Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

czułostki są na dziale uczuciowym :) a nie na ero....choć to także stereotyp - zapach choinki mnie nieco usypia - więc grzecznie się pożegnam czwóreczko - niestety dziś nie zobaczę twojego świątecznego prezentu - dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...to Ty nie wiesz, że nie śpi się tam gdzie choinka? :-D Na mnie też już pora:-) może tak dla odmiany wskoczę w uroczą piżamkę w misie:-D w sumie to nie jest zły pomysł kiedy bardzo chce się spać-przynajmniej jest pewność, że "nikt" w środku nocy nie będzie budził :-D Ale nie, nie-jednak zmieniłam zdanie;-):-D Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z kina.... pol filmu przespalam, jednak pingwiny nawet te z madagaskaru to jednak nie moje klimaty.... a do tego kurde , oni jednak nie potrafia jezdzic.... troche mrozu, troche sniegu i panika nie z tej ziemi. co oni beda robic jak juz zima przyjdzie?! misiu, jak tam odlezyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Nie żebym jakoś się użalał na pogodę, ale mi osobiście zima jest zbędna i nie miałbym nic przeciwko, gdyby już sobie poszła ustępując miejsca wiośnie ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomińmy wiosnę. LATO WRÓÓÓÓÓÓĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, o ile można zupełnie bezkarnie te uroki podziwiać zza okna swojego cieplutkiego domku z kubeczkiem grzańca (herbatki, kawy kawusi czy czym kto woli) w dłoni: P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śnieżnie i słonecznie :) Jak to ile? Dopiero 2 dzień jest tak biało i liczę na więcej zdecydowanie ;) Ja tam lubię zimę szczególnie gdy napada tyyyyyle śniegu :D i można ulepić prawdziwego bałwana. Wolę takiego śniegowego niż tych wszystkich bałwankowych, którzy zaczną mnie nawiedzać już za tydzień... Póki co, zimo trwaj :D Gdy można patrzeć na padający śnieg za oknem będąc z kimś w sytuacji intymnej + ogień w kominku i lampka wina to rzeczywiście nawet nie kochając zimy można ją polubić. Mi pozostaje z tego zestawu śnieg :P x Pingwiny z Madagaskaru są super :D i tutaj grzechem byłoby nie zauważyć Morcika 👄 x Czwóreczko, ja takiego seksownego prezentu nie dostałam ale! zamierzam zrobić sobie również całkiem niezły ;) i w klimacie. Jak już kupię to się pochwalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
ja jednak gustuje w innym repertuarze kinowym :) lk rzucisz jpg jak juz prezent bedziesz miala? :D z karteczka i data, i podpisem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek sie uczy cale zycie....a zatem jesli robisz loda z polykiem, pozniej sie calujesz, pozniej on ci robi minete to mozna zajsc w ciaze.....wtf?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Koci zrobić mogę tylko obawiam się, że nie mam tak dobrego aparatu by uchwycić piękno nie mówiąc już o kształcie prezentu... A karteczka to mi się w tym układzie na pewno nie zmieści :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dzieweczko! - ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! - Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył - dwa razy - tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę - przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem... I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji "na most"). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle... gwizd. ... raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) Ale smutny ten wierszyk... a zapowiadało się na drugą, satysfakcjonującą ją rundę. Panowie, Wy też tak? Czy najpierw te one? :D Miłych imprez Wam życzę i braku kaca jutro :) I niech jest erotycznie! W tę noc i w każdą następną. Hmm w sumie za dnia również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo miłości, mało w życiu trudności, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku. eLKa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sąsiad ;) Bąbelki były... tak zimne, że mi gardło zachorzało i jestem właścicielką seksownej chrypki :D Śniadanie musiałam zrobić sobie sama :D ale jest jest 364 dni w tym roku ;) może się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pogratulować Koteczko ;) Mój... nie narzekam :) I taniec i śpiew, szampan i fajerwerki więc to co być powinno było. Chociaż marzy mi się troszkę inny ;) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×