Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a_szka

wspólne mieszkanie przed ślubem, a jak to u was było?

Polecane posty

Gość gość
Autorku popytaj wsrod studentek co maja sponsora. Duzo jest takich co mieszka z facetem brzydalem i ma za to kase na utrzymanie i mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emotikonowy gimbus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
Biedronko :):) kochana ja mam takie dziwne wrazenie, ze ta "pani" postrzega nas nie-mezatki jako jakies zagrozenie :):) Zazwyczaj tak jest, ze kobieta staje sie agresywna i szczeka duzo i warczy kiedy czuje zagrozenie od strony innej kobiety ;) Moze owa "pani" ulozyla sobie w glowce swojej PRZEMADREJ, iz kobieta bez obraczki nie ma zobowiazan i przeto moze odbic jej malzonka zwiazanego wszak PSENOJSWIENSTYM wezlem malzenskim Jedynym Sluszynym i Szlachetnym :) Jesli tak to tym bardziej wspolczuje :) widac ow slub, ktory ta "pani" taaak wychwala i nam reklamuje jednak nie jest mocnym spoiwem zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mieszkałam z facetem i mam również koleżanki, które doświadczyły tego "miodu" i powiem tak. Wg mnie szuka kucharki, sprzątaczki i chce Cie sprawdzić. Pamiętaj w razie czego to jego mieszkanie i wywali Cię, zostaniesz z niczym. Możesz żyć z nim na dwa mieszkania, w niczym to nie przeszkadza. W wolnym czasie poczytasz, zrobisz cos dla siebie, a nie pranie czy prasowanie. uważam, że świat stanął na głowie, powinien być najpierw pewny, że Ty to TY, a potem ew. mieszkanie. Może powinien się oświadczyć najpierw. >>>>>>>>>>>>>>>>> 10/10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z oltarzowa prostytucja dziś Biedronko usmiech.gifusmiech.gif kochana ja mam takie dziwne wrazenie, ze ta "pani" postrzega nas nie-mezatki jako jakies zagrozenie xxx hahahahahaha nie ośmieszaj się - biedronka jest mężatką - ty jesteś konkubiną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papier wszystko przyjmie. Dajcie dziewczynie pofantazjowac. Na kafe kazda jest szczesliwa mezatka zwlaszcza te co daja za mieszkanie i utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś emotikonowy gimbus!! Czy masz COS JESZCZE do powiedzenia? Jakies konkrety argumenty? :) Czy to zbyt ciezkie dla szarych komoreczek Szlachetnej Malzonki? Podejrzewam, iz sie nie doczekam :) ale uwielbiam i prawdziwa frajde sprawia mi czytanie takich klasycznych jadowitych kobiet, ktore z dziwnych przyczyn zywia nienawisc do innej kobiety. To jak obserwacja wscieklej szympansicy w srodowisku naturalnym, ktora macha dziko kijaszkiem i rzuca odchodami w inne samice ;) wow dzieki Pani mam swoj wlasny Animal Planet na forum ;) Pani rozumie, iz istnieje cos takiego jak psycholog lub psychiatra ;) ? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie nadużywaj tych emotikonów bo ćwierćinteligentko - ile masz lat?15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona ośmiokropkowa
Oczywiście, że zachwalam wspólne mieszkanie przed ślubem, bo sama przed ślubem 5 lat mieszkałam z facetem i wiem, że na dobre nam to wyszło. Wiem, że wyszłam za odpowiedniego faceta. Dla tych, co nie umieją czytać ze zrozumieniem, wskazuję iż zdanie z tą informacją zaczyna się w 6 wierszu od dołu w moim poście z 8:28. No tak, skoro nie potępiam konkubinatu, to sama muszę być konkubiną, bo przecież wszystkie mężatki pogardzają nieformalnymi związkami :) strasznie mi przykro, że żyjemy w kraju, w którym mężatka jest kimś lepszym od nieformalnej partnerki. Szkoda tylko, że tyle jest rozwodów, więc tyle ślubów było nieprzemyślanych, tylko po to, żeby białą kieckę założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś precz z oltarzowa prostytucja dziś Biedronko usmiech.gifusmiech.gif kochana ja mam takie dziwne wrazenie, ze ta "pani" postrzega nas nie-mezatki jako jakies zagrozenie xxx hahahahahaha nie ośmieszaj się - biedronka jest mężatką - ty jesteś konkubiną! Ooooooo :) Czyli naaaagle Biedronka JEST mezatka :):):):) bo tak jest NAGLE WYGODNIE dla Pani :) Alez Pani sie upierala ze to nieprawda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emotikonowy gimbus chciał się podlizać biedronce i zawrzeć sojusz konkubin ale się nie udało! a tera będzie opluwać babkę która ma świętą rację jeśli chodzi o biedne zdesperowane dziewuszki dające za łózko i garnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś i nie nadużywaj tych emotikonów bo ćwierćinteligentko - ile masz lat?15? A CO SIE STANIE jak bede uzywac ile zechce? Czy naprawde Pani sadzi ze Pani PRZE-KO-MICZ-NA agresja mnie zmusi abym przestala? :D Nie ma Pani ZADNEJ wladzy ani autorytetu nade mna ;) i co teraz? Kukpa ze zlosci? ;) Czy mam podac pani papier toaletowy? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ośmieszaj się - biedronka jest mężatką - ty jesteś konkubiną! Ooooooo usmiech.gif Czyli naaaagle Biedronka JEST mezatka usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif bo tak jest NAGLE WYGODNIE dla Pani usmiech.gif Alez Pani sie upierala ze to nieprawda usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif xxx ale dla ciebie jest to niestety niewygodne -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho! gimbus się zapienił! a nie czas do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zdesperowane dziewuszki? Te dziewczyny wiedza co robia. Po co maja pracowac skoro facet moze pracowac za nie? One pracuja obciagajac. To jest ich praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś emotikonowy gimbus chciał się podlizać biedronce i zawrzeć sojusz konkubin ale się nie udało! a tera będzie opluwać babkę która ma świętą rację jeśli chodzi o biedne zdesperowane dziewuszki dające za łózko i garnek A dlaczego mam sie podlizywac? Moze ja po prostu ZGADZAM sie z BIedronka i podoba mi sie ze umie dyskutowac z KLASA I KULTURA bez zbednego plucia czego nie mozna powiedziec o "babce ktora ma sieta racje" :):):):) Czy naprawde Pani sadzi, ze rzucanie inwektywami mnie odstarszy? ;);) ja naprawde rozumiem, ze to dzialalo w epoce naszych przodkow ;) no chyba ze Pani jest kracjonistka - ups! trudne slowko ;) uwaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś oho! gimbus się zapienił! a nie czas do szkoły? Jedyna osoba ktora tutaj sie pieni jest Pani :):):):):):):):):):):):) zaczepia i probuje z uporem godnym podziwu dokuczyc osobom, ktore sie nie zgadzaja :):):) Prosze Pani to straszne :):) naprawde straszne ze ktos ma INNE zdanie :):) Boze dobry! I co my teraz poczniemy? Przesylam moc emotek i pozdrowien :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawde Pani sadzi, ze rzucanie inwektywami mnie odstarszy? xxx ależ skąd! takiego debila jak ty nie odstraszy się nawet psem czy kijem! jak się już dorwiesz do wątku to będziesz się mądrować przez najbliższe trzy dni non stop - dzień i noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś Jakie zdesperowane dziewuszki? Te dziewczyny wiedza co robia. Po co maja pracowac skoro facet moze pracowac za nie? One pracuja obciagajac. To jest ich praca. Mam NIESAMOWITE objawienie dla Pani - KOBKUBINY TEZ PRACUJA I ZARABIAJA PIENIAZKI! Wiem, wiem prosze nie spasc z krzesla Szanowna Pani :):):) Wiem, ze to niebywale i NIGDY nie przyszlo do Pani jakze madrej glowy ale.... tak jest zaiste :):) KONKUBINA tez moze PRACOWAC i dokladac sie 50% do rachunkow :):) podczas gdy mezatka jezeli opiekuje sie dzieckiem JEST UTRZYMYWANA PRZEZ MEZA :) Ups!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za merytoryczna dyskusja ... niczym w sejmie . ja mam pytanie do autorki - skoro kocha swojego chłopaka to po co chcesz go testować ? co chcesz badać i sprawdzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
gość dziś Czy naprawde Pani sadzi, ze rzucanie inwektywami mnie odstarszy? xxx ależ skąd! takiego debila jak ty nie odstraszy się nawet psem czy kijem! jak się już dorwiesz do wątku to będziesz się mądrować przez najbliższe trzy dni non stop - dzień i noc! Hmmm............. Rozumiem, za kazda osoba z inna opinia jest AUTOMATYCZNIE wrogiem i Pani ma w zwyczaju szczuc takie osoby psami lub bic je :) to fascynujace :):) czy tak samo rozwiazuje Pani tez konflikty w przestrzeni publicznej? :):) Jedno mnie zastanawia - dlaczego kobieta, ktora jest RZEKOMO dumna ze swojego malzenstwa i statusu zony i powinna byc w TEORII :) zadowolona z zycia ma taka potrzebe przemocy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium: ciekawe spostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
allium dziś cóż za merytoryczna dyskusja ... niczym w sejmie . ja mam pytanie do autorki - skoro kocha swojego chłopaka to po co chcesz go testować ? co chcesz badać i sprawdzać ? moje argumenty przedstawilam w pierwszym poscie ale niestety ciezko jest z Pania Przemadra Malzonka dyskutowac jak sam/sama zapewne widzisz poniewaz jej odpowiedzi to po prostu proba zgnojenia drugiej strony na zasadzie - opozycja to dekle i ich nienawidzeM ;) no wybacz ale czy warto wznosic sie na wyzyny intelektualne z taki "materialem"? Tym bardziej, ze podstawowy argument tej Pani to konkubinat = pseudo-prostytucja i przymus dawania tylka podczas gdy pracujaca kobieta, zamieszkala ze swoim partnerem bez slubu rowniez PRACUJE zawodowo i zarabia pieniazki wiec NIE JEST na lasce mezczyzny MOZE prac gacie ale NIE MUSI :) czy to naprawde tak ciezkie aby pojac? :):) zona utrzymywana przez meza JEST na jego lasce lub nielasce wiec gacie prac MUSI i zadek wystawiac MUSI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
allium dziś prostytucja - ty jesteś autorką tego tematu ? nie każdy " allium" to oryginał. Masz wątpliwość? patrz na licznik postów Nie nie jestem autorka ale jezeli to bylo zapytanie w stylu - jak smiesz sie do mnie odzywac kiedy ja cie nie pytam to WYJASNIAM umiesciles/umiescilas komentarz pod moim postem i dotyczyl on calosci dyskusji, oprocz pytania zadanego autorce watku, poniewaz uczestnicze w dyskusji tak osmielilam sie odezwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to naprawde tak ciezkie aby pojac? usmiech.gifusmiech.gif zona utrzymywana przez meza JEST na jego lasce lub nielasce wiec gacie prac MUSI i zadek wystawiac MUSI oczko.gif xxx gimbus niby taki nowoczesny a jednak mentalność ma z dziewiętnastego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
precz z oltarzowa prostytucja dziś allium dziś prostytucja - ty jesteś autorką tego tematu ? nie każdy " allium" to oryginał. Masz wątpliwość? patrz na licznik postów Nie nie jestem autorka ale jezeli to bylo zapytanie w stylu - jak smiesz sie do mnie odzywac kiedy ja cie nie pytam to WYJASNIAM umiesciles/umiescilas komentarz pod moim postem i dotyczyl on calosci dyskusji, oprocz pytania zadanego autorce watku, poniewaz uczestnicze w dyskusji tak osmielilam sie odezwac xxx przyznaj allium - czy gimbus nie jest psychiczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prostytucja - jak widzę sama zadajesz pytania i sama na nie odpowiadasz - dobrej zabawy więc :) Ponawiam pytanie do autorki - choć nie mam już nadziei na odpowiedź od nie j bo z tego co widzę zamieściła tylko jedną wypowiedz i to jeszcze w tytułowym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z oltarzowa prostytucja
Hmmm... Stwierdzenie faktu, iz konkubina nie jest prostytutka poniewaz pracuje jest ZAISTE takie staroswieckie ;) Rozumiem, ze inwektywy to glowny jezyk jakim sie Pani posluguje ;) ale czasem trzeba troche inaczej uzasadnic swoje racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×