Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Kurcze napisałam wam taka długa wiadomość u jej nie wysłało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszła mamo ja też mam takie bóle w krzyżu aż mnie kość ozonowa boli :( ale w moim przypadku to od tylozgiecia macicy, teraz się wszystko prostuje i boli :( a Ty jeśli nie masz tylozgiecia to może to rwa kulszowa albo najzwyczajniej w świecie boli bo kręgosłup się przechyla od ciężaru jaki musi dźwigać. Ja dziś w nocy dostałam takich boli co 16-20 minut aż się wystraszylam ze się zaczęło. Ale poszłam pod prysznic i po dłuższym czasie tam spędzonym mi przeszło. Mój mąż po paru piwach stwierdził że w sekundę wytrzezwial. Hah.. Dziewczyny wy też się tak pocicie?? Ja to z 3-4 razy w ciągu dnia biorę prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
A co do tych pleców.. To że bolą plecy albo krzyż znaczy ze będziemy miały bóle z krzyża kochana. :( ja jak wczoraj dostałam boli to myślałam że mi rozsadzi cały odcinek lędźwiowy i krzyż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.ze mnie pot sie leje,najgorzej jest w nocy.a co do bolu plecow,mnie tez bolaly ale od kiedy mocze sie i plywam w basenie juz mnie nic nie boli.polecam poduszke w ksztalcie litery C do spania,naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja plywac nie potrafie niestety... ale od jutra zaczynam wykonywac cwiczenia. Huanamaria moze masz skurcze przepowiadajace? Duzo odpoczywaj. Ja wiem ze bede miala bole z krzyza :( oj kochane.... a ja myslalam ze ciaza to najpiekniejsze chwile :D sie strasznie mylilam... sa piekne ale bez przesady :D co do pocenia... noce sa najgorsze bo leci ze mnie pot jak z krowy a do tego mocze przescieradlo siara.... piersi jak piastki a siary od cholery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Mi też już ta siara leci ale od czasu do czasu kropelka.. Ja w nocy śpię przy włączonym na full wiatrakiem i okno otwarte.. A jak i tak nie mogę wytrzymać to śpię nago. Tylko mój mąż się śmieje ze nie może wytrzymać jak mnie widzi całkiem nago :-) Dziewczyny ja juz przytyłam 10kg, wprawdzie nie widać wcale tego po mnie bo mam tylko wielki brzuch ;D w nocy mi tak ciężko spać, wcześniej krecilam się z boku na bok a teraz jak się położę na jednym to z raz się w nocy przekręce bo nie mam siły. Mała tak się wścieka ze aż momentami jestem w stanie zauważyc co mi akurat Wypycha.. ;) chyba przez te upały jest taka aktywna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem 7,5 kg na plusie, mam rozstepy... :) moj maly zrobil soe strasznie leniwy ale jak mi w zoladek walnie to juz nie jest tak wesolo... ja sie martwie czy u mnie tyle siary czy to normalne... kochane o wage i wszystko inne zaczniemy sie martwic po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja póki co nie mam ani jednego rozstępa. A smaruje się tylko oliwką w żelu dla dzieci, kremów p/rozstepom nie używam. Obiecałam sobie ze od przyszłego tygodnia będę Chodzić na basen z mężem raz w tygodniu. Co prawda pływać nie umiem ale chociaż mi się trochę kręgosłup odciążyć. Przyszła mamo to lepiej ze juz jest siara bo to znak że po Porodzie na pewno będziesz miała pokarm. Niektórym piersi zaczynają produkcję juz po 20tc albo tuż Przed porodem a innym po porodzie. Są też takie przypadki ze w ogóle piersi nie dają pokarmu. Moja kuzynka Urodziła 3 tyg temu, przed porodem nie miała siary po porodzie tez nie ma nic pokarmu. Dziewczyny wy też tak nie macie ochoty na miłosne uniesienia? Może i ochota by się znalazła ale tak mi ciężko się Ruszyć, brzusio Przeszkadza.. A najgorsze jest to ze po Wszystkim dostaje takich skurczy :( nie wiem jak ten mój mąż wytrzyma ze mną.. W dodatku taka nerwowa się zrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja póki co nie mam ani jednego rozstępa. A smaruje się tylko oliwką w żelu dla dzieci, kremów p/rozstepom nie używam. Obiecałam sobie ze od przyszłego tygodnia będę Chodzić na basen z mężem raz w tygodniu. Co prawda pływać nie umiem ale chociaż mi się trochę kręgosłup odciążyć. Przyszła mamo to lepiej ze juz jest siara bo to znak że po Porodzie na pewno będziesz miała pokarm. Niektórym piersi zaczynają produkcję juz po 20tc albo tuż Przed porodem a innym po porodzie. Są też takie przypadki ze w ogóle piersi nie dają pokarmu. Moja kuzynka Urodziła 3 tyg temu, przed porodem nie miała siary po porodzie tez nie ma nic pokarmu. Dziewczyny wy też tak nie macie ochoty na miłosne uniesienia? Może i ochota by się znalazła ale tak mi ciężko się Ruszyć, brzusio Przeszkadza.. A najgorsze jest to ze po Wszystkim dostaje takich skurczy :( nie wiem jak ten mój mąż wytrzyma ze mną.. W dodatku taka nerwowa się zrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mialam napisac ze ostatnio mam taka straszna ochote na takie typowe igraszki w lozku Tylko moj brzuch jest taki wielki ze nie dam rady wiekszosci ruchow zrobic :D.. czasem to jak bezwstydnica sie zachowuje ale moj maz cos nie bardzo.... nie wiem.... moze ja sama sobie wmawiam? A co do nerwow to ja juz od dawna zrobilam sie nie do zniesienia... nic mi nie pasuje, znienily sie moje idee... kochana pamietaj ze sprema zawiera zwiazek ktory moze przyspieszyc akcje pordowa. Uwazaj lepiej. A jak jeszcze miewasz skurcze..m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Hej dziewczyny dziś kończymy urlop coś cudownego pokonaliśmy ponad 2 tys km byliśmy nad morzem i w górach :) jedynym minusem po takich wojazach były trochę spuchniete kostki a dziś ostatni dzień irlopu spedzimy już blisko domu na plaży nad jeziorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze :) to super kochana... a ja dzisiaj bylam ze swoim kochanym nad jeziorkiem, co prawda pod parasolem ale to chodzenie po wodzie.... opalilam sobie dekold, troche plecow, twarz... ale to tak konkretnie opalilam... i teraz smiesznie to wyglada bo jestem cala blada a tutaj na gorze.... :D buraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki masakra... chowalam sie strasznie, troche sie popluskalam i sie spalilam ! Na gorze plecow, ramionach i troche na dekoldzie. A i na twarzy.... jakies rady na ochlodzenie skory? Ja chociaz nie bylam taka glupia i blpam praktycznie cala zaslonieta oprocz tych czesci ciala a jak dziewczyna z brzuchem w bikini sie opalala??? No myslalam ze padne. Teraz mnie kazdy uspokaja bo sie martwie a praktycznie jestem tylko na gorze ciala opalona a ta nawet BRZUCH !!?? I gdybym jeszcze fos robila w tym kierunku by sie opalic... NIC! wystarczyla chwiila w jeziorku. A przeciez nie bede unikala jeziora, slonca prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja histeryczka oczywiscie.... juz jest wszystko dobrze... :) jeju jak duszno !!! Wczoraj byla taka burza, no koszmarna. Ulewa, wichura i tak nic nie dalo. Dzisiaj zapewne tez cos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Ja też nabralam trochę koloru wiesz myślę że wszystko można z umiarem tak samo ze słońcem i wygrzewaniem się ;) ja nad jeziorem chodze w krótkich spodenkach i koszulce na szelki tak żeby brzusio był zasloniety i ogolnie więcej czasu w cieniu niż na pełnym sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kochana :) wiadomo. Slonko z umiarem ale trzeba kolorkow nabrac... ciaza to nie choroba wiec mozna kozystac :) a jak samopoczucie? Ja jutro wizyta u lekarza, juz 27 tydzien, w piatek 28... a dopiero sie pytalam kiedy moge isc do lekarza bo test pozytywny wyszedl :D a tu moj maluch kopie jak tylko moze :D juz rowne 5 miesiecy jestesmy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam . Powiedzcie czy moge byc w ciazy 6 listopada wspołzyłam z narzeczonym. Dostalam miesiaczkie 22 listpada robilam test ciazowy przed miesiaczka wyszedl negatywnie i po miesiacze tez wyszedl negatywnie. Ale mam uczucie ze jestem w ciazy mam dziwne bole pod brzuszu i dziwne na zoladku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno jezeli test byl negatyny a ty wczesniej mialas miesiacze to nie jestes w ciazy,a pozayum jezeli wtedy zaszlabys w ciaze to do tego czas mialabys wielki brzuch i czulabys kopniaki.dziewczyno ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
6 lipca sorry wspolzylam z narzeczonym dostalam 22 sierpnia misiaczkie ale nadal dziwnie sie czuje robilam 3 testy ciazowe wyszly negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
To jak będziesz po tej wizycie to napisz jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy 6 sierpnia a ty mialas miesiaczke 22 sierpnia. Super. Idz na bete. Nie duzy koszt a wynik w 100000% ci powie czy jestes czy nie A wiec tak. Przyjechala, zmierzyla cisnienie, sprawdzila tetno malego. Nastepnie sprawdzila karte ciazy, wszytskie wyniki. Dostalam wiwlw ksiazek i probki kremow dla malucha. Wgl jest swietna. Mila z poczuciem humoru. Miala taka karte gdzie wypisala dane moje, ile ojciec dziecka ma lat, czy zdrowy, choroby w rodzinie i takie tam. I potem sie rozgadalysmy na tematy zwiazane z ciaza... kazala mi zadzwonic tak pod koniec wrzesnia to przyjedzie i pogadamy na temat porodu, itp. Super sprawa bo duzo aie dowiedzialam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcecie sie dowiedziec czy wam zostala przydzielona polozna to musicie zapytac w swojej przychodni badz lekarza prowadzacego wasza ciaze czy was zglosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
Witam wszystkich. Współżylam 6 lipca z narzeczonym, zrobilam test ciazowy 18 lipca wyszedl negatywnie. Kolejny zrobilam 22 lipca wyszedl negatywnie i w tym samym czasie dostalam miesiaczkie . Trwala 6 dni, pozniej zrobilam trzeci test ciazowy 4 sierpnia wyszedl tez negatywnie.Ale mam dziwne objawy boli mnie pobrzusze i dziwnie mam na zoladku jak ssanie czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
No ja polozna wybierałam na 2 wizycie ale u nas jest tak że jak zadzwobisz to przychodzi a jak nie to ma dyżury e szpitalu i można iść ze wszystkimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka
robilam 3 testy i byly negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×