Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

To i ja dziewczyny się przyłącze :) W grupie zawsze raźniej. Mam 24 lata 175 cm wzrostu i coś koło 76 kilo wagi (ważenie w piątek). Docelowo chciałabym zejść do 58-60 kilo. 2 lata temu dobiłam do wagi 95 kilo i się przeraziłam. Udało mi się potem zejść do 7 z przodu i w miarę się tego trzymam ale trzeb iść dalej bo sadełko cały czas jest. Mój największy problem to otłuszczone nogi i pośladki oraz sadełko w centralnej części brzucha. Plan jest taki: 5 zdrowych posiłków dziennie, treningi i zabiegi pielęgncyjne( peelingi, balsamowanie itd. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Tefnut no to super już udało ci się osiągnąć... co do obtłuszczenia nóg i brzucha mam to samo.. co prawda mięsień czworogłowy uda ładnie się wyrzeźbił, pupa też niczego sobie to niestety wałki nad kolanem i wewnętrzna strona ud nadal spędzają mi sen z powiek ale niestety żeby tłuszczu było mniej trzeba kilogramy zbędne zrzucić.. także witam nowe dziewczyny i do dzieła ;) lato tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowysong
:) super ja jestem na diecie , która opiewa w granicach 1500 kcal z czego spożywam 30 g tłuszczy , 110 białka i 150 g węgli , więc wszystko liczę i ważę ;) dzięki czemu gotowanie z godziny przechodzi w trzy :D ale nie widzę problemu . Staram się jeść czystko , tzn bez sosów , pieczenia , grilowania , tylko gotowane mięso i surowe warzywa , nie łączę też węgli z tłuszczami ... jest to dość restrykcyjna dieta dla kogoś kto tak bardzo lubi jeść i gotować jaj ja ... no niestety ale ktoś taki jak ja ma też problem ze zrzuceniem wagi ( nie wiedzieć czemu , niby jestem zdrowa ale zrobiłam badania i czekam na wyniki) coś hamuje moje spadki . na wagę nie wchodzę ponieważ nic nie pokazuje sensownego , waha się , spada , rośnie i tak w kółko, ja wierzę w centymetr i tego używam . aktywność fizyczną mam na poziomie 2 h dziennie , rano biegam a po pracy biegam i robię 45 minutowy trening , po świętach zwiększę ilość kcal bo nie ma co przesadzać z obcinaniem ale póki co postanowiłam prze 3 tyg powalczyć w ten sposób dziękuję za przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
bananowysong no gratuluje diety B/T/W bo ponoć najbardziej racjonalna ale jakim cudem udaje ci się uzyskać 2g białka na 1kg masy ciała? I nie łączysz węgli z tłuszczem? A czemu bo węgli nie łączy się z białkiem tłuszcz jest neutralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 50 g bialka powinnaspozywac kobieta skad ty czerpiesz takie wiadomości poczytaj dobrze bo wegli tez za duzo i bialko można laczyc z weglami to w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tluszcz z weglami tez mozna laczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najlepiej dobry tluszcz oliwe z oliwek olej lniany bo te tluszcze spalaja nasz tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
do gościa z 12.32 pewnie że można łączyć wszystko ze wszystkim ale jest tzw dieta rozdzielna więc poczytaj trochę a później się udzielaj bo wiedzy dotyczącej skutków łączenia węgli i białka nie znasz.... a co do ilości białka w diecie ok masz rację ale to jest dzienna dawka dla kobiety która poprostu zaspokaja zapotrzebowanie na wartości odżywcze a nijak to się ma do redukcji na zasadzie stosunku B/W/T. Więc skoro nie ma ktoś oczynś pojęcia to nie powinien doradzać innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowysong
2 g na 1k masy ciała białko łączymy z węglami białko łączymy z tłuszczami ale staramy się nie łączyć węgli z tłuszczami , no chyba że jako pierwszy posiłek i ja tak robię , tłuszcz i węgle to dwa źródła energii z czego organizm skorzysta tylko z jednego źródła a drugie niestety odłoży w postaci niechcianego tłuszczyku :( więc lepiej tego nie łączyć , dietę mam opracowaną przez trenera personalnego , ja jednocześnie spalam tłuszcz i buduję masę mięśniową , stąd u mnie brak spadków wagi i tak wysoka ilość białka , wspomagam się odżywką białkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat mam pojecie przez rok schudlam 35 kg i nie wraca mi waga i mam 45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
bananowy song ok już rozumiem dzięki za odp. Niby takie oczywiste z tym tłuszczem i węglami a o tym nie pomyślałam no cóż człowiek całe życie się uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
gość 12.44 nie twierdzę że nie masz pojęcia na temat odchudzania ale jak sama widzisz są różne metody... a swoją drogą gratuluję sukcesu jak widać można? Można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki pewnie ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki pewnie ze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze metody sa rozne trzeba znalez taka ktora odpowiada dla nas zeby nie chodzic glodnym i nie myslec caly czas o jedzeniu i dobrze sie czuc jesc to co sie lubi a nie na sile bo tak trzeba na odchudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowysong
Gościu a jaką metodą schudłaś ? piękny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuhuhuhuh ale dyskusja ożyła :) no wynika gościa oszałamiający :) a macie może jakieś cwiczenie własnie na zniwelowanie tłuszczyku nad kolankiem też mam coś takiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny życzę powodzenia i siły w walce o nową sylwetkę. Ja sama nie dałam rady, pomogła mi Pani dietetyczka z poradni COiO i jestem na dobrej drodze do mojego wymarzonego rozmiaru 38, jeszcze tylko parę kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia przysiady, wykroki z nogą na podwyższeniu, krzesełko przy ścianie... ćwiczeń jest mnóstwo tylko że ciało chudnie wszędzie a nie tylko w określonym miejscu. Ja mam dość szerokie kolana ale tam też jest tłuszcz. Pamiętam jak ważyłam 56kg to często musiałam zrezygnować z jeansów bo kolana się nie mieściły chociaż rozmiar odpowiedni.. a jak schudłam podczas remontu w domu ( wszędzie pełno pyłu i jeść się odechciewało) 4kg to właśnie w kolanach było najwięcej ubytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moglam odpisac bylam u fryzjera:)zaczelam jesc sniadania co nigdy nie jadlam jem 5posilkow dziennie i miedzy posilkami nie dojadam tylko woda odrzucilam biale pieczywo ryz makaron i ziemniaki nie jem slodyczy jezdze na stacjonarnym rowerze i maszeruje szybkim krokiem nie biegam bo to obciaza za bardzo kolana i nie wiem naprawde kiedy mi to polecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jem tlustych produktow i przetworzonych a raz na dwa tygodnie pozwalam sobie na to co mam ochote np frytki zeby nie zwariowac calkiem.uzywam oliwy z oliwek i oleju lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jem co 3 godziny w garstkowych ilosciach mozna tak powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde zadnej nowosci wam nie napisalam to proste a jak widac po czasie efekt to az sie chce nadal. Pierwszy miesiac polecialo mi 6 kg potem tak powoli ale efekt byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczorajszy dzień był udany ;) 5 posiłków bez podjadania i aktywność fizyczna. Wiatr w końcu się uspokoił to mogłam wyjść pobiegać. I mam nadzieję, że pogoda już będzie w miarę znośna bo najwyższy czas trochę wydłużyć tą moją trasę biegową. Obecnie jest ok 8 km a chcę biegać po 10, czasem może kilka więcej. Ale ta 10 ma być moim treningowym dystansem ;) Dzisiaj znowu ładny dzień się szykuje to znowu jest motywacja do działania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wczoraj też dietowo trzymałam się, wieczorem poszłam na siłownie i godzina na orbiterku, wyszłam mokra :) ja tam dziś w drodzę do pracy zmarzłam ale co tam na siłke polecę też :) nie mogę się doczekać weekendu by spr czy spadnie następny kilogram czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Bananowysong a moglabys napisac swoj jednodniowy jadlospis? Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Super dziewczyny... fajnie że nam się grono powiększyło w grupie raźniej... ja mam,zakwasy na łydkach ;/ to chyba sprawka skakanki z którą się pogodziłam ale fajnie czuć że coś się tam dzieje. Do gościa może byś sobie nadała jakiś nick bo tak trzeba się domyślać bo mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 Kasia
Tak, mysle ze zostane z Wami. Mialam zaczac od jutra South beach. Ale chyba 1000kcal jest rozsadniejsze. Ja waze 58.5 kg.Mam na imie Kasia. Chce zejsc do 50-52kg. Mam 35 lat i 5 dzieciakow ( najmlodszy ma 1.4miesiace) wiec mam co robic. Zamierzam cwiczyc 50 min na orbitrku i z Chodakowska. Juz z nia cwiczylam jakis czas temu i mialam super figure. Teraz zaczynam na nowo. Start jutro. Jakbyscie mogly to piszcie jadlospisy. Ja jeszcze pracuje a mam prace siedzaca od 7 do 14. Musze tak rozpracowac posilki zeby bylo dobrze. Noi cwiczenia to ok 17.30 bede zaczynala. Bardzo chce z nog schudnac. Wlacze tez skakanke. To tyle o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Noooo Kasiu brawo i gratulacje nie dość że dzieci 5 to jeszcze pracująca mama PODZIWIAM!!!! Chcesz 1000kcal to polecam ściągnąć aplikacje które liczą kalorie wtedy jakoś łatwiej zaplanować jadłospis ja np dziś.: Śniadanie 5 łyżek płatków owsianych i po 1 łyżce siemie lniane, wiórki kokos, pestki słonecznika łuskane 2śniadanie: gruszka i pomarańcza Obiad 150g marchewki i 150g groszku konserwowego ugotowane na parze + 100g łopatki wieprz też na parze Kolacja: 100g twarogu chudego, 40g jogurtu nat, rzodkiewka, 20g błonnika Do tego 2l wody z cytryną w ciągu dnia Mam stałe pory jedenia co 3 godz. ostatni posiłek przed 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a zapomniałam napisać że owsianka jest zalana wrzącą wodą do poziomu całej mieszanki żeby zaparzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×