Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

sisja:) Zaczynaj jak sie czujesz na siłach, ja po dłużej przerwie zaczynałam od pół godziny - z przerwą 2 min. w połowie i zwiekszalam o 10 min. w ciągu tygodnia aż dochodziłam do godziny, ale to zalezy od kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisja, jeżeli masz ochotę poćwiczyć to polecam callanetics - to są tak statyczne ćwiczenia, że są zalecane osobom z nadwagą i chorobami kręgosłupa. Wbrew pozorom, chociaż wyglądają na ćwiczenia "dla emerytów" potrafią nieźle dać w kość :D Ja mam za sobą 3 godzinne sesje i czuję każdy mięsień grzbietu, brzucha i ud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisja :) Cieszę się że coś więcej napisałaś o sobie,dzięki temu mogłyśmy się lepiej poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua_marine:) Ćwiczyłam kiedyś callanetics,to były moje pierwsze ćwiczenia w domu lata temu kiedy chciałam zrzucić kilogramy po porodzie:) Fajnie że o tym wspomniałaś,pamiętam że nieźle pracują mięśnie ,masz płytkę czy z neta ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
Maxi dzisiaj popedałowałam 30min i mogłabym jeszcze, ale kurcze bolało mnie kolano.Muszę sobie wyszukać mniej obciążający program, bo ten jak na moje kolano był zbyt forsowny. Mój jadłospis: rano: truskawki (300g) ,plaster tłustego białego sera(100g),parę migdałów obiad: cukinia z 2jajkami,cebulką i pomidorami kolacja: 1kg szparagów(przed obraniem,ofkors) 2duże plastry łososia wędzonego, plasterek żółtego sera,kawa zbożowa z mlekiem/troszkę/ Aqua_marine,właśnie callanetics! Nieraz o tym myślałam:P ale nigdy nie próbowałam.Musiałabym poszukać może w necie jakiegoś treningu i zobaczę jak mi pójdzie;) gAli46-no, tak jakoś wyszło, sprowokowałyście mnie :) ...do miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisja:) Nikt Cie nie miał zamiaru prowokować jesteśmy tu po to żeby się wspierać,Twój przekaz był taki jaki był cytuje Twoje słowa "ja tego ludziom robić nie mogę;przecież na basen chodzi się dla przyjemności a nie żeby horrory oglądać Za 10kg będzie to możliwe" Zadałaś też pytanie zacytuję Cię; "gAli46- nie mogę znaleźć gdzie napisałam,że pójdę na basen gdy osiągnę 80kg??? Ja tego znaleźć nie mogę . Napisałam za 10kg a to oznacza, że przy około 92kg (jednak spora różnica) Kopiuję Twoje słowa; "Jak zejdę poniżej 85kg pójdę na basen a później na siłownię-wcześniej nie ma mowy"Nie pisałaś że masz naderwane więzadło a tak z drugiej beczki to nie wiem czy dobrze robisz jeżdżąc na rowerze kiedy masz taki problem z kolanem,lepiej się wybierz do ortopedy może wyśle Cię na fizjoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
Hej, gAli to był żart z tą prowokacją ;) Nie ma obaw, kontroluję sytuację z kolanem-ale muszę uważać. Chodząc z takim nadbagażem obciążam je mocno, na rowerze nie ma takich obciążeń pod warunkiem, że w programie nie ma Pirenejów :P -dlatego dzisiaj przerwałam. Poproszę jutro Męża żeby mi poszukał jakiś lekki programik dla niewytrenowanych i wyjątkowo słabych w nogach sierot;) I poszukam coś z callanetics , jeśli tylko znaję czas; byłoby nieźle. No tak 85kg to była waga przy której do tej pory zdarzało mi się być na basenie, ale teraz poszłabym chyba i wcześniej/tzn w większą wagą/ -zobaczę, jak będzie. Dobrej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisja, tu masz link do 40 minutowego programu, przy którym ja ćwiczę. Wygląda na zbyt proste, ale daje w kość :D Ja jestem po 3 seansach i już czuję trochę mięśnie, szczególnie brzucha i grzbietu. Na początek zacznij oczywiście od najłatwiejszych wersji ćwiczeń -ugięte kolana, podparcia itd. Ona tam tłumaczy jak upraszczać. http://w476.wrzuta.pl/film/7zazl92bo1b/callanetics_-_callan_pinckney_lektor_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Wczoraj pocwiczyłam zgodnie z planem, ale późno skończyłam, więc poszłam pod prysznic zamiast pisac. 1h 40min. jest ok, chociaz sobie rozbiłam na dwie rundy:) Tak widze po sobie, ze dzien płynny warto robic w dzięn bez ćwiczen, czyli przesunę go na srode w przyszły tydzień - powinno byc latwiej wytrzymać, bo po basenie czy rwerku jednak ssie;) Słoneczko daje aż miło, dzisiaj trzeba skończyć szklarnie i wszystko posadzić, bo już późno... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccarmen0000
Hej dziewczynki mama ograniczony dostep do internetu do 30.05 wiec bede wpadac zadziej ale nadrabiam wlasnie zaleglosci i pisze od str 63 co tam nie skomentowalam wczesniej:) ja jestem u mamusi ale diete trzymam 100% malo tego moja mama ze mna (choc nie musi) pierwszego dnia zrobilam zakupy i nie wylamuje sie ani troche ...wynik moja waga znow w dol 93.1kg:):):):) moja mam w szoku ile ja jem ze to 3 obiady a ja chudne :) sisia - z kazdym obciazeniem da sie cwiczyc tylko nie wszytko :) ja tez nie mam malego balastu tylko ciagle sobie powtarzam a wlasnie ze dam rade ! ze wszytkim ! a co jak co ale basen to i przy 150kg mozna wiec jak dla mnie nie ta filozofia ale wybor nalezy do Ciebie :) zwlaszcza jesli boisz sie o skore juz powinnas regularnie chodzic na basen :) i nie wzmocnisz miesni na 2 posilkach dziennie o tym musisz zapomniec to jest jedyna droga do oslabienia miesni na 3 posilkach tez bedzie ciezko, zeby wzmocnic miesnie naprawde trzeba dobrac dosc dokladna diete przy redukcji co innego wzmacnianie miesni z nadwaga a co innego bez ... swoja droga gratuluje i tak wytrwania TYGODNIA :) sisja juz pisalam wielokrtnie ale nie wiem na ile Ci sie zwrocilo na to uwage na ataki slodyczowe dziala glutamina zarzywana regularnie bardzo Ci polecam :) co do ziemniakow jezeli nie cwiczysz nie ejdz ich nanoc zjedz cos o nizszym troszke indeksie gAli46 - odpisze na mial, co do ziemniakow moj trener mowil ze zupelnie obojetne wymiana ziemniaki, ryz czy makaron czy kasza tylko iles tam ryzu odpowiada takiej a takiej ilosci ziemniakow ale to z kolei przy cwiczeniach i jadlam nie raz o 24:00 sisja teraz czytam dalszy ciag forum o basenie i calkiem rozumiem jak jestes znana ale raz w tygodniu na ten basen dalej w wekend zaciagnac meza polaczyc to z obiadem w restauracji i juz fajny wypad by sie zrobil :) a skoro masz rowerek to tez bardzo dobrze ale kup pulsometr i jezdzij godzine dziennie na pozimoie tetna max 60-70% w taki sposob bedziesz miala fantastyczne cardio spalajace tluszcyk ale bardzo wazne jest znac swoj puls jak nie masz pulsometra to wlasie w rossman jest w ofercie :) spala sie tluszc po 30min jak z czasem wydluzysz do 1h30min byloby fantastycznie po takiej godzince zjedz nawet jednego ziemniaczka mieso warzywa albo ryz albo makaron jak pisalam wyzej zmeiniak nie wiecej niz 150g :) Maxi_ja -jestem z Ciebie dumna jesli chodzi o cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
Aqua brdzo dziękuję za linka :* Nie chciał mi się otworzyć, bo mam jakąś blokadę na reklamy, ale ją odblokuję. Carmen-baw się dobrze, ciesz obecnością Mamy, ładuj akumulatory, forum poczeka ;) Tak,tak wiem z tymi treningami, pulsometr mam/chyba nawet dwa/-tylko do tej pory mało był potrzebny:P Pozdrawiam i idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) moja waga chyba ze szczescia leci i z wyspania bo codziennie 9h snu robi swoje dzis znow spadek wec aktualizuje stopke sisia - jak masz pulsometr to oblicz tetno max 220-wiek i z tego 60% i 70% i w tym przedziale utrzymuj pedalujac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen:) Brawo i tak trzymaj:) Jutro idę na godzinną terapię stawu biodrowego . Kupiłam sobie pulsometr ale jeszcze go nie ustawiłam ,mam zamiar go wypróbować gdzieś czytałam że trzeba pas nawilżyć lub jakiś żel kupić w aptece. Max_ja:) Nieźle 1 h 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej przeglądarki używasz? Masz zainstalowany Adblock Plus? Trzeba wyłączyć na tej stronie program blokujący reklamy, wtedy filmik się uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi_ja
Hejka, jestesmy. Miałam dzis cięzki dzień i muszę sie zastanowić, czy to dieta daje o sobie znać, czy co, bo nerwy mi dzis wysiadły zupełnie, a przecież się nie głodzę ani nic. Popływałam dzis planowo i zrobiam brzuszki, nie zrobiłam 20 min. spalania, zamiast tego zjadłam czekolade - kilka kawalków na ukojenie nerwów, mam nadzieję, że na bagaż kilogramowy nie zaszkodzi za bardzo... Mam problem pozadietowy i muszę sobie jakos w głowie poukladac, żeby nie było gorzej, ech smutno mi dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua_marine:) Jutro spróbuję na innym kompie otworzyć :) Dzięki za wskazówki zapytam męża:) Max-ja:) Nie smuć się jutro nowy dzień głowa do góry będzie lepiej:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua-marine:) Kiedyś miałam 1 h kasetę z Callan Pinckney ,później pożyczyłam i do mnie nie wróciła ,potem sobie kupiłam z Mariolą Bojarską . Dziś chętnie bym sobie kupiła orginał. W necie widzę tylko fragmenty ,a na tamtej było wszystko poukładane od rozgrzewki skończywszy na rozciąganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisja
gAli,dziękuję :) Jutro sobie zobaczę/tzn dziś/ a tego od aqua_marine też jeszcze nie otworzyłam, bo dzisiaj to już było bardzo późno. Maxi, poukładaj sobie wszystko w głowie, tak, żeby Ci lepiej było. Czasem martwimy się na zapas a rzeczywistość nas mile zaskakuje. Zyczę Ci szybkiego zniknięcia problemu , niech wraca spokój . A na nerwy-może magnez,czy suplementujesz? Dobranoc (i na mnie już czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatnim filmiku jest Callan i pokazuje w pozycji stojącej ćwiczenie z wypychaniem bioder do przodu, ja na fizjoterapi kręgosłupa lędźwiowego miałam podobne ćwiczenie tylko w pozycji leżącej,podziałało :) To są tylko poszczególne ćwiczonka które miałam na płytce:) One faktycznie pomogą się rozruszać. Jedno z ćwiczeń które nieźle daje ,pamiętam z mojej płytki postaram się je opisać; stojąc w lekkim rozkroku ,plecy wyprostowane ,podnosimy ręce w bok na wysokość barków i powoli je odwodzimy w tył czując jak nam łopatki się łączą i wtedy delikatnie pogłębiamy te ruchy powoli licząc sobie do stu:) To ćwiczenie robi się jako jedno z pierwszych na początku ćwiczeń:) Pierwsze ćwiczonko też pamiętam; ale to chyba na którymś z linków było (pogłębianie skłonów w bok)jak nie znajdziesz to bardziej Ci je opiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua _marine:) Od których ćwiczeń zaczynasz? Oczywiście mam na myśli callanetics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdussska8773
Hej Kochane :)) właśnie skończyłam się odchudzać. Odchudzałam się od lutego i do dziś schudłam 22kg czuje się świetnie! i co najważniejsze zdrowiej. Nie stosowałam diet, a jedynie stopniowo normowałam swój tryb żywieniowy i wspierałam odchudzania afrykańskim mango, które genialnie zmniejsza apetyt i zrzucanie nadwagi staje się o wiele łatwiejsze. Jeżeli macie pytania dotyczące mojego odchudzania to śmiało piszcie magda.orzechowska87@wp.pl pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chomiku są jeszcze do pobrania: ( Callanetics z Callan Pl. Kompletny.avi) http://chomikuj.pl/Niagata/Pi*c4*99kna+sylwetka/Callanetics/Callanetics+z+Callan+Pl.+Kompletny,1518198229.avi%28video%29 i na tym samym koncie program dwuczęściowy 2 x 20 min ćwiczen do cwiczeniarani o wieczorem Ja od początku ćwiczę przy tym z wrzuty ( to jest chyba tytuł 10 lat młodsza w 10 godzin) tylko według zaleceń Callan robię ćwiczenia z ułatwieniami (zgięte nogi, podparcia itd.) i po 75 powtórzeń zamiast 100. (teraz już czasem po 80 - 90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zapomniałam dodać że w czasie pogłębiania (kiedy łopatki mają się łączyć nie wolno rąk obniżać tylko staramy się je utrzymywać na wysokości barków ruchy nie mogą być gwałtowne i nie większe niż parę cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua_marine:) Zaciekawiła mnie Twoja dieta:) Mogłabyś wklejać swój jadłospis? Od kiedy ćwiczysz callanetics? Na początku jak zaczęłaś ile wytrzymywałaś powtórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje Panie no przyznam jestem dumna jakie tu poruszenie sportowe :):):) jak wroce do domu przygotuje wam trening i zobaczymy kto sie podejmie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×