Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta DUKAN start 20 marzec 2014 !!

Polecane posty

Gość mmmm74
Agatka pyszne te gołąbki Przepis na majonez też przetestuje Chodzi za mna czekoladaaaa mam wrazenie że jak jej nie zjem to zaraz umre- help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Nie daj się mmmm74! jaka tam czekolada, chwila przyjemności a potem wyrzuty sumienia! Zjedz jogo ze słodzikiem i moze ci przejdzie. Albo zrób omlet na słodko z twarożkiem ze słodzikiem i cynamonem to się zasłodzisz;) A no własnie byłam pewna ze nie zastąpią mi normalnych gołąbków a jednak namiastka jakaś jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
No niestety poległam, teraz mi wstyd nie dośc ,że wyrzuty sumienia to jeszcze mi niedobrze i boli mnie brzuch. Kara za grzechy a dodatkowo od siebie jeszcze pół godz. ćwiczeń- jaka stara taka głupia A ta czeko była okropnie słodka i ohydna- nigdy więcej.......... Pisałam ,że jestem słodyczoholiczką ? Dziś mnie mój nałóg pokonał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
O nie! Należy się lanie!; ) Dobra zjadlas czekoladę Ale na tym koniec Nic więcej niedozwolonego, wracaj na dukana białkowa kolacja i jedziesz dalej:) Nie przejmuj się zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Bij, bij ile wlezie, należy mi sie Dobra odcinam gruba krechą ten incydent, mam nadzieje ,że jednorazowy Chyba umyje jeszcze 2 okna ,bo naszły mnie chęci albo coś dodało mi energii hahhha trzeba to wykorzystać na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Laski ile Wy wody pijecie? Ja 2 litry wody i 2-3 herbaty, na jakimś forum dukanowym było ,że 3-4 litry wody -pijecie tyle? Mi już sie wydaje,że żaby mi się w brzuchu zalęgły i nie wyobrażam sobie, żeby pic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Czekoladka sił dodala:) hihi myj za karę! ;) nie no bez przesady 4 litry to bym z łazienki nie wychodziła haha i tak często biegam Myślę ze 2- 2,5 wypijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Taaaaaaa tylko teraz wagę omijać bede pewnie przez pare dni A to spoko ,bo myslałam ,że za mało pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Nie wiem czy to za mało Ja więcej nie wcisne; ) E tam od jednej czekolady ci waga nie skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
mmmm74 uuuu znam ten ból odnosnie slodyczy, ale ja mam na to sposob. Robie sama czeko dukanowska, nieraz czeko wychodzi a nieraz trufle hahah. Mam w zapasie mleko w proszku odtluszczone, kakao odtluszczone ( ale mozna normalne) i ksylitol lub stevie. Ja wole ksylitol. wsypuje do miseczki duzo mleka, ksylitol, dodaje lyzke kakao - mieszam. No i wlewam po malej lyzeczce mleka plynnego. Mieszam i dolewam jeszcze mleka lub nie, robie gesta maź - no i jest czekolada. Jesli zjem taka miseczke raz w tygodniu to nie szkodzi mimo ze troche tam wegli jest. Pieklam juz tez sernik dukanowski i robilam 2 torty dukanowskie. Ale serniki dukanowskie polecam, duzooo bialka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Ale to nie była cała czekolada tylko 3 kostki a od razu poczułam sie kilo cięższa -chora psychika Jedyny plus taki,że okna w całym domu błyszcza jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Ale to nie była cała czekolada tylko 3 kostki a od razu poczułam sie kilo cięższa -chora psychika Jedyny plus taki,że okna w całym domu błyszcza jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Co do wody to ja wypijam 2 l na pewno, plus 2 kawy. Czytalam cos, ze na sile nie ma co pic, bo tylko mineraly sie wyplukuje. Przed dieta co prawda nawet 1 l wody nie wypijalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Efka spróbuje z tą mazią ale i tak w domu nie mam ani mleka w proszku ani kakao - musze sie udać na zakupy Ale dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
mmmm74 jak trzy kostki to tym bardziej nie ma sie co przejmowac, stań jutro na wage zobaczysz ze bedzie oki:) tylko kolacje bez warzyw zjedz samo białeczko. Ewka0 fajny przepis:) a jak by zamrozić too wyszłyby lody?:) o sernika chcialam tez spróbowac! Jakos mnie nie ciągnie do słodyczy, ale trzeba sobie urozmaicac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Ja za lodami nie przepadam, ale widzialam przepisy na lody dykanowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Hej jestem, na wadze 68,8 jest ok- czeko mi nie zaszkodziła a cwiczenia pomogły jupiii Dzis same proteinki i zaczęłam od zasłodzenia sie żeby potem głupot nie robić -omlet z serkiem waniliowym- twaróg+ słodzik+aromat waniliowy -serek wiejski -łosoś z pieca- szkoda ,że bez warzyw -kefirek -2 jajka na miekko A co u Was kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Ja właśnie wróciłam z opalania- mam nadzieje ,że nie przesadziłam ale fajnie wiaterek powiewał i tak zleciała godzinka. Całe szczęście teraz słońce przypieka to uciekłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Dzien dobry, jaki piekny dzisiaj dzien ;) ahaha ...... jest mnie mniej o 0,6 kg - to nie pomylka !! Jak stala waga dlugo, tak 2 dni temu - 0,4 a dzisiaj -0,6. Podsumowalam - w czerwcu schudlam 7,7kg a w lipcu 4,3 czyli razem 12 kg. Dzisiaj ostatni dzien PW. Lece po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Efka superowo, piękny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Hejka! Nie mogłam wcześniej napisać Dziewczyny warto było przeczekać ten zastój! Rano na wadze 63, 5 :) Mmmm74 wiedziałam ze czeko nie zaszkodzi To dzięki myciu okien :) Efka0 gratuluję wytrwałości! Coraz lepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka piękna waga- Twoja waga moim marzeniem. Marzenia sie spełniają ,więc do niej będę dążyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
agatka gratuluje !!! cudnie !! A napisz ile czasu mialas zastój wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka0 już nie wiem dokładnie ale tak z 5 dni około waga cały czas skakala od 64 do 64, 3 i nie chciała zejść poniżej A dziś nagle 63, 5 Nareszcie jakiś spadek W sumie dużo nie schudłam od początku bo jakieś trzy kilo Ale jak na niecałe dwa tygodnie to świetny wynik moim zdaniem Nie chciałabym diet typu 10 kg w dwa tygodnie:P Widzę po sobie dużą różnicę i tak Mmmm74 tobie też super idzie Do mojej wagi tylko 5 kg co to jest Szybko ci zleci tylko oczywiście musisz być cierpliwa i nie przejmować ze ze do wesele nie zdążysz Wesele minie A ty dalej będziesz chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Kiedys czytalam w ksiazce dukana, ze cialo ma pamiec, ze bardzo czesto waga bedzie sie zatrzymywac kiedy spadnie do takiej liczby ktora utrzymywalismy dlugi czas. Na przyklad, ktos ma wage 100kg, jego wlasciwa waga to 70kg, ale przez dlugi czas w swoim zyciu wazyl 80 kg ..... Kiedy chudnie waga ze 100kg systematycznie spada do 80kg - i tu zaczynaja sie schody, wlacza sie pamiec organizmu i jest dlugi zastój (organizm sie broni). To mnie pociesza przy zastojach i jak po tygodniu ruszy w dól to mam taka motywacje ze ojejku ;) Dziewczyny macie mało do zrzucenia, wiec to wolniej idzie, ale IDZIE ;) Agatka Twoje 3 kg to jest bardzo super wynik, to jest 1,5 kg w tydzien, ja w lipcu ledwo ponad 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka ani mysle przestać po weselu- w pazdzierniku następne i mam nadzieje,że wtedy juz będzie 63kg. Z drugiej strony tak jak Efka pisze całe dorosłe życie wazyłam 66-68kg , więc poniżej 65 to juz walka jest. Może ze dwa razy w życiu odchudziłam sie do wagi 62 ale bardzo szybko to wróciło. Tak ,że wymysliłam sobie te 63kg ale wszystko poniżej 65 bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Efka0 ale za to w czerwcu ile! :) tez mam mega motywacje:) Moze i racja z tymi zastojami Ale przetrwamy wszystko Znalazłam wczoraj fajna kiełbasę Morliny z kurczaka 93% mięsa Nie ma podanych wartości odżywczych Ale na stronie producenta jest białko 18 wegle 0,6 tłuszcz 13 Ale wrzucam ja na patelnię i tluszczyk się wytopil Jest dobra Będzie super do leczo z pomidorami cukinią i papryka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
Agatka znam ta kielbase i też ja kupuje- ciekawa jestem tego wytopionego tłuszczu jak ona jest z piersi kurczaka hihihihi ja zawsze byłam pewna ,że ona wcale nie ma tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaa190
Kochana bo te 93 % to ilość mięsa z kurczaka w kielbasie Z samej piersi jest 72% czyli reszta z innych części A jak wiemy pierś jest najchudsza więc trochę tłuszczu jednak jest z innych kawałków kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm74
O widzisz a ja naiwna myslałam ,że tam jest 93% miesa z piersi kurczaka - dzieki ,że mnie uświadomiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×