Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość aska179
Mi czop odszedl parę godzin przed porodem tak więc różnie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Dzieki za informacje :) Aniolkowa a moze wrzucisz na poczte zdjecie malenstwa? Ja mam na jutro termin, juz tez mnie denerwuja te telefony. Od rana znow mnie boli podbrzusze jak na miesiaczke, moze sie cos ruszy , ale watpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Anett- widzę, ze stracilas nadzieje tak jak i ja na to, ze cos sie ruszy:) tyle tych fałszywych alarmów ze szaleje juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka27
Urodzilam wczoraj o 17,45;) tak jak chcialam;) zupelnie naturalnie;) zadnych wspomagaczy.. Mala jest cudna- 3590;) niesamowite uczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Asienka gratulacje :) ! Napisz cos wiecej o porodzie;) Jesli oczywiscie masz ochote :) I czekamy na fotke malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Asieńka-gratulacje! Cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Aleksandra chyba we dwie tu zostaniemy heh tak bym chciała żeby to było już, a malutkiej się nie spieszy w ogóle. To czekanie jest najgorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Asienka gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Gratuluje ja tez. A za pozostałe 3mam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Asieńka gratulacje! U mnie cisza na razie.. Zamówiłam wczoraj basen ogrodowy bo znów upały maja być w weekend i jeśli nie urodzę to chyba nie będe wychodziła z wody :) Czuje się ok, tylko coś ostatnio bardzo hormony mi szaleją i wpadam z euforii po straszny smutek bez powodu :D Jakoś czuje podświadomie, że donoszę do 26...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Gratulacje asieńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Asienka super gratulacje:) u mnie nic się nie dzieje malutkiej chyba dobrze w brzuszku :) jutro wizyta zobaczymy co tam powie lekarz :) a co u Was dzisiaj jaką macie pogodę? U mnie znośnie 23 stopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Anett-:) musimy to jakos wytrzymac. U mnie dopiero 2 dni po terminie. Rockowa mamunia- Ty na dobra sprawę mozesz zostac lipcowka hehe:) U mnie 25stopni a pot sie leje po tylku, bo wzielam sie za sprzatanie znowu. Musi byc czysciutko i lśniąco bo nie znam dnia ani godziny. A przy okazji myslalam, ze moze troszkę ruchu cos pomoże ale nic. Dzidziuś chyba wdal sie w tatusia, on też nigdy nigdzie nie spieszy i jest spóźnialski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam oczekujące mamy :). Pozwalam sobie wrzucić tu mój post, ponieważ poszukujemy mam, które mają termin porodu na koniec czerwca, a właściwie noworodków urodzonych po 20 czerwca. W dniu 3 lipca będziemy prowadzić warsztaty fotografii noworodkowej i poszukujemy modeli. W zamian za pozowanie i pozwolenie na publikację zdjęć, maluszek, a właściwie jego rodzice :) otrzymają 10 profesjonalnych, obrobionych zdjęć swojej kruszynki (wartość takiej sesji to kilkaset złotych) w dwóch formatach - do wydruku i do internetu. Jeśli jesteś zainteresowana - skontaktuj się z nami przez Facebooka: https://www.facebook.com/MadewithPassionwarszawa lub mailowo: info@kc-fotografia.pl Pozdrawiam i życzę szczęśliwych rozwiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ja mam termin na 20 i tez zero widokow na porod. Tyle ze mam CC zaplanowana na pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2211
dziewczyny ja już 4 dni po terminie, a szyjka i macica jak na 36 tc:( boje się tego wywoływania, wiecie może jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Wera a Ty jak tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Cześć dziewczyny. Gratuluję tym, co już tulą maluszki, a reszcie życzę powodzenia. Ja miałabym termin na jutro, ale Nikoś jutro to skończy 5 tygodni :) ale ten czas leci. U nas wszystko dobrze, cycujemy cały czas i rośniemy jak na drożdżach. Wrzucę Wam później na pocztę zdjęcie mojego już niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Dziewczyny,juz tak bym chciala,urodzic. I mnie w miescie w,sobote sa,dni miasta i wystapi moj kochany zespol bajm.ale nie wybieram sie,gdzie z takim brzuchem pojde.pozatym,na weekend zapowiadaja 32 stopniowe upaly,wiec znowu bedziemy sie meczyc. Ja dzisiaj wybieram,sie na zakupy odziezowe dla meza.ja dla siebie dopiero kupie ubrania jak urodze. Tak bym juz chciala zeby bylo po wszystkim. Tak mi juz,ciezko.dzis w nocy co godzine sie budzilam,masakra.nie umie spac,co chwile siusiu w nocy Bola plecy w dole, pachwiny,wszystko doslownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
Cześć dziewczyny. Ja mam od 1 skurcze a od 5 jestem w szpitalu, wtedy miałam 4cm rozwarcia teraz dopiero za godzinę sprawdza ile mamy juz za sobą :) skurcze dość bolesne, ale da się przeżyć :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Kathana- koniecznie wrzuć zdjęcie tego swojego przystojniaka. 5 tygodni normalnie szok:) Anett- powodzenia!! Nareszcie sie cos ruszylo Wiecie co? Ja rzygam jak kot od rana, zle sie czuje brzuch boli miesiaczkowo. W nocy nie spalam. Syn tak szalal wieczorem . Jestem obolala. Cos czuje, ze moze i u mnie cos sie zaczyna dziać bo naprawde koszmarnie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Anett powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka Ktosia
o moj Bos ale sie sypiecie;))) Gratulacje dziewczyny;))) u Nas cisza;) jutro termin;))yyyyy Aleksandra JL no to chyba na gruba sie u Ciebie zaczyna;) pozwodzenia dziewczyny;) a pytanko mam mial ktorys z waszych dzieciatek jeszcze w brzuchu 200 tetna?? bo pisalam wczesniej ale nikt nie napisal co to moze byc;/ a sie przyznam szczerze martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Ucina mi wypowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Jednak wszystko przeszlo laseczki!!! Kurde mac Mamuska ktosia- moj mial tak przez chwile na pierwszym ktg na samym poczatku podlaczenia tego urządzenia... Ale lekarz nic na to zapis prawidłowy ale to byl tylko moment a pozniej 135 przeważnie no i jak sie ruszal to 145-150... Chyba lekarz by reagowal gdyby bylo nie tak cos. No juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
My juz po wszystkim :) o 18 możemy iść do domu, czyli za dwie godziny. Poród sam w siebie ciężki, ale do przeżycia choć 3 razy chciałam umrzeć hehe powiedzenia Wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak na ostatnim ktg wyszło - wahania twtna dziecka od 100 do 200 ale lekarz mówił ze tak może być gdy dziecko się dużo rusza bo wtedy głowica od sprzętu niedokładnie odczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak tam Anett czy juz urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×