Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama11
Hej :) dzisiaj bylam u lekarza, maly wazy 2100 g, BPD 77 FL 54 AC 247... tak mi podczas badania brzuch falowal ze masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam dziś, według mnie to jakiś 4-5 tydzień, lekarz stwierdził, że to oczywiście za wcześnie, żeby cokolwiek potwierdzić... badanie pokazało malutką kropeczkę w białej plamie :) teraz żałuję, że poszłam tak wcześniej, powinnam odczekać jeszcze 2-3 tygodnie i wtedy i ja i lekarz bylibyśmy w lepszej sytuacji. ale ta niepewność jest nie do opanowania! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja juz od wczorjszego poludnia w domu.moja corcia wazy 1900gram,jestem cekawa y po tycb sterydach co dostalam urosnie wieksza.moja corcia strasznie sie wiercila na ktg,chyba nie lubila jak ktos jej przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko moja corcia jest troche starsza.lekarz powiedzial ze wazy idealnoe jak na 33 tydzien.ale jeszcze 4 tygodnie i bede rodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PrzyszlaMama11 wczoraj Gosc a kiedy mialas ostatnia miesiaczke??? 22 lipca. robiłam test i wyszło pozytywnie. z krwi bhcg wyszło 493. jeszcze się nie cieszymy z mężem. czekamy cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kochana :) test pozytywny wiec jest powod do radosci. Napewno bedzie wszystko dobrze :) teraz dbaj o sieboe i kwas foliowy lykaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah dziękuję :) to moja pierwsza ciąża i strasznie się denerwuję (mam niestety taki charakter, że przejmuję się wieloma rzeczami niepotrzebnie). mężuś już dba o mnie jakbym była w 9 miesiącu :D wizytę mam za 3 tygodnie i mam nadzieję wtedy zobaczyć jakiś zarys małej istotki ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszlam zeby cie nie sklamac 11-go marca czyli dwa tygodnie po terminie miesiaczki i jedyne co zobaczylam to 8,5 mm pecherzyk :D ty to juz zapewne serduszko uslyszysz :) ja tez jestem panikara wiec spokojnie nie jestes sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam takie pytanie. Z ktorej strony przewaznie czujecie swoje coreczki?? Moj synus uwielbia prawa strone, i na niej kam rozstepow od groma. Z lewej 4 moze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia szaleje caly dzien w brzuszku.jak pielegniarki badaly tetno co 2 godziny to smialy sie ze za kazdym razem to tetno jest z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak moj synus :D wczoraj na wizycie tak sie wiercil, brzuch to mi latal :D lekarz sie smial ze maly artysta wyrosnie bo chce swoja uwage zwrocic :D i od czasu gdy mial byc dziewczynka ciagle swoje klejnoty pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Wiecie co??? Ja juz sie normalnie turlam... a co to bedzie w 9 miesiacu? Kazdy mysli ze bede miala blizniaki... a to tylko jeden maly chlopczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale ja juz mam stracha... snia mi sie takie sny. Dzisiaj mi sie snilo ze juz byl dzien porodu i tak sie balam bolu ze moj maz urodzil za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
czesc dziewczyny u mnie wszystko w miare juz 2 tygodnie na swoim i jest cudownie tylko ze nie mamy neta wiec ciezko z zagladaniem na forum dzis mudalo mi sie jakos polaczyc na chwilke wiec pisze. ja po ostatniej wizycie u lekarki (22,08) dostalam zelazo bo mam anemie i to dosc duzą mala wazyla 1300g taka kruszynka no i nie odwrocila sie jeszcze i dal;ej jest glowka do gory tak czekamy czy sei odwroci jesli nei to po kolejnej wizycie bede sie przygotowywac na cesarke no ale jakos damy rade. mam nadzieje ze niedlugo bede miala juz stabilne lacze i bede codziennie zagladac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w gronie anemiczek :D ja jutro ide na badania i mam nadzieje ze choc troche sie poprawili... na cale ssczescie moj maly od poczatku jest glowka w dol. A moze byc tak ze twoja coreczka przed samym porodem sie odwroci... oby bylo wszystko ok :) wracaj szybko do nas kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam az mi wyniki zrobia... a jestem taka glodna!!! Mowie wam kochane... maly to juz szaleje... oby morfologia wyszla dobrze. I mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja to mam ostra anemie i na dobre wyniki to w ciazy juz nie licze.w sobte znowu takich boli brzucha dostalam ze na pogotowiu zastrzyk rozkurczajacy musialam dostac.wydaje mi sie ze takie cos mam po cieplej kapieli,wiec do konca ciazy koniec z kapaniem sie w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana kapiele w wannie sprzyjaja skurcza!!! Na nie mialam duzej anemii i mam nadzieje ze zelazo buraczki i pietr**** pomogly. Ale teraz mam problemy z cisnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugk w wannie nie bylam i mocno cieplej wody tez nie mialam,poprostu lekarz powiedzial ze przy skracjcej sie szyjce kapiele zle wplywaja.a co do anemi,to juz nie wylecysz,bo dziecko zabiera to co njlepsze.ja tez pije sok z buraka 1 litr dziennie,jem pomidory z pietruszka i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie pokonalam to dziadostwo!!! :D jestem mega szczesliwa. Do porodu wszystko wroci do normy :) bo moje wyniki roznia sie bardzo bardzo malo od normy :) ale za to z moczem cos mam nie tak nie jest zle ale.... Mi sie wydaje ze to przeziebienie pecherza bo latam cos za czesto do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedzial ze na koncowce ciazy czesto przyplatuja sie bakterie.ja tez mam i na dodatek zapalenie pecherza.kup sobie zurawine napewno ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×