Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Hej ;) troszkę mnie nie było, ten remont mnie cała pochłonął.. Moja mała ważyla pierwszego dnia 31 tc 1450g.. Zastanawiam się czy aby nie za mało. Jest taką wierciochą ostatnio ze aż jej kopniaczki mi ból sprawiają.. Ja na szczęście nie mam rozstępów na brzuszku ale za to na biodrach mam sporo takich malutkich.. Ale to chyba przez moje juz +14kg bo większość mi w tylek i biodra poszło.. Spakowane juz do szpitala? Ja wszystko naszykowalam mężowi w osobnej szafce, żeby się nie kisilo w torbie tyle czasu. Dziewczyny chodzicie do szkoły rodzenia? Ja miałam iść ale w końcu postanowiłam ze nie. Ćwicze pozycję do porodu oddychanie, chce rodzic z mężem wiec jak i tak w stresie zapomnę wszystkiego to mi pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, super dzieki wielkie :) a co do morfologii to tak. Krwinki biale teraz 10,4 wczesniej 11,4( norma 4,0-10) hemoglobina 11,2 wczesniej 10,6 (norma 11,5-16) krwinki czerwone wczesniej 3,86 teraz 3,75( norma 3,80-5,80) tutaj maly spadek. I hematokryt 33,5 wczesniej 33,4 (norma 34,0-48,0) czyli poprawa jest :) a mocz to nablonki plaskie i krwinki biale liczne a i skladniki mineralne nieliczne krysztaly szcz.wapnia. i nie wiem co to oznacza. Moze to byc od lekow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam chdzic do szkoly rodzenia ale mi sie odwidzialo.torbe spakuje w tym tygodniu bo czekalam na rzeczy ktore zmowilam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja dziś kupiłam jeszcze prześcieradełka, chusteczki i biustonosz do karmienia . Zaraz zamówię na allegro resztę drobiazgów i koniec ;) sypialnie jeszcze umalujemy i panele i czekamy na meble. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam szczerze, ze nie spodziewalam sie ze morfologia az tak mi sie poprawi... jestem naprawde szczesliwa.... warto jednak brac te leki by dzidzius byl zdrowy :* a jutro ide na 3D. Ciekawe jak moj synus wyglada... wlasnie mnie obudzil swoim wierceniem :D daje popalic :D chociaz teraz to juz raczej nie kopie tylko czuje i widze jak np sie przekreca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja też już bardziej czuje i widzę kiedy mała się przekręce, przeciąga, gdzie mi rączki Wypycha, bo nóżkami pcha mi się na zebra. Zauważyłam juz jej stałe pory aktywności. Między 7 a 8 rano wstaje i domaga się żebym coś zjadla, zjem i spokojniejsza się robi i idzie dalej spać. Potem daje o sobie znać między 13-14, 17-18, 21-22 i między 2-4 w nocy. Zazwyczaj jest tak ze po porodzie tez dzidziuś tak się będzie budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest aktywny rano jak tylko się obudze, w dzień to różnie, czasem ma bardziej, czasem mniej aktywne dni, i wieczorkami... w nocy czasem zmieni pozycje albo próbuje mi " wejść na plecy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)dzisiaj bylam na 3/4 D. Jestem taka szczesliwa. Mam ogromnego synka :D ale jego buzka... dostalsmy widokowke ze zdjeciem buzki, do tego z 15 zdjec i filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huanamaria pocieszę Cię, że ja ważyłam tyle co Twoje dziecko teraz jak się urodziłam, a było to 22 lata temu :D i wszystko jest ok i było więc się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny dzisiaj bylam u lekarza,mala wazy juz 2500gram.jest juz odwrocona gliwka do dolu.teraz wizyte mam za 2 tygodnie,lekarz bedzie mi pobieral wymazy no i powiedzial ze juz bede odstawac leki i zzykowac sie mam do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Natalcia to super ! :) a ja ostatnio mam hustawki cisnieniowe.... ale nie jest zle tylko musze uwazac na siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wlasnie zastanawiam,lekarz mi powiedzial ze zrobi mi 2 wymazy,jeden na paciorkowca a o drugi sie nie zapytalam,jestem jakas zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PryszlaMama11
a masz jakieś objawy czy coś ze ci zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zadnych objawow tylko w szpitalu gdzie bede roxzila nie przyjmuja kobiet ktore nie maja badan na paciorkowca poniewaz jezeli matka ma to swinstwo to i dziecko i lekarze wiedza ze po porodzie musza dac dziecku antybiotk bo inaczej dostanie zapaleni pluc albo umrze od tej bakteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Hej dziewczyny ;) Ja właśnie wróciłam od lekarza i nie jest za ciekawie. Mam szyjkę na 1,5 cm i rozwarcie prawie 1 cm :( Mam dużo leżeć i się oszczędzać żebym chociaż do końca września dotrzymała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny dopiero osttnio do mnie dotarlo ze porod coraz blizej,a jeszcze niedawno robilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Po 32 tc nie zakłada się już krążka.. Trzeba wytrzymać.. Ja tez niedowierzam Ze juz 33 tydzień kończę.. Leci tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
huanamaria to teraz z łóżka nie wstawaj ! jeszcze 3-4 tygodnie i bedzie po wsztskim....ja tez nie moge uwierzyć że to tak zleciało.... dopiero sie tutaj cieszyłyśmy z tych 2 kresek a zaraz będziemy sie cieszyły z maleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć dziewczyny. Od początku tego tematu Was czytam i nawet swego czasu pisałam, ale mój leń dał się we znaki. Zdecydowanie lepiej mi się Was czytało aniżeli mi pisało ;/ tym bardziej, że byłam cały czas zapracowana. Od ponad tygodnia jestem na zwolnieniu lekarskim i mam duuużo czasu. Mała naciska na szyjkę i mam odpoczywać, w tym dużo leżeć. A ja już wymiękam. Mam 32 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Też mam materac gryka-pianka-kokos. Zobaczymy czy się spisze, różne są opinie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×