Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Heh blondyneczko widze ze sama nie jestem . Jak mnie wkurzyl to masakra. Coz, bedzie cykl w plecy, taka jestem zlaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasik kochanie ja też widzę druga kreskę, nawet nie trzeba się przyglądać. Kreska jest wyraźnie jasno różowa a gdyby było to uwidocznienie miejsca gdzie kreska ciążowa powinna się pojawić to napewno nie było by w kolorze różowym, hcg w moczu wpływa na zabarwienie :-) gdzieś o tym czytałam kiedyś, też możesz sobie poczytać w necie. Jak okres się nie rozkreci przez noc to idź na tą betę albo poprostu POWTORZ TEST dla pewności i własnego spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko żyje żyje.. Wybacz moją nie obecność.. Ale wciąż jestem na zwolnieniu lekarskim po tym moim wypadku i odpoczywam i przez to mało na internet zaglądam.. A co do moich wyników to wciąż nie mam, jutro będę dzwonić ponownie do szpitala i pytać czy już są bo kazali mi w środku tego tygodnia dzwonić.. Teraz już się tymi wynikami wgl nie przejmuję bo będzie co będzie teraz obecne myśli krążą wciąż wokół mojego nie dawnego wypadku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi tesknilysmy za Toba :-) wierze ze ten wypadek to ogromne przezycie dla Ciebie, ja mialam raz w zyciu co prawda tylko stluczke ale chyba nigdy nie bylam tak przerazona jak wtedy i troche czasu mi zajelo zanim znow wsiadlam za klolko... nie drecz sie tym, wazne ze jestes cala, a tego faceta dosiegnie sprawiedliwosc :-) a wyniki beda napewno wporzadku, 3maj sie i odzywaj sie czesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość od gardła:D Dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mieszane myśli. byliśmy na wizycie hm wyniki kwalifikuja się do inseminacji najpierw trzeba podleczyc witaminami i clo. zrobic resztę badań na hormony i posiew i za 90 dni kolejne badanie. powiedział ze ciaza jest możliwa. ale nie powiedział ze naturalnie chyba ze faktycznie wyniki poprawia się o 100 procent. przyczyną takiego stanu rzeczy może być praca która wykonuje w szkodliwych warunkach. Albo infekcja. wiec zobaczymy co wyjdzie z tego wszystkiego. a i nie gacie swoich mężów z piciem piwa bo to nie ma znaczenia tak powiedział lekarz gorzej z papierosami kategorycznie nie. kasik ja tez widzę 2 kreskę masz ofiary @? może zatestuj ponownie ? Blondi coś długo czekaż na te wyniki badań? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Aga a u jakiego doktora byliście? Bo w zyciu sie nie interesowałam gdzie z takimi wynikami mozna isc u czy u mnie w okolicy ktos taki jest. Ja wierxze ze po tych 90 dniach brania witamin polepsza sie wyniki :) i na pewno znajdziesz w upragniona ciaze. Co do trybu pracy to moj tez tez ma siedzaca wiec ja tez sie boje wyników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przed wami kilkumiesięczny okres leczenia. Na pewno wyniki poprawią się, na ile to już zobaczycie potem. nawet jeśli czeka Cię inseminacja, przecież to nic złego. ja bym się złapała każdej deski. będzie dobrze, zobaczysz:) kasik z wynikami powinno iść się do androloga. u mnie w mieście takiego lekarza nie ma, więc musiałabym odwiedzić urologa. ale dziewczyny chodzą też do gina :) on też będzie wiedział na temat wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dzieki kamyczku. Bedziemy myśleć jak moj wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to w sumie dobre wiesci bo lekarz ze przekreslil Wam planow,zwiazanych z dziecmi :-) po lekach napewno sie poprawi sytuacja, a pozatym on nie ma ilosci 0 a wiec jest nad czym pracowac :-) i naprawde piwo nie ma znaczenia? a clo dostal Twoj maz? a na co to pomaga u mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, no właśnie, na co clo? Przynajmniej wiecie co robić i jak działać a nawet jak się okaże, że potrzebna będzie inseminacja to też jest sposób na zajście w ciąże, mam dwie pary wśród znajomych, które mają świetne dzieciaki poczęte dzięki tej metodzie. Uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko też potrzebuje czasu żeby sobie to poukładać i żeby z powrotem wsiąść za kierownice bo na razie to czuję lęk nawet na samą myśl że miałabym za kierownicę wsiąść. I żyję nadzieją że ten facet przez którego to wszystko sie zdarzyło to mam nadzieje że się w końcu przyzna, bo na razie ta sprawa na policji jest ciągle w toku. No Aga wiem że długo czekam na wyniki ale tak widocznie musi być. Bo mówili mi już za raz po zabiegu że czeka sie na wyniki około 3-5 tygodni a czasem jeszcze dłużej. Nie wiem od czego to zależy. Ale dziś przed południem będę dzwoniła i się pytała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i są już do odbioru moje wyniki z tamtego badania/zabiegu.. Teraz tylko trzeba je odebrać ale jeszcze nie wiem kiedy się wybiorę po nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
dzieki dziewczyny za pocieszenie wiem ze inseminacja to nic takiego i ze s a plemniczki ze nie ma ich 0 chociaz to pocieszające :-) ale czeka nas dosc dlugie leczenie dobrze ze chociaż u mnie wszystko ok. tylko ze leki, badania dalsze sa bardzo kosztowne i w tym sęk :-( clo hm nie wiem chyba na hormony mosi zrobic badania hormonow i sie skonsultowac i dopiero wtedy brac. My nie bylismy u androloga moj ginekolog zajmuje się niepłodnościa wiec leczymy się u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wyjdziecie na prosta, kwestia czasu, wiem ze chciałabyś juz teraz, znam ten bol. Zobaczysz ze zanim sie obejrzysz będziesz miała dwie kreski! Kamyczku jeszcze kłótnia czy juz lepiej? Moze dzis sie uda cos pokombinować?:) Kasik powtórzyłas test? Jak Twoja@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
NItka nie, nie powtorzyłam nie ma sensu. NIby @ Słabsza ale widocznie jakis pechowy był ten test albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka dzis dzialamy, mam nadzieje ze nie za pozno:) lykam wiesiolka co by pomoc zolnierzom w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi to czekamy na wiesci :-) daj znac jak odbierzesz badania Aga moj lyka fertilman ten normalny,nie plus bo ten plus to 200zl miesieczna kuracja,a,duzej roznicy nie ma w skladzie, dodatkowo lyla wit e ,c, czasami magnez, i od mojego 10dc pije syrop mucosolwan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam w gemini i terenowej aptece 120 tab fentilman plus za 149zl a wiliczylam ze to starczy na 2.5 miesiąca wiec chyba to nie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus nie mam pojecia, ja kupuje po 50zl tego normalnego , i na miesiac wystarcza, wiec w sumie,znalazlas chyba nie drogo, ja jak szukalam to wyszlo drozej a pozatym nie wiem po ile tabletek sie tego plusa bierze:-/ tak mi sie wydaje ze tu u mnie wyvhodzilo 200zl na miesiac, ja bym tyle dala ale moj M sie nie zgodzil :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku nie za późno! Moja gin zawsze jak byłam na monitoringu i było juz po owu to mówiła, zeby sie kochać, bo komórka jajowa jeszcze 24 godziny zyje:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej dziewczyny.Kamyczek dzieki za pamiec.Gratuluje kolejnych 2 kresek. U mnie dobrze,maluch daje juz o sobie znac,narazie sporadycznie i nie az tak wyraznie ale wiem,ze jest.To juz prawie 17 tydzien.Za tydzien wizyta.Mam nadzieje,ze cos sie tam pokaze :) Czytam Was codziennie ale niestety nie znam sie wogole na badaniach nasienia,inseminacjach itp.:( Szkoda,ze musicie przez to przechodzic,,,mam nadzieje,ze z czasem te wszystkie metody,ktore stosujecie w koncu przyniosa efekty,badania sie poprawia i wkrotce bedziecie nosily w sobie male kruszynki.Trzymam kciuki za wszystkie.Musi byc dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik a może warto zrobić test? no ja zanim kupie witaminy i clo to najpierw badania posiew nasienia bo jeśli wyjdzie bakteria to antybiotyk będzie łykal. a blondyneczka jak sytuacja u ciebie kiedy termin @? Kamyczek do dzieła! ja to mogę teraz na maksa bo i tak szanse są małe nawet nie liczę dni płodnych bo bez sensu :-( dzięki Justyneczka juz 17 tydz jak ten czas leci daj znać jak powizycie trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja czytalam o przypadkach ze wlasnid powodem kiepskich vadan nasienia byla bakteria i po antybiotyku wyniki byly o niebo lepsze ;-) glowa do gory, teraz wiecie z czym walczycie :-) a moj termin@ jest na nastepny piatek ale moze byc wczesniej bo wg moich obliczen i zastrzyku z pregnylu jestem jakies 7dni od owu i czuje co kilka godzin podbrzusze, az mi na kregoslup pulsuje, raz mnie kluje a raz jest delikatny skurcz, a tak to sie nic nie dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, idziemy dokładnie tak samo, u mnie też 7 dni po owu :) z tymże ja dokładnie za tydzień mam termin @ :) może nie przyjdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Blondyneczko jutro jadę odebrać wyniki także wieczorem albo szybciej jeśli do was tu zajrzę to dam znać jakie są wyniki.. Oby tylko nie było najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×