Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość mine
hej ja dopiero wstałam jakoś ciężko mi się przestawić przez tą zmianę czasu ... Kasiu ja straciłam 13kg ale takie dokładne pomiary zrobię w sobotę i napewno się pochwalę. Średnio chudłam om 5kg na miesiąc a w tym jakoś ciężko schodzi ale to dlatego że mam treningi siłowe i mięśnie wyrabiam ( a wiadomo one ważą też). Prrzódd ud mam już ładnie umięśniony i tyłek pracuję dalej bo mam brzuch i tylnią część ud do poprawy. Ale jest dużo lepiej. Menu na dziś śn. owsianka ( + pestki, siemie, wiórki, gorzka czek, cynamon) 2śn jabłko, pomarańcza. Obiad pierś i warzywa na parze Kolacja jajecznica z2jaj z serkiem wiejskim i szpinakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja dziś mega nie wyspana i możliwe że zaraz głowa spadnie mi na klawiature :D Na śniadanko zjadłam 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z tarożkiem lekkim, papryka i ogórek, potem 2śniadanie musli z jogurtem naturalnym, obiad sałatka z serem feta, jajko, rzodkiewka, ogórek zioła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia ty wczoraj pytałaś o kawę... ja piję z rana z mlekiem gorzką( słodzonej nie lubię) i ewntualnie na południe przy takim ciśniieniu jak dziś. A tak to w ciągu dnia albo herbata ( czerwona, ziielona) i obowiązkowo dzbanek wody 2l z cytryną ( opcjonalnie imbirem) bo przed dietą niestety z płynami było licho... potrafiłam wypić 2 szkl wody i do tego kawa z rana na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie pije dziennie całą butelkę w pracy 1,5 litra ze dwie herbaty i np sok pomaranczowy szklankę, ale ostatnio zdarzyło mi się pić kawę inka z błonnikiem z mlekiem i brązowym cukrem i teraz sobie dumam czy nie wypić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
kawka kawką ja jej do diety nawet nie wliczam ale pamiętaj że to też kalorie. U mnie to max 2 dziennie chciaż przeważnie kończe na 1 z rana. Soki to też kalorie ;P także pamiętaj że napój napojem ale jeśli słodzisz to podbijasz kaloryczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale sok pije rzadko jak wypije ze 3 szklanki w tygodniu to max, kawka też nie pije codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia ja soki piłam na początku ale wliczałam w dietę ale stwierdziłam że sok pomidorowy z dodatkiem soli czy marchewkowy z cukrem wolę zastąpić jedzeniem ;) ale jak już wiele razy pisałam bez przesady... wszystko jest dla ludzi. A ja mam dziś dzień regeneracji = bez ćwiczeń ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninkaBB
Ja po zaprzestaniu karmienia piersią też wzięłam się ostro za siebie , ważyłam 88 kg , odstawiłam cukier , biały chleb, makaron i smażone potrawy. Zaczęłam ćwiczyć na orbitreku i kupiłam sobie tabletki Slimcea, w ciągu pięciu miesięcy osiągnęłam wagę 63 kg i naprawdę było warto. Teraz super sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny... ja dziś na 1śn płatki ryżowe (+ orzeszki ziemnne, pestki słonecznika i siemie) na 2 pół grapefruita, pomarańcza, obiad sojowe i 2 surówki z kapusty kiszonej i pekinki+ ogórek, kukurydza. Kolacja serek wiejsski z błonnikiem i selerem naciowym. Jeszcze 2 dni i pomiary ;) dziś trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mine a ile juz wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
61,4kg jeszcze z 5 bym chciała zrzucić ale to już na PPM jakby nie było najniższa waga jaką miałam po ciążach to 60,9kg więc jeszcze rekordu nie było. Zobaczymy mnie już nie tyle zrzucenie wagi interesuje co spalenie tkanki i wyrobienie mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po śniadanku: jogurt naturalny 3 łyżki musli i gruszki. Dziś jade do domku więc musiałam spakować bułeczke do autobus ale bułeczka oczywiście brązowa z twarożkiem chudym, papryka, sałata i rzodkiewka. a niedziela i poniedzialek robie sobie przerwe :D Pojem pyszności ale z głową :) Ćwiczenia wczoraj zaliczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczyny dzis podsumowanie moich 3miesięcznych zmagań więc talia i brzuch -11,5cm, biodra -8cm, uda-5,5cm i w kilogramach -14,2kg ;) Waga z dziś 60,7 więc rekord pobity bo po ciążach tyle nie widziałam na wadze ;) zdrowych i wesołych świąt wam życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine wow wielkie gratki!!!! Super!!# zazdroszcze. Ja po swietach startuje z waga 60.5. Mam w udzie 57cm. Te 5cm jakbym zrzucila to bylabym happy. A ile ty mialas? Cwiczylas cos oprocz diety? Prosze napisz. Jestes moja wielka motywacja. Brzuszysko tez mam wielkie. Musze to zrzucic. Tez daje sobie 3msce. Mine napisz prosze. Wesolych swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
gość lalka to pewnie mamy teraz podobną budowę bo ja właśnie teraz mam 57cm w udzie;) ale zauważyłam że przez te pierwsze 2 mce bardziej chudłam z brzucha i w talii a w tym miesiącu właśnie tam zwolniło a spada z nóg i tyłka. Ja oprócz diety ćwiczę ale sama tworzę program treningów więc mogę ci tylko tyle powiedzieć że moje ćwiczenia są podobne do killera chodakowskiej ( kiedyś z nią ćwiczyłam i też fajnie schudłam). Jeśli trochę nas tu poczytałaś to pewnie wiesz że ja już kończę dietę 1000 i przechodzę stopniowo na 1400-1500 i na tym będę dalej bo zaczęłam ćwiczenia z obciążeniami i boję się że popalę mięśnie. Mam nadzieję że nadal będzie spadek wagi ;) w razie czego pytaj... ja tu nadal będę zaglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
P.s właśnie się dopatrzyłam że w tym miesiącu poleciało z ud 4cm w zeszłym było bez zmian więc tu już widać że dół ruszył ze spalaniem ;) brzuch mam płaski ale też jest jeszcze co poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
witam poświątecznie dziewczyny... mi się odrobinę przybrało w święta za sprawą alkoholu bo z dietką uważałam tzn jadłam świątecznie ale wliczone wszystko wczoraj nawet trening był :) dziś mnie trochę choróbsko rozkłada z gardła w migrenę mi poszło i dziś ćwiczeń nie będzie zbiorę siły na jutro... Dziś całkowicie grzecznie dietka 100% źadnych odstępstw walczymy dalej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine pisz co jesz bo ja papuguje po Tobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka ja już jestem na 1100kcal ale najwyżej będę pisać menu pod ciebie bo mi się tylko zmieniła kaloryczność śniadania tzn jak owsiankę robiłam z 5łyżek to teraz z 7 itp tak więc jutro śn 50g makaronu durum ( dla mnie 75;)) 50g papryki czerwonej, 100g pekinki, 25g kukurydzy z puchy, 100g buraka i surówkę z tego robimy skropioną octem jabłkowym lub sokiem z cytryny. 2śn pomarańcza, pół grejfruta i 10g orzeszków ziemnych. Obiad żurek 2miarki( możesz coś innego do 300kcal) kolacja jajecznica z 2jajek z serkiem wiejskim 100g i papryka 50g. Na początku przyrawiaj solą i pieprzem lub innymi ziołami jeśli to potrzebne mi poprostu bez przypraw nie przeszkadza ewentualniie zioła stosuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny trochę mnie nie było ale jak wyjechałam na święta do rodziny to kompa na oczy nie widziałam święta na 15 osob to roboty a roboty. Ja sobie trochę pofolgowałam był i alkohol i jedzonko ale wczoraj wieczorem zrobilam trening i dzis rano tez narazie sie nie ważę bo jestem przed okresem i po świętach nie chce się dołować zaraz jade zrobic zakupy i od jutro grzeczna juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine ja mam taki problem ze nie wiem jak rozlozyc posilki na godz tzn nie wiem o ktorej jesc? Bo w pracy jestem o 7. W domu jestem ok 16.30 i wtedy ok 17 chce pocwiczyc. Zazwyczaj 40 min orbi i jakas plyta chodakowskiej . W sumie jest godz i 20min cwiczen. Czyli skoncze ok 18.30. I juz nie powinnam jesc. Napisz o jakich porach Ty jadlas. Ja nie mam w pracy mozliwosci na podgrzewanie jedzenia. Kolezanka zachwala bardzo diete Oxy ale sama nie wiem. Bardzo Ci zazdroszcze tych efektow. no ale nic sie samo nie zrobi. Dlatego zabieram tylek do pracy. Jesli mozesz cos mi pomoc to napisz. Mam nadzieje ze 10 kg w 2.5 msca zrzuce tj do 30.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka to sobie pakuj w pojemniki... śniadanie 1 zjedz przed pracą coś węglowodanowego jak owsianka, kasza kuskus ( też się tylko parzy) z dodatkiem pestek czy owoców. Do pracy w pojemniku szykuj sobie owoce pokrojone na 2śn. Obiad w domu mięso z surówką no i kolacja białkowa po treningu typu serek wiejski czy twaróg. Kalorie ja miałam rozdzielone na 300kcal 1śn i obiad i po 200kcal 2śn i kolacja. Ćwiczenia bym zmodyfikowała tzn z chdakowską jednego dnia a orbi drugiegl itd żeby mieć czas na obiad i trochę czasu na jego przetrawienie. Ja kiedyś bez diety z chodakowską ćwiczyłam w pon śr i pt i też ładnie chudłam tylko po 16 nie jadłam. Musisz sama znaleźć na to sposób bo jak będzie to dla ciebie uciążliwe to szybko odpuścisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine dzieki. A owsianke mozna zjesc np z platkow owsianych? Ja rano wstaje bo o 4.30 i nie umiem tak rano jesc . Moze sniad bym o 8 jadla w pracy. Najgorsze jest z tym obiadem bo zawsze zimny jesc bede. Bo o 15 koncze prace potem ok godz jade do domu. czy np ten serek wiejski mozna zamienic miejscami z piersia z kurczaka i warzywami tzn kurczaka zjesc po treningu a serek na obiad? Co radzisz? Jestem tez mama wiec jeszcze praca w domu mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine a Ty teraz przez te 3 miesiace to co cwiczylas i jak czesto? Widzisz roznice po sobie ? Tzn widac zmiane w cialku bo 15 kg to sporo. ☺ nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
ja owsiankę robię tak wsypuję 5łyż płatków owsianych, po 1łyż siemienia, pestek słonecznika, wiórek kokos lub orzeszki ziemne ewentualnie dodaje jabłko ztarte i cynamon i zalewam wrzątkiem do poziomu wszystkiego. Myślę że możesz zamienić serek z mięsem tylko pamiętaj że te mięsko to na parze, grillowane lub pieczone a nie smażone żeby nie podbijać kalorii ;) Pamiętaj że istotne są stałe pory posiłków i musisz się ich trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po śniadanku dwie kromki pełnozarnistego z łososiem sałatą i pomidorem, na drugie zjem jogurt naturalny i grejfrut. Do lalki jeżeli masz zamiar ćwiczyć codziennie po 1h 20 min to nie ma opcji aby nie zjeść. Jesli wracasz koło 16 to wydaje mi się, że powinnaś zjeść sobie najpierw obiad odczekać 1godz i wtedy wziąć się za ćwiczenia po ćwiczeniach zjeść coś białkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Dziewczyny dzieki za wszelkie wskazowki. Mysle ze zaczne od pt 10.04. Narobie sobie zakupow. Wogole to chce prowadzic zeszyt z zapiskami. Musze kazdy dzien miec zaplanowany. Marcia jak zjem obiad ok 16.15 odczekam godz to juz 17.15 pocwicze 1.20 to bedzie 19. I co zjesc ok19.30 jeszcze? Nie za pozno? Marcia a Tobie jak kg leca? Czytalam ze Ty masz ta dietd z vitalii? Tak? Zadowolona jestes? Mine dzieki za przepis na owsianke. Napisz co cwiczylas podczas swojej 3miesiecznej diety. I czy codziennie. Dzieki raz jeszcze dziewczynki. Od pt 10.04 dolanczam do Was. I bede pisac o swoich efektach i mam nadzieje ze bede miala takie jak mine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli zjesz coś białkowego po treningu o 19 a nawet 19.30 to uwierz mi że nic ci się nie stanie! Tylko mam na mysli jakieś serki wiejskie, jogurt naturalny z optrębami, albo koktajl warzywny twaorg z łososiem takie zdrowe rzeczy mające dużo białka. Ja z vitalii jestem zadowolona i wg niej jem o 8.30, 12.00, 15. i 19 i nie chodze głodna moj brat ktory robie specjalizacje trenera pesronalneg tez kaze mi po kazdym treningu jesc. Ja schudlam narazie 3,5 kg powinnam wiecej ale sobie pozwalam w weendy, obecnie waze 56,5 chce chudnac zdrowo i zrobic miesnie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka ja ćwiczenia sobie sama układam ale to są serie jak w killerze chodakowskiej teraz bardziej siłowe robię tzn obiegówki z obciążeniem. Jak zaczęłam dietę to ćwiczyłam od pn do sb teraz zwolniłam bo tylko w pn, wt, cz, pt. Trening mi schodzi ok 1h i dla mnie to wystarczająco. Marcia tu może ci doradzić sporo bo ona też pracuje i późno trenuje. Posiłki białkowe nie idą w bioderka tylko w mięśnie które musisz nakarmić po ćwiczeniach a zanim zaczniesz ćwiczyć to też musisz zachować odstęp od posiłku żeby cię nie mdliło. Ale z ćwiczeniami tak jak z dietą musisz podpasować pod siebie jeżeli częste treningi cię męczą to zwolnij bo masz czerpać z tego przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×