Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Beatrice 27
****Gabi**** oczywiscie, ze zagladam, ale teraz juz raczej jako cichy czytelnik:-) Trzymam nadal kciuki za wszystkie staraczki- te ktore znam ze starego forum oraz wszystkie "nowe" :-) U mnie wszystko wporzadku.Dziewczynki rosna jak na drozdzach i szaleja, a ja kocham te ich szalenstwa. .To juz 29 tydzien..Brzusio jest spooorych rozmiarow ,a ja przytylam 5 kg :-) Dolegliwosci ciazowe mnie nie omijaja...mam ich cala szeroka palete:-) Przed swietami wyladowalam na patologii ciazy, ale na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze.. Wyprawka dla moich ksiezniczek juz czeka :-) zostaly mi do kupienia doslownie drobiazgi w postaci kosmetykow... Juz nie moge sie doczekac czerwca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
A my z synkiem jesteśmy w szpitalu. Olus zachorował na zapalenie płuc :(. Ledwo wyszliśmy ze szpitala i już jesteśmy z powrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, gratulacje !!! :) maniula moja znajoma niestety też miała takie trudnosci z synkiem rok temu, ale wszystko skończyło się dobrze. Życzę wam zdrówka. Dziewczyny u mnie 25dc. Czyli 3lub 4dni do @. Test ciążowy negatywny, od kilku dni podbrzusze lekko pobolewa jak na @ co jest dziwne.. pierścionek jeszcze nie wrócił ze zmniejszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Hellol :) U mnie wyniki ok, czekam tylko na 2 kreski i koniec remontu. Zazdroszczę wam tej wagi w ciąży :) matko ale czas leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik no zobaczymy co z tego wyjdzie. Reni powiem Ci ze mam w domu tescik ale jakoś nie ciągnie mnie do tego żeby go wykonać.. Chyba po czekam sobie spokojnie dalej jeśli po tygodniu spóźnienia nadal @ nie będzie to pewnie go wykonań.. Ale nawet nie dociera do mnie myśl ze moze jednak.. Kiedyś ja o tym tak myslalam to wyszukiwalam w sobie jakich kolejek objawów teraz spokojnie żyje z dni na dzien i dalej będę tak czekać. Dzis 3 dzien sie spóźnia także do końca tygodnia juz nie daleko, dam rade poczekać nadal spokojnie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie nadal @ nie ma pracy kupię test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni powiem Ci szczerze ze gdybym nie wiedziała tego co wiem (chodzi o sprawę z mężem) to pewnie za raz pierwszego dnia spóźnienia bym robiła a teraz jakoś tak spokojnie podchodze do tego i nawet wgl o tym nie mmyślę.. Po prostu będzie co będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondi przecież nikt nie stwierdził że twój mąż nie może mieć dzieci wiec wszystko jest możliwe tym bardziej że nic nie wiadomo bo u lekarza nie był... mam nadzieje że będzie to pozytywne zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
Blanka, ale piękne 2 kreseczki, super!! gratuluje. Ale jesteś szczęściarą, że tak szybko Wam sie udało!! To jaką będziesz miała różnice wieku między bąblami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ale piękne 2 kreseczki, super!! gratuluje. Ale jesteś szczęściarą, że tak szybko Wam sie udało!! To jaką będziesz miała różnice wieku między bąblami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta33
dzieki maomi no niestety dostałam @ w zeszłym miesiacu, wiem ze moze fiksuje bo to dopiero 3 podejście, ale tym razem zakupiłam testy owulacyjne i dopiero je testuje juz niby jestem po owu jakies 3 dni i bylo przytulanko dwa razy, to mój 19 d cyklu, owulacja niby była około 12.04 czyli w niedziele mierzyłam temp. i nijak sie to mialo do testów, ale i badałam sluz i na dwa dni przed rzekomą owulacja zmienil sie w przezroczysty i ciagnacy, to chyba dobry znak:) a dzis 3 dni po owulacji jakos tak dziwnie mnie zalewa sluzem bez przerwy mam mokro i czuje ciagnacy dół brzucha nie nakrecam sie jak ostatnio, wole myslec ze to na @ bo za jakies półtora tyg powinien być., wole sie miło zaskoczyc niz jak ostatnio rozczarować, wiec postanowiłam pełen luz tym razem ;) tylko jak tu nie myslec skoro coś sie dzieje tam. W zeszłym miesiacu jak dostałam @ dopadla mnie taka handra, mialam focha na cały świat, potem mi głupio było, bo oberwało sie najblizszym i synowi i mezowi :( musiałam przepraszac, dlatego teraz pełen luz jak sie da:) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no niby masz racje ze nic uniegonie stwierdzono dokładnie bo nie byl u lekarza.. Także na luzie powiem wam ze "pozyjemy zobaczymy" bo nie chciałabym sie zawieść tak jak kiedyś.. Tym bardziej ze teraz wcale o dziecku nie myslalam i nie myślę ale pewnie bym się ucieszyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Matko boska i co teraz powinnam robić?! Bo ja kompletnie nie wiem a dzielic sie informacja z innymi jeszcze nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi faktycznie ciężka sytuacja.. z jednej strony ciężko mu się dziwić, facet pewnie inaczej do tego podchodzi i dla niego to taki strach o męskość, z drugiej trzeba też zrozumieć Ciebie i to, że liczysz na to, że on też zrobi dla Waszego przyszłego dziecka wszystko. Myślę, że na razie nie ma co pisać czarnych scenariuszy co będzie gdyby,trzymam kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria88 piekna krecha !jeszce raz gratuluje i zazdroszcze.Nie panikuj tylko się ciesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Gratuluje kolejnej mamusi :) ehh ja tez zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Annmari gratulacje !!! No nareszcie jakiś wysyp !!! Powiedz partnerowi i umów się za 2-3 tyg do lekarza :-) rodzinie to nie ma co się chwalić jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Annamaria gratuluję!! Ale mam dola teraz... Tez bym chciała dzidzke ale strach mi nie pozwala :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
A jak to z beta? Wybrac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Z moich obliczeń będzie różnica prawie 3 lata :) ja jutro idę na betę , dla potwierdzenia i z ciekawości który tydzień .. dziękuję dziewczyny :) jeszcze nie wierzę w to pewnie uwierzę jak pójdę do ginekologa :) AnnaMaria Gratulacje !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolezanki.Gratuluje nowo zaciazonym,obyscie zapoczatkowaly nowy wysyp ciaz na forum ;) u mnie 10 dc. Drugi cykl staran po przerwie.Ciekawe ile zejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria gratuluję :))) To kto kolejny testuje? Czyżby to ciążowa fala?:)))) Kwiecień plecień co przeplata raz dziewczynkę raz chłopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×