Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Nitka, Aga a no dzialamy ale bez spiny ,tym bardziej ze jest bez clo i ide do gin w srode to sie dowiem czy jakas owu bez clo sie,szykuje ;-) a tak to luzik bo wiem ze mozemy sie statac co cykl a ja zaczelam teraz prace wiec chcialabym troche popracowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No blondyneczka będzie w takim razie szaleństwo wakacyjne :-) ja też jestem katoliczką ale myślę że to księża mają więcej na sumieniu a o in vitro nie powinni się wypowiadać i jakby doszło do tego że musiała bym mieć in vitro to bym się nawet nie zastanawiała bo to moja decyzja ... Agnieszka nitka kiedy testing :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Hej kobietki długo mnie nie było :( nie jestem na bieżąco .. Mam wstręt do mięsa pieczonego i gotowanego ogólnie najlepiej wg obiadów bym nie jadła. . Wymioty były dwa razy wiec nie jest źle :) mdłości czasami się zdążą . Piersi juz tak nie dokuczają :) 1.06 mam wizytę u gin będę wiedziała coś więcej na temat fasolki :) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Maomi u mnie nic specjalnego dziś juz 27dc plamię troche na brązowo i juz wiem ze nici z tego cyklu,mimo ze odpuściłam psychicznie mi to akurat nie pomogło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi No nie wiem kiedy bedzie wiarygodnie. We wtorek, czyli 10 dni po owulce gin kazała zrobic betę i jak nic nie bedzie to mam odstawić luteine. Ale czy 10 dni to noe za mało? Bo na test zwykły to zbyt wcześnie prawda? Doradźcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja po 2 tyg miałam robić test (brałam duspathon) szkoda że nie po ciągła ci tych 4 dni na luteinie... ja robiłam wcześniej test i była lekko różowa kreska no ale zawsze są wątpliwości co do wcześniejszego testowania... myślę że beta to dobre rozwiązanie tym bardziej że wiesz że jesteś po owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie dostane do niedzieli to testuje. przedwczoraj miałam przy podcieraniu na papierze zabarwione lekko na brąz śluz jednorazowo się tak zdazylo. Na razie cisza wiec czekam cierpliwie chociaż to trudne. Ruda może ni stracone moja koleżanka tez plamila i okazało się ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi No zobaczymy, myśle ze po 10 dniach to juz beta powinna wyjsć. Agnieszka trzymam kciuki za Ciebie i za siebie! I za resztę staraczek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko straciłam nadzieje bo tak jest co cykl i w ciąży nie jestem,zreszta żadnych objawów niemam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mam pytanie do tych co są w ciąży.Jak jeszcze nie wiedziałyście że jesteście w ciąży,chodzi mi czas implantacja,jak kochaliście się z facetem,miałyście dziwne uczucie,tak jakby trochę bolało i było całkiem inaczej niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
nitka, agnieszka trzymam za was kciuki!!! kamilusia jak beta? można oficjalnie gratulować? ja jestem w trakcie @, w nast tyg lecę na monitoring, zobaczymy jak to się będzie prezentowało wszystko o lupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
zawisło :/;/;/;/;/;/;/;/;/;;/;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Emililia ja gdzies tydzien po owulacji biegalam co chwile do toalety do tego stopnia, ze myślałam ze mam zapalenie pęcherza. No i jednego dnia podczas podcierania zarozowiony papier ale to juz myslalam, ze przez to czeste siusianie cos podraznilam. A wyszlo na to, ze musiala byc implantacja. Ciąży się nie spodziewalam gdyz to byl 3 cykl po 1,5 rocznym braniu tabletek wiec jakos zylam w przekoniu, ze to potrzeba wiecej czasu na uregulowanie a cykle pewnie te pierwsze beda bezowulacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda kurcze szkoda :( dziewczyny te które są w ciąży czy mialyscie lekkie bóle jak na @ a jednak była to ciąża? u mnie cisza czasem nam lekkie właśnie takie bóle i wrażenie ze właśnie dostałam a tu sucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Emilia29 Żadnego innego odczucia nie miałam, wszystko było tak jak zawsze.. agnieszka5g Ja miałam normalne bóle brzucha tak jak do @ i myślałam, że niedługo przyjdzie, a jednak okazało się, że jestem w ciąży :) Jeszcze przed @ odrzuciło mnie od kawy, ale zignorowałam to, bo bolał mnie brzuch i byłam pewna, że niedługo dostanę @, a jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Emilia, ja nie czułam żadnej różnicy podczas seksu, żadnego bolu. Ruda, u mnie było dokładnie tak, ze na dzień przed spodziewanym @ zlapal mnie typowy ból brzucha i byłam przekonana, ze lada moment sie zacznie, a wyszły dwie kreski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Emilia ja tez nie widziałam żadnej różnicy... ja nawet często nie chodziłam do WC ale przestałam po palać fajki bo śmirrdziały i nie piłam kawy. Agnieszka ja miałam bóle i nawet brałam nospe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Aaaa... I jeszcze zaczelam odczuwac bol po bokach piersi ale, ze robilam wymiane stanikow to myślałam, ze nowe i nienoszone wiec cos tam musi mnie w nich uciskac i to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku trzymaj! Przydadzą sie:) fajnie ze będziesz miała monitoring, naprawdę duzo mozna sie z niego dowiedzieć. Mnie bola piersi ale tylko jak dotykam, No i jak zdejmuje biustonosz to bola, ale przed @ tez mnie bolały zawsze, a co do brzucha to mnie tak nadole boli, moze nie boli tylko tak mi cieżko czasami, szczególnie wieczorem jak sie kładę to czuje, i mam tak od paru dni. Ale to nie jest tak jak dziewczyny piszą ze jak na miesiączkę to zupełnie inne uczucie. Moze od tej luteiny? We wtorek beta, No chyba ze@ przyjdzie wczesniej niezapowiedziana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka i co? Testowałas? Kamilusia jak beta?? Dziewczyny mam nadzieje ze u Was tez taki piękny dzien jak u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka jeszcze nie testowalam jak dziś nie dostane to jutro po pracy kupie test i go zrobię. Piersi mnie bolą juz mniej nie są takie wiecie nabrzmiale wiec może być tak że okres idzie i progesteron spada :( ale jak narazie sucho. au mnie też słoneczko tylko ten cholerny wiatr jest brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jak tam? Wcisne swoje 5 groszy.Bedac w ciazy ale o niej nie wiedzac podczas stosunku czulam lekki dyskomfort,takie jakby tarcie.Nie bylo to blolesne.Tak jakbym byla bardziej sucha,choc nie bylam.Podobne uczucie. A teraz mnie bierze na jedzenie.Nie mam zachcianek ale jem wiecej posilkow a ja do tych co jedza duzo niby nie naleze.:) W ciagu ostatniego miesiaca jakies 2 kg przyszlo...nieswiadomie przeciez jeszcze.Matka natura :p coraz blizej srody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi @ spóźnia się 10 dni, bete robiłam w środę i <2.0 Czekam na okres, się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×