Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość agatkaa190
Ale spokojnie troche tłuszczu nas nie zabije, ja zimną tez zajadam, a co tam:) Znając życie i to ze w rodzinnym domu wędzimy wyroby ze świnki w tym kiełbase, to dodaje się też skóry, więc pewnie oprócz piersi są tam inne kawałki ze skórą. Ale to co i tak będę ją jeść:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Ale spokojnie, trochę tłuszczu nas nie zabije:) Ja tam jem też zimną bez wytapiania tłuszczu, a co mi tam:) Znając życie i to ze w rodzinnym domu wędzimy różne wyroby ze świnki w tym kiełbase, to dodaje się też skóry, więc w tej kiełbasie oprócz piersi są też inne kawałki ze skórą, dlatego tłuszcz jest. Ale i tak bede ją jadła hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
o myslalam ze sie nie dodalo i drugi raz pisalam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
hej dziewczyny :) Ja dzisiaj po zwazeniu przerazilam sie, przestawilam wage ( a mowilam ze zarosnie kurzme i jej nie rusze) - przestawilam bo nie wierzylam ze tyle schudlam. Wczoraj przeciez 0,6 kg mniej .. a dzisiaj 0,7 kg. Nie wiem co jest, mialam przestoje w lipcu to prawda, czyzby teraz dopiero pokazywalo ubytek na wadze? NO i moge juz podsumowac, czerwiec 7,7 kg a lipiec 5 kg. Razem 12,7kg. Jak u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Wow Efka ale super U mnie niewiele -0,2 ale dobre i to -kostka masła mniej na ciele hahhha. Jakby tyle codzien spadało to w 10 dni az 2 kilo a ja mogę nawet 2 kilo na miesiąc -byle trwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
mmmm74 no to fajnie, fajnie ze w ogole cos sie rusza ( masz mało do zrzucenia wiec te 0,2 to jak u mnie 0,7;) ). Ja probowalam sprawdzic kiedy lepiej waga leci w dni P czy PW, ale wychodzi mi to roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Dzien dobry ;) zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Ja żyje i mam sie dobrze. Właśnie wróciłam z zakupów i mam załadowana lodówkę na kilka dni. Kupiłam wielkie udo z indyka , upieke je w piekarniku i bedzie na kilka dni na obiady. Oprócz tego makrele wędzona, tuńczyka, serki, kefiry, jogurty, jajka,pomidory, sałate, ogórki i fasolkę szparagową -będzie jutro na obiad. Mam też kakao, mleko w proszku i ksylitol na słodyczowego głoda hahha A gdzie jest Agatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Hej hej jestem :) mmmm74 niezle zakupy Też dziś muszę się zaopatrzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
No wlasnie zaginela nam Agatka. Zakupy zrobilas super ! :) Nie wiem czy dobrze pamietam Ty idziesz 1/1 ? Ja dzisiaj stanełam na wage i znowu mniej mnie 0,5. Normalnie szalone spadki w ostatnie 3 dni (-1,8kg w sumie). Sprawdza sie to co pisal Dukan, nie patrzec na zastoje, a u mnie dlugo waga stala, wahala sie, wracala itd przez okres. MI latwiej isc systemem 3/3, robie zakupy na 3 dni, no i mam o wiele wiecej do zrzucenia niz Wy dziewczyny. Troche boje sie "zwisów" ale cos za cos ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka0 oby tak dalej:) Ja tez chce tyle kilogramów mniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Agatka, Tobie niewiele brakuje, mmmm74 tez. Ja az sie boje, ze schudniecie i zostane tu sama ( haha). Jeszcze conajmniej 16kg mam "oddac". No i zamierzam wszystkie fazy przejsc. Ciesze sie, ze wlaze juz w mniejsze spodnie :P ale w szafie mam jeszcze 2 rozne mniejsze rozmiary. Wczoraj kupilam tunike oversize :P 42-46 rozmiar. Przynajmniej to bedzie pasowac w roznych stanach kilogramow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Tak idę 1/1 i musze przyznać,że dni bez warzyw sa dla mnie straszne- dzis ukradłam mężnemu z talerza plasterek pomidora hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Ja narazie 5 5 próbuje Nie martw się efka nawet jak schudniemy do wymarzonej wagi to potem jest 3 faza i też się trzeba wspierać i dzielić przepisami Także nie zostawimy cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Hej ;) Nadal piekne dni u mnie, dzisiaj -0,3. Mniejszy spadek niz ostatnio dlatego ze wczoraj zjadlam kilka sliwek. Złamalam sie, ale skladam to na karb zdrowotnosci haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
O efka super u Ciebie :) U mnie po warzywach 63, 9 Oj teraz bedzie ciężka droga zejść niżej Także jeszcze tu posiedze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
63.400 mam dola moj facet ma inne kobiety odkrylam w tel . takze narazie pisze tylko wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Agatko, no organizm broni sie jak moze, ale w koncu odpusci. Anutkanutka nie doluj sie, bo to pogorszy sprawe, po prostu wyjasnij wszystko. To da sie jakos wytlumaczyc, a jesli tobie wytlumaczenie nie bedzie odpowiadalo to wtedy zdecydujesz co zrobic. Nie madrze sie, po prostu ja juz przez to przeszlam. Dbaj o siebie i mysl o sobie przede wszystkim. I pisz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
anutkanutka swoja droga to duza schudłas ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anutkanutka
efka0 dziekuj***ardzo ,w czwartek jade na wakacje do francji nie bede sie z nim widziala (pracujemy razem ),jutro wzielam urlop bo jestem wykonczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
anutkanutka bardzo dobrze robisz, te dni najblizsze dadza tez odpowiedz, ale jesli na NIE to tez dobrze. Na wszystko potrzeba czasu. Ja postapilam w takim przypadku bardzo drastycznie i patrzac z perspektywy czasu zrobilam dobrze a w sumie moglam jeszcze bardziej restrykcyjnie (ale wtedy serca bolalo - dobrze ze duma wziela gore). Odpoczywaj na wakacjach i baw sie dobrze, tylko uwazaj tam na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hej dziewczyny , w końcu siadłam -ale miałam dzis dzień na wariackich papierach . Z dieta ok , dziś pw więc luzik. Z waga juz nieco gorzej ,bo stoi jak zaczarowana.... Anutka przyrke to co piszesz- trzymaj się i wypoczywaj na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Hej dziewczyny! Anutka nie wiem co dokładnie przeczytałam w telefonie Ale ja bym od razu to skonfrontowala bez owijania w bawełnę Przemyśl wszystko na spokojnie Kurczę no ta waga będzie tak stała Ale w końcu odpuści masz rację Efka A tu tyle pokus w kolo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Przeczytalas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hejka Pogodziłam się z myśla ,że do wesela juz nie schudne i bedzie cud jak utrzymam te 3,5 kg co spadło Po pierwsze zbiera mi się na @ i juz czuje jak nabieram wody a po drugie mój wywalczył urlop i tydzień przed weselem jedziemy do teściów a tam nie m mowy o odchudzaniu.......... Sukienki chyba nie kupie. Ta miętowa trapezówka co miałam na przebranie w sam raz ukryje mój odstający brzuchol Nogi mam ładne ,ubiore wysokie szpile, jakieś ekstra dodatki i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
mmmm74 całkiem dobra mysl z ta sukienka. Własciwie z tego wszystkiego co napisalas to urlop najgorszy ;) bo to ze @ to i tak po niej szybciej zlatuje cialko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Urlop najgorszy tak,że do przyszłego piatku dietka bedzie jak najbardziej. Ale co potem bedzie to strach pomyslec , bo u moich teściów impreza na okrągło. Jak czegos nie zjesz to robisz przykrość a teściowej sie narazić nie polecam hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Mmmm74 nie poddawaj się tak łatwo U teściów wiadomo inne jedzenie i ciężko odmówić ale nie rzucaj się na wszystko Spróbuj wybierać co zdrowsze:) ja tez się kiedyś przejmowalam u teściowej przyszłej ze się obrazi Ale teraz mówię dziękuję zjem to czy to i sama wybieram co zjem Nie muszę zaraz wchłonąć talerza ziemniaków jak oni Na weselu się pobawisz nawet jak nie schudniesz szpile fajny make up sukienka i będziesz się super czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
A jaki problem ugotować coś samemu? :) mięsko warzywa A dla reszty dodatkowe weglowodany; ) zawsze to zdrowiej a tyle wyrzeczen juz za toba... i nie nabierzesz spowrotem wody Bo niefajnie czuc sie opuchnietym w sukience; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
No wiem Agatka ale nie bedzie łatwo- obiecuje,że będę się pilnować ale dukan to nie bedzie na pewno. Na weselu się wybawie -oboje z meżem uwielbiamy tańczyć więc co zjem to wyskacze hahha a wogóle to na weselu je sie oczami -tyle smakołyków. Mam umówioną kosmetyczkę i fryzjera wiec głowa bedzie ok a reszta też ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×