Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Mariela
Witam bardzo serdecznie! Lusiu - podzielam w zupełności Twoje zdanie: dobrze, że dzisiaj już piątek i weekend w perspektywie! Życzę miłego odpoczynku :) Meteczko - cieszę się Twoją radością! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego Maleństwa 🌻 Domi - zajrzyj na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1074923. Może tam znajdziesz interesujące Cię informacje? Życzę powodzenia w staraniach! Wszystkim zaglądającym na to Forum życzę spokojnej końcówki tygodnia i udanego weekendu! Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metka26... moje gratulacje, bardzo się cieszę:). Chciałabym, żeby u mnie za tydzień było podobnie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny serdecznie🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
Witajcie! Sorry że się nie odzywałam, bo nie zawsze mam dostęp do internetu Dziękuję Ci Lusiu za powitanie. Niestety mój mąż wracadopiero za rok, ale postara się być przy porodzie. Zobaczymy się więc w lutym. Co do mojego problemu to już sama zgłupiałam, czytałam trochę już o tym łożysku przodującym i właściwie w takich przypadka podszywają. Dlaczego ja nie??? A może to jest łozysko na przedniej ściance, a to już znaczna róznica. Dzisiaj idę do niego i wyjaśnię. Mój maluszek lub maluszka też lubi wieczorne pory a zwłaszcza kiedy leżę na prawym boku. Dzisiaj mam kiepski nastrój, do usłyszenia za chwilę. Idę do lekarza .Pa. I naprawdę cieszę się, że znalazłam tą stronę. Mam tylko pytanko: jaki jest adres tutaj bo wchodzę okrężną drogą przez Google.? Dzięki za odpowieź Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
Serdecznie witam nowe kobietki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 mój maluszek chyba sie leniwy robi od 2 dni rzadko sie rusza poza porankami kiedy to budzi sie tuz po mnie :) czy to jest normalne LUSIA, DZIDZIUS wiecie cos na ten temat??? a właśnie DZIDZUS gdzie jestes????? 🌻 Babcia sie dzisiaj dowiedziala o ciazy i teraz sie jakos tak zamknela w sobie pewnie nie wie co mi mówić :D :D :D zostala mi jeszcze jedna babcia ktora musze uswiadomic ale tym razem oszczedze swół i kupie małe skarpeteczki i jej je dam wtedy sie domyśli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie... Mariela, dziekuje za zyczenia wrazen u lekarza, było ich co nie miara i mysle, ze na dlugo pozostana niezapomniane. Domi24, nie uzywalam testow owulacyjnych wiec nie pomoge... Lusiu, zobaczysz u Ciebie na badaniu tez bedzie tak milo za 2 tygodnie...Zycze ci tego bardzo mocno! Mateczko, az mnie zatkalo...wydawac by sie moglo, ze dorosle osoby powinny miec wiecej oliwy w glowie...a teksty o niepotrzebnym dziecku....brak slow. rubina, niezly pomysl z tymi majteczkami... joganna...jak po wizycie u lekarza??? 21 tydzien, niezly pomysl ze skarpeteczkami, zawsze chcialam mezowi zrobic taki prezencik jednak nie zaluje ze od poczatku wiedzial co sie swieci;) Dziewczyny, pozdrawiam Was mocno...Claptola odezwij sie...milego wieczoru,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie... Mariela, dziekuje za zyczenia wrazen u lekarza, było ich co nie miara i mysle, ze na dlugo pozostana niezapomniane. Domi24, nie uzywalam testow owulacyjnych wiec nie pomoge... Lusiu, zobaczysz u Ciebie na badaniu tez bedzie tak milo za 2 tygodnie...Zycze ci tego bardzo mocno! Mateczko, az mnie zatkalo...wydawac by sie moglo, ze dorosle osoby powinny miec wiecej oliwy w glowie...a teksty o niepotrzebnym dziecku....brak slow. rubina, niezly pomysl z tymi majteczkami... joganna...jak po wizycie u lekarza??? 21 tydzien, niezly pomysl ze skarpeteczkami, zawsze chcialam mezowi zrobic taki prezencik jednak nie zaluje ze od poczatku wiedzial co sie swieci;) Dziewczyny, pozdrawiam Was mocno...Claptola odezwij sie...milego wieczoru,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Ale napisałyście! Nie nadążam z czytaniem. Metko twój opis tego USG był fajowy, bardzo sugestywny, normalnie się też już nie mogę doczekać czegoś takiego... A u mnie jak piorun z jasnego nieba wszystkie uciążliwe objawy ciązy się pojawiły w tym tygodniu... Mam śpiączkę przeplataną wymiotami, zgagę, metal w ustach i moczopęd. Wzięłam zwolnienie i śpię, komputera nie włączałam od 4-ch dni. To mój życiowy rekord. Życzę miłych chwil podczas weekendowego leniuchowania. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Ale napisałyście! Nie nadążam z czytaniem. Metko twój opis tego USG był fajowy, bardzo sugestywny, normalnie się też już nie mogę doczekać czegoś takiego... A u mnie jak piorun z jasnego nieba wszystkie uciążliwe objawy ciązy się pojawiły w tym tygodniu... Mam śpiączkę przeplataną wymiotami, zgagę, metal w ustach i moczopęd. Wzięłam zwolnienie i śpię, komputera nie włączałam od 4-ch dni. To mój życiowy rekord. Życzę miłych chwil podczas weekendowego leniuchowania. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
21 TYDZIEN milusio mi ze chociaz co druga pamieta o mnie :) moj maluszek budzi sie rano i wieczorkiem jak zasypia to sie wierci torche :) rzadko tu zagladam bo szykuje sie do szkolki. I mamy cale dnie zajete zadko w odmku bywamy:) wakacje to siedizelismy a teraz co kazdy weekend to nas gdzies niesie :) Reszte kobitek serdecznie pozdrawiam CLAPTOLA LUSIA METECZKA,METKA26,TRUDI,GRANDI,KATARINKA29,RUBINA,SZARA MYSZKA i rezzta Pań ktorych nie wymienilam METKA 26 to swietne uczucie ujzec taki widok wiem cos o tym :) a i 2 pazdziernika ide na wesele :) sukeneczke sobie kupilam za cale 260 zl kurde troche zaduza ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1976
Hej! Wczoraj byłam u gina, bo od dwóch miesięcy nie mam okresu. Ciąża wykluczona, więc wszystko zwalono na hormony. Gin przepisał mi Duphostan, który biorę od dziś 2 razy dziennie. Ma to wywołać okres. Zobaczymy. Mam pytanko: biorąc ten lek mogę zajść w ciążę? Bardzo bym chciała ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiawiol
Cześć dziewczyny! od prawie miesiąca sledzę Wasze wypowiedzi-jesteście wspaniałe-tyle w Was ciepła. Ja właśnie dzisiaj rano zrobiłam sobie test i... wyszedł pozytywny!!!! udało nam sie za pierwszym razem-tak bardzo sie cieszę. Martwi mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie jestem trochę przeziębiona, tzn. nie mam gorączki ale katar i lekki ból gardła. Boje sie o ciążę, bo wiem, że pierwsze miesiące są najważniejsze. Czy któraś z Was była chora podczas ciąży? prosze napiszcie, Mam nadzieję, że to przeziębienie szybko zniknie, kuruję się domowymi sposobami, mleko z miodem i tp. Acha i jeszcze jedno licząc od dnia ostatniej miesiączki to jestem w piątym tygodniu-napiscie prosze kiedy najlepiej iść do ginekologa, czy już czy poczekać jeszcze? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i wasze maleństwa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko ja również miałam zapisany duphaston i też nie wiedziałm czy mogę zajść w ciażę .Ale to jest hormon ,więc raczej nie zabezpiecza, lekarz wytłumaczył mi ,że być może nie mam okresu bo nie było odpowiedniego poziomu hormonu odpowiedzianego za wywołanie miesiączki. Mówił też coś ,że może nie pękł pecherzyk graffa ,a z tego co się oriętuję to właśnie z niego uwalnia się jajeczko gotowe do zapłodnienia . MIałam brać go przez 5 dni 2* dziennie i potem w ciągu 10 dni dostać okres. Ale okazało się jednak ,że jestem w ciąży :-). Myślę ,że jeśli chcesz dzidzię to nie musisz się zabezpieczać .Jeśli na razie nie ,to lepiej się zabezpieczyć. Miałm brać duphaston w późniejszych cyklach od 16 dnia do 25 i ginekolog powiedział mi ,że jeśli zajdę w ciążę ,a okres spóźni mi się więcej niż 3 dni to on daje mi 100% na to ,że jestem w ciąży. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
lusiawiol witam cie cieplutko 🌻 🌻 najlepiej poczekaj jeszcze tydzien i wtedy idz do ginekologa zrobi ci usg dopochwowe i zobaczysz swoja malutka fasolke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1976
Rubina------ dzięki! Nie chcę się dodatkowo zabezpieczać, bo jestem już gotowa! ;-) Tylko to wszystko nie jest takie proste jak się okazało. Ale kiedy ma się stać to się stanie. Szczerze mówiąc to miałam nadzieję, że to już dziecko, bo od 5 lipca nie mam okresu. Dobrze, że już wiem, co się ze mną dzieje. Mam nadzieję, że ten duphaston pomoże i cieszę się, że nie muszę rezygnować z prokreacji ;-). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiawiol
21 tydzień-dzięki za pozdrowionka-ja też kupiłam już wcześniej malusie skarpeteczki (bo przypuszczałam ciążę) i dałam je w prezencie dzisiaj mojemu mężowi-baaardzo się ucieszył i tym samym ja jeszcze bardziej się cieszę - katarek mnie nie opuszcza a tak się staram go pozbyć-oczywiście nie faszeruje się lekarstwami ale domowe sposoby - pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia78
ja tez chce miec malenstwo!!!!ale jakos nie wychodzi.zaczynam rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia78
ja tez chce miec malenstwo!!!!ale jakos nie wychodzi.zaczynam rezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia78
ja tez chce miec malenstwo!!!!ale jakos nie wychodzi!!!po malu trace nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sonia78: Nie wolno Ci tracić nadziei. Ile czasu już sie starasz? Ja jeszcze nie jestem Mamusią tylko planującą dzidziusia, ale jestem pewna że nie łatwo bym się poddała. Jeżeli długo Ci nie wychodzi to może wybierz się do lekarza i powiedz mu o swoich rozterkach. Na pewno Ci coś doradzi, zleci jakieś badania. Widzę,że jesteś mój rocznik:) Także trzymam za Ciebie kciuki! Będzie dobrze! Już wkrótce oznajmisz nam, że będziesz Mamusią:) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 tydzień
Zycze miełeo dnia mamusiom oczekującym i starajacym :) obyscie lepiej ode mnie zaczely dzien ja zaraz ide do dentysty 🌻 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.....od nowa długi tydzien pracy :(( :((..jakos przezyjemy........... 21 tydzien- moja dzidzia tez czasem jest mniej aktywna..nie przejmuj sie...tak to czasem bywa... Metko 26- z niecierpliwoscią czekam na piątek 8.10............zeby znowu zobaczyc moje słoneczko-....... SzaraMyszko- odpoczywaj i nie przejmuj sie dolegliwosci wkrótce miną...... Dzidzius- wesele- super zabawisz sie troszke...........:)) :)) lusiawiol- witaj \"prawie\" imienniczko :)) :)) Jak wiele mamy wspólnego- mnie tez udało sie zajsc w ciaże za pierwszym razem i w 6 tygodniu sie rozchorowałam... Moim zdaniem powinnas pójsc do lekarza. Mój ginekolog zalecił mi wówczas jedzenie czosnku, cytryn itp. Ale bez antybiotyku sie nie obyło. Dostałam taki, który był bezpieczny dla dzidziusia tj nie wnikał do krwi. W piątym tygodniu podczas USG dopochwowego juz zobaczysz serduszko dzidzi.....OGROMNE GRATULACJE...........dbaj o siebie.....aha skarpetki podarowałam naszym rodzicom- tylko ze ja powiedziała o ciaży w końcu 3 miesiaca- chciałam byc pewna ze wszystko ok..... Moniko 1976- zycze zeby szybciutko sie udało.........:)) :)) Sonia 78 - nie poddawaj sie.na pewno sie uda......Soul78 ma rację, poradz sie lekarza jesli do tej pory tego nie zrobiłas :)) Czekamy na dobrą nowinę :)) :)) Pozdrawiam wszystkie pozostałe Panie.......Mam nadzieję ze wypoczęłyście, a dzidzie maja sie dobrze............ http://lilypie.com/days/050119/3/0/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dla wszystkich forumowiaczek ! 21 tydzien....nie jestes sama- ja dzis na 16 jade do dentysty.... Ja dzis czuje sie strasznie zakrecona...pogoda pod psem, zal wychodzic z domu, na szczscie moze do popoludnia cos sie zmieni. Mysle, ze o slonecznej pogodzie moge zapomiec. Wczoraj ogldalam program dokumentalny w tv - w 23 tygodniu ciazy przeprowadzano w lonie matki dzieecku operacje-dziecko mialo rozszczepienie kregoslupa- operacja sie udala, i kiedy ten chlopiec urodzil sie w 36 tygodniu ciazy mial szanse na normalne poruszanie sie o wlasnych silach. Dla mnie strasznie wielki cud techniki- pierwszy raz mialam okazje widziec, jak macica, przez nacicie powlok brzusznych, cala, razem z dzieckiem w niej, wyjmowana jest na zewnatrz ciala matki, rozcinana i po przeprowadzonej operacji, spowrotem zszywana. Mysle, ze powinnam podarowac sobie takie programy....troche pozniej ciezko bylo mi zasnac, obrazy same pchaly sie przed oczy...jednak widzialam tego 23-tygodniowego maluszka, wcale juz nie takiego malutkiego.... i jaka wola zycia.... Polecam bardzo mocno wszystkim starajacym sie kwas foliowy, nie mam zamiaru nikogo przestraszyc tym co napisalam wyzej....udowodniono zaleznosci brania kwasu foliowego a wystepowanie chorob cewy nerwowej. Dziewczyny, wybaczcie mi moje gryzmoly, pozdrawiam was bardzo mocno....aha te wady wykrywa sie wczesnie....albo sa albo ich nie ma...lekarz rozpoznaje w pierwszych tygodniach ciazy....🌻 dla wszystkich,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Wietam wszystkie dziewczeta (bez wyjatku) Szczere gratulacje dla nowej mamy!,oszczedzaj sie i polecam herbatke malinowa z miodem, lub np. herbatka miod i cytryna, staraj sie pic jak najmniej mleka. Metka26 naprawde szkoda slow, coz zrobic tak to juz jest na tym swiecie ze nie kazdy wie jak sie zachowac i nie kazdy potrafi byc czlowiekiem. Dziewczyny w piatek zaslablam na ulicy, znow mialam dramat z cisnieniem, moj maluszek 5 letni byl ze mna, wyobrazacie sobie ze jechal samochod on sie tak wystraszyl zatrzylam raczka a ten "ktoś" dalej przejechal nie zatrzymujac sie.Potwornie sie wystraszylam moj synek zaraz mnie doprowadzil do domku kazal w lozeczku sie polozyc i wlaczyl mi bajke w naszej sypialni.Maz byl na waznym spotkaniu wiec nie chcialam go denerwowac, obdarlam sobie noge i reke i tak polozylam sie na brzuch nie udezylam sie w niego cale szczescie.Oczywiscie zaraz dzwonilam do lekarza by opowiedziec mu cala historie ale mnie uspokoil.W nocy ok 2-3 po tym upadku chyba z nerowo dostalam lekkich skurczy tak jak w 1 ciazy odpoczelam , wzielam tabletke ktora zalecil lekarz i sie uspokoilo.Rano pojechalismy do Berlina do zoo czulam sie rewelacyjnie, w autku sobie spalam z synkiem a tata jechal, tak mi sie podobalo , uwielbiam malpy , moglam jedna dotknac a to bylo moje marzenie dziewczyny jakie przezycie ze az ciarki mi przeszly i wogole gula w gardle a cieszylam sie jak male dziecko.Chyba z tej eufori znow mnie lekkie skurcze naszly odpoczelam, znow wzielam tabletke (relanium) na wyciszenie i przeszlo.Jutro ide na to badanie juz sie nie moge dopczekac, nagramy sobie plytke i bedziemy filmik puszczac ,a jak bedzie smutno to i w telefoniku sobie obejze.Nasza dzidzia jest juz bardzo duza w porownaniu z tym co bylo. dziewczyny po raz 2 mam skorygowany termin porodu jak sie okazuje nie jestem w 20 tygodniu ale w jakims 23-24 ciesze sie ze czas sie skraca i szybciej sie spotkamy. Pozdrawiam Was serdecznie piszcie co u Was a w srode pokaze Wam swoja dzidzie postaram sie z pomoca meza oczywiscie ja tu pokazac. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki:-) po trzech dniach odpoczynku powróciłam do domku :-) mój brzuszek ma się dobrze i robi sie coraz wiekszy :-) Metko ciesze się że z dzidziulka wszystko dobrze ja zakonczyłam własnie branie leków i za 3 dni robię badania mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.A na wizyte dopiero 7 pażdziernika juz sie nie mogę doczekac by zobaczyc moja dzidziunię i przede wszystkim przekonac sie że z maluszkiem wszystko ok. , a teraz własnie pochłonełam bułeczke z jabłuszkiem popiłam kakałkiem i zmykam dalej do łóżeczka :-) pogoda taka brzydka że z psiurkiem bylismy na błyskawicznym spacerku . dzisiaj jeszcze w planie farbowanie włosków ostatnio odrastają jak szalone. Pozdrawiam serdecznie pozostałe wszystkie przyszłe i starające sie mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1976
Dzięki Lusia!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiawiol
Cześć dziewczyny! Bardzo Ci dziękuję Lusiu za odpowiedź na moje pytanie odnośnie przeziębienia. Byłam dzisiaj rano u lekarza ogólnego i powiedziałam, że nie czuje się najlepiej a jestem w ciąży. Uspokoiła mnie bardzo ta wizyta, ponieważ pani doktor kazała mi leżeć w domu i odpoczywać i cieszyła się bardzo, że nie zbagatelzowałam przeziębienia, bo na razie to tylko przeziębienie a na szczęście nie grypa. Nie przepisywała mi na razie lekarstw, tylko kazała tak jak pisałaś, leczyć się czosnkiem i cytrynką. Tak właśnie robiłam od soboty i już jest mi lepiej. Z wizytą u gin. to chyba poczekam jeszcze z tydzień albo i dwa, bo u mnie to dopiero począwszy od dnia ostatniej miesiączki 5 tydzień. U mnie pogoda dzisiaj bardzo ładna, świeci słoneczko, więc tam gdzie go nie ma to ja przesyłam gorące pozdrowionka. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i uściski-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiawiol
Cześć dziewczyny! Bardzo Ci dziękuję Lusiu za odpowiedź na moje pytanie odnośnie przeziębienia. Byłam dzisiaj rano u lekarza ogólnego i powiedziałam, że nie czuje się najlepiej a jestem w ciąży. Uspokoiła mnie bardzo ta wizyta, ponieważ pani doktor kazała mi leżeć w domu i odpoczywać i cieszyła się bardzo, że nie zbagatelzowałam przeziębienia, bo na razie to tylko przeziębienie a na szczęście nie grypa. Nie przepisywała mi na razie lekarstw, tylko kazała tak jak pisałaś, leczyć się czosnkiem i cytrynką. Tak właśnie robiłam od soboty i już jest mi lepiej. Z wizytą u gin. to chyba poczekam jeszcze z tydzień albo i dwa, bo u mnie to dopiero począwszy od dnia ostatniej miesiączki 5 tydzień. U mnie pogoda dzisiaj bardzo ładna, świeci słoneczko, więc tam gdzie go nie ma to ja przesyłam gorące pozdrowionka. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i uściski-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis szefostwa nie ma, więc mamy mały luzik w pracy hi hi hi...... Metus- nie oglądaj takich rzeczy!! Mój maż jak tylko widzi tego typu programy, bądz cokolwiek związane z chorymi dziecmi itp. od razu przełacza na inny kanał...po co sie stresowac....... Mateczko- no to nasze dzieciaczki beda mniej więcej w tym samym wieku.....U mnie jest 24 tydzien........ Katarinko- Ja mam wizyte dzien po Tobie - 8 pazdziernika i tez sie nie moge doczekac widoku malenstwa...... Lusiawiol- to super ze juz sie lepiej czujesz........No i dobrze ze nie musisz brac leków. U mnie niestety choroba przerodziła sie w angine i to ostra i domowe sposoby nie dały rady......ale od tamtej pozy jest niezle- odpukac.......oby tak do konca ciaży http://lilypie.com/days/050119/3/0/1/+1[/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko...przykro mi z powodu upadku, hcoc zaraz musze doadc-gratulacje, masz dzielnego synka, spisal sie z na pewno strasznie sie przestraszył. lusiawiol-gratulacje:) mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz, wszystkiego dobrego! Katarinko....tez od rana pije cieple kako, zimno mi strasznie i marzna mi stopy...na szczscie rozgrzewajace kako robi swoje....dzieki niemu mam brzuch jak pilka...mi tez strasznie szybko rosna wlosy, (najwyzszy czas pojsc do fryzjera;)) zreszta paznokcie rowniez....ogolnie jakos cala rosne;););) http://lilypie.com/cache2/0/16600031.png trudi, Grandi, Claptola, Madi30 i reszta zadko piszacych Pań....co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko...przykro mi z powodu upadku, hcoc zaraz musze doadc-gratulacje, masz dzielnego synka, spisal sie z na pewno strasznie sie przestraszył. lusiawiol-gratulacje:) mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz, wszystkiego dobrego! Katarinko....tez od rana pije cieple kako, zimno mi strasznie i marzna mi stopy...na szczscie rozgrzewajace kako robi swoje....dzieki niemu mam brzuch jak pilka...mi tez strasznie szybko rosna wlosy, (najwyzszy czas pojsc do fryzjera;)) zreszta paznokcie rowniez....ogolnie jakos cala rosne;););) http://lilypie.com/cache2/0/16600031.png trudi, Grandi, Claptola, Madi30 i reszta zadko piszacych Pań....co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×