Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

GoścInka to samo mu powiedziałam, ze przecież katar to nie choroba ale widzę, ze faktycznie jest słaby i nie ma siły więc wiem że nie da rady:( moze jutro:) kurcze chciałabym strasznie żeby nie przyszła do Ciebie ta wstrętna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja też czuje ze ta wredota przyjdzie bo boli podbrzusze tylko jakoś tak sucho tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci! Ja to jak patrzyłam przez weekend na swojego to u niego widziałam więcej objawów ciąży niż u siebie Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze na noc umysliłam sobie pieczenie karkówki co by jutro miec mniej roboty, no i chodziłam własnie do kuchni po pipczał piekarnik wiec drzwiczki uchyliłam aaa... i wiecie co miłość gorsza od sraczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny =) Pisalam gdzies wczesniej w innym temacie ale niestety nie moge go znalezc ... :/ zreszta... tamte dziewczyny maja terminy na marzec, ja mialam miec na maj ale niestety nie donosilam... Po tym postanowilam jednak poczekac z dzieckiem, bo nie bede sobie dzidzi robila na sile... no i oczywiscie jak przestalismy sie starac, zaczal sponiac mi sie okres... od 2 tygodni mam bole miesiaczkowe, wiec czekalam kiedy w koncu nadejdzie, w czwartek postanowilam zrobic test i pokazaly mi sie 2 kreski. W piatek polecialam do gino i potwierdzil, jest to 5 tydzien :) Dlaczego jak ostatnio sie tak staralam, to zeszlo mi 5 miesiecy a teraz 2 miesiace po poronieniu zaszlam.. Masakra jak ten nasz organizm dziwnie dziala =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Przykro mi to czytać, że nie donosiłaś ciązy, bo wiem jaki to ból. Ja miałam mieć termin na czerwiec. Ale najważniejsze, że teraz jesteś w ciąży i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. :) A ludzki organizm jest faktycznie dziwny i zwariowany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku bylo mi strasznie przykro, ale moja gino powiedziala mi ze nic nie dzieje sie bez przyczyny, organizm nie wydalil by zdrowego dziecka... Cos musialo byc nie tak, a organizm wie co robi... :) no nie spodziewalam sie ze bede mogla tak szybko zajsc, lekarz mowil ze pewnie znowu bedziemy sie musieli starac z 4-5 miesiecy... a tu mi strzelil w 10 w swieta :P hehe Czytalam ze ogolnie nie powinno sie zachodzic w ciaze do 3 miesiecy po poronieniu, ale moj lekarz ani slowem sie nic na ten temat nie odezwal...Sama Nie wiem co mam o tym myslec.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Po prostu z zarodkiem było coś nie tak, tak zwana selekcja naturalna. A mi lekarz właśnie powiedział, że najlepiej jakbym przez trzy miesiące nie zachodzila w ciążę. Jak na razie czekam na pierwsza miesiączkę, jak się skończy to idę do ginekologa na kontrolę, jak da mi zielone światło to zacznę próby :) Ale wątpię, że uda się tak szybko jak za poprzednim razem, a były to trzy cykle. A widziałaś już na usg bijące serduszko czy to jeszcze za wcześnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz ponownie doczytałam, że jesteś w piątym tygodniu, jakoś mi się ubzdurało, że w siódmym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dopiero za 3 tygodnie na usg :P ale juz sie nie moge doczekac :) Mialam plany ze bede pracowala caaaly ten czas od stycznia do czerwca bez przerwy i na caly lipiec i sierpien przyjade do polski, a tu wszystko sie zmienilo... gdzies okolo wrzesnia wypada mi termin wiec pewnie wakacje spedze w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, dziecko weryfikuje pewne plany. Haha, rok 2015. rozpoczął ci się po prostu idealnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jakies dobre wieści z rana są?????????? :D Pozytywny teścik by sie przydał, tak dla poprawy humoru przy poniedziałku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jussio miałam ciężką noc, wstałam a własciwie zostałam zerwana z łóżka przez synka , mam straszny ból głowy, synek też lewa noga wstał, maz pojechał do pracy raniutko własciwie bez pożegnania, za oknem szarówa, no witam wszystkich w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
anka jutro mozesz zaczac testowac jak znów mocno zechcesz, może akurat poprawisz wszystkim humor 2 kreskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Mnie to boli brzuch jak na @ wiec pewnie nie dam wam powodów do radości. W ogóle zgage mam okrutna tylko nie wiem od czego jak ja jeszcze dziś nic nie jadłam... Xxxxx U mnie noc rewelacja Toska spala ciurkiem 11 godzin! Zaraz ja podrzucę babci a ja ruszam na zakupy bo w lodówce tylko swiatło :) My zawsze kupujemy minimum a jak coś kupimy więcej to zaraz ląduje w koszu. Musze jeszcze tesciom wysłać prezenty na dzien babci i dziadka. Miłego.dnia Cycki w górę dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zacznęł od kawy, bo potem nie wiem czy dam rade ja wypic, bo ja @ dostane to zawsze mam nudnosci i kawa nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNelll89
Właśnie jakies miłe wieści by się przydały bo jest okropnie za oknem:/ a u mnie już calkiem nic na teście owu nie widać pomimo 16dc, kiedyś wyczytałam że może być miesiąc bezowulacyjny eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
O matko nawet więcej niż miesiąc? To już mam doła ze jest coś nie tak:/ Ja zawsze wszystko przeżywam nawet mąż się wczoraj śmiał że juz bym chciała wszystko na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w tym miesiacu nic nie wyjdzie to pobawie się w testowanie zaraz po @ aż do końca cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll, przestan to normalne w naturze, ze cos czasem odpoczywa, zeby potem cos lepszego wyprodukowac, wiec póki co luz, i ja Ci to mówie ta jeszcze bardziej nawiedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelll a jesli chodzi o codzienne testowanie owulek to ja przed ciaza z synem tak robiłam przez długie lata a nie tylko cykl, zawsze sprawdzałam dwa razy dziennie przed praca rano i po pracy ok17., kupowałam zawsze po 200-300 sztuk testów na allegro, takze jak sobie nawet ze dwa cykle sprawdzisz dzien w dzien to Ci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe gośćinka nie prawda nie jesteś:) tak już sobie mówię że dopiero pierwszy cykl a ja robię taki cyrk:p jak to mój M powiedział"dzieci z wpadki to naprawdę cud"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×