Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

No wiesz jak ktos nie dba i nie wietrzy to i nawet materac ze zlota bedzie zly i niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
No w sumie... ja kupuje gryka-pianka. Bez wkladki kokosowej. Juz widzialam fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czytalam o termobutelkach pacificbaby,tak sie na nia napalilam ze chyba ja dzisiaj zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spalam cala noc.niby bylam strasznie zmeczona ale nie moglam sobie znalezc miejsca i wygodnej pozycji.jak ja juz chialabym byc po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Ja od pewnego okresu miewam bardzo realistyczne sny. Np. ostatnio zwiedzałam Kraków, dzisiaj w nocy jeździłam na łyżwach, a później kochałam się z mężem. Chyba uwidacznia się u mnie tęsknota za seksem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Dziewczyny a macie już kupione pampersy dla maluszków? ja się zastanawiam czy z Biedronki "dada" będą dobre i ile kupić paczek new born.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszy raz kupilam z pampersa jedno op.1 i jedno op.2.sklepy i tak sa codziennie sa pootwierane wiec nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej :) nałapałam troch neta :) my sie zastanawiamy caly czas nad materacykiem jaki bedzie najlepszy. ja juz tak bardzo chcialabym byc po porodzie tak mni ebola plecy a i zgaga dalej dokucza ale mala dokazuje i jak na razie odpukać wszystko w porządku. czasami czytam forum na jakims niestabilnym necie ale zeby napisac to ciezko a dzis u tescia jestesmy na chwilke to siadlam na sekundke odezwac sie ze u mnie wszystko ok. a dzis bylam znow morfologi zrobic cikaw jak moje wyniki jutro odbieram wyniki wiec jak mi sie uda to napisz jak mi wyszly. trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to oznaka zblizajacego sie porodu ale juz 3 dni nie moge zalezc sobie miejsca,,spac nie moge bo kazda pozycja niewygodna i brzuch mi opadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami super ze sie odezwalas. Jestem pewna ze ci sie polepszylo... Natalcia mozliwe ze to oznaka porodu bo ty juz chyba 35/36 tydzien co? Wiec moze za tydzien, dwa zacznie sie to co ne uniknione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia jak ci brzuch opadł to na pewno oznaka, że wkrótce zobaczysz swoje maleństwo :) ja dzisiaj idę do lekarza, zobaczymy co mi powie. Mam nadzieje ze nie skraca mi się szyjka, mała strasznie naciska główką przez co pobolewa mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jestem ostatnio niespokojna i caly czas mysle nad moja coreczka,czy bedzie zdrowa czy wszystko bezie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka18 a ty ktory masz tc? A ja byla u lekarza i lerzenie w lozku i kuracja antybiotykowa :( niestety. Zachorowalam. Dobrze ze poszlam wczesniej to uda sie we wczesnym stadium ja zakonczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia powiem Ci ze ja tez ciagle sie martwie o mojego synka, ciagle mysle czy jest mu dobrze a teraz jak jestem chora to juz wgl. Ale pocieszam sie tym ze szajbuje mi w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszła mamo, teraz mam 32 t.c. Byłam wczoraj u lekarza. Mała nadal naciska na szyjkę, ale w badaniu jest ok, czyli nie skraca się i nie rozwiera :) za to podczas badania macica mi się skurczała. Ja cały czas myślałam, że mała się rozpycha a okazało się, że często dochodzi do skurczy. Także mam dalej przyjmować luteinę i magnez i duuużo leżeć. Dziewczyny to, że niepokoimy się o własne dzidzie jest naturalne. Natalcia z Twoją córcią za pewne będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli :) Przyszła mamo współczuje choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia to ze ci brzusio opadł nie musi wcale świadczyc ze za niedługo ujrzysz swoją małą. Mi brzuch opadł juz około 30 tygodnia czym się lekarz bardzo zaniepokoil ale wszystko póki co jest ok. Mojej Szwagierce brzuch opadł w połowie lipca a termin miała na 31 sierpnia, tez wszyscy mówili że wkrótce urodzi, a urodziła 8 dni po terminie w ten poniedziałek ;) meczyly ja skurcze przez całą niedziele, poniedziałek aż w końcu w pn wieczorem pojechała do szpitala, okazało się ze ma dopiero rozwarcie na 1 cm, zrobili jej ktg i się okazało ze małej tętno spada i szybko ją wzięli na cesarke. Urodziła śliczna córcie choć malutka bo miała tylko 2700 g. Dziewczyny jakie u was w laboratorium są normy glukozy 75 po obciążeniu? Bo odebrałam wczoraj wyniki i u mnie są normy do 120 a ja miałam 119. I lekarz kazał mi to powtórzyć za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opadl mi brzuch ale i mam juz bolesne skurcze.ja mialam 75 gam glukozy u mnie lekarz 50 juz dawno nie robi.u mnie norma to od 60 do 120.ja mialam 72 wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam w lazience i zauwzylam ze mi czop juz odszedl.juz niedlugo moze urodze.czytalam ze po odejsciu czopa mozna nawet urodzic za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie szykuj do porodu. A z tym czopem to roznie bywa. Mi 50 zrobl wyszla w porzadku. To zalezy od lekarza na jaka wysle. Gdybym miala miec cukrzyfe to i przy 50 by wykrylo. Wiec wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja mam nietypowe pytanie. Co na hemoroidy moge stosowac? Czuje dyskomfort w okolicach o***tu i zauwazylam krew na papierze gdy sie podcieram... :( polozna kazala mi wykupic czopki hemorectal ale w aptece nie chca mi go wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wiem co ci poradzic bo nie mam z tym problemu.moze pojdz do apteki i spytaj sie farmaceuty co bedzie dobre dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszła mamo u mnie wynik po spożyciu glukozy 75 g i po 2 h wyszedł 101. Niestety norm nie mam -nie wiem gdzie akurat wsadziłam ten wynik. Wiem, że było w porządku. Co do hemoroidów, natalcia ma rację, lepiej poradzić się w aptece. Ja z kuli brania żelaza 3x dziennie mam zaparcia, ale staram się z nimi radzić odpowiednią dietą - dużo piję wody, jem śliwki suszone i daję radę. Natalcia jakie miałaś objawy przy odchodzeniu czopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja hemoroidow dostalam od zelaza wlasnie. Jak bralam 2 tabletki dziennie to zdarzalo sie ze krew sie pojawiala a jak teraz np przyjmuje jedna tabletke to jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do hemoroidow to one nie lubia ciepla i przegrzania.tez biore zelazo i na szczescie problemow z hemoroidami nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×