Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

wlasnie sobie skojarzylam ze od pn bede w pracy a niestety badania beta hcg jest tylko do 12.30 :( wiec zrobie poporstu w pn test.albo w niedziele bo nie wytrzymam. jak pisalam,ja z bliźniakami tez mialam krwawienia i to w 2 cyklach wiec to nic nie znaczy.moze to nie miesiaczka poprostu.trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Nie wiem czy dała bym rade udźwignąć taki ciężar jak strata dziecka. Nie wyobrażam tego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny ;) trzymam kciuki za Was ;) u mnie jeszcze dwa dni do terminu @...I chyba przyjdzie ;/ wczoraj mnie mega brzuch bolał przez jakąś godzinę , myślałam, że @ zaraz przyjdzie, ale wzięłam nospę i przeszło ;) teraz mnie kręgosłup boli haha i podwyższoną temperaturę mam...mam nadzieję, że mnie jakieś choróbsko zaraz nie złapie, bo bym się zdenerwowała -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope moze to wcale nie @ się zbliża :D mnie caly dzień boli na @ mocniej niz wczoraj.poza tym pojawił się mleczny śluz popoludniu,ale moze to dlatego ze biorę luteinę od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny ja też trzymam kciuki za was ;) Oby wam się udało :) I tak sobie czytam o tych za wcześnie zrobionych testach, że mogą nie wykazać, wiec może ja tez za szybko ten test zrobiłam, @ mam dostać dopiero 07.08, ćmienie w brzuchu czuję i ból piersi okropny i te wielkie żyły nie znikają, a nie wiem od czego sie pojawiły :> nigdy przed @ piersi mnie nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-ja zrobilam dzis rano test,nic nie wyszlo i odlozylam na półke.dopiero popoludniu go zobaczylam i byla blada cienka kreseczka,która nie znika. test firmy amil. objawy mamy identyczne,łącznie z tymi żyłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja test robiłam wczoraj, ale jak zobaczyłam, że jedna kreska to go wyrzuciłam i nie mam jak sprawdzić czy się coś nie pojawiło :/ A dzisiaj jest 22 dc. Kurcze teraz czekam na @, jeżeli nie przyjdzie to powtórzę ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w dodatku test kupiłam koło 12, nie wytrzymałam do następnego dnia i od razu go zrobiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka,ja mam dzis 23 dzień cyklu,poprzednie testy tez wyrzucalam bo nic nie bylo a ten zostawialam sama nie wiem czemu i dopiero kilka h pozniej go zobaczylam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może akurat to ciąża, trzymam mocno kciuki ;) a ja już obiecałam mojemu, że nie będe robić tych testów, bo tylko sie załamuję, więc poczekam do @, oby nie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka,nie chce Cie nakręcac,ale nic nie stracisz wiec moze zrób tak jak ja test z porannego moczu i poczekaj jakis czas.jestem ciekawa co tam wyjdzie.ja powtórze chyba rano i zobacze po jakim czasie cos wyjdzie,bo dzis od razu go odlozylam jak nic nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zdecyduję sie zrobić ten test to i tak za kilka dni, chociaż boję się rozczarowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wyjscia,powtórze ten test bo teraz to juz mnie zje ciekawosc,a na bete nie moge isc w nast tyg bo nie zwolnie sie z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Odezwij się jak test zrobisz. Mi mąż dwa dziś kupił. Wiecie co? Dziś pisałam o ty śluzie z krwią ale to był taki jednorazowy incydent a zapomniałam o spr kalendarzyka mojego a w nim pisało że o ile się udało to wczoraj i dziś mogła być implantacja zarodka... Więc jeszcze tli się nadzieja... i wczoraj wieczorem i dziś pobolewało mnie w okolicy lewego jajnika czyli z tego z którego była owulacja... Kurczę tak bym chciała żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinko trzymam mocno kciuki!!! :) U mnie pojawil sie 2-3h temu kłujący ból jajników i ten mleczny śluz,ale to akurat moze byc przez luteine. kurcze chyba dokupie tych testów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Dziewczyny dwie sprawy 1 wlasnie wrocilam od dentysty na zywca mialam 2 zeby rozwiercone. 2 Test ciążowy nalezy wykonac w dniu spodziewanej @@@@@@@@@@@@@inaczej dupa blada zrozumcie to nawet te super testy nie wykryja ! Jak dlugie cykle macie ?kiedy byla ow? TERAZ Was ratuje beta . Liczmy ze 30 dn cykle bo widze ze takie macie w 14dniu plus minus ow. To ciezko mi uwierzyc ze w 22 dc cos widac. Nie zapomnijcie ze czasami jest tak ze @spiozni sie dzien dwa i sie pojawia okres obfity bo byla tzw ciaza biochemiczna test lub beta pokarza 2kreski a pozniej okres jak juz wspominalam. 60%kobiet nawet nie wie ze bylo w ciazy. Poczytajcie o tym . Jak to inaczej wam jeszcze wyjasnic? Naprawde 2dni po zaplodnieniu ciezko o wszystkie objawy ciazowe. Najlepiej uzbroić sie w cierpliwość. Wierze ze nam wszystkim sie uda. Ale nie marnujcie kasy na testy tak wczesnie bo nerwy to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na testacb jest napisane ze po 3minutach wynik jest Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
aniłkowa ja nie testowałam tylko kupiłam testy bo weekend się zbliża i pon-wt test. A w pierwszej ciąży też miałam podobne objawy implantacji zarodka dlatego mam nadzieję że się uda a jak nie to następnym razem... mój test nie jest ważny po 10 minutach a wynik odczytuje się po 2-5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
nie dziękuję by nie zapeszyć... Ja za nas wszystkie ściskam kciuki bo wiem jak to jest pragnąć bobasa i już go mieć :) Mój dziś skończył roczek i jutro impreza :) tak w ramach prezentu rodzeństwo by mu się przydało hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Ja to pisze do dzoewczyny ktora dzis test zrobila! I nie odbierajcie mnie zle po prostu psychicznie trzeba sie ogarnac. JA PO DENTYSCIE JAK RANA DOZYJE TO BD DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,niech każda robi testy kiedy uważa to za stosowne,dziwne rzeczy sie dzieją i nie raz było tak że test kilka dni przez @ pokazał ciążę.Ja nie powiedziałam ze mi się udało.opisałam jedynie to co zobaczylam.To czego bardzo bym chciala to jedno,a to ze test mógł mnie ''oszukac''to drugie.Jednak mysle sobie ze rozczarowanie jesli przyjdzie @ będzie tak samo duze po tym co zobaczylam jak i gdybym tego nie widziala.A o objawach wczesnej ciąży lubię czytać,bo choć to prymitywne-warto mieć nadzieję i zwyczajnie łątwiej przetrwać ten czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Moja kolezanka 1kwietnia chciala nabrac chlopaka ze jest w ciazy mialam jej dac moj test ale bylam w szpitalu. Poradzilam jej zeby zrobila test i odstawila na godzine i wyszly 2kreski ;)byla w szoku!oczywiście falsz ale gacet zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina- hehe to byłby fajny prezent ;) wszystkiego dobrego dla maluszka ;) Ja chciałam prezent urodzinowy zrobić mojemU narzeczonemu, urodziny ma 18. Aniołkowa- ja też muszę wybrać się do dentysty, tylko jakoś nie mogę do niego dotrzeć ze strachu :P Angioletto- również dużo czytam o objawach wczesnej ciąży i oczywiście te moje żyły też sprawdziłam ;) co jak co ale tych żył nie uroiłam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa to ja zrobilam dzis test i naprawde nie widzę w tym nic dziwnego.Poza tym nie zapominajcie ze dopiero co skonczylam brać tabletki anty wiec nie wiem jak długie mam cykle,bo do tej pory okres przychodzil co 3tyg-mniej wiecej co ok 23dni (na tabsach).wiec byc moze owulacje mialam szybciej w tym miesiacu.W tabelce podalam teoretyczne daty,bo tak mialam kiedys przed antykoncepcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
oprócz tego my mamy rocznicę ślubu 11 :) ale to byłby fajny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzisiejszy test-od razu pojawila się ta druga sama kreska co na wczorajszym.Jest blada i b.cienka ale juz widzialam ze sie pojawia w trakcie.Nie wiem jak tego dokonam ale postaram sie isc na bete chocby przed pracą np we wtorek.Musze jechac juz na 7.30 zeby po 8 byc w pracy :/ Piersi ciężkie i obolale,brzuch ćmi na @.Temp 37.Spadła od wczoraj o 0.1 stopnia.No zobaczymy.Jeśli nic z tego nie wyjdzie obiecuje w nast cyklu nie zwracać uwagi na takie objawy,póki co jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
angioletto -No to gratuluje ;)) Mi dentystka dała 4 dni na zorientowanie się czy jestem w ciązy czy nie !!Bo musze rtg zrobić ;( ale jak dla mnie to wiem ze to za wcześnie!! Wcale nie musiałam mówić dentystce że "moze jestem w ciąży"ONA jak mnie zobaczyła to zapytala czy w ciązy jestem bo ja w spodniach ciązowych chodze ! A ja jej odpowedziałam że już nie ale duże prowdopodobieństwo że tak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×