Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość mine
Hej dziewczyny... ja dziś wagowo osiągnęłam cel nr1 63kg. Więc próg obniżam jeszcze jakieś 3 ;) u mnie dziś na śniadanie owsianka z nasionami lnu, pestkami słonecznika i wiórkami. 2śn jabłko, kiwi, marchewka. Obiad ryba z surówką z marchwi, jabłka, pora z dodatkiem jogurtu nat. Kolacja Chudy twaróg z jogurtem, rzodkiewką i błonnikiem. Coś mi tu kalorii jeszcze brakuje więc pewnie do 2śn zjem plaster mozzarelli i bedzie ok. Gratuluję spadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
mała zmiana planów z 2śn wyrzucam marchewkę i zjem 35g pestek słonecznika i już mozzarelli nie będę musiała bo wyjdzie akurat 992kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny ja wczoraj zgrzeszyłam jak co tydzień w kinie zjadłam nachosy i loda z chłopakiem ale wiecie co dostałam wieczorem taki ból brzucha że dwa razy wstawałam w nocy krople żołądkowe piłam i dziś rano dalej boli, także ja dziś nie dietuje jade na sucharach i wodzie bo iaczej z bółu nie wytrzymam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Marcia kup colę w puszcze i wypij małymi łyczkami odgazowaną... jak masz na sucharach jechać to kalorie ci nie zaszkodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowysong
Cześć Dziewczyny , ale fajnie że piszecie :) ja też obiecuję pisać !!! gość 35 Kasia , już Ci odpowiadam : 7 - jajko , 30 g filet z piersi wędzony , pół bułki razowej 9 - owsianka 50 g , 15 g orzeszków ziemnych , 100 g truskawka , 30 g odżywka białkowa , pomidor , ogórek , papryka 11:30 - 90 g filet z kury , 30 g ryż, warzywa 14: 30- 90 g filet z kury , 30 g ryż , warzywa 18:30 odżywka białkowa 19:00 100 g filet , 40 g ryż , warzywa moja duża w jedzeniu przerwa wynika z tego że około 17 mam trening . Dieta przynosi efekty , jest zdrowa i zbilansowana , ja jestem zadowolona , pamiętaj o tym że musisz jeść bo niejedzeniem spowolnisz metabolizm i zrzucisz mięśnie . Trzy ważne składniki , które muszą być w posiłku : białko i węgle , tłuszcz nie musi być w każdym posiłku , ja jem w dwóch pierwszych czyli z jajka i z orzecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczynki jak tam postępy. Ja już po śniadanku ( owsianka z jabłkiem i cynamonem). Na drugie będzie pomarańcza z jabłkiem. Obiad łopatka( tylko chude mięsko) do tego kalafior i brokułka. No i kolacja standardowo twarożek tym razem z porem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczorajszy dzień udany ;) Dzisiaj z aktywności będzie tylko bieganie wieczorem a jutro całkowity odpoczynek bo dałam trochę w kość mięśniom w tym tygodniu. Menu na dziś: owsianka z banananem, jabłkiem i pestkami na śniadanie, na drugie zrobię grillowanego bakłażana z pomidorem i mozzarella, na obiad jakieś mięsko i warzywa na parze, na podwieczorek może jogurt i twarożek na kolację ;) I teraz pytanie czy ktoś zna jakieś sposoby aby domowymi metodami zmniejszyć rozstępy. Chciałabym je nieco spłycić i zmniejszyć widoczność bo strasznie szpecą moje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Tefnut z roztępami to i ja mam problem... zwłaszcza po ciążach. Póki co z domowych sposobów to robię szczotkowanie na sucho później bańka chińska i na koniec peeling z kawy i o ile skóra się ujędrniła i w sporym stopniu cellulit się zredukował to na rozstępy mam tylko jedną metodę... poprostu je zaakceptować. Ale może ktoś coś jeszcze słyszał albo wypróbował i doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie marzenia z tym jedzeniem masakra takie glupoty pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja się musze pochwalić zrzuciłam kolejny kilogram czyli juz jest -2, vitalia mi pomaga ciesze się nie wyrzuciłam kasy w błoto a dziś zjadłam kawelek ciasta bo przyjechala do rodzicow na weekend, ale zaraz lece pocwiczyc z chodawkoska to spale :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
super marcia świetnie że dajesz rade. Mnie zastój dopadł organizm się broni... sprawdza się teoria że organizm zapamiętuje wagę w której przebywał dłuższy czas i na tych wartościach bardziej się upiera. No nic zważę się w pon z rana bo jutro wolne od ćwiczeń to może ochłonie i zrzuci kilka dag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia gratuluję spadku ;) Ja dzisiaj dzień regeneracji i zbieram siły na kolejny tydzień. Postanowiłam, że zrobię sobie małe wyzwanie i będzie tydzień z Jillian Michaels One Week Shred. Razem ma trochę ponad 70 minut. Jest część kardio i ćwiczenia siłowe. Jedno robi się rano a drugie wieczorem. Do tego i tak moje bieganie co drugi dzień i coś tam jeszcze na brzuch i zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po treningu z Ewką, umyje się i lecę coś przekąsić :) Miłej niedzieli dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczynki... dzisiejszego menu wam nie podaje bo było troszkę grzeszków ( goście). Mam nadzieję że mnie jutro waga nie wystraszy choć i tak ostateczne ważenie dopiero za 2tyg. Zwalniam trochę z ćwiczeniami bo boję się że z takim tempem popalę mięśnie. Fajnie że chociaż 1 tydzień poleciałam tak intensywnie i jeszcze się chciało żyć. Jednak sobota pokazała że czas zwolnić. Także jutro już będę grzeczna bo skoro mniej ćwiczeń to trzeba się pilnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 Kasia
Czesc wszystkim!! Ja niestety zaczynam pelna para od jutra!! Bardzo pochorowal mi sie najmlodszy synek. Ja mialam chyba grype zoladkowa bo on mial to samo. Tyle ze cala sobote do dzis do 17 bylismy w szpitalu. Za bardzo sie odwodnil i musial dostac kroplowki. A ze jest za maly tylko w szpitalu musial dostac. Dlatego nie dalam rady. Teraz jest juz ok wiec jestesmy w domu. Dalsze leczenie juz w domu. Dzis bez diety ale pojezdzil na orbim 50min. Od jutra zaczynam bo dzis na wadze bylo 59 i az sie zagotowalam. Na dodatek 17.05 mam komunie chrzesniaka wiec trzeba wygladac. Jestem zmeczona tym szpitalem. Mam nadzieje ze w 2 msce zrzuce te 8kg. Jestescie moja motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasia dasz radę... wszystkie damy ;) mi się mały też pochorował z kataru zapalenie ucha wyszło dziś o 5 pobudę mi zrobił i 3 razy w ciągi dnia sobie odsypiał a ja na nogach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczyny. Menu na dziś śniadanie : surówka z makaronem ( 50g makaronu z pszenicy durum, sałata lodowa, pomidor, ogórek, słonecznim łuskany z jogurtem nat), 2śn: po pół jabłka, pomarańczy i grapefruta, obiad 2 gołąbki, kolacja: jajecznica z serkiem wiejskim i pomidor.Z racji że mały gorączkuje ( wczoraj wieczorem 39,7°) więc mąż córkę do przedszkola zawiezie i pewnie odbierze :/ więc ćwiczenia 1h po śniadaniu. Dziś waga pokazała 62,7kg więc nie jest źle.. jakoś tam powoli idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zaplanowałam: na śniadanie owsianka, potem kubek kefiru na drugie, sałatka z pełnoziarnistym makaronem i grillowanym mięsem na obiad, grejfrut na podwieczorek i twarożek na kolację :) Poranne ćwiczenia już zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, i ja się melduje z rana :) Współczuje dziewczyny, miałyście chorowity weekend ;/ ja niestety dziś sama muszę wymyślać wczoraj wróciłam od rodziców i nie miała m kiedy jechać zrobić zakupów wiec dzis po pracy dopiero pojade kupic co trzeba. Na śniadanie zjadłam dwie kromki pełnoziarniste z szynką, sałatą i ogórkiem popijam sokiem świeżo wyciskanym z grejpfruta za który zapłaciłam 9.90 zgrooooza! ale chodził za mną od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy dziś ćwiczyć czy może odpuścić bo cw w sobote i niedziele skalpel i mamy zakwasy a z drugiej strony szkoda marnoc dziec i nie cwiczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) jedna rada ! nie pijcie za dużo owocowych soków (nawet tych świeżych, wyciskanych), bardziej potraktujcie je jako przekąskę, bo to jednak dużooooo fruktozy! polecam białą i zieloną herbatkę (jeśli nie lubicie tego zapaszku) to zieloną ze smakiem, firma Celmar ma bardzo dobre smaki np. Yerba Mate!, poza tym woda!!! z miętą, z cytryną jeśli nie lubicie wody :D ja np. nie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Marcia posłuchaj ciała.. ja wczoraj miałam wolne po całym tygodniu to dziś jak robiłam rozgrzewkę cały czas skakanka mi się plątała.. chyba jeszcze nie wypoczęłam ;) ale trening poszedł pełną parą. Pamiętaj że lepiej odpuścić i trochę się zregenerować niż robić trening byle jak a i tak nie bedziesz z siebie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak skocze dziś na tą siłownię bo własnie mi się przypomniało, że karnet mi się kończy a jeszcze nie wiem czy przedłuże więc lepiej wykorzystać na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie sobie ksiazke beaty pawlikowskiej MOJA DIETA CUD jest rewelacyjna nawet nie przypuszczacie ze odchucdzanie moze byc takie proste bez wyrzeczen liczenia kalori i wazenia jedzenia.ja sie do tego stosuje od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie zawiesilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej dziewczyny... dziś na śn kuskus z brokułami. 2śn kiwi, pomarańcza, jabłko. Obiad kalafior z łopatką grilowaną i kolacja serek wiejski z warzywami. Do tego trening siłowy i trochę ruchu przy porządkach świątecznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a ja na śniadanko dwie krompki chlebka pełnoziarnistego z twarogiem naturalnym i rzodkiewką, potem awokado, na obiad makaron pełnoziarnisty z krewetkami i na kolacje jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś owsianka, jajecznica na drugie śniadanie, na obiad może pęczak z mięskiem i warzywami w pomidorach, pote grejfrut i serek wiejski na kolację :). Do tego ćwiczenia i może jakieś lekkie prace w ogródku. Będę musiała się wybrać też jakoś na dniach do dermatologa bo coś ostatnimi czasy z moją cerą coraz gorzej. Już jako nastolatka miałam lepszą niż teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Tefnut ja mam tłustą cerę i do tego wrażliwą ( przez stosowanie różnych specyfików na trądzik jako nastolatka) i w zimę muszę obowiązkowo fluid mieć bo inaczej wysyp murowany. A jak przychodzi wiosna to muszę uważać bo na pierwsze słonko też mnie wysypuje od kilku lat.. nie wiem jakaś alergia na wiosenne promienie albo reakcja na zaprzestanie tapetowania sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku dostałam pierwszy raz alergii na właśnie to wiosenne słońce... W maju jak tak ciepło było to mi wysypało twarz i dekold takimi drobnymi grudkami. Tak więc ze słońcem w tym roku muszę uważać... Bo tego się nie da ukryć nawet makijażem a wygląda mało urodziwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×