Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość motylkowa123
Paoolina a moze poszukasz jakies sukienki uzywanej? Niektorzy raz wloza i sprzedaja :) a cena duzo tansza. Ja np mam sliczna sukienke kupilam ja za 180 zl no ale jest juz ciasna na mnie a bylam niestety tylko raz w niej i wystawilam na allegroo bo szkoda zeby lezala w szafie a jakis grosz sie przyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczynie moze wiecie czy w auchen jest taki zolty sos dunski to hamburgerow .. bardzo go lubilam zawsze a teraz jak jestem w ciazy to tym bardziej nic tylko mam smaki na bulke z hamburgerow z tym sosem i sałatkami. Na allegroo ogladalam ale nie oplaca sie zamawiac 0.5 l z przesylka gdzies 30 zl. A zaraz zrobie sobie kluski ziemniaczane w sosie pomidorowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Moich rodzicow teraz nie bylo przez weekend i jak wrocili, to mama oczy jak 5 zl, ze mi tak brzuszek wyszedl :) Co do tatuazy, to sama sie przekonalam, ze to uzaleznia :D Na razie mam jeden, ale chcialabym wiecej :) Bardzo mi sie podobaja tatuaze na zebrach czy brzuchu, ale mowia, zeby w ciazy bardzo na nie uwazac, bo moga sie zwyczajnie rozejsc. Ostatecznie zdecydowalam sie zrobic na plecach :) Mysle, ze te folie na szyby to rzeczywiscie najlepszy pomysl. U mnie w miescie jest taki szmateks z troche lepsza odzieza. Kupilam sobie tam buty do slubu, dalam chyba 30 zl, a zupelnie jak nowe. Flek caly, podeszwa zero sladow zdrapania, a wygodne i piekne. Byly tez tam wlasnie sukienki. Calkiem niedrogie, tez zero sladow noszenia, przerozne. Takze polecam tez sie po szmateksach rozejrzec :) Ja juz w swoj***ardziej obcisle rzeczy nie wchodze, nawet nie probuje zakladac, zeby sie nie dolowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Bombowa salata wiem co czujesz bo mi tez sie nie usmiecha mieszkanie dwu pokoleniowe ale narazie niestety nie ma wyjscia.MArze o wlasnym malym domku no ale wiadomo ze to jednak nie kosztuje male pieniadze. Chcialabym wyjechac do pracy zagranice ale nie wiem czy przy malym dziecku 1-3 letnim mi sie uda a moj nanarzeczony mowi ze sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa to ci sie udalo bo ja kupilam buty za 130 zl bo akurat rozmiarowo byly ok jak rzadko mi sie zdarza. Maly obcas byl taki jak chcialam a jednak troche szkoda tej kasy bo tylko raz je wloze. No ale pewnie tez je sprzedam pozniej za polowe ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa tzn ja mam wlasciwie 3 pary butow ;) Te ze szmateksu zaloze na pewno, ale one sa na paskach, a zwyczaj mowi, zeby do kosciola isc w zakrytych butach i wlozyc sobie do srodka pieniazek, zeby szczescie nie ucieklo i zeby pieniazki sie mnozyly ;) Takze w sumie do kosciola mam dwie pary, jedne te, ktore mialam wczesniej do cywilnego zalozyc, sa piekne i wygodne, ale kolor ecri, tez nieduzo za nie dalam, cos kolo 40 zl, a drugie sa biale, odkupione za 40 zl tez, z tym ze one sa juz dosc wysokie i tez nie jakies super piekne, widac, ze z drugiej reki. Takze mam dylemat miedzy tymi dwiema parami do kosciola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombowa -> ja się na temat życia w Polsce nie będe wypowiadać. Pracowałam i studiowałam w Warszawie 5 lat. Pracowałam za psie pieniądze w swoim zawodzie - zdobyłam doświadczenie i musiałam odejść, bo nie wyrobilibyśmy z "pensją", którą dostawałam. Dostałam trochę lepszą pracę, za lepsze pieniądze, ale i tak nie duże jak na warszawskie realia. Moja cała pensja szła na opłacenie wynajmu mieszkania, dodatkowo praca rujnowała mnie psychicznie, miałam stanowisko kierownicze niższego szczebla i w pracy byłam praktycznie 24 h (jak nie fizycznie to psychicznie). Mąż musiał opłacić rachunki i życie w Warszawie. Zastanawiam się do czego to doszło, żeby młodzi ciężko pracujący ludzie nie mogli odłożyć na własne mieszkanie tylko musieli brać kredyty na kilkadziesiąt lat :( Też bym chciała mieć swoje i tylko swoje mieszkanie. Teraz fakt mieszkamy sami, ale mam świadomość, że to mieszkanie teściów. Niby podgadują, że nam przepiszą, ale mieć swoje to jest komfort. Dziewczyny ja nawet jak bym miała mieszkać z rodzicami czy z dziadkami to uważam, że powinno się cieszyć, że ma się dach nad głową. A jak dziadkowie blisko to zawsze przy dziecku pomogą, jakiś obiad ugotują :D Więc są też plusy. motylkowa -> przez internet nie kupuję ciuchów, kiedyś kupiłam bluzkę i źle się w niej czuła, w ogóle nie leżała na mnie. Na zdjęciach wyglądała super a na mnie wisiała. Rozejrzę się po ciucholandach. Może się trafi jakaś perełka :D Justa-> u mnie tak nie widać. Tak jak pisałam wcześniej sama widzę po sobie, że jest górka, ale nikt iny by tego nie dostrzegł :) Sukienki są za ciasne bo wiadomo ciało już się zmienia i nie wejdę w moje 36 sprzed ciąży. Dziewczyny, sama się przekonałam, że buty do ślubu, nie są jakieś mega ważne. Ja chciałam mieć buty w kolorze, ale do tego trzeba by było dobrać idealnie jakieś dodatki a babka w kwiciarni mi powiedziała, że nie będzie to takie łatwe i jak wyjda w innym odcieniu to będzie lipa. Wiem, że buty do ślubu powinny być wygodne, ale serio żal mi było na typowo ślubne buty dać ponad 300zł. Kupiłam buty za 150 zł, rozchodziłam je i wytrwałam do 12 w nocy. Później białe baleriny kupione w zwykłym sklepie za 40zł i przetańczyłam do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
gość wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Po mnie w ogole nie widac ze w ciazy, zero jakiegokolwiek brzucha a we wtorek zaczne 14 tydz. Troche mnie to niepokoi. W ciuchy swoje mieszcze sie bez problemu.. Ale moze taka moja natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Natalia u mnie 13 tydzien i tez nic nie widac tak samo jak ty sie niepokoje nawet nic nie przytylam a slyszalam kiedys ze jak nic nie widac to nic takiego w porownaniu do tego ze nic sie nie przytyjelo ale w czwartek jade na prenatalne to sie dowiem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylkowa w Auchan jest sos duński czyli remulada czy jakoś tak i kosztuje kolo 6 zł ale ile go jest nie pamiętam ale bardzo go lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Dziewczyny jak nie przytylyscie to bardzo dobrze, bo nie ma od czego:) dzieci waza po kilka gram, wiec tylko sie cieszyc bo tak powino byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
motylkowa - > kafeterię sobie odpuść, bo z tego co zauważyłam piszą tu często ludzie z problemami psychicznymi. Sama się dziwię sobie, że zaczęłam tu pisać, bo wcześniej tylko czytałam jak mnie jakiś temat interesował. Ludzie wyzywają się tu dosłownie o wszystko. Jeśli chodzi o sukienkę mi się osobiście nie podoba - ale sama w sobie nie jest sukienką "dla tirówy", bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Dziewczyny ja jestem w 14 tyg a brzuch mam bardzo duzy... chcialabym wam pokazac zdjecie ale tu sie nie da... na brzuszek.net mozna dodawac. Byscie nie uwierzyly ze juz taki duzy. I juz mam dola bo jestem pewna ze po tej ciazy nie schudne robie sie taka rozlazla nawet sie boje stawac na wage. My myslimy wziac kredyt i kupic ziemie. Taka inwestycja zawsze sie oplaca. Ale jak to bedzie to zobaczymy poki co musimy kupic nowsze auto wiec trzeba tez troche kasy uzbierac bo passat cos sie psuje. Ale moze na zime sie uda :) ewentualnie na wiosne. Nie mam dzisiaj na nic ochoty zaraz chyba pojde spac jak mezus wroci do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa ja tez uwazam, ze opinia o sukience jest przesadzona. Na pewno na kims lepiej wyglada, niz tak na zdjeciach. Tez nie moj typ, bo ja wole sukienki odcinane pod biustem, a dolem rozkloszowane, ale wcale ta nie jest zla, na pewno znajdziesz kupca. U mnie juz brzuszek widac, dzisiaj sie na chwile z kolezankami widzialam, to juz mnie wymacaly i wyglaskaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. nie było mnie 2 tygodnie bo się paskudnie czułam. dziś miałam usg genetyczne. wszystko ok. małe ryzyko. jestem w 12 tygodniu i 3 dni. od kilku dni czuję się lepiej. ale szału wciąż nie ma. u mnie brzuszek lekko widać szczególnie wieczorem. a przez to że tak źle się czułam i siedziałam w domu to przytyłam 4 kg. więc teraz jak tylko lepiej się poczuję muszę się zacząć więcej ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ewela a dokladnie w ktorym tyg i dniu jestes?? Kiedy masz prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny jezeli chcecie pochwalic sie brzuszkami na na ifotos wrzucacie zdjecie a pozniej kopiujecie link do stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Dokladnie 14tc. Prenatalnych nie mam jestem zdania ze co ma byc to bedzie a wiedza o nie daj boze jakiejs chorobie nie jest mi potrzebna mialam 2 tyg temu bardzo dokladne usg i wszystko na nim bylo w porzadku wiec jestem spokojna :) na kafe nie bede wrzucac zadnych zdjec tu jest tyle ludzi ktorzy moga to zobaczyc ze nie bede ryzykowac. Ide w koncu spac do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Nie, mi nie chodzi o te dodatkowe. Ale takie zwykle prenatalbe to chyba kazdy ma? Przeziernosc, kosc nosowa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
MOtylkowa- opinie o sukience mocno przesadzone, jednak jakbys dodala zdjecie jak sukienka wyglada na osobie szybciej bys sprzedala :) Ja juz sie czuje o niebo lepiej niz jeszcze 2 tyg temu, teraz dokucza mi jedynie bol plecow nisko przy kosci ogonowej, jak dluzej postoje czy pochodze. Musze isc z tym do lekarza bo momentami jest to na tyle nieznosny bol ze ciezko mi sie wyprostowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Natalie mnie z kolei prawie codziennie bola ledzwia. Szczegolnie jak dluzej postoje czy pochodze. Wiecie co, martwie sie troche. Stwierdzilismy, ze sobie parkiet odnowimy i dzis moj go polakierowal. Mnie akurat w domu nie bylo. Jak wrocilam, to pierwsze co, to soczysty oddech po doczolganiu sie na czwarte pietro, a tu taki smrod, ze glowa mala. I smierdzi w calym mieszkaniu tym lakierem. Co prawda siedze zamknieta w innym pokoju jak zwierze w klatce, ale to i tak czuc. W dodatku do toalety tez trzeba wyjsc, a tam to juz smierdzi okropnie. Mam nadzieje, ze to dzidziusiowi nie zaszkodzi. Gdybym wiedziala, to w zyciu bym sie ma to nie decydowala. Okropnie sie boje i zycie malenstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylkowa - na serio wrzuć zdjęcie dziewczyny w tej sukience, bo tak to bez wyrazu się prezentuje. Totalnie nie mój gust, ale młodym dziewczynom może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Mnie niestety jeszcxe na wymioty bierze moze nie codziennie ale co dwa co pare dni z rana. Pozatym dowiedzialam sie od lekarza ze jak mam skrzywiona miednice bede musiala wiekszosc ciazy przelezec a ja juz sobie myslalam nad jakims paro dniowym wyjazdem po weselu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
mamasynka rzeczywiscie kazdy chyba powinien je miec. Ja na badanie prenatalne dostalam skierowanie bez powodu tylko dlatego ze ten lekarz zleca pacjetnka moja szwagierka tez je miala. Jeszcze dal mi skierowanie rzeczym nie placila. Musial zaznaczyc jaki jest powod badania i u mnie np ze nieprawidlowe wyniki badan usg lub badan biochemicznych wskazujacych na ryzyko wad plodu. Rzeczywiscie ciaza byla mlodsza o tydzien ale przeciez dlatego ze mam takie dlugie cykle.. nie wiem czy bede miala zwykle czy nie wzykle nie dopytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny moze znacie jakies sposoby domowe na bol ucha? Bardzo mnie boli do tego gardlo sie wlaczylo i bol glowy :c zaraz chyba umre . I jeszcze mdlosci z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Motylkowa to chyba Ty dostalas skierowanie na te Pappa. A te zwykle to nawet na nfz sa. Przeciez to bardzo wazne, bo oprocz wad genetycznych sprawdza sie wszystkie narzady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolina , ja mam tatuaże , mój mąż też. Mam bzika na ich punkcie. Miałam robić kolejny ale zaszłam w ciążę i poczeka. Motylkowa , mamy odłożone na wkład własny ale bank nam powiedział super wymówkę , że oni nie dadzą kredytuna domek na wsi i jedziemy dziś do drugiego banku. Chciałabym się wyprowadzić zanim zacznę rosnąć żeby się urządzić. Oj , Paolina-gośc :P , ten dziadek z którym mieszkamy... nie skomentuję go. Nawet jego własne dzieci z nim nie rozmawiają za to jak traktuję je i ich dzieci. Kiedyś byłam świadkiem jak rzucił wnukiem jak szmatą. Aż się wystraszyłam , nie chcę tu wychowywać mojego dziecka z takim terrorystą. Już chyba wolę do mamy wrócić. Tam ciągle czeka na mnie mój pokoik i moje śliczne mebelki hi hi. Natalie , ciesz się póki możesz bo potem wszystkie będziemy liczyły kilogramy. Ja żebym nie straciła przez mdłości kilka kilo to też bym brzuszka nie zauważyła. Jeszcze będziesz dumnie głaskać swoje maleństwo w brzuszku. Moja mamcia , znaczy mama , powiedziała w sobotę , że coś tam odstaje ale już by wolała widzieć wnuka ha ha Sukienka świetna! Tylko ja nie noszę różu , jakoś nigdy mnie do niego nie ciągnęło ale mam podobną , turkusową z różyczkami pod dekoltem. Ewela , zazdroszczę , u mnie trochę wystaje ale coś tam jest bo mąż ciągle mówi , że Bąbel już się w brzuchu rozpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalie21
Mi wszystko idzie w piersi, nie mialam nigdy malych a teraz to juz w ogole duze sa.. Ciekawe co bedzie potem ;/ Dziewczyny mam bardzo wazne pytanie, moze ktoras z was wie. Otoz dzis bylam na wizycie u ginekologa na nfz. Dal mi skierowanie na usg genetyczne i powiedzial do ktorej konkretnie przychodni mam isc, do ktorego konkretnego lekarza i tu moje pytanie skoro mam skierowanie to nie moge isc tam gdzie chce? Dodam ze ta przychodnia ktora on mi wrecz kazal odwiedzic to przychodnia prywatna.na skierowaniu napisane jest 'Skierowanie wewnetrzne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×