Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
przewaznie jest 9 ale jak nie bedzie to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miesiąc to samo, wiem że firma zaniża poziom ludzi nowozatrudnionych, ale tekst "jak jutro nie będzie to szkoda" mnie rozwalił. Czy wy chociaż gimnazjum skończyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, moja serdeczna koleżanka pracowała w drogerii parę lat wcześniej, strasznie narzekała, a dzisiaj ma wieczne kłopoty z kręgosłupem (i widzę, że niewiele się zmieniło, a jeśli już, to chyba na jeszcze gorzej), jak jeszcze nie było monitoringu wizyjnego. W tej chwili z tego co wiem, we wszystkich rossmannach jest.Ona ma sporo koleżanek ciągle w tej firmie, i opowiadają zadziwiające historie, jak to oglądają sobie sklep na ekranie i klientów, nieraz taśmy sprzed wielu miesięcy. Ostatnio śmiały się z dłubania w nosie klientki, które okazała się być znajomą. To tak trochę niefajnie brzmi, ale pamiętam jak ona pracowała i nie chce mi się wierzyć, że ktoś ma na to w ogóle czas. I to chyba jakaś bzdura o monitoringu sprzed wielu miesiecy, bo nagrania są kasowane chyba po miesiącu, co? W każdym razie niefajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy SOK mnie rozwalił. Jaja se robią, ja proponuję tym bajkopisarzom i teoretykom popracować na sklepie w celu sprawdzenia możliwości wdrożenia tego. Przecież nam ciągle brakuje czasu na wszystko merch, layout, promo itp. Wszystko w biegu, klient potrzebujący pomocy przez to staje się intruzem, bo ks nie interesuje, że doradzałaś, miałaś zrobić w określonym czasie i koniec. I wy myślicie, że ta kasjerzyna pracująca za te grosze, gnębiona i uciskana jeszcze z siebie coś wykrzesa. Chyba tylko głupie, mądre dziewczyny pouciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie mieć profesjonalną i kulturalną obsługę w sklepach to przeszkolcie ludzi i im zapłaćcie "profesjonalnie". Teraz na kasach siedzą zmęczone, przestraszone i zdemotywowane dziewczyny, które tylko odliczają minuty do końca, a wy każecie się im uśmiechać, ale im nie jest do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SANHENDRYN 57.a-Zyd nie musi zapłacić gojowi (Cuthean)zapłaty ,której był mu winien za pracę! to by było na tyle miłej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś może kiedy czy otworzy się 2 ross w bochni albo w brzesku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ta sprzedażą komplementarną????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jest to ze dokładają nam obowiązków, a jakos podwyżki nie chca dać, na ch..mi jakąś premie do której zawsze brakuje troszeczkę żeby ja dostać i taka której w ogóle nie widac, będziemy zap...za asystentów, zastępców i ks a i tak nic z tego nie będziemy miały oprócz garba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiekolwiek power.pakiety wygrywamy my bo my siedzimy wciaz na kasach te najgorsze kasjerki, my mamy teraz.jakies.projekty.prowadzic.pisac.kazdy sprzedany produkt na.perfumeri poczawszy od nazwy az do eanu/danu, kolejne osoby albo na sklepie albo na perfumerii kazda osobe zaczepiaja maja polecic i np do tuszu wcisnac cienie o blagam ludzie to jest naciaganie sami ludzie to tak nazywaja ze wiedza co maja kupic a z nas robicie takie idiotki na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszła wam w Pko Bp Wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyplata w pko juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędruś23
chcecie zmienić swoja dotychczasową pracę!? warto zajrzeć na rekrutacyjnarewolucja.pl! strona godna polecenia, sam z niej skorzystałem i na prawdę się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do8.35 ano tak wygląda jest żydowski handel !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, że takie cos weszlo? mam urlop :) oni popwariowali!! KIEDY!? jak sa male rossmanny (chociaz watpie ze nawet one maja czas na takie cos, bo przewaznie tna w osobach zmiane) to moze ok... jak bedzie 1 osoba wiecej to okej.. ale jak jest normalna zmiana to nie wyobrazam sobie czegos takiego! chyba czas zmienic prace.. teraz to mnie zmotywowałyscie... jakim trzeba byc debilem, zeby cos takiego ponad nasze sily wymyslec... i jeszcze jak ktos z rossmanna z centrali to czyta... jak my mamy polecac stare produkty, ktore sa niby nowoscia, ktora weszla a w opakowaniu juz rozwarstwienie czy cos innego?! czy takie lakiery... to wstyd, ze z magazynu jest to wysylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz mylne wyobrażenie o małych sklepach, mamy mały sklep i nie wyrabiamy z podstawowymi obowiązkami nie mówiąc o przerwach normalnych itd. a godziny dalej trzeba ciąć więc jakim sposobem mamy robić jeszcze takie rzeczy? koleżanek w większych sklepach jest więcej i robią swoje luźno na spokojnie i mają czas na wszystko i na to żeby postać i pogadać a u nas się nie da, wiecznie przychodzi się wcześniej zostaje dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez jestesmy malym sklepem a wlasnie mamy taki wymysl stoisz na perfumerii spisujesz kod cene produktu jaki skasowalas teraz dodatkowo wyznaczone osoby maja "projekt" i doradzaj kazdemu i do cieni wcisnij maskare ciul ze kazdy kase ma. wyliczona na wszystko najlepiej polec pilnik za 170zl scholla co to tyle wydac tak se bo jakas natretna sprzedawczyni cie o to prosi wrecz blaga i wciska szkoda slow na to wszystko kto bedzie kasowal robil llayouty zeby znalezc czas na WCISKANIE i zebranie bo wciaz tym szwabom malo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny pamiętacie może za jakie miesiące będą potrącać za kolonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo zrobią z nas domokrążców będziemy łazić po blokach i krzyczeć tusze, kremy, pomadki kupujta bo tanio w rossmannie mega promocja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wypłata,to jałmużna, jak żyć za tysiąc trzysta z groszami, coraz gorsze ,,zarobki'' a coraz większe wymagania, taka porządna firma a tak mało płaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolonie za MC kwiecień czyli 10maja i następny miesiąc maj-10czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz ,dostałam takie małe pobory,że myślałam ,że już w tym miesiącu potrącili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki i kobietki ;-)) z małych sklepów : jaka wy macie stawkę ze zarabiacie około 1000 bo takie wypowiedzi nie są rzadkością?? Uważam to za jawna niesprawiedliwość bo ja zarabiam dokładnie o 150% więcej, 150 procent! 3/4 etatu, zawsze prawie max godzin pod etat, wysokoobrotowiec. To są równi i równiejsi? Gdyby nie pensja juz dawno by mnie tam nie było. Ale mam wrażenie ze w handlu tyle nie zarobię i jestem zadowolona tylko z pensji. Nie chce budzić w Was złości tym postem tylko nie rozumiem tak.kolosalnych roznic i niesprawiedliwości!! Przecież robimy to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo potrącili i za 2 kolejne potrącą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie wygladało coś podobnego jak kupowanie u wietnamczyków czy chinoli. Mierzysz bluzkę wygladasz w niej chuj...a oni mówią" Dobre, dobre....ładnie, ładnie". I my też tak będziemy mówić, czy przy doradzaniu, że " ładnie, ładnie, dobre...kup pani to" a baba będzie wyglądała masakrycznie. Wstyd niesamowity, jeszcze u mnie znajomi przychodzą. Kaszanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na "małym" sklepie dostajemy 11 zł za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ma najwyzsza stawke. Ale nie ma co nawet porównywać wysokoobrotowego z niskoobrotowym, bo tam wyplaty roznia sie tym, ze w jedny, ma aie duzo godzin pod caly etat a ten drugi ma gole 3/4. Bo wydajność i tna godziny do zera, ja w grudniu mialam goły etat i dostalam z 1500zl a teraz za marzec mialam powyzej 160h i prawie 2 tys. Wiem, ze w wysokoobrotowym jest wiecej pracy ale tam tez jest wiecej ludzk do pracy. A wcale nie tak latwo sie przeniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje na wysokoobrotowym i mam 1300 przy dobrych godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak nie potrącili bo dziś właśnie dowiedziałam się że moje dziecko nie zakwalifikowało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×