Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wera33
wrzucilam swoje zdjecia na mejla. Dziewnie sie czuje odczuwam lekki bol jakbym przed miesiaczka byla. Mam panikowac? Czy to oznaka porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
Wera nawet jak zaczyna ci sie porod to w zadnym wypadku nie powinnas panikowac! po co?? tylko sie nakrecasz... laduj lepiej sily;) mi wyszlo bialko w moczu... moze to oznaczac zatrucie pokarmowe. A w tym wypadku tylko cc. Jutro bedzie ordynator to mi powie. Aniolkowa!! juz za chwile bedziesz miala dzidzie!!;* powiem wam jak slysze jak te malenstwa kwila to zazdroszcze ze juz babeczki maja dzieciaczki przy sobie!!! ja tez chce juz poznac moja livke!! aleksandra ja z om tez mam termin na poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja termin mam na dzisiaj ale nic się nie dzieje czop wypadł mi w poniedziałek a dzisiaj byłam na ktg i żadnych skurczy więc czekam dalej pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
wera33 ślicznie Ci z brzuszkiem :) a co do tych boli, to ja mam tak od poniedzialku, dzien i noc slabiej i mocniej i nic...takze , przynajmniej u mnie nic sie nie dzieje. Nie panikuj to najgorsze co mozesz teraz zrobic :) to jest Twoje pierwsze dzieciatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aliszon powodzenia! :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Anett tez takie bole masz i to od paru dni ? to widze ze to normalne. To moja druga ciaza, ale za 1 razem porod byl w 39 tyg a ja jestem w 38, po drugie mialam lekkie skurcze w nocy, potem przeszly na drugi dzien odeszly wody i wieczorem urodzilam:) wczesniej nie mialam zadnych objawow ani symptomow. Dlatego teraz sie tak zastanawiam skad te symptomy, na 12 mam zaplanowane CC i chcialabym do piatku wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Hej. Ja wczoraj od,rana mialam,biegunki i to straszne. Maz nie poszedl wczoraj na noc do pracy. Czulam sie fatalnie. Co chwile bolal mnie kregoslup w odcinku krzyzowym. Juz myslalam ze cos wskazuje na zblizajacy sie porod ale,nic. Strasznie,brzuch mnie,uciska,czuje ze sie,obnizyl i jeszcze gorzej sie chodzi.wczoraj zrobilismy sobie z mezem grilla.codziennie mysle czy to juz dzis, termin na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
I jednak zostaje w szpitalu dziewczyny;) ordynator powiedzial ze bez dzidzi nie wyjde;) od rana slysze krzyki kobiet z traktu;) a potem placz malenstw... plakac sie chce- oczywiscie ze wzruszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
no to trzymajcie sie dziewczyny;))) oj ja tez codziennie przy skurczach zastanawiam sie czy to juz teraz;) wczoraj postawilam meza do pionu bo juz myslalam ze bedzie mnie wiesc;) ale nic cisza;)))) pozdroweczki czerwcoweczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Lv coreczka idealna;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamusia ktosia. Byłam dzis ściągać szwy :D Bardzo mało przyjemny zabieg :P ale przeżyłam , i to prawda po tygodniu nie pamieta sie juz o cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Hej dziewczyny u mnie też żadnych oznak porodu termin na 16 czerwca. Brzuch wydaje mi się że jest jeszcze wysoko wiec zaczynam się stresować :-( chciałabym juz rodzic bo podobno nad Polskę nadchodzą upały a mi już czasem ciężko funkcjonować jak jest gorąco chociaż najważniejsze że nie puchne :) a co tam dziś u Was? Ja po obiedzie jestem juz i zaraz jadę po truskawki na deser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Dziewczyny, Aliszon urodziła :) Wiadomość jest na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurczę ja już jestem zestresowana na maksa. Już myślałam, że dzisiaj pojadę, bo rano miałam skurcze i bałam się, że zacznę rodzić, ale wszystko przeszło. Mam straszne wzdęcia i bąki krążą mi po całych jelitach i przez to mnie brzuch pobolewa :/ Teraz już wszystko przeszło, brzuch się nie napina, a mały skacze w brzuchu. ladyvader to mnie podniosłaś na duchu :) Moja siostra też już nic nie pamięta, a miała 3 cc. Miłego dnia mamuśki :) Ja idę rozkoszować się ostatnim dniem w dwupaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Lv a nie pisałam Ci ze na 6 dobę jest juz ok Te pierwsze 3 sa bolesne jak to po zabiegu w końcu troche tną tego brzucha Ja 4 lata temu miałam założone szwy rozpuszczalne, teraz bede miec takie do obcięcia Po cc beda wisieć kikuty i moj ginekolog obetnie je na wizycie Lv piszesz ze mało przyjemne doświadczenie a kogo nie pytam to sie ze mnie śmieje ze ściąganie szwów to pestka. A pielęgnujesz czymś ranę? Jest taka maść na blizny po operacji. Wczoraj mi sie śniło CC i przypomniał mi sie bol. Przy poprzednim porodzie leżałam z dziewczyna która cała noc rodziła i w końcu nad ranem sie zlitowali i zrobili cc. I sie jej pytałam czy woli to cierpienie po cc czy te skurcze bóle ktore miała to odpowiedziała ze jednak mniej bolesna cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aliszon gratulacje :) Szybko poszlo :) rekordzistką chyba zostaniesz na tym forum :D hehe nie biore pod uwage oczywiscie cesarek :P ja mam 6 dni do terminu. Cala noc przespalam bez zadnych skurczy, ale fajnie ;) Teraz znowu cos sie zaczyna dziac, ale ja juz nie wierze w to, ze sie cos zaczyna, nic sobie z tego nie robie , ze je mam. Wczoraj specjalnie caly dzien chodzilam z mysla, ze to pomoze i sie cos ruszy a tu cala noc spokojna bez ani jednej bolaczki hehe wiec na mnie to dziala ale na odwrot heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2211
Cześć dziewczyny..:) ja termin mam na niedziele, zaczął pobolewać mnie brzuch tak jak na okres, czasami ostre kłócie.. Dzisiaj po badaniach lekarka daje mi jeszcze tydzień bo nic się nie dzieje... A szczerze mówiąc każdy kopniak mojego chłopczyka jest już tak bolesny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Aliszonn-gratulacje!! Szybko poszło:) U mnie też cisza, ani skurczu, ani bolu kręgosłupa wszystko było w zeszłym tygodniu. Jadę na weekend do rodziców. Może na swiezym powietrzu się coś ruszy (rodzice mieszkają w samym lesie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
gratulacje Aliszon:))) teraz trzymamy kciuki za Aniolkowa mam:)))) u nas upal mega:) chodze,krece sie:) robie przysiady i dalej nic:)))wczoraj pojechalam polazic po mniescie i okolicznych muzeach i nic:) a przypomne ze mialam wczoraj termin ktorym sie mialam kierowac bo cykle byly nieregularne:) nastepny termin 12 :)we wtorek ktg to sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Gratulacje Aliszon, koncowke mialas pelna przygod cholestaza bole itp ale za to szybki porod wynagrodzil wszystkie cierpienia. Urodzilas tak blyskawicznie ze moglabys zostac surogatka:) Ciekawe czy to tak dzieki tej oxy czy takie geny:) Pozdrowienia dla Was i Kornelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
Aliszon ja sie smieje ze moj Tomaszek ma gora 1 h na wyjscie:) bo jak widze jest to mozliwe:))?) czekamy na foteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Mamusia Ktosia super wygladasz w tej ciazy. Ale juz niedlugo wiec sie brzusiem naciesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Mamusia Ktosia BTW fajne imie dla chlopca Tomasz, ja tak swojego drugiego bym nazwala ale nosze corke wiec nie da rady w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Mamusia to na teraz masz termin? Ja dopiero na 20 wiec nie panikuje ale za tydz CC. Wiec tu mi juz dupke spina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myłam mydłem tylko. Teraz kupiłam Plastry silikonowe zeby blizna sie wchłonęła . Aliszon dobra robota !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Plastry silikonowe ? A możesz napisac cos o tym więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sutricon :) poczytaj sporo dobrych opinii generalnie chodzi o to zeby sie wchłonęła . Najlepiej plaster założyć zaraz po ściągnięciu szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
dzieeki wera33:) cala ciaze przelecialam jak nic;) jestem stworzona by chodzic w ciazy;) tyle ze nie wiem czy stworxona do rodzenia;)) a imie wybral Tatus;)) a ze zawsze mnie sie Tomkowie podobali nie klocilam sie;)))terminmam na 12 czerwca z miesiaczki;)) bo z wielkosci dziecka minal wczoraj;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Hej. Dzis pogoda,dopisuje.ja wlasnie wrocilam ze spaceru z corka. Dosc sporo pospacerowalysmy. Od razu juz mnie boli brzuch. Czy macie problem z,nietrzymaniem moczu na tym etapie ciazy? Ktore z was rodza naturalnie? Ja juz byn chciala urodzic i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
wera33 a Ty jak letnio wygladasz;)) sliczne wszystkie czerwcowe jestesmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×