Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Iczozord te ostatnie w końcu się dały otworzyć :) słodziak z tego Twojego Karolka :) faktycznie kudłatek :) a jakie ma urocze oczka :) śliczny bobas :) P.S. chciałabym żeby moja córka tez tak ładnie spała w nocy jak już się urodzi :) masz na to jakiś sposób czy po prostu taka "uroda" Twojego synka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny synek no cudny nono włosków ma faktycznie sporo :-) eh kiedy ja będę mogła się pochwalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka na pewno wyniki Twojego narzeczonego się poprawią i jak już wznowicie działania to szybko się uda :) będziesz chwalić się sesją ślubną i noworodkową prawie w jednym czasie :) czas strasznie szybko leci i ani się obejrzysz a będziesz narzekać na zagagę, rozstępy i mdłości ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord cudny bobas, moje gratulacje wspaniałego synka! Zdrówka Wam życzę :) Agnieszka5g przyjdzie i na nas czas!! Nie widzę innej opcji :) Kamilusia122 współczuję tego Twego ząbka. Ja też wybieram się do dentysty bo mi już dwa się "odezwały" i wiem ze bardzo ważne jest aby nie było żadnego stanu zapalnego. Annamaria88 daj koniecznie znać jak wizyta u lekarza, to musi być cudowne uczucie oglądać swojego dzidziusia jeszcze w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja nieco ponad rok temu myślałam, że wcale nie będę mieć dzieci... :) Więcej nie napiszę, po prostu każdy ma swój czas, swoje do przejścia ale na każdego przyjdzie pora :) Hmm recepta na spanie :) To spokój mamy w ciąży, uwielbianie spania przez oboje rodziców i spokojny poród do wody :P :D Dziękuję za miłe słowa :) We wtorek będziemy z Karolem w Dzień dobry TVN opowiadać o porodach do wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelina juz 6 tydzien jeju ale leci a 6 idziesz do lekarza pierwsza wizyta tak?? jak sie czujesz dobrze jak tam dziewczyny staranka kiedy testujecie widze ze sie tu dzieje nowe dziewczyny!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @ wredna przyjechala! nie cierpie jej ! :( iczodor- gratulacje i duzo zdrowka dla malenstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
iczozord synek przeuroczy - zabójcze oczka :) DDTVN nigdny nie oglądam bo jestem w pracy ale liczę, że wrzucisz linka to sobie luknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny tez wierze w poprawę wyników mojego narzyczonego :-) ale wiecie jak to jest! o Iczozord o której godzinie to leci bo będę w pracy to nagram sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord mam nadzieję że uda mi się obejrzeć ten odcinek :) dziewczyny co tam u Was dzisiaj? jak humory i samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojpka przykro mi :( może to był cykl bezowulacyjny z którego i tak nic by nie było, więc może lepiej że się skończył - teraz musisz zbierać siły na kolejny i mieć nadzieję że się uda :) wiem że jest ciężko, ale trzeba się pozbierać i walczyć dalej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
justynka1986 tak teoretycznie 06.10 mam pierwsza wizytę ale dziś zaraz będę dzwonić próbować u innego lekarza wcześniej, bo u mojej gim niestety wczesniej nie da rady a mnie troche niepokoi bol brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Kojpka, głowa do góry - starania też są fajne. Ja teraz nie mam życia praca a po pracy tylko leżę (nie nawidzę, ale tak źle się czuję, że muszę) Trzymam kciuki za kolejny cykl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza przed burząą
Maomi cieszę się, że masz rozeznanie. :) nie popełnisz tego błędu co moja znajoma. Chodziła zła jak osa, że poszła tylko oglądać co mają, a wyszła z kołdrą o dziwnym rozmiarze i żadna pościel którą miała w domu nie pasuje :D Ps oczywiście że uważam = Abstynencja = zrozumiałam że mi za dużo na moim facecie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza przed burzą oby udało Ci się uniknąć stresu w tym cyklu :) a nie zamierzasz zmienić faceta skoro dostrzegłaś to że nie jest Ciebie godzien? :) Nelina mi się ten czas mdłości ciągnął w nieskończoność a potem błyskawicznie zleciało :) podziwiam Cię, że do pracy chodzisz mimo tych mdłości i bóli głowy :) ja nie miałam jakichś bóli głowy i praktycznie tylko mdłości a nie ciągłe wymioty, ale jak pomyślałam że mogłabym być wtedy w pracy to jakoś sobie tego nie mogłam wyobrazić :) no ale moja praca nie była jakaś godna poświęcenia i nie wrócę do niej więc mogłam sobie pozwolić na zwolnienie :) daj znać czy udało Ci się dostać do jakiegoś lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelina mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku lepiej faktycznie idz do lekarza przynajmniej bedziesszz spokojniejsza dziewczyny reszta jak sie trzymacie kamilusia a ty na kiedy masz termin pollinka jak sie czujesz kto jeszcze jest w ciazy pisac dziewczyny bo nawet nie wiem ile juz na jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! niestety mój pęcherzyk nie pękł :((((. w zasadzie spodziewałam się tego, ale jak wyszłam dziś z gabinetu usg same łzy napłynęły mi do oczu. jak ja, matka już dziecka spłodzonego drogą naturalną, może mieć takie problemy?! nie moge w to uwierzyć: :(:(:(:( idę po okresie na wizytę i dostaję receptę na zastrzyk, to już pewne. mam nadzieję, że pęknie po tym bo czytałąm że nie pękają, więc też się martwię. iczozord celebrytko :D, śliczny synuś, kluseczka, ja uwielbiam takie pucołowate dzieciaczki :) przepraszam dziewczyny ale czytam tak po łebkach bo przygotowuje się na wyjazd do zakopanego. odetchnę trochę, przyda mi się po tych wrażeniach. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek ale bardzo dobrze że wiesz co SOE dzieje jak mi stwierdzili brak owu to też byłam załamana no i po 1 owu z clo byłam taka happy że nawet nie myślałam o tym że za 1 razem zajdę :-) iczozord jakiego masz ślicznego synka jest przecudowny :-) mam nadzieje że Lila też taka będzie ale mam wątpliwości po tylu nerwach... u mnie też 3 MSC minęły od ślubu a suknie szyłam bo chciałam coś skromnego ... nelina dobrze że chcesz to sprawdzić lepiej dmuchać na zimne, kamilusia to jest wczesny etap i czekam na wieści za 2 tyg jak już będzie widać zarodek :-) maomi Anna Maria widzicie najlepiej spać cała ciąże j będzie dobrze a co ja będę miała po tych nocnych wymiotach.... szał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Witajcie  Cały czas Was czytam, ale nie zawsze piszę, bo w sumie nic się ciekawego u mnie nie dzieje. Uspokoiłam się trochę wewnętrznie, ale oczywiście nie zostawiłam starań tak całkowicie samopas ;-) Co to to nie :D Mierzę temperaturę, sprawdzam śluz i prowadzę obserwację na ovufriend. Ale poza tym spędziliśmy miły weekend, byłam na basenie, chodzę na spacery i czasami nawet nie myślę o tym, że jeszcze nie zaszłam w ciążę. Jutro będę miała testy owulacyjne, więc też sprawdzę z ciekawości co pokażą. Łykam witaminki, kwas foliowy, wcinam siemię lniane z jogurtem i ograniczyłam słodycze. Nelina przykro mi, że tak ciężko na razie znosisz ciążę, ale słyszałam też, że i więcej objawów ma kobieta takich ciążowych to lepiej, ale w sumie nie wiem czy to prawda. Co do bólów głowy, to Cię rozumiem w 100%, ja też się z nimi męczę od dłuższego czasu. Był taki czas, że bolała mnie 10-11 dni w miesiącu, ciągle byłam na prochach. Lekarz stwierdził migrena. Teraz jest różnie, raz lepiej raz gorzej, w tym miesiącu już mnie bolała kilka razy  ech … Kiedyś brałam ibuprom, teraz tylko na apap się przerzuciłam, na szczęście pomaga, biorę od razu jak tylko poczuję, że się zaczyna. Udało Ci się dostać do lekarza? Kojpka przykro mi, wiem jak to rozczarowuje. Trzymaj się kochana, chociaż wiem, że to trudne i czasami człowiek nie daje rady, choćby bardzo chciał łatwiej to znosić i być silniejszym. Nie jesteś sama. Następny miesiąc będzie nasz  Iczozord witaj  Czytałam Cię wcześniej. Miałaś zawsze dobre rady. Śliczny maluszek. Program sobie nagram, za tydzień we wtorek, tak? Agnieszka5g, powodzenia w szukaniu sukienki. Pamiętaj, że do niektórych salonów trzeba się wcześniej umawiać na wizytę. Ależ to miły czas  Baw się dobrze. No i oczywiście daj znać, czy coś wybrałaś  Kamilusia trzymam kciuki, aby następnym razem było widać zarodek i słychać serduszko. Dopytywałaś się co z zębem? Czy będziesz go leczyć, czy jednak do wyrwania? Możesz brać znieczulenie? Jak to wygląda? Ech … te zęby … Zawsze z nimi jakiś problem. Blondyneczka87 ostatnio piątki są szczęśliwe, więc kto wie  … Jak samopoczucie? Kamila ostatnio czytałam na tym ovifreind, że nasienie nie powinno ‘zalegać’ dłużej niż 4-5 dni. No ale ile artykułów tyle opinii, więc już sama nie wiem. Wszystkim życzę zdrówka, bo pogoda nas nie rozpieszcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku85 to przynajmniej wiesz, w czym problem i będziesz w następnym cyklu działać. Skąd miałaś takie podejrzenia, że nie pękł, na jakiej podsatwie tak sądziłaś, mogłabyś mi przypomnieć, jeśli już o tym pisałaś wcześniej. Jak tam przeszły Ci już nerwy na Twojego ? Udanego pobytu w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka dziękuje :) jadę w czwartek więc coś jeszcze poczytam, może komuś pogratuluję :D:D:D wiesz, ja miałam monitoring w poprzednim cyklu i tez nie pękł, więc gin powiedział że jak dwa razy pod rząd nie pęka to nie ma owulacji :( . co najlepsze miałam wszystkie objawy owu: śluz, bóle, wszystko. miałam 15 dc i jeszcze pęcherzyk był a cykle mam 26-29 dni więc już wiedziałąm że coś nie tak. a tu taka porażka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord boshe jaki slodziak:-) niech zdrowo rośnie:-) Kamyczku z jednej strony to nie dobrze ze nie pękł ale z drugiej wiesz w czym problem i dostaniesz zastrzyk który moim zdaniem powinna Ci dac juz w tym cyklu... Ważne ze wiesz o co chodzi i nie stoisz w miejscu Atomka czuje się zupełnie normalnie, nic się nie dzieje oprócz tego ze dziś brudzilam bardzo delikatnie na brązowo :-/ nie wiem czemu, zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomka ja też miewam migreny nic nie pomagało dopiero jak zaczęłam brać krople homeopatyczne są słabsze a w zeszłym cyklu nie było wogole. czy twoja mama może też miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Hej. U mnie maomi okropny weekend. Dowiedziałam się że moj tata ma guza nerki i to dość poważnego. Także za ciekawie nie jest , nawet starania poszły w odstawkę. Teraz najważniejsze jest zdrowie taty. A z reszta u mnie dwie kreski tak szybko się nie pojawia. Robiłam badania i jak się okazuje mam coś z insulina, policystyczne jajniki, a mój m na słabe wyniki nasienia. Jutro jedziemy do androloga to tez się wszystko okaże.. Także u mnie jeden wielki s**t...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam cykle mam ok 30 dniowe ost okres zaczął mi się 15 września i skończył po ok 6 dniach. W ten weekend kochałam się z chłopakiem do końca. Dziś jest wtorek boli mnie podbrzusza jestem aż taką wzdeta czy to może być zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Olilia tak mi przykro :-( dużo zdrowia życzę Twojemu tacie i na pewno z tego wyjdzie, będzie dobrze... A co do badan to mimo ze nie myślisz o staraniach to dobrze ze zrobiliscie badania... A jakie dokładnie wyniki miał Twój M? Gościu jeśli w ten weekend miała owu to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olilia bardzo mi przykro z powodu chroby taty badz dobrej mysli gosc raczej zaraz po stosunku ciezko jest stwierdzic czy doszło do zapłodnienia czekaj do miesiaczki to jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×