Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Hej :-) Jej dziewczyny jak tu funkcjonować przy takich upalach i duchocie.. Ja to w nocy praktycznie nie śpię tak mi gorąco, nie mogę sobie znaleźć dobrej pozycji bo Brzuch juz taki duży. W końcu skończyliśmy remont kuchni, czekamy tylko na meble mają być w sobotę.. Ja się wczoraj tak narobiłam, musiałam na kolanach szokować podłogę z farby i czyścić szczoteczką fugi, potem jeszcze mi się umyslalo myć okno i grzejnik. Mała w nocy dala mi za to popalić.. Przyszla mamo ty dziś masz ta wizytę? Ja też chodzę do położnej co 2-3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mialam kochana, wczoraj :) ja nie chodze bo jestem z nia od teraz na telefon i przyjerzdza do domu. Ja tez od jakiegos czasu nie moge spac... ciagle mysle ze jeszcze 10-12 tyg i zobacze swojego skarba... ulapy juz mi nie dokuczaja... chyba sie przyzwyczailam :) ty sie oszczedzaj!!! Tak bym chciala juz pazdziernik :D ide teraz sie zdrzemnac, po obiadku akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja też ciągle myślę o tym ze juz tak blisko do porodu.. ;) nie mogę się doczekać :) juz trzeba powoli spakować torbę do szpitala.. Tylko czekam na skończenie naszej sypialni, będę miała już porządek i zacznę prac i prasować wszystkie ciuszki małej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zla!!! Dostalam ciuszki od siostry dla malego... 4 wielkie wory. Tylko po jej synku. Ale oczywiscie moj maz kochany nie jest za bardzo za moja siostra i juz mu to nie pasuje. No kur-wa! Ciagle cos! Juz mam go dosyc normalnie jezeli chodzi o takie sprawy. Bo tylko jego porabana rodzinka moze dac cos dla malego. Tak jak i szykowanie wyprawki. Mysli ze jak termin na 7 listopada to ze 6 pojedzie i bedzie dobrze. Gdybym ja tego nie pilnowala to by byla masakra. Juz wysiadam normalnie. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.juz juz jestem w 30 tygodniu,jutro wizyta u lekadza,zobacze ile ta moja Marcelinka zdazyla urosnac.prxyszla mamo mam rade.nie daj sie odsunac od swojej rodziny.u mnie jest odwrotnie to moj maz jest taki ze kaze mi dzwonic do mojej rodziny codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru odwracac sie od mojej rodziny. Powiedzcie, czy wy nie chcialy byscie przyjac 4 worow ciuszkow w tym jeden caly worek z ciuszkami w rozmiarach od 56-68 i 3 w rozmiarach 70-110? polowa ciuszkow nowiutkich a reszta uzywanych po 1 dziecku- moim siostrzencu. W dodatku 3 rozki, nosidelko, kocyki, kombinezony, kurteczki itp....a ten moj kochany kretyn ze tak ujme( :D ) do mnie przestan nie bierz tego a jak sie pytam czemu to on bo tak. No mialam ochote wziasc patelnie i mu przywalic.. Po pierwsze nie chce urazic mojej siostry a po drugie dlaczego mam nie brac tak dobrych jakosciowo rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszła mamo bierz ciuszki i nie patrz na męża. Ja od mojej mamy koleżanki tez dostałam 4 reklamowy ciuszków, połowa jeszcze z matkami nie zniszczona. I też było marudzenie ale co mnie to obchodzi to dla dziecka nie dla niego. Jak dostaniecie coś od jego Rodziny to tez powiedz ze tego nie chcesz, ciekawe jak się Poczuje. Mojego męża mama i siostra (która też jest w ciąży, ma rodzic za 3 tygodnie) tez chcą kupować nie wiadomo ile ciuszków ale ja zapowiedzialam ze żadnych ubranek nie chce, jak juz tak bardzo chcą niech kupią coś innego. A bardziej mnie wkurza ta jego siostrunia bo między naszymi dziewczynkami będzie 2 mies różnicy a ona wszystko co kupuje dla swojej kupuje tez mojej żeby miały takie samo. A przecież to nie bliźniaczki do cholery-ery! A akurat jak ja urodze to ona przyjeżdża tu z UK na macierzyńskie na m-c. Chyba się pozabijamy bo ma być ona u nas na gorze z ta mała. Ja juz powiedziałam ze po porodzie nie chce nikogo widzieć przez minimum 2 tygodnie a będę musiała ja znosić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze. Ubrania dla dziecka w duzych ilosciach- ogrom pieniedzy. A to sa ubrania od noworodka do 2 lat nawet ! On sobie moze pogadac. Ja i tak wezme te ciuchy. Bo sa piekne. A teraz kazdy grosz sie liczy bo zamieszkalismy we wlasnym domu, przyjdzie dziecko... a ja nie wstydze sie brac rzeczy dla dziecka bo niby dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego siostra kupila malemu reklamowke ciuszkow " w prezencie" za ktore musielismy oddac pieniadze. I to bylo w porzadku bo to JEGO rodzina. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy ale macie dzwnych mezow.jezeli bierze sie slub to nie ma podzialu na moja i twoja rodzina.gdyby moj maz sie tak zachowywal to papiery rozwodowe czekaly by juz do podpisania.teraz czepia sie o bzdety to co bedzie pozniej,wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Super Natalcia ze trafiłaś na męża bez skazy. Ciekawe jak długo jeszcze. Nawet w Najlepszych małżeństwach są sprzeczki. To nie uniknione. Przyszła mamo i oddalas jej pieniądze za te ciuszki? Jak by mi tak powiedziała to bym podziękowała i oddala jej ten 'prezent'.. Rozumiem Cię doskonale bo u mnie z siostra męża jest tak samo. Taka miła mówi mi ze kupi mi laktator bo w UK są tańsze żebym się nie kosztowała. A teraz mi pisze ze ja mam jej oddać za niego. Podziekowalam i odesłałam jej spowrotem. Wole sobie tu kupić i wydać 100 zł więcej niż ma mi ktoś łaskę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia ja ze swoim mezem jestem w zwiazku 7 rok... i wczesniej tez tak nie bylo.... a ja jej nie oddalam kasy tylko powiedzialam zeby sobie wsadzila.... ale wieczorem maz przyjechal i jej zaplacil. Byla klotnia ale powiedzial jej ze juz nic od niej nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu dziewczyny jaki wstyd :D siedze sobie, jem sniadanie, a ze od wczoraj jestesmy u rodzicow z siostra moim mezem i jej mezem. No i tak wszyscy sobie siedzimy i jemy, kazdy w pizamie co u nas jest standardowe, slysze smiechy i spojrzenia w moja strone. Standardowo patrze czy moze jestem brudna.... a tu normalnie potok na mojej bluzce! Tam mi siara leciala... ja cos czulam ale czasem tak mialam ze niby czulam wilgoc a nic nie bylo. Kupa smiechu ale kazdy rozumial :D tej siary mam co raz wiecej i wiecej.... i naprawde jej duzo leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Czesc my od dziś zaczybamy przeprowadzke tak! Jednak się udało :D wynajelismy mieszkanie ogromnie się cieszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Kochane ja nie wiem czy to jest normalne ale teraz siara leci mi codziennie! Az wstyd doslownie bo jak chodze teraz bez stanika bo tak mnie sutki bola to az mam plamy na bluzce. Przyszla moja kolezanka i przy herbatce jak mi nie polecialo.... niby mowia ze to dobry znak bo bede miala duzo mleka. Ale boje sie cos nie tak bo kogo bym nie zapytala to mowoa ze kilka plamek raz na jakis czas i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.przyszla mamo daj mi troche tej siary bo janawet kropelki nie mam a mam starsza ciaze od ciebie,boje sie ze nie bede miala czym karmic.bylam w piatek u lekarza,stwierdzil ze szyjka mi sie juz skraca,musze brac luteine na podtrzymanie i lezec,juz mam dosc bo nie wiem w jakiej pozycji mam sie juz ukladac.ah no i lekarz powiedzial mi ze urodze wczesniej niz mam termin b mi szyjka do 40 tygodnia nie wytrzyma.wiec dobrze ze zakupy dla malej zrobilismy juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia a ja wlasnie na necie czytalam wypowiedzi kobiet ktore mowily ze nie mialy siary a mleka od groma. Jak skonczysz 37 tydzien to juz mozesz smialo rodzic. Tak mi powiedziala polozna. Pociesze cie ze znam kobiete ktora od 20 tc lezala na podtrzymaniu a w 37 tc jak reka odjal i donosila do 40 tygodnia normalnie. Chyna ze twojej coreczce az tak sie do rodzicow spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh taka niecierpliwa po tatusiu jest.lekarz mi powiedzial ze do 40 tygodnia nie donksze bo mam mieka szyjke i sie skraca,a wiadmo od 30 tygodnia dziecko rosnie 200gram tygodniowo.martwi mnie ta siara no i mam paskie sutki to tez bedzie z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sutki mam ogromne!! A wiesz co jest w tym wszystkim dziwne? Ze moj rozmiar B nadal sie utrzymuje. Siara leci, sutki jak z reklamy tych gum do rzucia a rozmiar jaki byl taki jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zdziwilam osttnio,bylam w smyku i zrobilismy zakupy za 170 zl a zaplacilam 47 zl.niby mialam karte payback ale myslalm ze na niej zbiera sie tylko punkty,a tu sciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz wszysko,oprocz wozka i fotelika.przez internet kupie sobie jeszcze podklady poporodowe,no i pakuje torbe,zeby wrazie czego byc przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja wozek juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Natalcia bo ty juz masz 32 tc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×