Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avinione

tesciowa chce wziasc moja 2 miesięczną coreczke do siebie na noc

Polecane posty

Gość gość
do gość 10:34 :D ale się uśmiałąm:D nie ma to jak zakłądać wątek dla potrzeb dyskusji :D Jesteś matką synka, który popieprzył za młodu, wpadł i teraz na kogoś trzeba zawalić winę (ja go przecież dobrze wychowałąm, to tamta rozpustna dziewucha namówiłą go na seks), czy jak?? a może zdruzgotaną teściową, bo syn okazuje się kocha swoją żonę i staje po jej stronie, a nie po twojej, a ty nie masz na to już żadnego wpływu (no bo to nie z pwoodu jej dobroci i mądrości, ona po prostu manipuluje moim synem, rozkłądając przed nim nogi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat i chwała wam ze on jest.Ja jestem tesciowa,mam dwóch synów ktorych kocham nad życie ale wszystko jest na odległość wyciągniętej dłoni. Mieszkamy w tym samym miescie,na róznych osiedlach.Ja mam wolny zawód ,mąz ma firmę,mamy swoje hobby,czesto wyjezdzamy i żyjemy swoim życiem.Spotykamy sie z synami raz,dwa na 3/4 miesiące. Synowe ,takie sobie dziewczyny,mały kontakt,więc trudno mi ocenić ale to ich wybór.Jesli są szczęsliwi to chwała Bogu. Wnuki mają opiekunki,stać ich na to a gdyby nie, to chętnie dopłacę. Można tak?można i wcale nie musza wisieć na rodzicach co z pewnością by chcieli, bo wtedy cały dzień wolny a opiekunka tylko do 16-tej więc trzeba być o czasie.Ja sie nie palę być ani kurą domową ani opiekunką swoich wnuków.Moje wychowałam sama,przy pomocy żłobków i przedszkoli.Takie były czasy.Nie bywałam na imprezach bo nie miałam z kim dzieci zostawiać,za to teraz z mężęm balujemy.Tak trzymać dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avinione
Sorry, ja nie wiem kto tu się wypowiada, ale na prawdę musi być to ktoś bardzo nieszczęśliwy i zgorzkniały, ktoś komu w życiu bardzo się nie ułożyło, zaczynając od wyzywania młodych kobiet od dziwek, chłamów itp. Ja nie zaprzeczam, są kobiety które się nie szanują, fakt, ale jest duża cześć kobiet, które są kochającymi żonami,troskliwymi matkami i niezawodnymi przyjaciółkami.Zapewniam że takie istnieją. Wystarczy tylko zmienić towarzystwo, rozejrzeć się w około, a takie się znajdą.Za bardzo uogólniacie. Nie każda młoda kobieta przed 30 to nieszanująca się d****** która traktuje męża jak bankomat i go nie szanuje. Boże, wśród jakich ludzi wy się obracacie .... ??????? Nie skomentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że nie istnieją? to tak jakby powiedziec że cały naród to złodzieje i mordercy. Sa dziewczyny na poziomie i z klasą ale to na prawdę niewielka ilość. Wystarczy wejść w środowisko kobiet i posłuchać jak traktują swoich mężczyzn i jego rodziny.Trzeba pamiętać ze takie też były ,są i będą.I to wcale nie margines społeczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ! naprawdę pisze się razem, robisz bardzo dużo błędów.Nawet w samym tytule Twojego tematu jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwałą za to matkom mężów i żon, że mają ciekawe życie po tzw. 50 tce, są tolerancyjne, no może niezbyt lubią,ale nie wtrącają się. Takich kobiet, jak gość z 11;47 jest ogrom i dzięki im za to, że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora zllota
Gosciu, wyzej juz nie mas sie czego czepiac, tylko bledow. Razi w oczy zmien temat, polecam sposob skuteczny na bol doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora zllota
masz *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kafeteryjne trolle pierwsze co zauważą to błędy w pisowni no straszne:) jak sie nie ma czego czepić to się czepia pierdół :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avinione dziś No widzisz,a dziwisz sie ze ktoś pisze o babach że są podłe,zawistne,plotkary. Bo tak jest,jak ci nie przywali z samego rana to chodzi chora cały dzień.Jak sie nie czepi teściowej,to druga synowej a już nie ma czego to ci wytknie błąd. Takie suczyska mściwe że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś autorkę i wszystkich innych z błędami możesz pocałować w zadek,nie pasuje? to wypad stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka przyznała się do zabójstwa noworodka 1 godz. 33 minuty temu 22-latka z woj. warmińsko-mazurskiego Miłakowa przyznała się do zabójstwa swojego nowo narodzonego. Ciało malucha znaleźli policjanci. Kobieta usłyszała już zarzut. Za morderstwo grozi jej od ośmiu lat więzienia do dożywocia. Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/warminsko-mazurskie/news-matka-przyznala-sie-do-zabojstwa-noworodka,nId,1498755#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko postu z 16:11 rozumiem Twój ból, naprawdę. Człowiek każdego dnia modli się, by nic złego nie spotkało naszych dzieci. Świat jest zły, ale był zawsze. To nie jest wina tych, cz innych czasów. Po prostu jedni ludzie mają wyobraźnię i sumienie inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie nic nie boli i nie dotyka.Podałam wam link byście się nie pożarły która z was ma rację.Nie rozumiem skąd pomysł o moim bólu he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy tępe jestescie toś sobie robi jaja bo mu się przez chwilę nudziło a wy jak te suki szczekacie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hau hau hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupich się nie sieje,sami się rodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest nikt już nie chce rzucać mięsem? a było tak fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było fajnie ale GOSCANNE bola stawy wiec nie ma siły najeżdzać i pluć jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z pedofilami, takim np Trynkiewiczem??Przecież to pokolenie 60-70 lata jest zupenie zdegenerowane. Wiem, bo mieszkałęm w domu studenckim i mnóstwo było chetnych na seks. W życiu nie zostawiłbym wnuczki z taką co sie łajdaczyłą za młodu... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co teraz się nie łajdaczą? teraz to oficjalnie szukają sponsorów ze by miec na mieszkanie,dobre żarcie i ciucy. Powiedz,gdybyś miała syna i taka wyłajdaczona mgr trafiła by mu sie na żonę i twoją synową,matkę twoich wnuków ,gloryfikowałabyś jej osobę? a ona załóżmy cała w pretensjach bo mąz ją kocha ,jej się należy szacunek a ty masz jakieś ale.....Odpowiedz? Bo takich na forach są tysiące...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he,teraz tez się łajdaczą,rodzą dzieci i co? powinno im się je odbierać po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pewnie byłeś czysty jak łza,i pewnie impotent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się zdziwisz, ale te co się łajdaczą, skrzętnie to ukrywają. Miałam kiedyś taką znajomą, to wiem. Sporo czasu zajęło mi i otoczeniu dojście do prawdy, jak działa ta osoba, a k.. była niesłychaną, naprawdę, myślała, że wszystko można załatwić przez wyro. I czasem naprawdę pozory mogą mylić. Jeśli Twoja synowa skończyła w ten sposób studia, możesz się o tym nigdy nie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęscie nie mam synowej i mieć nie będę.Ale wiem ze takie kobiety są,mają wspaniałych mężów a po jego rodzinie jeżdża jak na dzikiej kobyle.Oj żeby te matki wiedziały to żadna bachora nie wzięłaby na 10 minut bo nie byłaby pewna ze to dziecko syna,i tak się też zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie konczą w ten sposób ,tylko dzięki temu sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna,delikatna i kulturalna kobieta,dobrze wychowana nie będzie po nikim jeżdzić.Tylko takie szmaty pozwalają sobie bo tym sposobem dochodziły do wszystkiego.Nawet chłopa mają z tzw.łapanki na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz, że są kobiety, które takie właśnie są. Osobiście z moich obserwacji wynika, że to faceci sa bardzo nie fair,, Odpowiednio przygotowany mężczyzna będzie umiał rozpoznać która jest która. I bedzie miał rozum nie tylko wiadomo gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×