie darlo a co jamialam do samej wody przykladac. Nie kupila ani jednego kartonu wiec tez po co sie udzielala. Ja jej nie obliczam, ze codziennie kupuje sobie paczke palenia, chodzi do fryzjera 3 razy w miesiacu, 2 razy w miesiacu robi pazury czy jakies solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam i sie nie wyslalo. Jestem taka, ze chcialabym szybki rozwoj wydarzen nie lubie siedziec w milczeniu. Kiedys bede z tego wszystkiego sie smiala, teraz przezywam bo nie ukrywam bylo to wazne dla mnie. Nerwy mnie tak zjadly przez to towarzystwo ze wkilka dni schudlam 4 kg. Z reszta pokarmilam miesiac dziecko piersia i tez mi mleko zaniklo pewnie przez nerwy bo ciagle mi dojadali. i jeszcze pretensje miala, ze mleko takie drogie ze lepiej karmic cycem. No najlepiej dziecko sie darlo a co jamialam do samej wody przykladac. Nie kupila ani jednego kartonu wiec tez po co sie udzielala. Ja jej nie obliczam, ze codziennie kupuje sobie paczke palenia, chodzi do fryzjera 3 razy w miesiacu, 2 razy w miesiacu robi pazury czy jakies solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam i sie nie wyslalo. Jestem taka, ze chcialabym szybki rozwoj wydarzen nie lubie siedziec w milczeniu. Kiedys bede z tego wszystkiego sie smiala, teraz przezywam bo nie ukrywam bylo to wazne dla mnie. Nerwy mnie tak zjadly przez to towarzystwo ze wkilka dni schudlam 4 kg. Z reszta pokarmilam miesiac dziecko piersia i tez mi mleko zaniklo pewnie przez nerwy bo ciagle mi dojadali. i jeszcze pretensje miala, ze mleko takie drogie ze lepiej karmic cycem. No najlepiej dziecko sie darlo a co jamialam do samej wody przykladac. Nie kupila ani jednego kartonu wiec tez po co sie udzielala. Ja jej nie obliczam, ze codziennie kupuje sobie paczke palenia, chodzi do fryzjera 3 razy w miesiacu, 2 razy w miesiacu robi pazury czy jakies solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMACIK SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata córeczki ma rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja cie gdzies i jeszcze czepiaja sie karmienia? Ta baba zachowuje sie jakby z lasu wyskoczyla, jakby zycia nie znała. Nikt nie lubi czepiania i kazdy powinien postawic sie na miejscu osoby do ktorej ma sie ciagle pretensje. Jakby ona czula sie stara jedza gdyby to jej tak sie czepiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×