Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość mmmm74
Co macie dobrego na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Sniadanie sie piecze, tzn buleczka. Zaraz zjem, poki co pije kawe. Na obiad mialam robic goląbki, ale w sklepie nie bylo fajnej kapustki, wiec kupilam pol kg mielonego z kurczaka i zrobie pulpeciki. Mozna je gotowac w wodzie lub upiec. Przypatrzylam sie mojemu jogo 0%. Masakra !! zero tluszczu, wegli 5,7 a bialka tylko 4 iles tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Też mam na obiad pulpeciki. a jutro będe robić te gołąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Ja stosuje 3/3. Gołabki zrobie sobie na kolejne dni PW. Dzisiaj i jutro pulpeciki a pojutrze hm moze piers z kurczaka z przyprawami - jak gyros. mmmm74 jestem strasznie ciekawa tej sukienki jaka sobie wypatrzylas. Ja ide na wesele jesienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Taka prosta bandażowa, kolor chabrowy, na jedno ramię i do tego bolerko z krótkim rękawem. Na sali będzie klima więc mam badzieje,że nie będę musiała ściągać bolerka, bo moje gołe ramiona nie nadają się do pokazywania . W pażdzierniku mam drugie wesele i na to dopiero musze sie wylaszczyć i wystroić , bo żeni sie bliska mi osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Znam te "problemy". Polece Ci cos, co sama bede stosowac od niedzieli. Dokladnie ocet jablkowy- ale ja go sama wlasnorecznie zrobilam. Własnie w niedziele mniej wiecej skonczy sie cala fermentacja. Wiem, ze dukan zaleca ocet jablkowy, ale trzeba pamietac ze te octy jablkowe ze sklepu sa niedobre no i maja spirytus (6% np). Zrobilam go z uwagi na rozne zastosowania, bardzo mi potrzebne ( chocby zewnetrznie). A za kilka dni mam zamiar go pic, pomaga na zaparcia ( nie mam ich co prawda), pomaga w chudnieciu ..... a mi chodzi teraz własciwie o jego wewnetrzne zastosowanie czyli odkwaszenie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Efka do kogo ten wpis?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
hahaha no tak mmmm74 do Ciebie pisalam, ze znam te "problemy" z odslonietymi ramionami :P Ja szykuje sukienke z rekawkiem 3/4. A to o occie to tak a'propos naszej diety dopisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
hahhha myślałam,że piszesz też na innym forum i Ci sie wątki pomyliły ja właśnie zjadłam obiad- pulpety wyszły mi przepyszne ocet jabłkowy też pije ale niestety nieregularnie i kupny - ale ten z Rossmana ma dobre opinie a sama jak robiłam to mi nie wyszedł podaj przepis prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Czesc wszystkim! U mnie waga dzis 64 Przeszlam dzis na proteiny Jutro zobaczeczy warzywka i 1 na 1 czy wytrzymam te 5 dni protein:) Później poczytam sobie co tam naskrobalyscie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka super waga Ja ide 1/1 i mi ciezko jak nie mam warzyw i ie wyobrażam sobie 5/5, może zimą jak nie ma tyle warzyw dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej agatko, ano skrobałysmy tu od rana ;) mmmm74 ja skorzystalam ze strony "ziolowa wyspa ocet jablkowy" - nie wpisze linku bo nie przepuszcza mi tu. Natomiast proporcje sa nastepujace: 1,5 kg jablek ( skorka i miazsz do polowy jablka zuzylam-reszte wyrzucilam) 1,5 l wody osłodzonej jak nizej: 1 lyzeczka miodu lub cukru brazowego na 250ml wody (ja dalam miod i cukier - cukier w mniejszej ilosci niz miod) Po polaczeniu okazalo sie, ze tych jablek jakby za duzo w stosunku do wody, wiec dorobilam jeszcze wody z miodem tak na oko (jak jablka podeszly do gory to na dole bylo jakies 2 cm wody i tak jest ok ) Mysle, ze nie wyszedl Ci z powodu plesni, jablka mieszalam 3-4 razy dziennie, by nie splesnialy po wyplynieciu. No i wazne by słój mial szeroki otwor ( chodzi o dostep powietrza). Ta faza to jakies 2 tygodnie, a pozniej odcedzilam i zostawilam na kolejne dwa tygodnie juz bez mieszania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Mmmm74 gratuluję spadku! :) Napewno będziesz super wyglądała w sukience i nie przejmuj się ramionami są różni ludzie i na pewno są też gorsze Opal się ładnie to wtedy ręce wydają się smuklejsze wiem po sobie. Moja waga niby spoko ale brzuszek jest Taki typ budowy szczupłe nogi i biodra A duże piersi i brzuszek odstajacy Jabluszko; ) a brzuch najgorzej zgubic Ewka jedz jedz jak widac jedzenie ci sluzy oczywiscie dozwolone; ) Ja tez chyba jutro znów warzywa i będę ciągnąć już 1 na 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka masz racje różni są ludzie ale jak ktos ma nieciekawe ramiona to powinien nosic ciuchy z rękawami - ale ta kiecka tak mi się podoba ,że jestem gotowa w tej intencji cała noc tańczyć w bolerku- na szczęście jest bawełniane. Weżme tez druga na przebranie miętowa ,typowa trapezówka i co najważniejsze ma rekawki. Ja też jestem jabłuszkiem... Efka masz racje , spleśniały - chyba jednak zostanę przy kupnym, za długo czekania hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Najważniejsze zebys ty sie dobrze czuła i nie patrzyła na siebie aż tak krytycznym okiem Ale my kobitki tak mamy; ) U mnie dziś na obiad udka i sosik czosnkowy na kolację zapiekanki się pieką; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Agatka, zapiekanki ??? A jakie? a z czego ? ;) Tak czytam i czytam, fajne sa sukienki trapezowki takie przed kolanko i szpile do tego, ech ale nie dla mnie. Ja to raczej figura klepsydry ( nie gruszka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Hej dziewczynki! :) Waga dalej 64 Chyba nie zobaczę tej trójki hehe Efka0 zapiekanki otrebowe oczywiscie; ) Wczoraj z sosem pomidorowym szynką ogórkiem cebula i serem piórko. Dziś już będę z pieczarkami kurczakiem brokulem serem piórko i jeszcze pomysle; ) i sos czosnkowy Jak wam idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hej kobietki. Agatka na pewno zobaczysz ta 3 juz niedługo. U mnie dziś +0,2 i to po proteinach ,czemu nie wiem? Ale zauważyłam,że nabieram wody w organiżmie- kupiłam pokrzywe i postaram się całkiem wyeliminować sól -nie wiem czy dam rade, A i zaczęłam ćwiczyć - pół godz pokręciłam hula hop, 50 brzuszków i ćw na obwisłe ramiona hhhhahha i w ramach fitnesu jeszcze umyje okna. Dziś mam pw to takie jadło -twaróg z papryką i szczypiorkiem -mały jogo z cynamonem i słodzikiem -gołąbki -2 jajka na miekko , sałata lodowa, pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka0 skoro klepsydra to kazda sukienka dla ciebie! Nie martw się coraz lepiej bedą ci pasować tylko sie nie poddawaj. Ale też nie ma co zamykać sie w domu bo dieta. Mi pomagało jak sobie poszłam do fryzjera czy kupiłam coś nowego nawet juz na początku diety w tamtym roku, bo od razu sie lepiej czułam i miałam więcej chęci. A nie czekałam z myślą aż schudnę to bede się ładnie ubierać, czy aż schudnę to gdzieś wyjdę. Polecam dziewczynki robić sobie małe przyjemności tylko dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Mmmm74 jestem dumna ze cwiczysz!:) Po proteinach przybyło? Kurczę to albo ta sól albo moze zaparcia masz? Albo za dużo nabiału? O gołąbki masz dziś;) najesz się hihi a sosik bedziesz robic zagęszczany czy tak jak ja zupkowy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka ja myśle,że to przez upał- starosc nie radosć. Do wc chodze regularnie. Byc może ,że tego białka za dużo . Sosik do gołabków zupowy z Twojego przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej dziewczyny :) U mnie waga stoi dzisiaj , ale byloby zbyt pieknie gdyby codziennie lecialo 0,4 kg ;) Mam dni warzywne, a czuje sie przejedzona, chyba zaczne od jogurtu dzien. Swoja droga to jestescie pewne swoich wag ( w sensie sprzetu). Moja waga jak tylko milimetr przestawie to szaleje, wiec stoi sobie niedotykana, zarosnie kurzem, ale nie rusze jej az padnie bateria :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Efka nie jestem pewna tej szkalnej jędzy- ale stoi w jednym miejscu. Najbardziej lubie się wazyc u mojej mamy , bo pokazuje 3kg mniej niz moja- tylko ona na bank oszukuje hahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Ja mam dwie elektroniczne jedna stara ktora zaczęła szaleć i co minutę inny wynik pokazywać więc kupiłam nową Sprawdziłam ja postawiłam zapakowany cukier kilka kilogramów i pokazało dokładnie tyle ile w paczkach było Bo też jędzy nie ufalam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Ufffff godzinny trening przy oknach zaliczony - teraz biore się za te gołąbki, a u Was co na obiad? Anutka zrezygnowałaś z diety czy nie masz czasu na pisanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Mycie okien super sprawa; ) u mnie leje więc nie będzie mycia he Właśnie na obiad nic sobie bardzo nie przygotowałam Wrócę z pracy i nie wiem co zjem Zapiekankę z wczoraj już zjadlam bo zabrałam na wynos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Wiem na co mam ochote!;) jajka faszerowane tuńczykiem z dukanowym majonezem:) Juz mi slinka cieknie oby jak najszybciej do domu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Na obiad mam to co wczoraj, pulpety gotowane. Nad jutrem jeszcze pomysle. Ja porzadki okienno szafowe zrobie w sierpniu. Troche schudne i pomierze ciuchy przy okazji, bo juz niepamietam co tam mam kiedy zaczely sie kurczyc ;) mmm,74 pisalas cos o soli, ja zauwazylam ze sol zaczela mi przeszkadzac, wszedzie czuje ze jest jej za duzo. A przeciez nie kupuje niczego gotowego, nawet wedlin, sama doprawiam wszystko co gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
agatko a mi majonez dukanowy nigdy nie wychodzil w smaku podobnym do normalnego, a robilam z serka wiejskiego. Najczesciej wiec robie sosy czosnkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka0 mi właśnie z serka wiejskiego nie smakuje bo to nie ta konsystencja Robię z serka homogenizowanego naturalnego albo gęstego jakiegoś jogurtu plus ugotowane żółtko musztarda sól i troszkę soku z cytryny Nawet dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×