Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy kobieta która kiedyś się ''puszczała'' może się zmienić i być dobrą żoną

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj kazda kobieta to szmata puszczalska dlatego normalny mezczyzna nie jest prawiczkiem tylko zalicza co sie da i sie nie zeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zato 15-20 lat temu takie szmaty miały dużo mniejszą konkurencję, a teraz udają przykładne mamuśki, tyle że córeczki idą ich śladem na potęgę, w końcu mają to w genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja się właśnie puściła po 20 latach razem. Więdziałem, z kim się żenię, rzuciłem dla niej wszystko, a teraz wystarczyła dobra impreza i poszła w tango!!! Gdyby nie dzieci, wyrzucił bym z domu na zawsze. Tylko co one winne, że matka jest kurwą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie rogi
szkoda, że nie trafiłem tu pare lat temu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu poznałem taką osobę. Pustak zupełny, ale mniemanie o sobie ponad wszystkie inne. Jedyne w czym była i jest dobra, to dawanie d**y i niszczenie ludzi. Tacy ludzie się nigdy nie zmieniają, mogą na jakiś czas ukrywać swoją prawdziwą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autor
Mój temat po prawie 2 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni mają w domu zakonnice, inni k***y. Każdy sam sobie wybiera życie i ma to, co wybrał albo na co zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna taka udaje anioła, a jak tylko ma okazję, nawet przy mężulku prowokuje, a jakby tylko miała okazję, pieprzyła by się z każdym k*****m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autor
mój temat, kto to wykopuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03skąd wiesz jesteś jej spowiednikiem że tak wszystko wiesz czy w myslach jej czytasz.Bzdury urojone chorego desperata odrzuconego ktory z kazdej wiernej żony zrobiłby k***e .Takich powinno sie zamykać bo robia tylko krzywdę .Wynalazłeś sobie sposob na leczenie kompleksow kosztem niewinnej kobiety w dodatku cudzej!do ktorej nie masz prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ryzyko zakarzeń. Kolega ma taką dziewczynę i dalej ma prawo sobie używać lecz wyłącznie z jego udziałem. Oboje się kochają i w ten sposób się spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.03 Co to znaczy przy meżulku prowokuje?chyba są małzenstwem wiec co cie obchodzi co z mezem robi?Mam wrażenie że piszesz o sobie i że to ty chetnie sama "pieprzyłabyś sie "(matko co za słownictwo)na kazdym kroku.Nie wbijaj ludziom do głów swoich myśli..tylko pisz za siebie ..bo jak cie czytam to odnosze wrażenie że sądzisz po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Czemu puszczalskie nie robią tego ze mną? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że mogą się zmienić, ja miałam wielu parterów przed ślubem a teraz od 14 lat jestem wzorową matką i zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz się zmienić to zrób to i pokaż że potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe kto by chciał taka używkę chyba tylko impotent lub gej jako przykrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez obrazy ale chyba jesteś tym co pisze szanowny przedmówco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie czy któraś była cnotką czy nie, moja żonka miała wielu facetów przede mną, nie jestem z tego dumny że inni dymali ją, ale po ślubie zmieniła się całkowicie i jest wzorową żoną i matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasują wam kobiety z przeszłoscią to sie z nimi nie wiążcie...proste jak konstrukcja cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia porządna z Ciebie kobieta, niestety w życiu tak jest że k****arz trafia na porządne i odwrotnie. Najbardziej szkoda mi waszego dziecka. Co do pytania puszczalska to kobieta dająca przygodnym typom na imprezach itp. po paru chwilach znajomości.Sex w związkach to inna sprawa ale też nie np po kilku tygodniach. Niestety z większością kobiet jest tak że albo się puszczały albo będą to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle forów na podobne tematy a wy jak nic dotąd nie kumałyście tak nie kumacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
8.24 dzieci mamy 2.Nigdy nie miałam przygodnego sexu bo mnie to brzydi.Mąż był moim pierwszym.Na dyskoteke pierwsą w zyciu pojechałam z kuzynką męża ktora w ten sposob chciała nas poznać tzn.najpierw byłam u niej na kawie.Potem bylismy jeszcze pare razy na dyskotece i zawsze razem.To ze on jezdził sobie w tym czasie bezemniw to pojecia nie miałam.Nigdy go nie zdradziłan bo jestem wierząca mi.o ze on stale mnie zdrada i gnębi.Nie wyobrazam sobie sexu po paru tyg.znajomosci i bez uprzednio powaznej deklaracji ślubu..czy zaręczyn jesli juz facet tak naciska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czasem bywa że zakochujemy się w niewłaściwych osobach, zostajemy okłamywane, oszukiwane i często w przypływie złości i gniewu potrafimy przespać się z kimś innym a ludzie od razu robią z nas d***** i to jest bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak zmiana.W ogole co to jest za patologiczne określenie "puszczała"?Puszcza to sie latawce albo łodki na wodę..czy wodę do wanny ..a nie o kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 w przypływie złosci i gniewu przespać sie z byle kim??o czym ty piszesz ?Masakra jakaś!!Ciało to świętość tak nie można!to niemoralne!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta,k a dlaczego nie mężulkowi to wolno a mnie to nie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pocieszenia nie tylko wy trafiacie na niewłaściwych facetów, my też często trafiamy na niewłaściwe kobiety. A jak nazwać sypianie z przygodnymi facetami? "Kochaniem się"? Sylwia zostaw drania, bo nie dość, że Ty masz ciężko to jeszcze schrzani życie Twoim dzieciom. Szkoda, że ja na Ciebie nie trafiłem. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad popędem da się zapanować, nad egoizmem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×